Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
15. okt 2009

romy, no ved mne staci jedna ruzicka-bojovnicka 😀
romy ta opis nejake tehu priznaky, a tak celkovo ako si sa citila, aby sme mali prehlad naco sa mame tesit 😉

romy01
15. okt 2009

baby tak v tomto vas sklamem, nemam ziadne priznaky ale popisem aspon cosi-
Mne robili ET uz na treti den, lebo bol len jeden bojovnik a nebolo preco cakat. V ten den a aj na dalsi den ma povolievalo podbrusko - ale bola to bolest na vajecnikoch - nic hrozne ale bola som rada ze nemusim do roboty. Takže uplne zretelne som citila vajecniky- no to bolo v dosledku OPU. A tiez po OPU sa mi zle dychalo - akoby sa mi chcelo zívat ale nedalo sa mi zhlboka nadychnut - to sa po narkoze stáva.
asi na 6 ty a 7 my den PO OPU ( 4 a 5ty den po ET ) som citila pobolievanie v podbrusku ako na ms ciže uz nie vajecníky ale cele podbrusko. To potom preslo a jeden ci dva dni som necitila nic
Potom niekedy 6 ty den po ET a cez vikend som zacala pocitovat taku pichlavu boliestku v maternici - uz ma nebolelo podbrusko ale pri zohnuti ked som umyvala podlahu som jasne citila bolst len na jednom mieste priamo v maternici tam kde mi vajko vkladali. Vtedy som zacala naozaj verit ze to je to a aj mm si to myslel. Od pondelka som citila akoby hrcu alebo nieco tvrde v maternici - ale tiez iba pri lihani alebo zohýnaní. a Vcera som zas citila akoby ms - ale to som kukala púrod na markíze a asi sa mi pri tom riadne dvihol tlak 🙂
Inak prsia som citlive nemala ani raz a ani ziadne ine priznaky som nemala. Ja myslim ze je to individualne

alicao
15. okt 2009

romy hej to pichanie bolo zahniezdovanie, to som citila ja ja po inseminacii ked sa to na chvilku podarilo..

romy01
15. okt 2009

alicao takže uz si bola tehu? a potom si on prisla ? to je to najhorsie asi co sa moze stat

vanesska
15. okt 2009

caute baby...
no ake nadherne spravy... bubina a romy... gratulujem velmi velmi!!! 😵 😵 😵
inak si predstavte ako som pisala ze mam ist za 2 tyzdne na operaciu tak dnes som bola v car a doki povedal ze ziadnu operaciu netreba... ze sice nemame pre stimulku uplne idealne podmienky ale ze je zbytocne ma teraz uz tretikrat operovat a ze vzhladom na celkovy moj stav mi ovela viac odporuca otehu ako ist na dalsiu operaciu...
takze mi vypisal lieky a protokol a za 2 tyzdne zacinam pichat dipherline...
akoze este teraz som z toho v soku... clovek sa psychicky pripravuje na operaciu a zrazu IVF...
wow... este to rozdychavam... 😅
ale znamena to ze som stale v hre... 😀 a mozno ak sa vsetko podari tak sa pripojim k vase tehu vlne.... 😵
bolo by to uzasne ani si to neviem predstavit... ale nejdem radsej predbiehat... 😝

inak pichala tu niektora z vas dipherline....? nejako som nepochopila kolko a dokedy ho mam pichat...hm 😝 to asi z toho soku ... 😅
tak sa vsetky holky drzte...!

romy01
15. okt 2009

vaneskaaaaa, dnes je skvelý deň a je mi jasné že ty na tej vlne pobežíš s nami, bože vieš ako sa s tebou teším ?

alicao
15. okt 2009

romy hej bola ale len tyzdne, odislo to samo, nemuseli mi nic robit, aspon, ze tak, ale poplakala som si riadne
venska, super, taketo prekvapenia su skveleeeeeeee🙂!!

dahra
15. okt 2009

Ahojte,
neda mi nenapisat....
Vanesska,
super! Pisala si v endo teme a tam som ti aj odpisala. O cca 2 tyzdne idem na 1.IVF aj ja a tiez picham diphereline 🙂

vanesska
15. okt 2009

romy dakujeeeem... ! aj ja sa tesim aj som trochu zmatena... a aj dufam ze je to to spravne rozhodnutie... drzim nam vsetkym tehulkam aj cakatelkam palce nech postupne na tu tehu vlnu naskocime vsetky... 😵

romy01
15. okt 2009

ahoj dahra, mam take mihave spomienky ze som ta niekde citala, tak aj tebe zelam vela stastia 🙂
vaneska som o tom presvedcena 😀

vanesska
15. okt 2009

dakujem kocky velmi... !

Dahra... tak mi preskakujeme z jednej temy do druhej... 😅
ale dakujem... a prosim povedz mi ako to je s tym dipherlinom dokedy sa ma pichat?
ja mam zacat od 24.DC dostala som 4 balenia po 7 ampulkach no a pichat mam asi 1 amp. denne len to poriadne neviem precitat ci je to 1 alebo 2 😅 no a potom cez MS mam dojst na kontrolu...
a pichat sa ma do ovulacie takze neviem tak to je spravne? ty ako pichas? a pichas si to sama alebo niekto ti pomaha?

zuuuzana7
15. okt 2009

😵 vaneska, super tak ides do toho s nami. uzastne

romy, dahra s nami pisala na zaciatku, ale potom nam usla. drzime palce dahra

alicao
15. okt 2009

hehe,
romy a bubina uz maju //
wolfi a ja pichame dipheraline a cakame na MS aby sme mohli ist na krv a sono a zacat so stimulkov
vaneska a dahra o dva tyzdne to iste
sme sa poparovali🙂

zuuuzana7
15. okt 2009

alica a my s lusi to uspesne vyvrcholime v novembri 😵

alicao
15. okt 2009

zuuu vyyyyyyyyyyborne, a pekne za rucicky🙂 😀

zuuuzana7
15. okt 2009

sakris mi s makkym iiiiiiiii

zuuuzana7
15. okt 2009

alica pekne bruskate uz len do porodnice zarucicky 😀

romy01
15. okt 2009

ano baby sme akoby vo vlaku 😀 😀 😀 😀 😀
Prajem vela šťastia každej z vás a šup do tehu vlaku

alicao
15. okt 2009

my s wolfi sme obe zo ziliny, takze nam to realne "hrozi" 😀 !

vanesska
15. okt 2009

baby to je sila... ako to vsetko pekne zapada...
inak dnes mam asi fakt uzasny den lebo ako som bola taka zufala ze co robit tak som oslovila este jedneho doktora on ma kedysi operoval na kramaroch a vraj je jeden z najvacsich odbornikov na endometriozu a teraz dokonca robi aj na onkologickom ustave a kedysi mal aj poradnu pre neplodnost takze odbornik 3 v 1 😀
no ale on je nenormalne vytazeny som sa nijako nevedela na neho nakontaktovat lebo bud operoval alebo bol mimo SR tak som mu napisla mail ze vsak aj tak sa mi asi neozve... no a dnes mi od neho dosla odpoved ze mu mam vecer zavolat a ze sa stretneme zajtra a preberieme to...!
baby s tym som neratala vobec ze by si na mna nasiel cas... ale stale ma za nim nieco tahalo neviem mam voci nemu obrovsku doveru je to clovek s velkym C...
normalne sa mi chce plakat od stastia... a to este ani nie som tehu... 😀 😅
tak som zvedava co mi povie on... budem mat 3 nazory tak uvidim...
len sa trosku bojim ked mi poviem ze do stimulky by som nemala ist tak co budem robit... 😖
baby bojim sa... aj som stastna... normalne som jak schyzofrenik... 😅

romy01
15. okt 2009

vaneska ale ak ti potvrdi ze chod na to tak to budes mas uz akoby si bola tehu - boze drzim ti palce aj na nohach

alicao
15. okt 2009

ked sa dari tak sa dari 🙂 !

romy01
15. okt 2009

dnes je úúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ohromnúúúúúúúúúúúúúúúúúúú radooooooooooooosť

vanesska
15. okt 2009

😀 😀 ... romy normalne si ma rozosmiala... 😉
alic... veru ked sa dari tak sa dari... 😉
normalne mi to pripada ako napinavy thriller... ani sa neviem sustredit na robotu... 😝

lusinkaj
15. okt 2009

baby ja tu dnes cely den citam uzasneeeee spravy 🙂
vaneska supiiiiiiš...tak ides s nami do toho 😉
zuzi super,si to napisala...bodaj by to bola pravda,ze budeme mat stimulku v novembri 🙂

vanesska
15. okt 2009

lusinka... no pevne verim ze idem do toho s vami!! 😵
ale dost aj zavisi co mi povie zajtra ten doktor... toho sa trochu bojim... ale jeho nazoru asi budem davat najvacsiu vahu lebo je totalne nezainteresovany a ma prehlad vo vsetkych tychto oblastiach ktore sa ma tykaju...
urcite vam dam vediet... ! papa

pegasko
15. okt 2009

bubina veeeeeeelkaaaaaaaaa gratulaaaaaaaaacia
ostatne sa drzte,sem tam nakuknem,musim makat a vyventilovat hlavu pa-pa

wolfskinka
autor
15. okt 2009

bubina gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmm super dalsia adeptka, dnes sa akosi s vami roztrhlo vrece

lusinkaj
15. okt 2009

zuzi,mas ip... 🙂

lusinkaj
15. okt 2009

baby nikde nikto... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre