Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
21. dec 2009

afrika, aj ja sa neviem dockat zajtrajska, lebo dnes v noci som sa tak zlakla, ze som vyletela pol metra a srdce mi busilo asi 15 minut, drahy mi nechtiac tresol ked sa otacal...tak snad som ich nevylakala babulky moje...
a ty sa tiez tes, nemas ms, nemas sa preco bat a mozno uz uvids malu bodku🙂

afrika
21. dec 2009

alicao nebojkaj-vieš koľko krát sa ešte do 9 mesiaca zľakneš. viem, že by si sa nemala, ale proste niekedy to nejde. to musí byť krásne čakať dvojčiatka 😵 .
baby ja už nezapnem ani jedny rifle z toho OHSS. alic vieš koľko mám teraz brucho pri váhe 50 kg a výške 160cm? 84 cez pupok 😕 . skoro ma porazilo. a najlepšie je, že sa mi nedá poriadne chodiť vystretá

lusinkaj
21. dec 2009

vaneska diki...tak tak teraz len decap.a potom az puregon,jasne v kazdom centre je inak...ale dr.on vie co robi taze ok 🙂 aj ja budme brat kys.lis.musim ist si dnes konecne kupit... 🙂

afrika
21. dec 2009

idem navariť aj keď aj to mi doki zakázal, hodím spršku a idem do postele. ale vyzerá to až okolo 12. práve som začala variť a kým sa to urobí. manžel ma asi nepochváli.
ozaj včera bol na vianočných nákupoch a doniesol mi kyticu za bambuliatko. tak dúfam, že nič nepredbehol

afrika
21. dec 2009

lusinkaj ako som písala-niektoré kočky si injekcie pichajú aj do pleca. je to úplne jedno. musí sa to dostať proste pod kožu a odtiaľ ide všetko do krvy bez ohľadu na to, či to bolo pichnuté do zadku alebo brucha. neboj

lusinkaj
21. dec 2009

afrika,ja sa nebojim...len som si to overila u inych bab lebo tu ma niektore znepokojili ze kde preboha som to mala pichnute 😒 😀 ale je vsetko ok...presne ako pises hlavne ze sa to dostane tam ke ma! 😵

wolfskinka
autor
21. dec 2009

dobre ranko ...

lusi kde pichnu nech pichnu hlavne nech to splni svoj ciel, som sa teraz zase vykotila z postele a idem uvarit francuzske zemiaky ench mam poobede pokoj, veget, labuzo

lusinkaj
21. dec 2009

wolfi presne tak,aj ja to vravim..hlavne ze je pichnute a hotovo 🙂
no tak ja makam vo velkom,idem do obch.nieco nakupit a pokracujem...

ninajana
21. dec 2009

Dievcata, mam na PREDAJ MENOPUR 2 balenia, DIPHERELINE 1 balenie a PREGNYL 2 injekcie, nebudem uz potrebovat, ak by ste niektora mali zaujem, mozeme sa dohodnut na super cene, je mi to luto vyhodit, stalo to strasne vela penazi. Som z Topolcian, tel.c. je 0908155284, alebo mail j.vozarova@orangemail.sk.

alicao
21. dec 2009

afrika, takze musis vyzerat ako taky maly pavucik, tenke nohy a ruky , len bruskov vidiet🙂 no len nech ti to rychlo prejde, teda ten hyperstimulak, brusko kludne moze ostat🙂
No tesime sa na dvojicky, len mi je tak dvojnasobne zle...bleeeeee..ale nevadi, vydrziiiiiiiiiiiiiim!

rosienka
21. dec 2009

cauko baby!

taaak afrika, som vedela, ze dalsia tehula na obzore, i ked si nam neverila a chcela si si nahovorit, ze nic nebude 😀 😀 😀 super hcg, je uplne v poriadku, bamulka sa urcite dobre uchytila, som veeeelmi rada a drzim palce 😉 😵 😅

lusi- tak vyborne, dufala som, ze od piatku pichas a mozeme ist na dalsiu tehulu. viackrat som citala, ze baby si to pichali do zadku, vraj aj FSH hormony, tak je vsetko OK 😉 Nech nemas väcsie problemy a ziadne OHSS! Januar je tu co by dup a o mesiac mas urcite aj vysledok 😀

takze, ja som dnes bola KONECNE zas na kontrole a sice je vsetko v poriadku, ale mojmu druhemu pampusiku nejako malo rastie plodovy vacok ☹ Embrijka su vraj rovnako velke, aj krasne biju srdiecka (mimochodom doky nema na sone zariadenie na pocuvanie, tak som zas nic nepocula 😠 ), ale jedno ma obrovsky vak a druhe uplne maly, ze ho cely vyplna... 😲 na druhej fotke, kde su obe to vidno, ze to horne je uplne malicke... no som zvedava, ako sa to vyvinie, nic sa neda robit, ale dufam, ze nebude mat problemy a dozenie to. Inak uz mam termin na meranie NT v januari, dovtedy mam skoro mesiac fajront 😒

afrika
21. dec 2009

rosienka to som rada, že si bola na UTZ 🙂 . musíš veriť v druhého pampúšika, že to dobehne, nebojkaj sa. to prvé ho bude motivovať, aby rástlo rýchlejšie.

alicao
21. dec 2009

rosienka, co to to male vyvadza? ale mozno je skromne a potrebuje malo priestoru🙂. Snaaaaaad to bude dobre , ale chapem tvoje obavy aj ja by som sa bala, tak thuj, thuj, thuj, pre stasticko pre tvoje obe drobatka!

rosienka
21. dec 2009

afrika- len aby to nebolo tak, ze to prve sa roztahuje na ukor druheho, ved ma vak aj za troch! 😖
alic- no neviem, od zaciatku bol vacok mensi, ale embrijka maju obe 1.5cm, len to jedno ma ledva vacik a nevime, kde sa vytvori placenta...no, fakt sa o neho bojim, aby mu nic nechybalo 😖

afrika
21. dec 2009

rosienka doki nepovedal čím by sa to dalo zlepšiť? nejaké lieky, vitamíny...

wolfskinka
autor
21. dec 2009

ninajana daj to do temy mam nemam lieky na iVF .,.., tam skor niekoho najdes

rosienka neboj dozenie to cez sviatky sa vypapka .. xixi

tak kto ste kolko pribrali ???

afrika a ty si tam uz konecne daj tie tt

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
21. dec 2009

rosi, placentov je vacok prichiteny ku maternici to sa neboj, skor aby malo pristor na rast, musime mu drzat palceky!

rosienka
21. dec 2009

afrika- nie, neda sa to, akurat to akoze môzu len pozorovat, i ked na UTZ idem az o mesiac! 😖 Citim sa tak bezradne, ale snad si telo a priroda poradia...

romy01
21. dec 2009

ahojte bambulky

lusinka, ja myslim ze ti asi dali iny dekap ako nam co sme si ho pchali 3 tyzdne - mas zrejme taky co ti v tele aj vydrzi dlhsie a preto si ho asi pichala do svalu. Juj sa tesim ked sa k nam pridas, zatial sa pridali vsetky babenky v tejto teme.

rosienka - aj mna to najskor napadlo, ze jedno ma viac miesta na ukor druheho ale zas to sono sa na babo kuka len z jednej strany. Mozno je ten plodovy vacok splašteny ale zas môže isť do hlbky, ci nie ? Treba verit ze to bude OK. Inak ja som bola prekvapena z toho mojho, lebo ten vacok obopina krpca dost tesne.

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka no musis len cakat , drzim palce, neboj dobre to dopadne

rosienka
21. dec 2009

wolfi- no nic ine mi nezostava, ale budem zit teraz mesiac v obavach a dufam, ze sa medzitym nic neprihodi, ideme po sviatkoch na tyzden s kamosmi na chatu lyzovat, tak snad nebudem lietat po pohotovostiach... 😲

alis- ale vraj tu placentu este nema vytvorenu, teda ten kolac, zatial je len tak prichytene. tak diky za palceky, fakt to moj milacik potrebuje 😒

romy- kukali sme zo vsetkych stran a vzdy to bolo mrnave a ukazovalo sa najmä to velke, ktore miestami vyzeralo ako cela maternica, taky vak to bol...no neviem, co bude a ako. Pozerala som, ved to tvoje malo krasny vacok v 8tt, to az neskôr ho zacalo vyplnovat, to je OK.

lusinkaj
21. dec 2009

tak som spät,vsetko dokupene,uz len pobalim darceky a hotovo...uz len zajtra skocime s drahym na nakup potravin
idem dalej makat doma mam toho este vela na praci...
uz som si aj kupila femibion 800 taze zacnem brat uz dnes...aj mamadrink som si kupila tiez je to super napoj pred tehu a pocas... 🙂
dakujem vam ze namna myslite a srzite mi,aj za ttttttt dakujem.... 🙂 😵

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka ty dufam nebudes lyzovat iba sa divat spod kopca

lebo ja tento rok sa na lyze urcite nepostavim, aby to gulkovi bombulkovi neuskodilo

lusi len a len pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosienka
21. dec 2009

wolfi- nieeee, ale budem bezkovat, to by malo byt OK, len tak pomalicky v pohodicke 😉 ...aj mi je luto toho roku bez zjazdu z kopca ☹ ...ale pre babiky vsetko na svete!

lusi- pekne dnes pichaj a infikuj sa TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka ja by som ani to bezkovanie neriskovala, predsa moze sa ti smyknut a mozes spadnut a to by nebolo dobre, ja lyzujem perfektne som profesionalna instruktorka lyzovania ale na lyze sa nepostavim

lusinkaj
21. dec 2009

dakujem vam baby za ttt...rosi co mam pichat? 😕
tak stromcek ozdobeny uz mi tu krasne svieti,idem dalej makat-vysavat

wolfskinka
autor
21. dec 2009

lusi ty sa mas, my ho nemame este ani kupeny

rosienka
21. dec 2009

wolfi- to fakt? si ma normalne zneistila...akurat sme kupili bezky a vytesujem sa, ze aspon tie vyskusam...no do riti.. 😖

lusi- no ved dekac, nie? 🙂

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka ja by som to nerobila, ked ste sa uz k tomu dopracovali aby si o to neprisla, radsej to pekne jednu ziomu vydrz, ja som tiez so zavistou pozerala, ked sme boli v sobotu vo vratnej na lyziarov, ale ... nerisknem to, aj ked viem ze by som nespadla ale urcite nebudem riskovat

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka ale sanky mozes no nie ? ... my so segrou sa budeme sankovat lebo aj segra je tehotna, a nasi muzickovia budu spolu lyzovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre