Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
8. feb 2010

afrika, je mi to luto, cim si si presla, ale neboj krajko ta da do poriadku a operacia v heliose to je malina, lepsie ako v spitali

afrika vy ste poziadali o adopciu ???

lusi dakujem, dufam, ze to tak pojde aj dalej

afrika
8. feb 2010

áno wolfi, ale ešte pred revíziou-kyretom. vybavujeme si ju a čakáme kedy nás zapíšu 😵 😵 😵
wolfi tebe našli niekedy príčinu 2 potratov? prepáč, že ti to pripomínam...

lusinkaj
8. feb 2010

afrika,dakujem ti...ale viem co prezivas presla som si tym,tak preto tak pisem... 🙂
wolfi,neboj musi byt vsetko dobre 🙂

wolfskinka
autor
8. feb 2010

afrika nevadi mi to, teraz mam guľka tak som na to pozabudla ... nie nikdy neprisli na to , preco ... skratka missed abort

alicao
8. feb 2010

afrika no fasa, tiez musis schytat vsetko, ale kukni na wolfi je ovela starsia ako ty, prezila si take iste trampoty ako ty a neverila ze sa to niekedy podari, a ahaho🙂 takze ak budes ako ona akonahle ti schvalia adopciu ako jej tak budes tehu🙂
rosi a zuzi ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
a ostatne tehulky hlavne zdravicko!!!

lusinkaj
8. feb 2010

alicka ahoooj 🙂
aj ja posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt zuzke,pegaskovi aj afrike 🙂

romy01
8. feb 2010

ahojte

aj ja sa pridavam a posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

baby dala som si do albumu dva typy kocikov nad ktorymi uvazujem, mozete kuknut

lusinkaj
8. feb 2010

romy ja som uz kukla,skor som si vsimla 🙂 pekne su...len sa rozhodnut spravne...ale ved co na kociku nezalezi len nech uz je babo a zdrave vsak? 🙂

romy01
8. feb 2010

presne tak lusi - aj ked trosku na kociku zalezi, aby som ho nemusela po par mesiacoch vymienat. Ale este pojdeme kuknut aj do polska a potom sa rozhodneme Tieto dva typy maju priamo tu v MT a v pripade reklamacie by to bolo jednoduchsie no pozriem este aj ine samozrejme

lusinkaj
8. feb 2010

no tak hej pre reklamaciu je to lepsie 😉
a aka je cena na nich?

romy01
8. feb 2010

lusi oba su do 10 000 SKK ale bez autosedacky. Na nete sa daju objednat uz za 280 EUR + postovne, ale ja ho zrejme kupim z obchodu bude lepsie ked si ho pred kupou poriadne skontrolujem a fakt ak sa cosi pokasle nech mam reklamaciu vybavenu asap

lusinkaj
8. feb 2010

no tak este sa da cena...jasne lepsie z obchodu 🙂 kedy ho chcete kupit este pred narodenim ci az po?

romy01
8. feb 2010

chcela by som ho objednat ( lebo nemaju tam tie farby co sa mi pacia ) okolo 34tt , dodacia lehota je 2 - 3 tyzdne. Takze by to malo vyjst akurat Uz po porode sa tymito vecami nechcem zaoberat

lusinkaj
8. feb 2010

ja len s apytam.lebo ja by som kocik nechcela mat doma skor ako neporodim... 😝

romy01
8. feb 2010

hmm no jasne ze netreba priiliz skoro kupovat, ale ten 34 tt je na objednavku podla mna akurat. Este sa to moze zvrtnut a povedia ze nemaju na sklade, tak je dost casu zhanat iny. S miminom v perinke by som nemohla behat po obchodoch a aj ked mm verim, chcem byt pri vybere 🙂

lusinkaj
8. feb 2010

jasne takto ano...ak treba objednat.. 🙂 a postielku?

romy01
8. feb 2010

postielku mam vyhliadnutu tiez v tom obchode - za 79 EUR z buku - dobra kvalita to kupime naraz s tym kocikom

lusinkaj
8. feb 2010

no tak super... 😉 tak ty pomaly vsteko mas 🙂

romy01
8. feb 2010

no to ani nahodou, to su len tie najvacsie veci, ale este mi chyba kopec drobnosti - lenze tam budem potrebovat urobit si zoznam - madrac, postelne pradlo, odsavacku, cumle, flasky kozmetiku, osusku a ani neviem co este

lusinkaj
8. feb 2010

no jasne na take mas este cas si nakupit,nic netreba predbiehat... 😉

zuuuzana7
9. feb 2010

afrika, to je mi luto, cim si si musela prejst ... prajem ti dostatok sil do noveho boja, aby to uz bolo to uspesne tehulkovstvo 🙂

romy, pekne kociky 🙂

zbytok bab dakujem za tt-cka. inac ma kazdy den boli nesmierne hlava a zaludok a mam pocit ze to z tej hak ...
no nic budem musiet vydrzat 😖

pegasko tak ako uz sa ms hlasi ?

lusinkaj
9. feb 2010

ahojte,co robkate? 🙂
zuzi tak musis vydrzat,pre babo vsetko 😉

wolfskinka
autor
9. feb 2010

ahojte aj ja pridavam tehuvirusiky ... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

lusinkaj
9. feb 2010

wolfi ahoooj,ja som opatrna s tehu virusikmi....sa bojim este nechcem nic prehanat 😒

wolfskinka
autor
9. feb 2010

lusi kedy ides na srdiecko ?

lusinkaj
9. feb 2010

wolfi zajtra idem k svojmu gyn.pre lieky,na krv na kontrolne hcg a dufam,ze mi spravi utz..ale neviem ci uz bude srdiecko...a do centra idem az o 3 tyz. 😉

zuuuzana7
9. feb 2010

ahojte baby,
no lusi ale aspon uz bublinku zajtra urcite budete vidiet 😉
ja som mala dnes opat akupunkturu taky relax je to ... 🙂

lusinkaj
9. feb 2010

zuzi tak to dufam,ze ju uvidim konecne 🙂

romy01
9. feb 2010

zuzka, pegasko, afrika posielam vam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀

lusinkaj
9. feb 2010

romy ahoj...aj ja cem tttt virusiky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre