Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
9. nov 2009

ooo lusi dakujem, 🤐 si zlaticko 😉
musim ja rychlo ist zehlit a potom mi manzel slubil masaz tak sa idem hodit na postel nech len masiruje moje stuhnute partie 😀

lusinkaj
9. nov 2009

oooo zuzi masaz?super...dala by som si aj ja...pridem aj ja sa hodit k tebe? 😀 😀

rosienka
9. nov 2009

zuzi dakujem, si strasne zlata, ale chudatko vaneska ti vypadla z druheho zhrnutia, ona sa vklini medzi alicu a lusi...a do jari cakame na teba.. 😵 😵 😵 ta nase druhe mladatko medzi 30-nickami 😉

lusinkaj
9. nov 2009

baby donru nocku 😔

zuuuzana7
9. nov 2009

sakris takto si ja ziadnu masaz nezasluzim ! 😠

1 tehu knizka uz v rukach nastavajucej mamicky romy
2 tehu knizka coskoro v rukach nastavajucej mamicky wolfi
3 tehu knizka v oboch rukach rosienky, nastavajucej dvoj-mamicky
4 tehu knizka v rucickach alicky mamicky (zeby tiez dvoj-...)
5 tehu knizka samozrejme patri nasej mamicke vaneske
6 tehu knizka nasej milej malej mimicky lusinky
7 tehu knizka poputuje do mojich mamickovskych ruk
8 tehu knizka nas necakane prekvapi mamicka afrika
9 tehu knizka docestuje z brna s mamickou pegaskom

zuuuzana7
9. nov 2009

lusi tak pod, 😀 , len ci to manzel chudak zvladne s dvoma "mladatkami" 😀 😀 😀
ale tie najkritickejsie partie mam v oblasti zadku, cize to bude potrebovat manzel sukromie inac bude velmi nervozny a vymasiruje mi aj celulitidu a co ja potom budem robit ked nebudem mat celu na zadku hmmm? ved to ani zadok bez troske celu neni 😀

bru nocku baby 😉
krasne sny 🙂
zajtra budu patrit moje prve pozitivne signaly tebe rosienka pa

wolfskinka
autor
9. nov 2009

alicka spinkaaaaaaaaaaaaaaattttt budeeeeeeeeemmm ja v noci

zuuzi hladkam a prihovaram sa jej ako sa len da ... a to zhrnutie bolo fakt supeeeeeeeeeerrrrr

zuuuzana7
10. nov 2009

dobre ranko baby 🙂
takze masaz nebola ziadna, odkvicla som ako vrece zemiakov 😀

wolfi to je uzastne to sa bambulke u vas urcite paci. 😵

rosienka vies, ze na teba myslime 🙂

baby ja bezim workovat pa

alicao
10. nov 2009

ahojky
zuzka, dobry poradovnik🙂 vidim ze sa mi uzslo zemiakove stvte miesto, no co uz, aspon nieco 😀 !
rosienka tpfuj, tphuj, tphuj!

lusinkaj
10. nov 2009

dobre ranko baby 🙂
rosi...myslime na teba 🙂
zuzi,no vidis a ja som taku dialku chcela prist na masaz a nic nebolo 😀 😉

rosienka
10. nov 2009

jeeej dakujem krasne zuzi, lusi, alic... ze na mna myslite, uz zachvilu si idem po tych krasnych pampusikov, dufam, ze sa mi tam pekne dalej povyvijali 😵 uz brusko hladkam a pripravujem, aby sa maternicka prekrvila a mohli sa tam zaborit hlboko hlboko 🙂

zuzi - lepsie si to ani zhrnut nemohla, ideme podla planu jedna za druhou, ja budem bronzova 😉

romy01
10. nov 2009

dobre ranko baby
zuzka si to pekne napisala - to je uz riadny vlacik len co je pravka.
wolfka ako sa citis?
rosienka je teraz asi na vklade, ze ? rosienka len sa pekne drzkaj a hladkaj brusko o sto sest - boze si pamatam aka mi bola strasna zima, ked som tam bola ja v sobotu - az musela Gatova doniest perinku z izby a taka zababusena som lezala na sale a v zamrznutej ruke som krcovito drzala fotku co mi urobila, ze aby som videla kde mi drobca zaparkovala 😀
vaneska, prepac ze som ti vcera neodpisala, no bola som utahana a na net som uz vecer neprisla.

Takze tu ampulku tam nechavas. Napiichnes ihlu a otocis pero ihlou hore. V tejto polohe natiahnes davku podla predpisu a pozeraj ze ci sa na konci ihly ukaze malilinkata kvapocka - ta by sa mala vzdy ukazat. Potom pichnes a pomaly zatlacis az po nulu. potom nasadis na ihhlu zase klobuciky a odkrutis. Cele pero nechaj potom v chladnicke.
Jedna rada - ampulky maju viac ako je napisane - a mne na konci takmer chybovalo takze som musela pichat zbytky to mi vysli aj tri vpichy naraz kvoli tomu. Takze si kazdy den dozadu do knizky zaznamenaj kolko si si vpichla a kolko ti ostava v ampulke. Potom sa ti moze stat, ze na onci mas mat v ampulke napr 100 jednotiek no ty si mas pichnut 250 - takze si natiahni 250 ( pozot nie 100 ostavajucich ) a oichni. Ked dojdes az na dno, ked uz nepojde nic vytlacit, vytiahnes ihlu a skontroluj, kde predne ti pero ostalo - na akej hodnote. Podla vypoctov ak si mala v ampulke 100 jednotiek, malo by ti tam ostat visiet 150 nepichnutych, nol uvidis ze ti ostane menej - len okolol 75 jednotiek. Takze vynuluj vyber ihlu, vymen amoulku , daj novu ihlu a natiahni si len tolko, kolko ti ukazalo pero - cize tych zbytnych napr 75 jednotiek.
Takto sa ti sem tam stane ze musis pichnut dve ihly, no nebudes si ich musiet na konci stimulky pichnut 5 z kazdej ampulky ten zbytok.

wolfskinka
autor
10. nov 2009

ahojte

tak ja som teraz vstala ... no dost zavcasu na to ze cele dni prespim

romy strasne ma bolia prsia sem tam ma tak slabulinko zaboli brucho akokeby na mrchu ale to prejde rychlo to su len take pichnutia

romy01
10. nov 2009

pichnutia su ok to je dobre znamenie - aj mna pichalo a potom som mala vkuse pobolievanie ako na ms. A denisu aj boleli prsia, mna len na dotyk, inak moc nie, no este ani teraz ich nemam zvacsene, takze u mna tento priznak zrejme vobec nefunguje

wolfskinka
autor
10. nov 2009

no ale citim sa uplne normalne v podstate okrem prs necitim nic uplne nic, akokeby mi nic nebolo

alicao
10. nov 2009

babenky, preco ma uz nebolia vajecniky? prave teraz mi mali nie ? som normalna? 😖

romy01
10. nov 2009

alicao, mozno je to stresom, ze ich necitis, ani mna neboleli stale vkuse - sa pamatam, ze som ich najviac citila, ked som isla na opatkoch na pohovor no potom asi tymi otrasmi nejak strpli alebo co, lebo som ich par hodin vobec necitila. Snaz sa mylsliet na to, ze potrebujes dostat do krvi serotonin a nie adrenalin

wolfka, ved si len par dni po ET dokonca bez PK - popravde jkeby som si neurobila test a nemala teraz tehu knizku tak neviem ze som tehotna - spavost by som si asi vysvetlila skaredym pocasim a tvrdnutie bruska asi ze mam zapchu alebo co 😝 😝 😝

wolfskinka
autor
10. nov 2009

romy ale pobolievalo ta brucho mna nic neboli absolutne nic len prisa ale tie ma boelli uz pri OPU takze to je tymi hromonami

alicao
10. nov 2009

romy no aj doktorka povedala, ze asi som si uz zvykla ale neviem ci to myslela zo srandy, no snad sa mi foliky nevyparili
wolfinka nesleduj sa, vies ze sme kazda ina a u kazdej ten isty priznak moze znamenat nieco ine...neries to , musis len vydrzat .
budes testovat aj pred krvickou?

wolfskinka
autor
10. nov 2009

hej budem testovat chcem taky symbolicky datum piatok 13teho ale neviem ci to nebude skoro ... asi este skoro

wolfskinka
autor
10. nov 2009

idem zalahnut zatial cafte

alicao
10. nov 2009

tak skus , to je uz o dva dni..hehe🙂 a mohlo by uz daco byt, ale ak nebude, neznamena to ze je to negativne

vanesska
10. nov 2009

caute,

tak ja som sa dnes zobudila s hnusnou bolestou hlavy to je fakt nechutne nepomohli mi ani paralen a ibac az za taku hodinku... a to pocasie som myslela ze nebudem schopna sa ani odplazit do roboty... 🙄
takze vyzeram akoby som 4 dni po sebe flamovala... 😝
aj by som sa najradsej uz hodila na marodku...

baby vy ste od ktoreho dna stimulky sa dali na PN??

romy... dakujem za info... ja som to nakoniec zvladla akurat som nechapala tomu ze ako mam vyskusat tu priechodnost toho pera aby mi vysla ta kvapka... bolo tam pisane ze mam natiahnut pero az pocujem prvy cvak a potom potlacit ten horny modry gombik no neviem sa mi to dako nezdalo tak ale kvapocku som hore mala tak som si pomyslela ze teda asi to je ok tak som pichla no snad dobre...
a inak to je zaujimave aj s tym ze ti tam ostane viacej ako by malo... ok tak to urobim tak ako pises...

wolfskinka
autor
10. nov 2009

vaneska ja az den pred OPU

alicao
10. nov 2009

vaneska ja som na pn uz od zaciatku pichania gonalu, toho prveho pokusu..
vidim ze si zmaturovala, snad si sa nepredavkovala, som zvedava na tvoje vajecniky ako zareaguju🙂
inak vo stvtok ide na opu aj tvoja znama z inej temy dahra ako som sa docitala, takze v heliku stretneme na lozku, aj ked sa teda nepozname ale aj tak, aspon tam nebudem sama🙂

wolfskinka
autor
10. nov 2009

alic tak idete s dahrou spolu no parada ... drzim obom palce

alicao
10. nov 2009

dikes mamulka🙂

vanesska
10. nov 2009

dik baby... no tak ja uvidim ako sa budem citit a podla toho sa zariadim s tou PN...
hlavne uvidime ako sa to vyvinie cez vikend idem na kontrolu ...

ano dahra teraz pisala ze OPU ma uz iste vo stvrtok ani som si neuvedomila ze ste vsetky baby z heliku...
jeej no tak vam spolocne mozem drzat palce... ona ma tusim 2 foliky a treti je uz tak tak na prasknutie... dnes vecer uz picha pregnyl... dokelu ako to ubehlo rychlo len teraz sme spolu zacinali... len ona ma vlastne ten kratky protokol...

romy01
10. nov 2009

ze vaneska - mne sa to najskor zdalo ako vecnost a teraz ked sa obzriem tak to uslo ako voda.
Inak nemusis kvoli tej kvapke nic vytlacat, zbytocne prides o liek. Len daj pero tak aby bola ihla hore a natiahni si davku aku mas pichnut. Mne sa asi dva razy stalo ze som tam kvapku nevidela no ked som potom dala pero vodorovne, kvapka vysla. A to pichanie tych zvyskov to ma urcite pocuvni. Lebo ako hovorim keby som pichala len to co bolo akoze tak mi to nevyjde. takto som vysla uplne nadoraz

wolfka, naozaj sa tolko nesleduj. Ved su baby co aj dva mesiace ani nevedia ze su tehotne. A rasej s tym testom pockaj

wolfskinka
autor
10. nov 2009

romy nesledujem sa vobec ... ani nemeriam teplotu kaslem na vsetko, len citim strasne prsia to je vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre