Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
7. okt 2009

najhorsie je to cakanie,furt na nieco len cakame,asi by sme sa mali premenovat na tan fialovy kvet-cakanku

lusinkaj
7. okt 2009

alicao,presne tak 😀 pegasko aj ty mas pravdu,len na vsteko musime cakat...a dakto to ma take lahke 😝

wolfskinka
autor
7. okt 2009

pegasko dobry napad

wolfskinka
autor
7. okt 2009

ja dnes pridem domov o 18.00 a sup naplnit pracku, umyt kuchynu nieco nachystat pride nam navsteva, apson ze som vcera vsetko pozehlila baby ja uz fakt neviem ved ja pomalicky periem kazdy den a furt mam kos so spinavym pradlom plny

pegasko
7. okt 2009

wolfi povedz navsteve ze sa musis setrit nech oni donesu nejaku mnamku,a oper podla vzoru tiez spoluobcanou az ked sa ti budu ludia vyhybat ze kraaaaasne prirodne vonias a budes prat raz za pol roka

wolfskinka
autor
7. okt 2009

pegasko oprat nie je problem to nahadzem do pracky .. mam tam nejake mikiny a rifle to nie je problem, navsteve nachystam cesnakovu pomazanku so syrom a na to olivy a nejake slane hovadiny mame doma

lusinkaj
7. okt 2009

wolfi,ja mam vsteko poprane,len teraz neviem kedy mi to vsetko poschne,lebo skarede pocasie je...a mam potom co zehlit... 🙂

wolfskinka
autor
7. okt 2009

toto su take chatove veci, co ani zehlit nebudem take dotrhane co nosime len na robotu okolo chaty len to treba poprat

lusinkaj
7. okt 2009

jasne,take mam najradsej 😀 co netreba zehlit.... 😉

lusinkaj
7. okt 2009

baby som nas vytiahla z tretej strany 😝 😀

romy01
7. okt 2009

caute baby, som nemohla najs našu temicku 🙂
aj ja som dnes aj vcera prala - ja nemam problem prat ale neznasam zehlenie - obvykle zehlim, ked si uz nemame s mm co obliect a to by ste nechceli vidiet tie kopy 😀

zuuuzana7
7. okt 2009

ahojte baby,

romy, napodobne so zehlenim. 😀

pegasko, drzim palciska aj na nohach. 😵

no a my, sme opat postupili k nasmu baby, dnes sa bolo na spg, no a teraz sa opat cakaaa 2 weeks 😉

romy01
7. okt 2009

zuzka zase to cakanie - je to never ending story, ze ?

lusinkaj
7. okt 2009

zuzi super,tesim sa stebou 🙂
romy,ja mam plny balkon pradla,ak to vyschne tak bude ... 😉

miminap
7. okt 2009

ahojte dievcata. zacinam v oktobri stimulovat a neviem, ako sa skladuje, namiesava, picha diphreline. mate niektora skusenost? vdaka za radu.

larati
8. okt 2009

dobre ranko miminap, 🙂
nepovedali ti ako treba pichat diphereline? taaakze, musis si kupit oranzove ihly na pichanie v pocte( ja som mala zo vsetkeho po 20 kusov, zalezi od protokolu, ale asi mas dlhy 🙂)) ) 20 ks, zelene na miesanie roztoku tiez 20 ks a inj. striekacky 2 ml tiez 20 ks. Zelenou ihlou vysajes vodicku z ampulky, supnes to do ampule kde je prasok, chvilku pockas, vysajes tekutinu do injekcie, vymenis ihlu na oranzovu. Z toho vsetkeho ti musi ostat v injekcii 1ml hotoveho roztoku.
miesto pred vpichom vydezinfikujes a pichnes podkozne. 3/4 ihly musi dovnutra.
takto som to mala ja a teda este vlastne aj mam. ale uz iba 5 injekcii 🙂)) zelam vela stastia pri stimulkovani. kam chodis do centra. Ja som v martine, a neboj ja si to chodim pichat na pohotovost...

wolfskinka
autor
8. okt 2009

dobre ranko

pegasko
8. okt 2009

dobre ranko
krasne svieti slniecko,pracujucim nech to rychlo ubieha a my co sme doma vyvalujeme sunky

zuuuzana7
8. okt 2009

bre ranko baby 🙂
vcera som pozerala marlyn & ja, a teraz ma boli z placu ukrutne hlava. 😖
teda larati ked totak citam,ten dlhy protokol je pre mna spanieska dedina. 😒

pegasko myslim na teba a silno verim 😉

wolfi ahoj, ako v praci? uz sa to trosku ukludnilo?

afrika
8. okt 2009

dobré ránko. larati sme na tom asi tak isto. mne zostáva tiež posledných 5 ampuliek dipherelinu 😵

alicao
8. okt 2009

ahojte 🙂
pegasko, dufam, ze sa nepotvrdia tvoje pocity a budes milo prekvapena, cakame s tebou🙂
zuuu, to je peknucky film🙂
afrika, uz sa ti to kraaaaaaati🙂 ja zacinam pichat v sobotu.."neviem sa dockat" 🙂

afrika
8. okt 2009

alicao to ti verím. ja to zatiaľ zvládam ok, len každý večer mi je dosť zle od žalúdka-to je u mňa už pomaly bežné pri hormónoch...brucho sem-tam pobolieva. v pondelok idem na UTZ, tak som moc zvedavá.

pegasko
8. okt 2009

baby niekto kto to nezazil si o nas mysli ze sme sisi ked sa tak tasime na pichanie

afrika
8. okt 2009

pegasko ty možno ani nebudeš musieť 😵

alicao
8. okt 2009

pegasko, ved skoro kazda zena ma rada pichanie nie? je to prirodzene 😀 😀 sice tie ihly su trosku tensie nez mame rady, ale ...co uz 😀 😀

afrika
8. okt 2009

alicao o dosť tenšie 😀

afrika
8. okt 2009

aj keď ja som momentálne na svojho chlapa dosť nahnevaná, takže už si moc nepamätám..................... 😔

alicao
8. okt 2009

Afrika my sme to mali cely minuly tyzdne...ale konecne mu zaplo kto je to chudatko, nie on co sa musi len ..viete co, ale ja, ked videl tu zasobu hormonov a ihiel tak si to uvedomil a poslucha🙂

szkyka
8. okt 2009

ahojte kocandy,ja nielenze sa tesim na pichanie,ale sa ho neviem dockat 😀

zuuuzana7
8. okt 2009

aj sa tesim strasne 🙂 nech uz aj ja picham. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre