Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
25. nov 2009

baby sa bojím, že ja to tu pokazím

alicao
25. nov 2009

romy dakujem, dakujem, dakujem a je to aj vdaka tebe , vzdy si ma vedela ukludnit a preto ziadne platenie za proteiny nebude, nech ti to je laskavo jasne!!!! jasne??!!! 😀

alicao
25. nov 2009

ozi, ja som mala pozitivny uz na 3 den po ET ale nebola som si ista ci to nie je este z pregnylu, ale 4 den uz bola ciarka silnejsia..ked toto nebudu dvojicky tak to bude poriadne silne babo🙂
Joj len nech sa nestane co minule lebo ma poraziiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

Afrika ked si to budes hovorit tak to tak aj dopadne!!!

zuuuzana7
25. nov 2009

alicka a ako krasne si to napisala manzelovi, asi si vezmem od teba inspiraciu 😉
ved to romy to je express 😀

afrika ty to v ziadnom pripade nepokazis, uvidim, proste tu ideme vsetky ale vsetky tehulkovat a potom pojdeme spolu kocikovat 😵

afrika
25. nov 2009

zuzi to by bolo riadne stretko, také medzinárodné 😀

zuuuzana7
25. nov 2009

to si pis afrika, to aj bude, verim v to 😵
kedy mas dalsi uzv?

alicao
25. nov 2009

zuzka dik, ja vzdy vymyslam take hala bala basnicky a napisala som mu ju na tu pohladnicu ktora je medzi oveckami a do nej som nalepila aj testiky🙂

afrika
25. nov 2009

zajtra ráno s odberom krvy a embriolog. pohovor.

wolfskinka
autor
25. nov 2009

ahojte

baby dakujem za drzanie palcov, gulko bombulko tam je taky ako ma byt, a to krvacanie ze to sa cisti maternica po stimulke, ze uz tam ziadne krvne zrazeniny nie su takze by to uz nemalo byt.
fotka je v albume 😵 😵
kontrola buduci tyzden vo stvrtok

zuuuzana7
25. nov 2009

jejda wolfi ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.
teda vas gulko bambulko vyzera uuuzastne 😵 😵 😵

afrika tak to uz bude cochvila opu? uz mate aj datum opu priblizne?
a ako sa dnes citis? bolesti trosku ustupili? ci ani ee?

alicao
25. nov 2009

wolfi 🙂

afrika
25. nov 2009

wolfi som rada, že to je oki.
zuzi už mi je omnoho lepšie, ale už žiadny sexík. brucho cítim dosť a stále. ty máš silnú vôľu keď chceš so stimulkou počkať. ja niesom na tom tak dobre. aj keď musím uznať, že posledné 3 mesiace som si nebola istá, či nejdeme moc zhurta do všetkého

wolfskinka
autor
25. nov 2009

zuuzi no zatial je iba bublinka, ale robi si z nas srandu .... a poriadnu, to bude riadne cislo ked sa narodi

afrika dik

idem zalahnut

romy01
25. nov 2009

wolfka - krasna bublinka, musis sa jej zacat prihovarat aby nestrasila.
afrika, alicka ma pravdu, nesmies si pripustat ze to nevyjde. Samozrejme ze kazdu z nas niekedy prepadali take myslienky no je dolezite ich rychlo zahnat, mysli pozitivne, dodrzuj pokyny a hodne relaxuj, nestresuj sa.

wolfskinka
autor
25. nov 2009

romy no ved si zo mna gulko bombulko robi srandu ... no to bude riadne cislo este ma len 5tt a uz si robi srandicky, cely tata

alicao
25. nov 2009

wolfi no konecne si napisala nieco vtipne 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
25. nov 2009

alic ty sa moc nesmej ten tvoj nebude o nic lepsi .... xixixi 😀 😀 😀 😀 sa ti aj tie kucerave vlasy vystru z neho 😀 😀 😀

alicao
25. nov 2009

wolfi dufam, ze si myslela ze z nich! 🙂 ja cakam dufam, dve!

wolfskinka
autor
25. nov 2009

no tak z nich tak v tom pripade sa ti vystru a zosediveju ... xixi

wolfskinka
autor
25. nov 2009

idem zalahnut zacina ma boliet zase to ucho

alicao
25. nov 2009

Afrika, dnes mi to nejako blbne, aj v inych temach som nevidela prispevky a z neskor ked ma nato baby upozornili, tak sa nehnevaj, az teaz som si vsimla co si sa pytala...
No ako som pisala, nic zvlasnte, vsetko ma dolu picha ale to uz od stimulky, takze to neviem rozlisit, jedine co je asi ine je ze sa mi tazsie dycha a ked sa postavim tak sa mi kruti hlava a dnes ma zacali trosku boliet prsia to jo vsetko

romy01
25. nov 2009

alica to prejde o par tyzdnov - neboj budete si vsetky uzivat

rosienka
25. nov 2009

juchuuuu tehulkovsky vlasik marsiruje vpred!!!! 😀 😀 😀
alicka, tesim sa, je to tam! 😉
wolfi, super, ze sa to vysvetlilo a ukludnilo
afrika, vsetko bude dobre, nestrachuj sa 🙂

romy01
25. nov 2009

baby napiste niektora postupnost vo vlaciku - teda ja - wolfka - rosienka - alocka - vaneska - afrika - zuzka . . .
nezabudla som niekoho ?

wolfskinka
autor
25. nov 2009

no zda sa ze na nikoho,

romy az teraz som si vsimla ze ty mas termin 24.6. a ja 24.7. .... to sme dobreeeeeee

romy01
25. nov 2009

to sme tesne po sebe 😀 😀 a zajtra mi nabehne nove tt

alicao
25. nov 2009

romy dik, mne to pichanie nevadi, nech si len picha kolko chce hlavne nech su tam a nech rastu🙂
Rosienka dakujem, dufam, ze dvojicky stale platia 😀 !

rosienka
25. nov 2009

caute babky 😉

alic- este sa vratim k tym podmienkam tu, lebo cez den nestiham vela pisat a citat. Ono sa na to chystame, ze ked bude baby, ze bude robit len mm, lebo by som chcela zostat tak asi rok, ale nerobit uz cele tehotenstvo by bol velky luxus, kedze aj ja za tych nasledujucich 8 mesiacov zarobim pekny balik 😅 Vyzit, by sme vyzili, ale kym sa citim dobre a ako tak sa to da zvladat, zostanem pracovat...dneska bolo napriklad uplne super, normalna pohodka. 🙂
romy- nie, ked si chora, normalne ta vypisu na PN, ale keby si mala dlhodobo zostat doma, je to problem, musi mat zamestnavatel, alebo aj ty zvlastne poistenie na preplacanie nemocenskeho, aby ti siel plat. A poistovne tu vraj dobre snoria a preveruju 😒 Uvidim, ci cakam naozaj dvojicky, potom by som ho mohla ukecat, ze aj vek mam na rizikove (vsak ano 🙂 ) a k tomu dvojky...ale je to tu dost prisne.
afrika- v tomto ohlade to veru nie je ziadna slava a Slovensko je takisto krasna krajina, mam ho urcite radsej ako Svajciarsko 🙂

idem si konecne robit albumik 😀

rosienka
25. nov 2009

tak ked chcete, kuknite albumik, konecne mam aj ja nieco na vkladanie 😉

romy01
26. nov 2009

dobre ranko

rosienka mas kransy albumik, a tiez uvazujem ci si uz mam odfotit brusko 😀 😀 😀

pichajdam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre