Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
14. dec 2009

ahojte

afrika TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luusi my ten nas musisme odviezt do ostravy na opravu, to je uplne chore,ale nakoniec ste dobre dopadli

katti dufam, ze mas drobceka drobcekov v brusku uz

alic ty si mala volat do heliku ? preco ?

vanesska
14. dec 2009

ahojte kocky,

afrika tak posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a este trochu navyse TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jej ake to je zvlastne ze uz aj ja mozem posielat virusiky... 😅
a neboj vsetko dobre dopadne...! musis verit... vsetky ti velmi drzime palce...

a lusinka... ty uz si zacala so stimulkou? nejako mi to uslo... alebo len teraz ides zacinas pichat??
juuuj sa tesim verim ze to vyjde v takejto uspesnej tehu temicke to asi ani inak dopadnut nemoze...!!!
skoda ze to aj pegaskovi nevyslo... 😒

inak baby mna napadlo kedy sa dava tehu knizka?

wolfskinka
autor
14. dec 2009

vanesska no supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr gratulujeeeeeeeeeemmmm

takze este katti a lusi

vaneska az okolo 10tt ... ja idem 28.12. k mojmu gynodosvi tak uz ju snad dostanem, zatial chodiim len do heliku a tam knizky nedavaju

wolfskinka
autor
14. dec 2009

no idem ja na hodinku zalahnut a potom o 15,00 cez vychadzky na vianocne nakupy

romy01
14. dec 2009

vaneska veru knizku ti da az tvoj gyndos
ale sa tu stehotnelo v tejto teme 😀

wolfskinka
autor
14. dec 2009

no to hej .... este afrika ma ist coskoro na krv ta bude tiez pozitivna

a potom to lusi zahlobi dvojickami ... xixi

vanesska
14. dec 2009

ja mam prvy utz v CAR az 28.12. tak to uz konecne uvidim gulicky a hlavne budem vediet ci su dve alebo jedna... teraz rozmyslam vsak to uz budem pomaly v 8tt tak by som uz aj srdiecko mohla vidiet... jeeej 😵
no a k mojmu gyn. idem az 2.1. tak uvidim ci uz dostanem knizku...
ja uz by som bola aj rada za tu knizku lebo obcas na to aj pozabudnem ze som tehu... okrem obcasneho pobolievania bruska nemam ziadne priznaky... takze mi taky detail ze som tehu niekedy fakt ani nedojde... 😀 😀 ale ked uz bude rast brusko uz to bude ine... 😵
ale zasa lepsie byt bez priznakov ako kazde rano zacinat rychlym sprintom na wc... no dokelu dufam ze si tie priznaky teraz neprivolam... 😅

a wolfi ty ako uz je to s tym spinenim lepsie??? klop klop klop dufam ze ano... !

romy a ty este stale si uplne "bezpriznakova"??

rosienka
14. dec 2009

caute baby!

afrika- TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

urcite sa straaaaasne mylime a ty nie si ani naaaaahodou tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉

lusi- chvalabohu s tym tvojim notebookom! mas uz vsetko na pichacky doma prichystane? 😉

wolfskinka
autor
14. dec 2009

vanesska srdiecko bude urcite ja som mala srdiecko v 6tt

no spinenie od piatku prestalo ... klop klop klop a dufam, ze uz bude vsetko v poriadku

romy01
14. dec 2009

vaneska - ak pozabudnem na vahu na ktoru som sa dnes postavila a takmer ma vyrutilo tak nemam ziiadne priznaky. - no vlastne mam jeden a ten suvisi s tou vahou - neda sa mi na seba navliesct ani jedny povodne nohavice, takze ak niekam idem tak len tehu rifle mam. Inak v obchodoch su tieto veci neskutocne predrazene takze zacinam okukovat bazar tu na konikovi a veru po novom roku si budem musiet par veci kupit nech nechodim stale v jednom. Ale v obchode uz asi nic nekupim, na tych par mesiacov, co budem aj tak doma na PN sa mi neoplati tolko prasulov vyhodit.

vanesska
14. dec 2009

romy... ak sa mozem spytat kolko si zatial pribrala... ja mam pocit ze skor chudnem...alebo stagnujem...hm...
ja som vcera dostala od kamosky par tehu nohavic ale ona je dost malicka sice ich mala vyhrnute takze ked sa zhrnu su celkom ok na dlzku ale aj tak neviem su mi aj dost siroke a tak...
takze sa obavam ze ked brusko zacne rast tak budem musiet kupit asi vlastne ak mi tieto nebudu dobre...
a ked chodim do roboty budem potrebovat aj nieco slusnejsie a to sa ani mne veru nechce tolko prachov za to vyvalit... no sak uvidime ked sa zacnem gulatit pokukam po obchodoch a po nete a par handriciek nakupim...
este ze pojdeme do jari a leta tak to sa bude lepsie obliekat...

romy01
14. dec 2009

vaneska ja som pocas stimulky pribrala 3 kila a od 5 tt do teraz co je 8 tyzdnov som nabrala dalsie 3 kila, co je moc. Musim sa posnazit obmedzit sladkosti

vanesska
14. dec 2009

aha... no tak ja mam horedole tak 0,5 kg... mne by sa naopak zislo par kileciek pribrat...
ale zasa ja moc nie som na sladke... a dokonca teraz mi chutia kvasaky a kysla kapusta mnam... 😅
no akurat sa mi dnes v robote spustila nejaka nadcha ach jaj som myslela ako sa tomu pekne vyhybam tak musim si urobit doma dajaku vitaminovu bombu a caj s medom a citronom kedze vlastne aj tak nic ine nemozeme.... hm... 😕

rosienka
14. dec 2009

inak ja som tiez schudla od stimulky doteraz 2.5 kg a sladke mi vôbec nechuti oproti predtym... 😅 tak som rada, lebo posledne roky som len priberala... 😠

alicao
14. dec 2009

ahojte tehulky a bojovnicky! boli sme dnes v heliku a poculi sme krasne dve srdiecka, babulky su take velke ako maju byt, kraaaaaaaaasne,naseeeeeeeeee🙂!
takze snad mozem oficialne pre afriku a a lusinku aj ked v predstihu poslat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 !

wolfskinka
autor
14. dec 2009

alic super, tesim sa s tebou uz si nieco pribrala ???

romy01
14. dec 2009

baby teda ja zacinam depkovat, ked vy vsetky chudnete a ja som si dala veceu s mm ale o dve hodinky som este natlacila chlieb s klobaskou a cibulkou a octom, proste som dostala chut na octovu cibulku - no brrrr

rosienka
14. dec 2009

jeeej alic, tak si moja druha dvojkova 😉 😉 😉 fakt ste ich uz poculi? u mna sa tvaril, ze sa nedaju pocut, tak snad o tyzden, lebo mu dam na bendzo 😅

romy- co depkujes, len si daj, ked ti chuti, ved aj my zacneme zachvilu pazrat 😉 jeleniu klobasku som si dala rano, i ked by sa vraj nemala, lebo je to surove len zaudene mäso, ale co uz 😀

zuuuzana7
14. dec 2009

ahojte 🙂
alicka v prvom rade gratulujem k srdieckam 😵
romy, len si daj, jeee na toto sa aj ja uz tesim si ja doprajem aspon v tehulkovstve 😵
ja si budem pravidelne kupovat pohar nutelly, bozinku tu dokazem zbastit na posedenie len tak s lyzickou 😉
manmmmmmmmmmmmmmmmm
rosienka tak doky sa bude urcite snazit, len aby na to bendzo nevyfasoval 😉 😀
wolfi tak to spinenie krasne ustalo, tak verim, ze uz odteraz bude tvoje tehulkovanie ten najkrajsi zazitok, vsak uz urcite je 😉
jeee aj vaneska nam uz poslusne pociela tehulovicky, to sa mi paci baby, nech vam to ale este aj do marca vydrzi, 😅 😵

lusinkaj
14. dec 2009

ahojte babenky,bola som v praci aj zajtra pracujem do vecera 🙂
wolfi,co to ty mi tu prajes...dvojicky?nieeeee.....mne staci jedno zdrave,krasne ja nie som narocna 😀 dve nieee
rosi,este nezacinam s pichackou teraz v piatok idem do centra tak som zvedava co dr.povie ze kedy zaciname,ale kedze su sviatky tak urcite az po nich...na jar budem tehu,alebo stihnem este v zime? 😉 😀

tak prajem dobru nocku,pekny vecer 🙂

alicao
15. dec 2009

ahojte, ako vidite podla casu...riadne mi sibe...neviem spat
ROMY ked som to tu citala tak aj ja som zacala mat depky , ze co tu chudnu vsetky, tak ta potesim, ja teda nie, od stimulky som do vcera priprala 4kg. Jest mi nechuti, ale jem nasilu koli malinkym, ale len take, ze suchy chlieb, alebo ovocie a aj z toho priberam. u mna je problem v tom, ze som bola vzdy zvyknuta na pohyb a dost extremny a teraz zrazu nic tak to aj vyzera....no ale spolieham sa nato, ze pri dvojickach nebudem stihat nic a zhodim to..snaaaaaaad🙂
Zuzka dakujem a nech ti to rychlo ubieha🙂
Rosienka, ano poculi sme ich uz a urcite budete aj vy🙂 cakala som ze im budu byt tak nejako velmi rychlo, ale nie, normalne, v pohodicke, tusim pomensie nez mne, lebo mne od strachu islo z hrude vyskocit🙂
Wolfi dakujem a ako vidis hej, priberam a aj napriek tomu, ze mi je dost zle...
lusi este aj vyberat si budes neeeeeeee?🙂

alicao
15. dec 2009

vaneska som si teraz vsimla..aj ja mam stale chut na kapustu,dnes sa asi naucim segedinsky gulas 😀
romy, ja teraz sladkosti vobec nejem, tu cokoladu od teba som dojedla vcera, ani bompari mi uz nechutia, predtym som bola cokoholik a aj napriek tomu priberam...nevadi...hlavne nech su krpci zdravi!!!

afrika
15. dec 2009

babuľky moc ďakujem za výrusiky 😵 😵 😵
alic to je krásnučké-dve srdiečka naraz 😵
no ja som nachvíľku vstala, niečo rýchlo ukuchtím a naspäť do postele. už ma to nebaví. na krv idem až budúci týždeň v pondelok. a testíkovať??? zatiaľ nie, dnes to je len 9 deň.
majte sa pekne

afrika
15. dec 2009

ešte jedna otázka-koľko zostáva pregnyl asi v tele?

alicao
15. dec 2009

afrika dakujem🙂 pregnyl ostava takych 10 dni..viac nie..drzime moc palceky!

afrika
15. dec 2009

alic nemala si ísť na srdiečka neskôr? 😕

alicao
15. dec 2009

afrika mala, ale vcera som panikarila trosku, tak som isla hned, nastastie je vsetko v poradku 🙂 o tyznde idem znova

afrika
15. dec 2009

nevadilo im, že si prišla skôr? budúci týždeň ideš kvôli čomu?

romy01
15. dec 2009

cafte

alicka si ma potesila, ani ja som nemala chut pred mesiacom na sladke ale teraz si sem tam dam bompari, Inak nemam pocit ze sa nejak prejedam - teda sem tam hej ako vcera, ale u mna je tiez ten problem ze som predtym fakt aktivne cvicila - chodila som do posilky 3 krat do tyzdna minimalne, v lete som behavala a byciklovala a v zime som pbcas k tomu aj plavala. K tomu som sa nabehala kilometre v robote, no teraz ozaj len idem asi 50 m od domu do sámosky - to j vsetko. Takze priberam na stehnacha a na zadku a brusko sa mi straca - som z toho na nervy a ked mam nervy potom sa neviem ovladnut v jedeni

wolfskinka
autor
15. dec 2009

ahojte

romy tak ta sklameme opat par dekov z mojej vahy dole

lusi ja prajem kazdemu, ja som tiez chcela dve ale nakoniec som rada ze mame 1 hlavne aby bolo zdravucke a krasnucke, krasu si uz zabezpecilo, zobralo moju ... vcera som stretla znamich a kamoska mi povedala, ze aby som sa nehnevala ale ze som strasne oskaredela, ze to nemysli v zlom, ale ze budem mat dievca, doteraz vsetci tvrdia ze to bude dievca, tak som zvedava

alic tak u nas je to harmonicke manzelstvo ja jem a moj muz pribera ... xixi, uiz vazi viac ako ja a to tu uz take dobre 2 roky nebolo, vzdy vazil menej a uz ma teraz preskocil, len tak mimochodom, dnesna vaha je moja najnizsia za posledne 3 roky 😵 😵 😵 😵

alic a zapnes este nohavice ? ja hej ale tlacia ma cez brucho

mne ani zle nebyva ako keby som ani nebola tehotna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre