Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
28. sep 2009

baby tak ja od rana pratam...ale uz ma vsetko 🙂
wolfi,pekne motto 😀
zuzi ja sa tiez modlim,ale zacnem este viac nech ivf nam vyjde 🙂 😀

minka051
28. sep 2009

peký den želám 😎
Tak to motto je super 😀

romy01
28. sep 2009

Baby aj ja chcem vložiť dve. Na pohovore nas embriologička presvedčovala na jedno a hovorila ake su to komplikacie ked sa ujmzh dve a veru na mm to zabralo. Este nikdy sám od seba o tomto nezacal rozpravat ale po tom pohovore sam zacal, že dve je asi moc a pod. Tak som ho musela natvrdo uzemnit, ze ak vlozime jedno a ono sa nechyti, ze to budeme lutovat, tak to nechal tak

pipaei
28. sep 2009

obdivujem baby, ktore presli tym sklamanim s neuspechu. ja mam pocit, ze na to už moooc cakam a to sklamanie by ma zlomilo....
romy, ty ides tiez 1-krat? tak dve? drzim veelmi palce! budem sledovat tvoje uspechy a verim, ze budes pre nas vsetkych veelka motivacia 🙂

pipaei
28. sep 2009

o akych komplikaciach presnejsie embryologicka hovorila, ze az tak mm odradila?

minka051
28. sep 2009

romy len si daj dve.. Pokial nieje vážny dôvod pre teba zdravotný tak neviem prečo. je to určite väčšia šanca ako jedno aj hoci väčšie riziko. Aj ja ak sa k tomu dopracujem dám si dve určite.

zuuuzana7
28. sep 2009

wolfi 😀
romy teda aj my sme uz uvazovali, ze ked tak kolko by sme si dali. a ja dve, a manzel co dve zlato dajme si hned tri. istota je gulomet. 😀

wolfskinka
autor
28. sep 2009

baby idem uz domov ... papa zajtra

alicao
28. sep 2009

co budete trocharcit -vsetky co sa oplodnia a preziju do piateho dna - a a basta 😀

lusinkaj
28. sep 2009

romy ja som pri 1ivf dala vlozit len jedno,lebo tiez som sa obavala dvojiciek a nakoniec som aj tak o to jedno prisla 😒 teraz si urcite dam dve... 🙂

romy01
28. sep 2009

Ja urcite chcem dve - jednak si myslím že je vačšia šanca že sa ujme aspon jedno a za druhé - aj tak chcem dve deti tak načo to absolvovať znovu celé? Ja myslím že tieto davky hormonov davaju telu zabrat ovela viac ako vynosit dve deti. Embriologicka tam spominala, ze jedna baba mala sotva 50 kil a za kazdu cenu chcela dve. A aj vraj otehotnela, ujali sa obe a obe nakoniec potratila, lebo jej maternica dve nezvladla vyživovat. ALe dost hovorila o statistikach a mne to potom zacalo pripadat, že im ide o to aby sa im zvysil pocet uspesnych ET pri vklade 1 bajícka

lusinkaj
28. sep 2009

ja si dam dve,lebo ako pises je väcsia sanca aspon,ze sa jedno uchyti... 🙂
ja chcem len jedno babo...ja si dve naraz neviem predstavit...

romy01
28. sep 2009

nol lusinkaj potom neveim ci by si si mala vlozit dva. Ano je vacsia sanca ze sa uchyti aspon jedno ale mozu sa obidve. Ja chcem tak ci onak dve deti, takze ak sa ujmu obaja- tym lepsie ale ak si das vlozit dve mala by si s tym aj aspon trosku pocitat

lusinkaj
28. sep 2009

jasne,ze stym ratam...ale si vravim,ze urcite bude len jedno,lebo lvelmi chceme le jedno 🙂
ja tak verim,ze ak dam dve tak bude jedno,ze to druhe sa neujme,väcsinou to tak je... 🙂

romy01
28. sep 2009

asi mas lusinka pravdu, vacsinou sa ujme jedno a za to mozme byť šťastne. 🙂

afrika
28. sep 2009

ahojky
romy chcem sa ťa opýtať-30.9.-2.10. mám dostať menzes. som po provere, teraz pichám dipherel. ak by som náhodou nedostala, zastavuje sa stimulka alebo ako sa to potom rieši? myslím, že ty si písala, že ti meškalo...

romy01
28. sep 2009

ahoj afrika, tak si teda postupila o krok dalej. Uz si tu dlho nebola. Ano mne tiež meskala. Ale podla pokynov v nasom ventre som tam sla aj ked mi meskala na 32DC - zobrali mi krv a urobili sono, kde skontrolovali, že nemam ziadne cysty. Potom poobede mi volali, ze podla vysledkov z odberu krvi to vypada ze ms dostanem do 24 - 48 hodín a ked to dostanem, tak im mam volat. Nič nazastavili, pokracovala som tym decapeptylom. Ked mi dorazila ms tak som tam volala a ( co bolo presne o 20 hodin ) a ona mi povedala, kedy zacat stimulovat s dalsim hormonom a kedy mam zas prist na krv a sono. Celú dobu som si pichala aj decapeptyl aj puregon od ms. Takže neboj, nejak tak to budes mat aj ty, urcite. Co je ale dolezite bez ms nezacnes pichat ten hormon, musis na nu pockat

lusinkaj
28. sep 2009

romy presne tak...väcsinou poznam,alebo citam ze z 2 sa ujalo 1...
a malo pripady ze z 2 az 3...

afrika
28. sep 2009

ĎAKUJEM.

romy01
28. sep 2009

lusinka to je podla mna skor rarita - ja s troma nepocitam, teda dve je az dost no nie ? tri by bolo mox to je ako nocna mora

lusinkaj
28. sep 2009

romy aj dve naraz je dost,az vela...jedno naraz staci az-az

zuuuzana7
28. sep 2009

ahojte baby 🙂 uz som doma z prace.
my sme rozhodnuty pre dve. mne moj mm hovori uvidis budu dvojky, o dve sme prisli a tie sa nam aj vratia. 😵

lusinkaj
28. sep 2009

zuzi ty si prisla o dve? 😕

romy01
28. sep 2009

lusinka ano vynosit a potom sa starat o dve naraz je dost ale podla mna sa to dá. Radsej dve ako ani jedno, Toť moja filozofia 😀

lusinkaj
28. sep 2009

sak jasne,to je ok... 🙂
ale ak nema ti kto pomoct a byt na dve deti sama,tak to je fuska...

romy01
28. sep 2009

to je pravda, chce to mat podporu rodiny aj mm, a aj dost eurikov, inak by to bolo dost trapenia

lusinkaj
28. sep 2009

no presne tak 😉 moj manzel robi kolotoc,ranne,poobede,nocne tak tam by to bola taka mensia podpora
tak preto,dve nechceme ....

zuuuzana7
28. sep 2009

lusi ano my sme prisli o dve baby.

romy tot aj moja filozofia 😀. cize budu dve a basta 😀

lusinkaj
28. sep 2009

v ktorom tyzdni?

zuuuzana7
28. sep 2009

lusi prvy krat bol 7tt a druhy 6tt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre