Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
17. dec 2009

pohladnice ja mam uz wolfi poslane,darceky aj ja musim pobalit a zvysok az ked dokupim 😉

lusinkaj
17. dec 2009

rosi sak jasne 😉 no tak to vyzera na novy rok OPU 😵

romy01
18. dec 2009

ahojte babenky

lusi aj ja som zacinala ako wolfi najskor s proverou na 16DC a potom s dekacom od 23DC. Drz sa asi dnes zacnes.

baby idem este do pistovne kvoli poistke mm a to je uz posledna vec co musim tento rok vybavit. Potom uz mam pokij. tak papa, pridem okolo obeda

wolfskinka
autor
18. dec 2009

ahojte ... som celu noc nespala tak som dospavala, boli sme v Hedliose, kuknite do albumu, Guľko sa vrtel ako na kolotoči, ale ukazal aj nozicky aj rucicky aj hlavicku aj chrbticu, skrátka všetko a má 19,2mm

karlito2
18. dec 2009

ahoj wolfi nezostal Ti náhodou Puregon 600UI na odkúpenie? Chystám sa naj jar na 4 stimulku a moc by mi to pomohlo. Vďaka 🙂

rosienka
18. dec 2009

wolfi- pekne, len kde su tie rucicky nozicky? 😀 😝

lusi- napis hned ci dnes zacinas, ok? 😎

baby, idem nakupovat a asi konecne piect, este nic nemam ☹

wolfskinka
autor
18. dec 2009

karlito ja som nemala puregon ja som mala menopur a do ktoreho centra ides ? ak do heliosu tak sa skus spytat tam, ze ci nevedia o niekom kto predava puregon alebo skus temicku mam/nemam lieky na IVF

rosi nozicku ma dole vpravo a rucicku hore vlavo

karlito2
18. dec 2009

ďakujem pekne skúsim to. V heliose som absolvovala 3 cykly ☹ neúspešne. Teraz to idem skúsiť do iscaru. Nie že by som bola v heliose nespokojná, ale potrebujem nejaký nový stimul.

wolfskinka
autor
18. dec 2009

karlito no uz ti neviem pomoct skus oslovit do IP baby tu v tejto temicke a v teme sanatorium helios, co su tehulky, istotne radi predaju lieky, ja som ich uz tiez predala

romy01
18. dec 2009

wolfi - krasna bombulka- a ides sa nahlasit aj k svojej doktorke ? Lebo v heliose sice robia sono ale nie poradnu

wolfskinka
autor
18. dec 2009

romy uz som nahlasena 28.12. idem k mojmu doktorovi na poradnu

afrika
18. dec 2009

ahojte, píšem len v rýchlosti, lebo mám zakázané takmer všetko 😒
ráno som musela ísť okamžite do heliosu. rozvíjal sa u mňa OHSS. doki mi robil UTZ a bol zhrozený. všade som mala tekutinu. okamžite mi to išli odsávať-nepríjemné... tekutina bola od spodku brucha a aj medzi črevami... doki povedal, že to mohlo vyvolať začínajúce tehu 😵 . zobrali mi aj krv na HCG. sliznica mala 11 mm, povedal, že stačí. na UTZ nebolo ešte nič vidno. o 14 mi volal dr. Krajkovič, že HCF 570. že to vyzerá zatiaľ dobre. je normálne, že ešte nič nevidel, ani plodový váčok? dnes som bola 12 deň od ET. doki povedal, že to je úplne ok. aj ste tu, píšte názory, lebo zachvíľu príde muž a budem musieť ísť do hajan 😵
pa a ešte ma opľujte s výrusikmi.
pichám injekcie na riedenie krvy 1xdenne, voda 5l, veľa bielkovín...

afrika
18. dec 2009

ozaj tekutiny bolo takmer 1,5litra...

luly3
18. dec 2009

afrika gratulujem 😉 a pekne odpočívaj a dávaj na vás pozor

babulky tu je same // tešíííííííím sa s vami a držím palečky
wolfi krásna fotka ty mi robiš najvetšiu radost moja cmuk

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika supeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr gratulujem .... ja som to vedela

luly dakujem, len uz by si aj ty mohla zacat robit radost aj ty mne, kedy ides na dalsi pokus ?

lusi si na rade

afrika
18. dec 2009

wolfi není HCG na 12 deň nízke? a aj to, že ešte nič nevidel?
nemáš nejakú tabuľku na HCG? nemám ani čas vás čítam, lebo čakám kedy príde muž...
luly moc ti ďakujem

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika neni ja som mala 14 den 430

afrika
18. dec 2009

wolfi a videli vačok alebo niečo. inak krááááásna fotka štuplíka bombuľka

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika je skoro az na buduci tyzden bude vidiet vacok, ja ked som isla na krv tak nebolo vidiet nic az neskor

dakujem predviedol sa

afrika
18. dec 2009

wolfi myslím, že ani budúci týždeň nebude vidieť. dnes som len 12 deň od ET

wolfskinka
autor
18. dec 2009

a si mala PK alebo bez PK a kedy ides na kontrolu ?

wolfskinka
autor
18. dec 2009

ale sa tesim z teba

lusi pichas oddnes ?

afrika
18. dec 2009

mala som PK. kontrola kvôli OHSS bude v pond. alebo utorok-podľa toho ako mi bude. na krv už nemusím ísť, chce vidieť, či mám opäť tekutinu a ak áno, ideme zas odsávať...NIEEEEE

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika ... dufam, ze to nebude treba, ale ked ano kvoli babu vydrzis .... musisssssssssss

afrika
18. dec 2009

ja viem, to je jasné, ja som taká šťastnáááááááááá 😵 😵 😵 . ale viem, že to je len začiatok

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika presne tak a preco si nedas tt do profilu ??? supo sup

afrika
18. dec 2009

ešte nie wolfi, ja som strašne opatrná v takých veciach. vieš ako som povedala mužovi, že čakáme bábo? napísala som si nad pupkom perom tu som ja a dala som šípku dole. zavolala som ho, že mu musím nečo ukázať, on sa zľakol, sadol si. ja som vyhrnula triko a bolo 😀

pegasko
18. dec 2009

Afrika kraaaaaaaaaaaaaaaaasa 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
hcg je pekne akurat
a ten napad s mm je bomba 😀 ani sa mu necudujem,ze si sadol,este ze si ho nemusela kriesit 😀

afrika
18. dec 2009

ďakujem pegasko. vieš on si myslel, že mám zas veľké brucho, tak sa zľakol. ešte sa teším úplne potichučky, ale minulé vianoce boli najhoršie v živote, tak tieto by mohli byť pekné 😵

pegasko
18. dec 2009

no pockaj este akeeeeeee brusko ti narastie 😀
...a vianoce no 😢 keby som mohla tak ich z mojho zivota zmazem ☹
...ale ty sa teraz tes,hladkaj brusko a len veeela oddychuj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre