Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
12. okt 2009

romy ja dnes picham 6ty decapeptyl a alicka 3ti diphereline, som o 3 dni popredu 😀 😀

lusinkaj
12. okt 2009

romy ahoj 🙂 urcite testik bude pozitivny

romy01
12. okt 2009

wolfka fest rychlo to uslo. ked som zacinala a vy ste pisali, že zacnete pichat prve injekcie az v oktobri - pripadalo mi to tak daleko a zrazu je to tu uz budem testovat - je to ako sen

wolfskinka
autor
12. okt 2009

no ja mam dnes 28dc a za 2-3 dni by som mala dostat mrchu a zacinam s menopurom ... to zase bude sranda 😀

romy01
12. okt 2009

hehe sa zdokonalis v pichani 😀 😀 😀

alicao
12. okt 2009

wolfi, sutazis?🙂) bodaj by si nasla aj prva // nech mam uz pokoj 😀
romy, uslo? ved to ide ako slimak, len tehulkam pribudaju tt ako dive 🙂

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alic to bolo ako myslene ze nech mas uz pokoj, ako ty si myslis ze aj ked budem mat // ze sa ma zbavis, tak na to pekne moja draha zabudni ... mna sa uz nezbavis

alicao
12. okt 2009

wolfi nech uz konecne mozem mysliet len a len na seba, lebo toto dava zabrat mysliet na kazdeho🙂)

pegasko
12. okt 2009

aj mne sa to nekonecne vlecie,nie a nie sa dozvediet vysledok
romy beres aj utrogestan?to z toho sa mi furt chce spat
wolfi,alic len aby ste sa v porodnici nepobili ktora bude prva

wolfskinka
autor
12. okt 2009

pegasko my budeme s alic naraz .... 😀 😀 😀 a miesto porodnych bolesti budeme mat zachvaty smiechu ... a si predstav nas dve s alicou v porodnici spolu na izbe ............... 😀 😀 😀 😀

romy01
12. okt 2009

ahoj pegasko ano beriem ho a tiez furt pospavam. Aj vcera som zdriemla poobede a potom som sa do polnoci prehadzovala v posteli.
baby aj m ne sa to vlieklo ale asi mam v ypadky pamate lebo mam pocit ze tych 5 tyzdnov mi ubehlo nejak rychlo tak ten posledny uz ubehne ako voda

alicao
12. okt 2009

wolfi oni nas nepoznaju osobne, to sa neda predstavit to sa musi vidiet🙂))

pegasko
12. okt 2009

to by som chcela vidiet ako budete tlacit do taktu s vycerenimi zubami a zdeseny manzelia za chrbtom

alicao
12. okt 2009

pegasko 😀
ozi maju ti volat? ci az zajtra mas vysledky?

romy01
12. okt 2009

😀 😀 😀 to su strasne predstavy pegasko

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alic len aby nas nevyhodili z porodnice za neslusne spravanie alebo nas rozdelia ... 😀 ty kokso ale fakt toto je dost realne .. ved ideme naraz +- 3 dni

pegasko tak ten moj tam urcite nebude, ten by odpadol po 5 sekundach

pegasko
12. okt 2009

zajtra volaju ako to vlastne so mnou je
wolfi tak alickin manzel za flasu prestrihne aj tebe snuru

alicao
12. okt 2009

pegasko 😀 😀 mas prvdu! Wolfi moj zvladne aj teba 😀 😀 , len aby sa nepomylil a nebozkaval potom aj tvoje miminko🙂 teda miminkaaaa🙂 😀

wolfskinka
autor
12. okt 2009

😀 😀 😀 alic pozicias manzela na prestrihnutie snury ????? 😀 😀 😀 ak neodpadne ako moj 😀 😀

pegasko
12. okt 2009

co miminka tie vybozkavat moze,ale ked zacne wolfi cicikat v naruci ze to bude ok -tak neviem,neviem ci nebude kuca paca

alicao
12. okt 2009

ja budem aj tak mimo od bolesti ani si to nevsimnem 😀 😀

wolfskinka
autor
12. okt 2009

pegasko nebude, alicka je tolerantna dokonca povedala, ze dovoli manzelovi si do mna pichnut

alicao
12. okt 2009

pssssst to zas nemusi kazdy vediet!!! 😀
pegasko injekciu ma na mysli samopochopitelne 😀

wolfskinka
autor
12. okt 2009

Alic nemusis hned prezradzat ...

alicao
12. okt 2009

ale teraz ma napadlo, ja ta budem pichat, trufas si?? 😀

wolfskinka
autor
12. okt 2009

jasne trufam, ty si sikulka ale mozno ani nebude treba ... ved este uvidime, sice ta kamoska ide na svadbu, ale druha kamoska sa ponukla ona je doktorka ze ona nema problem mi to pichnut

alicao
12. okt 2009

wolfi nie zeby som ta nechcela pichnut, ale ak mas moznost dat sa pichnut od doktorky tak radsej tak, lebo ja sa budem bat ze ti ublizim

alicao
12. okt 2009

inak ked som si pichla prvu tak som normalne lutovala, ze som nikdy nebrala drogy, mala by som aspon prax

pegasko
12. okt 2009

vsak samo ze inj.
zas niekto zvoni dnes uz treti krat,idem otvorit pa-pa.

wolfskinka
autor
12. okt 2009

ale prosim ta do tej mojej pneumatiky ako mi mozes ublizit 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre