Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
20. júl 2009

bubina no drzim palce ... daj vediet ked pride, ja uz mam schvalenu ziadost od maja, ale akosi nam do toho stale nieco prislo tak preto az september, dufam, ze to uz bude tutovka

zuuuzana7
20. júl 2009

baby poculi ste o caji baby radnicke ? pozna to niektora z vas?

wolfskinka
autor
20. júl 2009

zuuzana nepocula som veru ...

rosienka
20. júl 2009

caute baby, aj ja gratulujem marsule, to je super, ked niektora po IVF prirodzene otehotne, to ani krajsie nemôze vyjst! 😵 Len sa pekne drz, nech ta mozeme nasledovat.

zuzi - ako sa vola ten caj? Baby radnicka? nejaky cudny nazov 😉

wolfskinka
autor
20. júl 2009

rosienka ....

presne ako som povedala, v mojich temickach sa tehotnie takze ... jedna zacala ktora bude dalsia ?

zuzi ja som mala len alchemilkovy caj, ale ten mi dr. v centre zakazala pit lebo vraj zmensuje maternicu, ze je dobra na upravu cyklu a po porode ale nie ked sa snazi zena otehotniet

vanesska
20. júl 2009

ahojcek kocky,

tak ja len kuk sem a pozrime aka pozitivna spravicka...
marusla velmi gratulujem...!!! 😵 😵 😵
a musim povedat ze je to pre mna a verim ze aj dalsie babule s endo velkee povzbudenie... jupiii!
proste ze sa to fakt da aj prirodzene...
inak tu na koniku je mam taky pocit cim dalej viacej bab ktorym sa stavaju taketo zazraky... ze ich lekari odpisu a oni predsa po dlhom case prirodzene otehu...!
jaaaj bodaj by to takto pokracovalo aj dalej.... 😵 😉 🙂

inak babule neviete ako je na tom so schvalovanim dovera? my si ideme ziadost podavat 10.8. tak snad nas nesokuje plny poradovnik 😖

afrika
20. júl 2009

ahoj, ja mám tiež dôveru a doki povedal, že to bude trvať cca 1 mesiac. tak neboj 😉 . my sme dali žiadosť minulý týždeň v piatok

wolfskinka
autor
20. júl 2009

vanesska dovera cca mesiac ... ale ked ti schvalia tak by si mala ist hned ... poradovnik ma len apollo a spolocna zdravotna poistovna

vanesska
20. júl 2009

afrika wolfi... super ste ma potesili 😵

baby inak ja sa normalne zacinam na to IVF tesit... 😅
tak som sa toho bala a snazila sa to vsemozne odkladat stale sme hladali nejake ine metody a tak...
no ale teraz ked doki zahlasil ze sa endo vratila uz nechcem cakat ani den navyse... 🙂

wolfskinka
autor
20. júl 2009

vanesska to je dobre ze sa tesis ... zaklad uspechu, aj ja sa tesim ... to bude zase sranda .. 😀

zuuuzana7
20. júl 2009

tak ja som si ho objednala.
aha no to je zaujimave wolfi. cize alchemilku neodporucaju. to asi vela bab ani nevie... no skoda pretoze sa prezentuje ako caj k pocatiu ( alebo ako to mam napisat do prdele ) 😀

wolfskinka
autor
20. júl 2009

no mne to zakazali pit v CARe a co som sa informovala tak vo viacerych centrach to nedoporucuju

vanesska
20. júl 2009

veru pozitivne myslenie... 😵 dufam ze ma to do zaciatku stimulky neprejde 😅
kazdopadne by sa zisli aj dalsie pozitivne spravy ako dala marsula... to fakt cloveka povzbudi... 😵

wolfskinka a vy zacinate v sept? a uz mate nejake IVF za sebou alebo to bude prve?
my budeme v tomto uuuuplni novacikovia 😀

vanesska
20. júl 2009

no veru zaujimave s tou alchemilkou... ja som ju tiez zvykla pit pred ovulkou 😕

zuuuzana7
20. júl 2009

aj ja sa uz tesim na ivf juhuuuu uz nech pichame 😀

wolfskinka
autor
20. júl 2009

vanesska ... ja uz mam 2xIVF za sebou ... no ja cca 15.8. zacinam cyklus stimulovany clostilbegytom a ked nevyjde tak cca v polovici septembra zacinam IVF s tym ze lieky zacnem uzivat nejako koncom septembra a cely oktober budem pichat a v polovici novembra budem vediet vysledok

vanesska
20. júl 2009

zuzana.... veru uz nech pichame... 😀 a ty kedy zacinas?? a bude to tvoje prve IVF?

wolfi... teda fiiiha ale to je nejaka dlha stimulacia ci nie?? este dlhsia ako dlhy protokol?? 😅
a ak sa smiem spytat tie predchadzajuce IVF ti preco nevysli... si zle reagovala na stimulku alebo sa embryjka neuchytili?? a do ktoreho centra chodis?

wolfskinka
autor
20. júl 2009

nie to je dlhy protokol ... ja som pichala 28 dni decapeptyl a 14 dni fostimon aj decapeptyl ...

vanesska neuchytili sa, reagovala som dobre ale akosi nevyslo a ani KET nevysiel takze smola, snad do tretice uz vyjde

Helios v martine

bubina1
20. júl 2009

...to nemysíte vážne, že dôvere trvá mesiac schváliť žiadosť...mna picne 🙄 😖 ..... tento týžden je druhý, čo majú žiadost na stole a mne sa to zdá ako večnosť.... 😖
....vanesska aj ja som s tým tak, že som sa príšerne bála, dokonca sa aj príšerne bojím ale aj neskutočne teším....
...no ja už asi s čajíkmi pred stimu nebudem experimentovať...zostanem pri starom dobrom aloe a ak nič iné tak posilním aspon imunitu....a pred stimulkou ho prestanem piť 🙂
....marusla...drž sa 🙂

wolfskinka
autor
20. júl 2009

bubina .. no zial to tak trva, spolocnej zdravotnej to trva az 6 tyzdnov a este maju aj poradovnik pol roka dopredu ... takze nic moc

ale ked 2 tyzdne tak uz coskor to dostanes domov alebo si tam zavolaj v akom je to stadiu a oni ti povedia ... ze ci to tam uz maju alebo nie, lebo ja som si takto volala do bratislavy na centralu spolocnej zdravotnej poistovne a tam mi povedali, ci uz je to schvalene a ci to uz poslali

vanesska
20. júl 2009

wolfskinka... do kelu tak to je smola... 😠 je to fakt nevyspytatelne ako to nakoniec dopadne 😝
toho sa bojim aj ja... 😒
ale co uz narobime... no do tej tretice ti drzim veeeelke palicska... 😵 nech embryskovia nevymyslaju a pekne sa zabyvaju v brusku na krasnych 9 mesiacov... 😵

bubina1
20. júl 2009

wolfskinka.....no ako aj nám vravela dokyna 4-6 týždnov, ale som si myslela, že trochu pridala, akože dovolenkové obdobie....ja tiež zvažujem, že im zavolám, však som u nich od začiatku, v najhoršom sa im povyhrážam, že sa od nich prehlásim inde ak nepohnu 😀 😀 😀 😀 ... a ešte nedajbože má kompetentný dovolenku....no nič moc.... síce ja musím ešte preliečiť pošvový zápal.....ale by sa mi liečilo lepšie, kebyže mam už tieto byrokratické záležitosti vybavené.....ak by to malo ist podla mojich pozitívnych počítaní...tak by som mohla začat so stimulkou už v auguste....ale kedže mne sa nevyhne žiadna komplikácia, niekedy mam ten dojem, ta v septembri....ale silno dúfam, že neskor to už nebude..... 😀

wolfskinka
autor
20. júl 2009

vanesska no dufajme ze sa zabyvaju a bude dobre ... no najlepsie by bolo keby k tej stimulke ani nedoslo a podarilo sa to tesne pred stimulkou nakolko my ziadne problemy nemame len akosi neni spravna konstalacia hviezd

vanesska
20. júl 2009

wolfskinka... tak to by bolo uuuplne najsamidealne 😵 take mile pozitivne prekvapko... 😎
aj ked fakt ze nemate ziadne problemy vie asi riadne nastvat... 😠
dokelu je to smutne kolko je tu zdravych parikov a maju taketo problemy... 😖
tak snad sa tie hviezdy konecne umudria... 😵

lusinkaj
20. júl 2009

ahojte,afrika ty mas doveru?a ides na ktore ivf?lebo aj ja mam doveru idem na 2ivf a musim si urobit vysetrenia a poslat do poistovne,posielala si aj ty?

marsula
20. júl 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak tu su. Mam to potvrdene, je to 6 tt. Takze som volala do Heliosu aby zrusili tu ziadost. Hadam bude vsetko ako ma byt. A vy babule ak by to nevyslo, reba skusat hned otehotiet klasicky, ked to vyslo mne beznadejnej, tak to asi nie je nemozne.
Pa pa

afrika
20. júl 2009

zatiaľ odo mňa žiadne vyšetrenia nechceli. aké im ideš posielať, na aké ťa poslali? musela si aj pri prvom?

afrika
20. júl 2009

marsula blahoželám 🙂 aj my prosíme tehu výrusky 😕

marsula
20. júl 2009

Vsetky su len pre vas
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Hrozne moc vam drzim palce. Chcem aby kazda s vas snaziliek mala tento virus. Ja som ho po 5 rokoch konecne lapsla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre