Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
21. okt 2009

bubina tak ten oddych si dufam budem vychutnavat aj ja zachvilku s mrnuskami v brusku

bubina1
21. okt 2009

romy...a zostávas až do konca doma alebo sa chystas do roboty...ja sa do roboty nechystám 😝
wolfi...dufam aj ja, že zhruba za mesiac das super spravicku...

wolfskinka
autor
21. okt 2009

bubina nielen ja ale aj alicka v jeden den ......................... to by som sa asi od stastia

alicao
21. okt 2009

wolfi dakujem, ze na mna myslis🙂
bubinka vy ste mali co za problem? mozno si to uz pisala ale nepamatam si

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alic ja myslim stale na teba .. no to by bolo aby to nebolo ....

bubina1
21. okt 2009

ali..my sme mali blbe spermie...aj poče, aj motolita aj morfologia... dokonca ked sme boli na odbere, tak spermiogram vykazal aj leukocyty...to ma skoro porazilo....

alicao
21. okt 2009

bubinka, dakujem, a vyslo to , ani nevies ako si ma potesila , dakujeeeeeeeeem🙂 mi mame blbu len morfologiu aj ked totalne blbu🙂 ale ako vas tu citam, stale verim, viac a viac🙂

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alic prestan spekulovat zase .... kurnik preskocim plot a nahadzem ti na rit

alicao
21. okt 2009

co zase? ved nespekulujem a pisem ze cim dalej tym viac verim, zato ma chces mlatit??
pomoooooooooooooooc wolfi ma bijeeeeeeeeeeee 😀

bubina1
21. okt 2009

na wolfi už asi posobia hormony 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
21. okt 2009

bubina no kedze nemam zamestnanie tak by som rada ostala na PN az do porodu, bubina ty uz si tehu ? teraz si neviem spomenut ci si to pisala lebo v profile mas ze si snazilka

bubina1
21. okt 2009

no v profile mam ešte snažilka...zmenim si to až po 1.utz..., kedže to iným sposobom a ko po telefone nemam potvrdené..... 😀 😀 😀 ja mam zamestnanie, ale chcem zostat tiež na PN do porodu....nema význam sa stresovat v robote aj ked viem, že sa doma unudím a vyležím miesto pred telkou... 😀 😀 😀 😀

romy01
22. okt 2009

dobre ranko tak aj sem este poslem na ranajky XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
22. okt 2009

wolfka, lusinka, alicao, bubina, kde ste ? Co dobreho varite?

alicao
22. okt 2009

romy, jeeeeeeeeej supeeeeeeeeeeeeer, ale dala som si ich az teraz na obed, dakujem, vyborny dezert🙂
wolfi a ja sme boli dnes na predoperacnom vysetreni.
ja som uz spat a neviem kde trci wolfi...
ze vraj mi trosku viac busi srdce nez by malo , ale nepovedala, ci to brani umelemu alebo nie, tak neviem, dufam, ze nie, lebo ma picne
a dufam, ze je to z tych hormonov

wolfskinka
autor
22. okt 2009

ahojte, romy super konecne nieco na jedenie, tu pizzu mi nosia uz vecnost 😀 😀

alic tebe busi srdce ... a cudujes sa pri tvojej povahe ... ved chuda musi uniest toilko hovadin co navymyslas ze sa mu ani nedivim 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

alicao
22. okt 2009

wolfi 😀 😀 😀 len aby mi koli tomu pustili na OPU!

wolfskinka
autor
22. okt 2009

neboj sa mam tam dlhorocne znamosti .... vybavim 😀 😀 😀 😀

bubina1
22. okt 2009

ali...horšie by bolo keby nebúšilo 😀 😀 😀

romy01
22. okt 2009

neboj alica pustia ta, ved je to len na 10 minut 🙂 Inak uz viem co budem varit zajtra - denisa mi urobila chut na rizoto, tak si spravim take dobrucke kuracie - mnam

wolfskinka
autor
22. okt 2009

romy tebe je ty si doma aj ja chcem byt ☹ ale nemozem, baby neuverite co sa mi stalo ponad hlavu mi preletel obrovsky bocian ... co mu svihlo v takomto necase ?

bubina1
22. okt 2009

romy ..tehu maju asi rovnake chute...ja som robila rizoto kuracie včera aby bolo na dnes....mnam bolo pridala som aj víno...dalo tomu neuveritelný šmrnc..
wolfi..to bude asi nejaké znamenie....my sme mali ako znamenie duhovu branu pri transfere a na v den odberu krvičky bol medzinarodny den vajec 🙂))))))))))

alicao
22. okt 2009

wolfi obrovsky? ze niesol styri deti? ze?🙂
bubina, mas pravdu, je lepsie busit rychlejsie ako vobec🙂 som sa zasmiala🙂)

wolfskinka
autor
22. okt 2009

hej jasne ved kruzil okolo nasej budovy a potom letel smerom k tvojemu kanclu .... isiel si aj teba obkuknut

alicao
22. okt 2009

wolfi ale ja som doma na pn, co ked ma nenasiel? pomooooooooooc! 😖

wolfskinka
autor
22. okt 2009

ja som to dohodla aj za teba neboj ved vies ze ja na teba myslim

alicao
22. okt 2009

co by som bez teba robila, ani deti by som nemala keby teba nebolo 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
22. okt 2009

no dik a co ti ich ja urobim ci co ?????

alicao
22. okt 2009

nie, ved predsa deti nosi bocian, nie?

romy01
22. okt 2009

baby tak teraz je to tutovka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre