Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
8. dec 2009

soni ako dopadla krvicka ????

rosienka jasne ze bude srdiecko zajtra

rosienka
8. dec 2009

alic- to dufam 😉 bola som zas kuknut tvoj UTZ- vyzera perfektne ako taka matoha s ocami, skus sa zadivat ako keby na tvar 😀 😀 😀

wolfi- jezis, sa aj trochu bojim, ze nie, lebo sa v bruchu nic moc nedeje, ale snad je vsetko ok a oni si tam v pohodicke nazivaju 😅

alicao
8. dec 2009

rosienk, presne presne to som povedala ako prve, ze duch 😀 😀 drahy si to dokonca otvotil na mobil , ze to ked niekomu ukaze si budu mysliet ze fotil ufo 😀

alicao
8. dec 2009

my sme do povedali hned ked mi to doktorka ukazal, vzdy ked mi drahy vola z prace tak sa pyta, ze ako sa maju nasi duchovia? 😀
ako vidim, mame podobnu fantaziu 😀

soni1
8. dec 2009

Ahojte, takže krvička negatívna. Poriadne som si poplakala.

rosienka
8. dec 2009

o nieee soni, dnes citam uz druhu negativnu spravu... ☹ ☹ ☹ kludne sa vyplac, ale potom vstan s usmevom do dalsieho boja...vela sil ti prajem 😉

wolfskinka
autor
8. dec 2009

rosi no dik ... ze matoha s ocami ... no som zvedava na tu tvoju matohuh zajtra .... no som akurat muzovi hovorila, ze nemam ziadne priznaky, neni mi zle, citim sa uplne normalne ... nechapem, ale zase lepsie ako pregrcat cele tri mesiace ... inac v sobotu zacina 9tt ... cize treti mesiac

soni no co ti k tomu povedat ... kazda z nas si tym presla, hlavne sa nevzdavaj a otras sa a pod dalej, dokazali sme tyo my ostatne dokazes to aj ty

rosienka
8. dec 2009

wolfi- a neni to pekna matoha s ocami? 😀 mne sa paci a dufam, ze aj ja budem mat taku 😅 ...mne je tiez dobre, ani neviem, ze som tehu, ani mrcha mi nechybala 😝 , ani na WC sa mi nezda, zeby som viac chodila- mozno v noci viac ako predtym a som zas unavena tak dobru noc, zajtra doobeda spehujte moje matohy 😀 😀 😀

soni1
8. dec 2009

No menzes nemám zatiaľ nikde... a neviem baby, ja mám taký zvláštny pocit...

bubina1
8. dec 2009

baby, dnes som bola na ultrazvuku a mame 5cm 🙂

afrika
9. dec 2009

ahojky,
soni1 mrzí ma to
bubina to je krásne, 5 cm 😵
rosienka držkaj sa dnes

no ja neviem, asi vás tiež sklamem. prsia ma bolia príšerne ako vždy pred menzesom, aj brucho pobolieva. proste, to sú moje príznaky vždy pred ☹ . moc sa bojím..... nemôžem spať, preto tu blúdim, že vám aspoň napíšem aj keď nie je čo. pochybujem, že to môžu byť príznaky na tehu, veď som len 3 deň po ET. to by bolo asi skoro...
majte sa zatiaľ pekne a sladko búvajte

afrika
9. dec 2009

mimo to, včera večer boli také pol hodinové krče v celom bruchu - nie len na spodu, ale všade

soni1
9. dec 2009

Baby, dobre si spomínam, niektorá z vás mi písala, že jej aj krv vyšla negatívna a bola tehu.
Pýtam sa preto, lebo mne menzes ešte stále neprišiel... Neviem, či to robia aj lieky, ktoré som brala, ale necítim ani žiadne bolesti.
Nemohlo by sa stať aj také niečo, že krv vyšla negatívna a predsa som tehu. Ja viem, znie to možno absurdne, ale...

alicao
9. dec 2009

soni, je to mozne, velmi malo percentom zien sa to stava prave koli hormonom, mozno si sa trafila, som zvedava....ach jo...
afrika, mam ti vynadat ako wolfi ? alebo chces aby som ta este mesiac provokovala potom co najdes // zato co si dnes napisala??!!!
precitaj si co napisala wolfi 8den po et, ze urcite jej prideu kramy a ze ju mrzi ze nas vsetky sklamala...neznasam taketo reci a hlavne nie 3 dni po et, mas taku vlastnost fnukat pred tym nez sa nieco stane
Trosku som to tvdo napisala, ale dufam, ze to spravne pochopis...chcem tym len povedat, ze taketo reci su uplne zbytocne a nepomozu ani tebe ani babulke v brusku...tak sa trosku pozbieraj a mysli pozitivne🙂!
Nie je dovod na paniku, a ak si nas tu citala, tak uplne kazda, kazda, opakujem KAZDA znas mala take priznaky ako si opisala...

afrika
9. dec 2009

alic pochopila som dobre, neboj
ale môj krčok sa mi vôbec nezdá. viem, že by som ho teraz nemala kontrolovať, ale je síce tvrdý, ale raz hore, raz dole a nezdá sa mi uzavretý ☹

alicao
9. dec 2009

afrika, aj ja som si ho vzdy nahmatavala ked som si davala utrogestan a tiez nebol ani tvdy ani som ho skoro nenahmatala, teraz to nemozes porovnavat s normalnym cyklom si rozhadzana hormonmi, mne stvdol az takych 12 den po ET a to bolo po PK, takze vlasnte az 17den po ovulacii...nic neries prosim ta, teraz ta bude boliet vsetko, mna este stale vsetko picha a mam pocit ze mi pride MS, okrem ineho..
Nesleduj sa tolko ale mysli na babulku a rozpravaj sa s nou, citaj jej rozpravky a spravaj sa tak akoby si uz mala tehotenstvo potvdene, a uz nechcem vidiet ☹ iba ak by si zacala krvacat ,leba teraz na ☹ nie je dovod, jasne?
takze len 🙂 , ok?

afrika
9. dec 2009

alic ok.
mňa len štve, že mi nepríde úplne uzavretý........asi by mal byť-úprimne

zuuuzana7
9. dec 2009

ahojte baby,
afrika co to, asi je najhorsie to sledovanie, ale tazko sa nesledovat ... ako alicka pise kazda ale kazdu tu stale kvoli niecomu stresujeme a to som este ja nezacala so stimulkou a nasledne et, ale v kazdom pripade zober si to z tej strany mas jednickovu blasticku (cize 50 % uspechu a tych zbytnych 50% je dobra naladicka) ktorej sa urcite ale urcite u teba paci 😉
proste ty si nasa dalsia tehulka a basta!!!!!!!!!!!!!
alicka jejda take krasne machulky 😵 😵 😵
rosienka na dnes drzim palceky nech je to nadhernyyyyyy srdieckovy duo zazitok pre vas 😵 😵 😵
bubinka tak vy uz mate 5 centi, ty brdo rastiete ako z vody 😵
wolfi krasne tak uz 9 tt coskoro 😉 krasneee. inac vsetko ok?
a kedy vlastne zacina lusi so stimulkou? viete niekto?
baby krasny den 😉 este vas dnes nakuknem som sama v kancli 😉

romy01
9. dec 2009

dobre ranko

soni - mrzi ma to , ale nadej umiera posledna.. Je len velmi malo zienok co moli tehu a test mali negativny - no zas netreba este hadzat flintu do zita - Moja mama ked cakala najmladsieho braska tak presviedcala doktorku ze je tehu a doktrorka jej chcela len pchat vyvolavacky, ze krv je negativna. Tak sa mama nastvala a prisla az v 4to mesiaci uz s bruchom 😀 - to bolo pred 20timi rokmi ale vidis stava sa kadeco

afrika -prave na 2 a 3ti den po ET maju byt take bolesti, to je dobre - to je urcite to uhniezdovanie - Tie bolesti budes mat cely tyzden a kazdy den budu ine , niekedy bude boliet cely spofok, niekedy budes mat len pichanie - to je uhniezdovanie sa a o par dni zas budes citit roztahovanie sa maternice. Afrika ja som presvedcena ze mas tehu priznaky.

Baby drzte mi dnes palce, idem na sono a budu nam krpca merat, tak nech je vsetko OK. Bubina merali ti aj NT ?

alicka, afrika, mate krasne fotecky, mimochodom

zuuuzana7
9. dec 2009

romy, drzime palceky to vies 😉

soni, to je mi luto ... ale ako baby pisu, poplakat, vysmutit a potom sa opat postavit a do boja 😉 mate aj embryskov na ket?

afrika
9. dec 2009

zuzi máš pravdu, aj ty sa bojíš, aj ja, aj romy, všetky............
no nič takto nevyriešim, musím byť v pohode. idem niečo porobiť

zuuuzana7
9. dec 2009

afrika presne tak musit, nemusis ono sa to asi ani celkom neda byt v pohode, ale aspon sa pokusit zamestnat si mysel niecim, niecim peknym 😵 ako napr. vianocnymi darcekmi ... uz nieco mas nakupene ?

rosienka
9. dec 2009

taaak a sme tu, kukajte 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

mojim milovanym dnes bilo srdiecko o 106, ale zial sme nic nepoculi, doky vravel, ze tak skoro to nepocut ☹ ale aspon sme ich videli. Druhy bojovnicek je mensi a mozno to este nema vyhrane, ale ja v neho dufam a strasne mu drzim palce, nech sa udrzi a vsetko dobehne. dalsi termin az 21.12....a este som dnes zabudla ist na krv a rôzne merania, tak asi az nabuduce. doky bol tiez cely mimo, tak sme nechapali ci to dnes, ci kedy a potom zmizol, tak sme odisli aj my ... au mi sestricka domov zavolala, ze na mna cakali 😲 no chaos 😉

babulka123
9. dec 2009

rosienka.. takze dvojky nakoniec./. parada... a neboj bojovnik to zvladne..

wolfskinka
autor
9. dec 2009

dobre ranko

rosienka ta tvoja matoha neni o nic krajsia ako moja 😀 😀 😀 😀 ty si uskla sestricke pred ihlou ... xixi to si dobra

afrika to ze ti je ako pred mrchou to je dobre aj mne tak byvalo, som myslela ze sa to ide kazdu chvilku spustit

zuuzi no ok ako ok ... krvcanie ustalo, vcera vecer teda skor v noci par kvapiek spinenie ... o lusi neviem vobec nic

rosienka
9. dec 2009

afrika- prosim ta fakt nestresuj, ze nas sklames, ved preco by si mala bolave prsia a pocit na ms, ked si len 3 den po ET? to je urcite zahniezdovanie a co sa tyka toho krcka- radsej nic neskumaj a neordinuj, ved ani nevies ako tvrdy ma presne byt, tak nikde nesmatraj 😝 😀 Mysli si, ze to je vsetko pozitivny znak a basta 😉

bubi, romy- vy teda napredujete, my mame este len 5 mm 😉 Nech je meranie v najlepsom poriadku...co vam vsetko meraju?

zuzi- dikes, bolo to tam take krasne, skoda, ze sme ich nepoculi

rosienka
9. dec 2009

babulka- veru, predsa len 😀 😀 😀 moje milovane bojuju o zivot, videla som ako sa hybu

wolfi- ale ta matoha patrila alicke, nie tebe 🙂 a ten moj väcsi obrik je diskobolos lebo plodovy vacok ma taky tvar

wolfskinka
autor
9. dec 2009

rosienka na dalsom sone ich budes uz pocut urcite

rosienka
9. dec 2009

wolfi- to dufam, som sa dnes tesila, ze mi daju zvuk... 😠 ten doky je taky chaosak, skoro aj fotku zabudol dat a vsetko plietol tak nejasne, ze nikdy presne neviem co a ako, tak sme nepochopili, ze tie vysetrenia su dnes a bezradne sme odisli...ja som si tam este aj tasku zabudla, tak som sa musela vratit a sestricka nic nevravela, ze mam zostat, no klasika bordel...

romy01
9. dec 2009

rosienka hlavne ze vsetko dobre dopadlo. A kedy teda udes pocuvat srdiecko ?

Mojmu krpcovi by sme dnes mali ratat ci ma vsetky prsty, a skontrolovat ci mu vidno nostek a velkost vodoveho vacku na šiji. Hlavne podla tej kosticky a toho vacku sa potom urci ze ci je tam podozrenie na nejaku poruchu.
( ak by tam ta nosova kosticka nebola, alebo ak by ten vacok bol vacsi ako 3mm, potom je tam podozrenie na downov syndrom a podobne a vtedy sa robia craj dalsie vysetrenia z krvi a tie sa opakuju aj v okolo 16tt) Tak len dufam ze krpec ma co najvacsi rypacik, aj ked teda nema mat po kom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre