Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
26. okt 2009

eru afrika sa neozvala no podla mna ona reagovala - a na 5 tx den mala asi 20 vajicok, vraj jej to stopli kvoli tomu poctu no myslim ze ona bude moct skusit znova

alicao
26. okt 2009

no ved aj ja som mala 17 velkych a asi 10 mensich...je to zvlaste, ale mozno koli mojmu zufalemu vyrazu po sone..

romy01
26. okt 2009

aôicao neviem preco jej to stopli lebo ich nemala belke a aj ja som ich mala nakoniec 20 - nechapem ze jej to stopli, no mozno jej vysli zle vysledky z krvi

alicao
26. okt 2009

hmmm..
idem na dne off, tak papa a dik za podporu

romy01
26. okt 2009

papa alicao, maj sa pekne

lusinkaj
26. okt 2009

baby co robite...mna nastvala markiza,mali davat O 17.50 bez servitky,rada pozeram ako varia a nejde to,ide neico ine co malo ist po... 😠

afrika
26. okt 2009

ahojte, potajme vás sledujem. tak najprv veľľľľká gratulácia Romy 😵 , wolfi ty sa držkaj a neboj ideš ďalej, alicao mrzí ma to, ale ideš ďalej aj keď o dva týždne neskôr....ostatné kočky držkajte sa nám, nech vám čakanie rýchlo ubehne.
mne to stopli kvôli vysokej hladine hormónov v krvy. menzes prišiel po vysadení gonalu na 7 deň, tak som bola rada. len mám po menzese nejaké bolesti v bruchu a brucho veľké ako vo 4 mesiaci 😀 . pri mojej štíhlej postave celkom sranda. sestra sa na mne dnes zabávala. nosím širšie veci, ale tie ryfle...no hrúza.
zajtra poobede idem do Heliosu ku Krajkovi kvôli tomu bruchu a...idem si pre ďalšie lieky. som to nevydržala, manžel ma prehovoril. idem zas dlhým protokolom. povedali mi, že pri krátkom by to bola pre mňa hotová katastrofa 😨 . len sa bojím, že tie bolesti brucha to zas pokazia.
a ešte jedna novinka-ja idem na IVF a manžel bol so mňou pre papiere na vybavovanie adopcie 😵 😵 😵 . taká som bola šťastná.
držkajte sa nám všetky

lusinkaj
26. okt 2009

afrika,super ze si nas prisla kuknut...drzkaj sa aj ty...
ty ides podat na adopciu?

afrika
26. okt 2009

áno, vôbec mi neprekáža predstava mať jedno dieťa biologicky moje a druhé adoptované. už som nad tím premýšľala dávno a na tom stretnutí so sociálnou pracovníčkou som sa len utvrdila aj s manželom na rozhodnutí. lusi ako sa máš?

lusinkaj
26. okt 2009

jasne afrika...tak drzim prsty aby vam ta adopcia vysla 🙂
mam sa tak celkom dobre,len to cakanie na vysledky je strasne

rosienka
26. okt 2009

baby, vidim, ze je to tu vesele a divoke, nestiham vsetko citat, ale myslim na vas a drzim palce, alic, nobehnes nas, neboj 😉

tak ja idem zajtra (ci uz pomaly dnes, kristepane, som to ale nocna sova...) rano do centra a zaciname ozajsky stimulkovat, som teda zvedava, co mi daju a kedy a kolko budem pichat... necakam sice ziadme novosti, ale snad predsa...dobru noc a aj dobre rano, lebo urcite sem uz ziadna nepachne 😉

alicao
27. okt 2009

bre ranencko...o cakani ani nehovorte...je to na infarkt niekedy...#
afrika som rada, ze bojujes dalej🙂
rosienka, no MS by mala prist okolo 8, 9 novembra a hned zacinam pichat, takze nas tu pichaciek bude az az🙂

wolfskinka
autor
27. okt 2009

dobre ranko, alic ty nemozes spavat ci co ?

alic davam si aj ja prec tie 2tt, ked tyo tam nemas ani ty

lusinkaj
27. okt 2009

ahojte baby,ja sa chcem sa vami rozlucit na nejaky cas...ideme odniest dnes nas notbook,lebo robi to stale tak radsej teraz pokial je v zaruke...bude mi smutno za nim a aj za vami ☹
tak sa tu drzte,budem na vas mysliet stale a ak budem mat moznost tak sa niekedy u niekoho prihlasim a ohlasim sa...drzte aj vy mne prsty,ked pojdme 18.11 na krv stitnej zlazy aby bolo vsetko ok a mohla som stimulkovat 🙂 😵

vsetke vas zdravim... 🙂 😵

wolfskinka
autor
27. okt 2009

lusi drzim neboj bude vsetko ok

alicao
27. okt 2009

wolfi bola som hore nemohla som spat, ale potom som lahla na gauc a chrrrrr🙂
nedavaj si ty nic prec, ved to tam nechaj, aj ja si dam znova ked dostanem MS ok?
lusinkaj , tak nech to rychlo opravia!!!! skoro sa nam vrat!

romy01
27. okt 2009

kočky posielam desiatu -

ps kuk do albumu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 😀
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😀
najblizsiu kontrolu mam o dva týždne

alicao
27. okt 2009

romy som na teba dnes rano myslela🙂
pocula si srdiecko?🙂

romy01
27. okt 2009

afrika som rada ze si sa k nam vratila a posielam ti špeciálnu zásielku
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rosielnka ty si bola dnes v heliku ? aj ja som tam bola,

wolfskinka
autor
27. okt 2009

romy supeeeeeeeeeerrr a srdiecko bude kedy ???

ja neviem ci si tam mam dat tie 2tt ??? baby co vy na to ??? ja som len kvoli alicke

lusinkaj
27. okt 2009

wolfi,nie moj nazor je ze nie...nepredbiehaj...ak ich mas mat tak budes..nic na silu nedavaj 😉

lusinkaj
27. okt 2009

romy,ja som kuk...super...sa drz

wolfskinka
autor
27. okt 2009

lusi ved ja som vtedy len kvoli alicke a kvoli alicke som to dala aj prec ...

alicao
27. okt 2009

wolfi koli mne nic nemusis davat prec..prestan
radsej mi povedz, ci by tebe dali papier o predlzenie mojej pnky vo stvtok..hm? nechce sa mi ist koli tomu do martina a moja doktorka ma dovolenku. Myslis, ze by ho dali tebe?

wolfskinka
autor
27. okt 2009

jasne dali ... zavolaj tam a dohodni si to a ja ti to zoberiem nie je problem, ved pochopia ze cesta do martina nieco stoji .. kludne zoberiem ti ho vybav to tam a daj tam moje meno a ja to zoberiem

romy01
27. okt 2009

na kontrolu idem o dva tyzdne - 10.11 - uz by malo bit aj srdiecko. Inak na obrazku vidno plodovy vacok co ma asi 2 cm a vlavo taka mini gulicka je uz zarodok 😀

wolfskinka
autor
27. okt 2009

romy super drzim palceky

alicao
27. okt 2009

romy 🙂 stastna to zienka🙂
wolfi chod v jej slapajach prosim ta🙂
ok, zavola tam a dohodnem to..

wolfskinka
autor
27. okt 2009

alic budem sa snazit .. ale niekto mieni panboh meni ... aj ked nie som veriaca ale sa to tak nejako hovori

alicao
27. okt 2009

wolfi nedaju ti ju, len mne alebo manzelovi, shit☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre