Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
5. okt 2009

wolfi 😀 😀 😀 😝 , mnaaaaaam modre pilulky, uz sa neviem dockat kedy si dam dalsi, nech je uz 21.00! 😀

romy01
5. okt 2009

hahaha baby ani mne po obede nie je dobre 😀
pegasko - na jednej cstrane ti verím, lebo aj mne sa predtuchy vždy splnia - je to akýsi inštinkt či čo ALE tebe meška ms už týždeň a nehovor mi že ti táto myšlienka nenašepkáva, že si sa tentokrát naozaj zmýlila. Možno si si to len nahovárala, lebo si sa bála sklamania a ono to tam naozaj je. Pegasko ja ti straaašne držím palce aby to tak bolo, Ver tomu do poslednej chvíľky, aby sa malemu drobcovi u teba páčilo 🙂 🙂 🙂 A posielam ti cmuk

wolfskinka
autor
5. okt 2009

ja jem proveru o 10.00 a 22.00

alicao
5. okt 2009

ja o 9.00 a 21.00 kedy si budes pichat? o kolkej? ja o tej siestej
romy ty si pichala obe v rovnaky cas?

wolfskinka
autor
5. okt 2009

ja o 20.30 budem chodit ku kamoske

romy01
5. okt 2009

nie alicao ja som pichala decapeptyl o osmej rano, ale potom po krvi mi kazali pichat puregon este v ten den, takze ten som pichala o 3tvrtej poobege - inak to je otrava, lebo som nemohla vyuzit prechadzky o tetej ale nemohla som si vyberat ked tak kázali

wolfskinka
autor
5. okt 2009

romy ja som pichala vzdy vecer o 21.00

zuuuzana7
5. okt 2009

baby, musi sa v rovnaky cas pichat ze ?

alicao
5. okt 2009

aha..no lebo neviem ako to potom rozdeli, a neviem ci ked to pichnem naraz, nebude to pre telo velky sok..nato som sa zabudla opytat

wolfskinka
autor
5. okt 2009

zuuzana malo by sa

rosienka
5. okt 2009

caute baby...kolko ste tu zase popisali 🙂
romy, super, nech sa embryjku dari v brusku
zuzi - tie 10-dnove spermosky urcite nevadia, mojmu mm kazu vzdy zdrziavat aspon 7-8 dni

ja som tiez na nervy z cakania, furt neviem, ci stiham buduci cyklus, alebo ten dalsi ☹ V nedelu som sa hnala do CAR-u po HAK, lebo som v sobotu dostala mrchu a oni mi nestihli dovtedy poslat recept postou. Takze som zacala hltat Gracial. Dnes tam bol mm, kvoli podpisovaniu papierov na TESE a dozvedel sa, ze pohovor u urologa ma az 21.10. (vraj to poslali na zlu adresu postou a nevedeli o tom, ze to nevieme). tak letel k urologovi, aby sa dozvedel predpokladany cas OP, ale to mu nevedia povedat, ale asi tak 3 tyzdne po pohovore, co by sa akurat par dni minulo s mojou OPU! Proste otras. Kazala som muzovi sa este raz spojit s urologom, ci sa predsa len neda nieco skôr zorganizovat, ze je nam to obom vyhodnejsie, lebo aj mm zacina v novembri v novej praci a ja uz nechcem dalsi mesiac odkladat a az v decembri stimulovat 😢 ☹ Pred Vianocami je najhorsi cas aj v praci. Som totalne na nervy, tato zavislost od 10 rôznych lekarov a vysetreni a este tam maju stale chaos a nevedia co uz vysetrovali a co nie...no hrôza, lezia mi to na nervy. Vraj mam tu HAK znova vysadit, ale ja chcem ist uz buduci cyklus na stimulku 😝

alicao
5. okt 2009

rosienka, ty jo....bordel jak svina...

rosienka
5. okt 2009

alic - ani mi nehovor, najrasej by som odtial vypadla, vôbec na nas nemaju cas a hrozne dlho na vsetko cakame...lenze sme zavisli od tej nemocnice kvoli TESE ☹

alicao
5. okt 2009

rosienka,
tu je na rozveselenie moj vymysel

Pichy, pichy , pichacky,
Naplnime striekacky.
Hormonov jak na tragaci,
ci sa tu pupku paci , ci nepaci.
Uchytime sunku na bruchu,
pich a modrina je v suchu.
Trosku dekacu a trosku gonalu,
Ziadne stresy, hezky pomalu.
Hlavne je pit vela vody
STOP OHHS nezasiahat do urody!.
Vajka nech su krasne zdrave,
nech spermie nie su lave.
Boj je to veru dhly,
na ucte narastly dlhy.
Nic to, bute to stat zato ,
ked pride na svet nase zlato

alicao
5. okt 2009

chyby si nevsiimajte🙂

wolfskinka
autor
5. okt 2009

chyby si nevsiomame 😀

alicao
5. okt 2009

dobre🙂

lusinkaj
5. okt 2009

tak ja som si bola kupit v obchode cajik a citrony,stale ma boli hrdlo 😒
trosku som musela popratat bytik,aspon som sa ukludnila 😝 a navarila taku rychlu zel.polievku 😀

rosienka
5. okt 2009

alic - 😀 chyby som si nevsimala 😉

alicao
5. okt 2009

rosienka, ty nechodid do centra vsak? ci hej?

lusinkaj
5. okt 2009

alicao,ani ja som si chyby nevsimala 😀 super je to... 🙂

rosienka
5. okt 2009

akoze nechodim do centra? vyzeram na to, ze sa sama terapujem? 😉

alicao
5. okt 2009

rosienka, 😀 nie nie, len podla tych vysetreni kade tade sa mi zdalo, ze ti to robila na 100 roznych miestach...
lusi, dik🙂

afrika
5. okt 2009

ahojte, tak ja začínam s Gonalom až od stredy. v sobotu naobed prišiel menzes, tak to bude 3-4 deň cyklu. hádam vedia, že čo robia 😒

rosienka
5. okt 2009

alic- nie, vsetko je z "jednej" ruky. codime do centra, ktore je sucastou univerzitnej nemocnice, tak je akoze vsetko tam, ale su zaroven totalne pretazeni.

alicao
5. okt 2009

afrika to podla krvy urcuju asi musia pockat kym sa ti znizia ci zvysia nejake hormony, urcite vedia co robia, nemaju to preco odkladat.
rosienka jaj tak...aspon vidis, ze nie sme same co maju taketo problemy..je nas teraz hodne.

rosienka
5. okt 2009

jupiiii, mm dostal termin u urologa uz tento piatok - vraj vynimocne, takze mame super sancu, ze sa TESE stihne do konca oktobra a stimulkovat mozem zacat koncom oktobra! 😀 Daj boze, aby tak bolo 😉

alic - veru veru, hrozne sa vytesujem, ze nas je tolko... 🙂

emulienka99
5. okt 2009

nemám gonal, neviete pomôcť?

lusinkaj
5. okt 2009

co robkate baby? 🙂 mne je taka zima... 😝

lusinkaj
5. okt 2009

baby kde ste? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre