Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
24. júl 2009

bubina koniec uvah o umelem oplodneni ... hlavou mur neprerazis a ked to inac nejde, tak je to spravna volba to IVF a uz aj to je plus, ze kolko si ochotna urobit pre babetko hocikto by odvahu na to nenabral ... takze hlavu hore a si povedz som statocna par injekcii znesiem ... nech sa ti, co su posrati z toho a nedaju sa na to .. nech ti potom pekne zavidia tvoje babetko ... a co je na tom

si zober mna, s muzom som sa zoznamila cez internet, poziadal ma o ruku smskou a ked budeme mat dieta zo skumavky ... moderna doba ...

no a co, sa mozem na vsetkych vyprdnut ... oni mali vsetko jednoduche a nezazivne, za to my sme to ponali nadcasovo ... a nazor znamych ze v zivote by sa nezoznamili na inzerat no a co je na tom no co ved to bola sranda, bola som na 4 stretnutiach a to 4te vyslo a som spokojna ... co koho do toho ako sme sa zoznamili, vsetci nad tym krutia hlavou, a to ze ideme na umele sme radsej ani vsetkym nepovedali, by boli zhrozeni, ze uz nevieme co zo sebou ...

niekedy si myslim, ze nam asi zavidia to experimentovanie alebo co ?

TAKZE PEKNE HLAVU HORE, TAKE HLUPOSTI PUSTI Z HLAVY A POVEDZ SI , VED JA VAM VSETKYM UKAZEM AJ TAK BUDEM TEHOTNA A BUDEM MAT NAJKRAJSIE NAJMILOVANEJSIE BABO NA SVETE A TI OSTATNI SU
MI UKRADNUTI ...

jezisi ale som sa rozpisala ..

wolfskinka
autor
24. júl 2009

je kym som napisala ten moj prejav tak aj zuuzka napisala ... a myslim ze obidve v tom istom duchu

bubina ziadne protesty je to spravne a ked este pustis nejaku hlasku do eteru, ze je to proti prirode a ze to tak boh nechce presne si to tak nenapisala ale cca asi tak nejak, tak sa naseriem vytiahnem bicykel a pojdem ta vlastnorucne nakopat do zadku aj keby som mala prebicyklovat pol europy a s poriadnym rozbehom aby si si to pekne vytrepala z hlavy tie nezmysly ...

a keby mal niekto nieco tak ho posli za mnou ja mu to uz vysvetlim

zuuuzana7
24. júl 2009

wolfi krasne si to napisala 😵 cmuk
hlavne to s velkymi pismenkami.

presne tak nie kazdy naberie tu odvahu. poznam jeden par co tiez nemozum mat mimika, ale ona si netrufa sa pustit do ivf. a vlastne sa uz vzdala. podla mna sme velke osobnosti, riskujeme svoje zdravie, svoju psychiku davame na tenku latku a taktiez nase vztahy prechadzaju tazkym a skusajucim obdobim. aj ja napriek tomuto sme pripravene s osudom pozapasit a svoju vyhru si drzat v naruci v podobe vonavuckeho, jedinecneho babetinka. a na toto sa neuveritelne tesimmmm. juhuuuuu hor sa do tehulovania.

ked som mala svoje druhe mimo tehu lezala vedla mna baba v 4-tom mesiaci tehu. a vravi mi: "zuzi preco si niecim takymto musis prejst? preco je zivot tak velmi nespravodlivy". a ja jej na to : " asi preto, lebo som v zivote do teraz vsetko a vsetkych ako samozrejmost brala. po com som tuzila to som mala bez toho aby som si nejak privelmi usilovala dostala. a teraz sa mam naucit to male stvorenia vidiet ako zazrak, ako dar bozi."

bez tejto skoly by som to nikdy tak nevidela... nikdy by som nevedela aky velky je zivot-dat!

boze baby je uz som sentimentalne a to este ani ziadne hormony neberiem 😀 co bude potom ?
chudak moj muzik uz teraz je mi to luto.

baby ked uz sme pri tych hormonoch ake je to ? take strasidelne ako sa vsade hovori?

zuuuzana7
24. júl 2009

oprava :

bez tejto skoly by som to nikdy tak nevidela... nikdy by som nevedela aky velky je zivot-dat (dat- preklad dar!
😀 😀 😀 no uz sa pracovny piatok blizi do finale. darmo 😅

wolfskinka
autor
24. júl 2009

zuuzana .. prd neni to vobec hrozne, ja som skor mala pocit ze som kludnejsia, lebo som mala dobry pocit ze nieco sa deje aby sme mali babo a to ma ukludnovalo, nebola som vobec naladova ... ani unavena, skor som mala vacsiu chut do zivota a do boja ... vsetko to na mna dolahlo az vtedy ked to nevyslo, ale pocas stimulky som bola uplne spokojna a aj tak to bolo nafigu

bubina1
24. júl 2009

wolfi...jak si sa rozohnila.....asi si to zle pochopila trochu...proste som dufala, že sa to prirodzene podarí...potom som rozmyslala nad UO...prišli také tie blbé úvahy a potom som si to vysvetlila ako s tou kvetinkou....
...asi som sa predtým trochu blbo vyjadrila....ale to tvoje rozohnenie pridáva energiu, to ti poviem....... 😀

zuuuzana7
24. júl 2009

no supsi wolfinka tak to sa bude manza tesit ked budem zrelaxovana 😀
baby a co idete dnes inac podniknut. na zaciatok vikendu ? 😉

zuuuzana7
24. júl 2009

ale dufam, ze mi potom nebude pri kazdej zlej nalade kupovat merional alebo teda co ... 😀 😀 😀
baby 17-teho augusta idem mat narodky a manzela sa pytam co dostanem a on : to co sa nam obom zide. kosacku na travnik. nezadrhli by ste ho 😀

bubina1
24. júl 2009

zuuzana, je som od manžela dostala už aj hru šípky......

wolfskinka
autor
24. júl 2009

zuuzana my ideme na bicykel

no ked ti poviem co som ja dostala na vianoce tak asi spadnes zo stolicky ... prislusenstvo do auta, ked som vybalovala darceky a pod stromcekom som nasla svetla na moje auto ... tak som bola v nemom uzase a dalsia vec bola vyhrievacia podlozka na sedadlo do auta .... a zvlhcovac do bytu ... tak o tych prtaktickych darcekoch mi nemusis nic hovorit ...

ale dat manzelke na vianoce svetla do auta ... to uz je ina odvaha

zuuuzana7
24. júl 2009

bubinka ty nasi muzi asi daruju to co oni sami chcu 😀 😀 😀
ale my nemame zahradu ja neviem ci ma potom posle k susedovy s kosackou ? 😀 😀 😀

zuuuzana7
24. júl 2009

wolfi 😀 😀 😀 so svetlami si proste vyhrala 😀 😀 😀
fakt som skoro spadla zo stolicky 😀 😀 😀

bubina1
24. júl 2009

zuuuz...tak už chápem tu kosačku....jedny vianoce som dostala ikeacke struhadlo a rozpravku lolek a bolek z nejakého časopisu na dvd.....
...to som si povedala..že u nikdy manželovi nepoviem, že chcem na vianoce nejak=é prekvapenie, takže teraz už má vždy zoznam 😀

zuuuzana7
24. júl 2009

baby mozem sa vas spytat kolko mate rokov?

zuuuzana7
24. júl 2009

bubinka 😀 😀 😀 to je tiez dobre 🙂)))))) lolek a bolek proste trefa.
to mas asi pravdu najlepsie hned spravit poriadny a4 zoznam 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
24. júl 2009

zuuzana ja 34

bubina1
24. júl 2009

tento rok budem mat 33

zuuuzana7
24. júl 2009

baby uz sa mi nic nechce v praci tak lozim po nete.
a nasla som najoblubenejsie mena pre babetka po celom svete: kuk:

http://www.babycenter.at/pregnancy/namen/welt/

to uz aby sme zacali premyslat

wolfskinka
autor
24. júl 2009

zuuzana super

my mame vybrate Liviu a Samka

zuuuzana7
24. júl 2009

jeee to su pekne mena 😵 hlavne samko

zuuuzana7
24. júl 2009

ja idem mat inac 28.

wolfskinka
autor
24. júl 2009

Liviu budeme volat Lili

zuuuzana7
24. júl 2009

Lili nice nice nice 😵 😵 😵

ja mam asi sto mien este v hlave.

manzel chce hlavne Tim - chalana. ale ja si myslim, mam taky vnutorny pocit, ze budeme mat princeznu ale z jeho rozumom. a to sa nam pacia mema Zoe alebo mne sa najviac paci Anna.

bubina1
24. júl 2009

no u nas Lili prezývaju Lianu....Lívia je len Lívi 😀

zuuuzana7
24. júl 2009

baby tak ja prcham z prace na grill party. pa a krasny zaciatok weekendu 😵

adapa
24. júl 2009

Ahojte baby!Pekne ste sa dnes rozpísali.Úvahy o IVF sú úplne zbytočné.Keď budete mať v rukách svoj malý pokladík,tak vám bude úplne jedno či je splodené prirodzene alebo v skúmavke.Ja to mám už raz za sebou a dúfam,že sa nám to podarí ešte raz.Dominika je také isté šidielko ako iné deti splodené prirodzene.Teraz túži po súrodencovi,tak dúfam,že to do 40 stihneme.

lusinkaj
25. júl 2009

ahojte baby,pekny vikend vam prajem 🙂
ako sa mate?

lusinkaj
25. júl 2009

Dnes tu nikto nieje? 😒

rosienka
25. júl 2009

ahojte babizne, ale ste tu toho popisali, konecne som vas docitala 🙂 Nebola som tu 4 dni a tu sa prehnala hotova smrst 😉

zuzi - ty s tym cajom s 10-nasobnou davkou si ina priebornicka 😀 Naozaj si to vsetko kupila? Ja by som teba viac ako 100g caju nebrala, ved oni by to v tej lekarni urcite predali...no ale aspon budes super plodna nosnica 🙂

inak, co sa tyka tych hormonov, ja som mala konske davky, ako skoro nikto a ziadne vedlajsie ucinky alebo OHSS som nemala a nic okrem nafuknuteho brucha, ked som sa citila ako zaikrena zaba, som nepocitovala. Pred OPU to bolo fakt uz heavy, ledva som sa tmolila po schodoch a celkovo som pomalsie chodila a davali si na brusko pozor. Ale inak nic zvlastne.

Ja som asi na rozdiel od vas uz na svadbe vedela, ze sa UO nevyhnem, ale som si to predstavovala ja Hurvinek valku...velmi som sa nad tym nezamyslala, ze ved nejako uz len bude. Az ked sa to v nemocnici zacalo konkretnejsie vybrdavat, co ma vsetko caka a najmä po zistenych problemoch, nebolo mi veru vsetko jedno. Nuz, ale asi to tak musi byt a ako ste tu uz napisali, budeme si deticky viac vazit, ako keby sa nam len tak nechtiac "pritrafili" a zivot nas chce asi niecomu naucit. A k tomu patri zial aj to utrpenie a suzenie...bez neho to nejde. Treba dokazat silu, ze na to mame a zvladneme vsetky prekazky 😉

lusinkaj
26. júl 2009

ahojte,rosienka krasne si napisala posledne vety 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre