Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
21. júl 2009

ja len malú otázočku-chcem si dať nejaké fotky do albumu ale neviem ako sa ku tomu dostať. please....

wolfskinka
autor
21. júl 2009

vanesska .. ja som to robila tak ze som si to rozdelila a kazdu hodinu som si naliala 2 deci vody , pocas pracovnej doby som mala pred sebou 2 flase mineralky a som sa nadajala tou vodou az mi v bruchu zblnkalo, ale na druhej strane zase som nemala ziadne problemy, len to ze som chodila curat v jednom kuse

vkladaju najradsej len 1, ale ked mas dobre 2 tak vlozia 2, lebo 1 embryjko sa neoplati mrazit ... tak vtedy dve ale viac ako 2 nedavaju ... ja som mala po 1.IVF 1 vlozene a 3 zmrazene a z tych 3 zmrazenych sa rozmrazilo iba 1 a pri druhom IVF som mala len 2 embryjka pouzitelne a tie mi vlozili hned obidve naraz a tiez sa nechytili

bubina1
21. júl 2009

jaaaaaaaaj, baby ja chápem, že budme pozitívn naladené...ale dnes ked som si uvedomila, že kolko času sme premarnili, tým, že sme dufali, že sa to podarí prirodzene a teraz zase stále na niečo čakáš.... ako ja som celkom trpezlivý člen....ale teraz ma to už važne prestáva baviť a skor som z toho mierne nervózna.....najradsej by som bola kebyže šup šuo a hotovo....ale to asi aj vy.... 🙄

afrika
21. júl 2009

sme na tom asi všetky rovnako. aj my sme stále dúfali, že IVF sa nás netíka, že to je len pre beznádejných, ale nieje to tak. keď sa prírode nechce, treba jej pomôcť. a zvládneme to nakoniec všetky.

vanesska
21. júl 2009

wolfi tak super to s tymi plnymi flasami je dobry napad... ta nuti pit ked ich vidis stale predsebou...
a radsej sa prestahovat na wc ako riskovat hyperstimulak... 😝

no veru v to sme dufali aj my ze IVF... to urcite nie... ze to sa nas netyka...a teraz sa uz neviem dockat ze kedy sa do toho dame... 😀
mne ked minuly tyzden zistili ze mam asi opat endo tak to na mna hrozne dolahlo ze proste vsetko to snazenie, stresy za tie roky a ten cas straveny v kazdomesacnych ocakavaniach bol uuuuplne zbytocny...
ale dobre na tom je ze ma to aspon nakoplo...
my sme sa tiez doteraz nevedeli rozhodnut aj sme sa toho trochu bali predsa len hormony a aj sa nam hrozne nepacilo ze ked sme zacali chodit do centra tak nas lekar hned nahanal do IVF... lebo my sme stale chceli prirodzene a stale sme dufali ze to proste prirodzene musi vyjst...
hm... a predsa nic... mozno keby som ho pred tym rokom posluchla mohla som uz dneska kocikovat...
ale zasa keby som hned isla na IVF tak by som mozno lutovala ze sme tomu nedali sancu prirodzene... ktovie...
asi to uz netreba riesit zbytocne to cloveka len nastve 😠

bubina1
21. júl 2009

asi tak....z času načas to naa každého dolahne....ja mavam tiež horšie a lepšie dni...a všetko zlé je na niečo dobré....asi.....neviem síce na čo, ale vsak sa háda dozviem.....
nejako tu potom optimizme zaváňa miernou letargiou, takže kopnime do vrtule.....a našatrtujme zase optimizmus... 😀 bolo to asi lepšie..... 😀

vanesska
21. júl 2009

😀 😀 nech zije nasa optimisticka temicka... juchuchuu 😀
sibe mi... tak ja padam... cafte baby... 😉

lusinkaj
21. júl 2009

ahojte,tak zajtra ja uz posielam papiere do poistovne a cakam ci nahodou mi neposlu naspät,ze chcu aj vysetrenia ak ano,tak im budem volat ze im ich poslem dodatocne...
tak ma tesi tato tema,je tu tolko optimizmu,tesim sa dufam,ze pre mna bude uspesnaaaaa 😵 😵 😵

zuuuzana7
21. júl 2009

ahojte baby tak som vas konecne docitala 😝
lusinkaj pre vsetky bude uspesna a bude a bude a bude. a basta. inu moznost si ani nepripustame 😉
no bubina, vaneska mate uplnu pravdu ked som aj ja v minulosti pocula ivf (teda ivf som nepocula a keby som aj pocula nerozumiem 😀 ) takze ked som pocula umele oplodnenie prva myslienka hmmm maju to niektory tazke no ale nas sa to netyka. a ked nam v nemocnici povedali, ze mame ist na ivf tak prva reakcia co som manzelovi povedala. blbost nic take, podari sa prirodzene...
je to zaujimave. ale clovek sa asi pytat nesmie preco prave my ... ?
mne moja kamoska hovori zuzi aspon budete vasmu vytuzenemu dietatku neuveritelne vela lasky a pozornosti venovat. to vsetky deti nedostanu. a mozno bude vase male politik alebo prezident. tak sa stale s muzom smejeme. a ma to nieco mozno do seba. mozno maju nase deti urcitu ulohu v zivote a keby prisli na svet ako "samozrejmost" tak by sme ich vnimali ako samozrejmost.
teda mali uz dost kto to bude po mne vsetko citat 😀

zuuuzana7
21. júl 2009

tak rosienka bola som si po ten caj v lekarni co som si dala namiesat, ten caj dle baby radnicke a zaplatila som 74 eur. (odpisala som si desatnasobnu gramaz 😀 😀 😀 )
ja trdlo. a ta pani v lekarni mi hovori: "co mate v plane porodit celu detsku skolku" koza 😀 😀

lusinkaj
21. júl 2009

zuzi ahoj,tak to je super,budeme tehotne a basta,tentokrat sa to podaríííííííííííí,juchuuuu 😀
tak sa to dobre citaaaaaaaa 🙂

zuuuzana7
21. júl 2009

jo jo tehule a basta. najlepsie bude ked uz sa teraz budeme na tvarit, ze sme 😀
vies konecne jest co chceme. hladkat brusko. no proste tehule ako sa patri 😵

inac pozerali ste niekto film "the secret" tam to tak uvadzaju. po com tuzim s tym uz splivam a zijem 😉

lusinkaj
21. júl 2009

je to dobre tak robit,hladkat sa za brusko a ine?

katy7
21. júl 2009

no baby, ja mam poriadne Acko, ale ste toho popisali, ufff idem citat

zuuuzana7
21. júl 2009

idem sa slnit. katy teraz necitaj, sup sa slnit. aspon teda u nas je nadherne pocko 😵

katy7
21. júl 2009

zuuuzana, uz slniecko zapada, ale mm ma taha na pifko, tak sa idem osviezit 🙂

teda, ale ste toho popisali, uz mam z toho gulas, ale obrovska gratulacia marsulke, krasne to zacala, len teraz musime nasledovat jej priklad, cuckam cuckam tehuvyrusiky 🙂

zuuuzana7
21. júl 2009

tak uz aj u nas zapada. tak prijemne osviezovanie sa 😉

bubina1
21. júl 2009

katy7, dobrý napad...myslím pifko...idem si aj otvoriť.....ved v oktobri ked budem tehu...také už nedám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
21. júl 2009

baby aj ja by som si dala take fajne chladene pifko,lebo potom ked budem tehu tak sa nebude dat 🙂
prajem vam pekny vecer

bubina1
21. júl 2009

ja už si ho pocuckavam...a potom, že z čoho priberam... 😀

zuuuzana7
21. júl 2009

bubi, ze pocuckavam 😀 tak si idem ja dat aspon mincu nic ine nemame. a nejaky chips ? psst 😅

bubina1
21. júl 2009

no žiadne psssst zuuuzana....kukaj.... 😀
Halo baby: zuuuzana si ide dať CHIPSY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
moooja treba jest aj ked nezdrave, sak to naše budúce malé musíme živiť aj z nejakých faldíkov 😀

wolfskinka
autor
22. júl 2009

dobre ranko

bubina veru tak, my sme tiez cakali a cakali a nic a IVF tiez nic a nakoniec som 2x otehotnela normalne

vanesska ked si to polozis pred monitor tak pijes stale a mna este kolega co sedi so mnou v kancli kontroloval a upozornoval ze nepijem

baby co je to to endo ??? ja neviem ci mi to robili ... z coho sa to robi ?? my sme boli komplet na genetickom vysetreni, mozno to robili v ramci toho

bubina spravny nazor s tymi faldikmi, ja by som z tych mojich uzivila aj celu skolku

😀

zuuuzana7
22. júl 2009

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵
to mame opat krasny slnecny den. juhu o stvrtej idem domov a supsi do bazena 😵
bubi nem bonzovat 😀

wolfskinka endo je endometrioza. ale sama neviem presne detailne toto ochorenie popisat, ale baby urcite nam budu vediet dat spravny vyklad.

wolfskinka vy ste boli aj na laparo? a nikdy sa nic nezistilo?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

zuuzana aha uz viem hej boli sme, vsetko v poriadku

afrika
22. júl 2009

krásne ránko prajem,
dnes to vyzerá na opaľovanie 😅 , slniečko vychádza...konečne.
ako sa máte?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

afrika ahoj .. ze krasne ranko hnusne slnko ... budem sa tu cely den potit vo vlastnej stave a ked ma byt pekne cez vikend tak cez vikend ma prsat ..cert aby to zobral, cez vikend budem sediet ako trubka doma a ked pojdem do roboty tak sa tu budem piect vo vlastnej stave 😠

afrika
22. júl 2009

no ja mám dovolenku, tak preto sa teším. odkedy som doma, tak ani opaľovať sa nedalo. 😢 . mňa čaká pracovný víkend na stavbe, tak sa neviem dočkať 😠

bubina1
22. júl 2009

cafteee, ženy....tak ako v tomto krásnom horúcom dni? ja som si dnes vybrala den volna, že navštívim gyndosa pre recept, na ten moj zápal.....tak som tam zabila asi tak hodku....potom ma niečo pred dvoma týždnami postípalo a urobil sa mi dost velký flak a nie a nie odísť...tak som si povedala, že ked som už v meste, skočím aj ku kožnej....ta ma potom poslala ešte na krv, že či to náhodou nebol aj kliešť, tak nech mi urobia odber na boreliozu...... a teraz som dosla domov a som cele doobedie nepila, už ma z toho bolí hlava.....tak nasávam (vodu).... ale večer idem ku kaderníčke, takže sa vám potom bud budem stažovat alebo tešiť, že som krásna..... 😀

wolfskinka
autor
22. júl 2009

baby varim sa tu zaziva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre