Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
10. jan 2010

lusi aj ja si myslim ze tento tyzden nie ale tak cca 18.-22.1. to bude urcite 😵 a bude dalsia tehulka
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
10. jan 2010

wolfi dufam,ze mas pravdu ze to tak bude...uz sa neviem dockat ale aj sa bojim,ved vies sama 😉 😵

wolfskinka
autor
10. jan 2010

lusi viem ... len sa nesmies bat a zabojovat ...

romy01
11. jan 2010

ahojte kocandy, kde ste kto ?

wolfskinka
autor
11. jan 2010

romy ahoj ...

ako sa mas ze 17tt to riadne bezi, ja idem zajtra do heliku na sono, tak sa tesim

rosienka
11. jan 2010

ahojte 🙂

tak som z dnesnej kontroly doma, ktoru som si v sobotu sama vydupala, lebo som bola nervozna ako pes a zdalo sa mi to cudne, ze mi dali termin az po mesiaci a aj to len na NT-screening...a mala som do prdele pravdu! ten doky je hrozny neschopak, absolutne sa neda na neho spolahnut. sam bol v sobotu prekvapeny, ze tak dlho som nemala vysetrenie a ze ano, to plodi len neistotu a nech teda v pondelok pridem...a dnes vysvitlo u inej dokiny, ze to bolo nedorozumenie, ze "normalne" objednavaju kazde 2 tyzdne...vrrr, takze na mna zabudli! no nevadi, aj tak by sa nedalo nic robit, ale aspon by som bola kludnejsia a vedela, na com som. Takze mam aj dobru aj smutnu spravicku. nas maly chrustik s malickym vacikom to vzdal a v podstate od minuleho UTZ uz nerastol, ale zato druhy milacik je o to väcsi a krajsi, ten uz ma 51mm 😵 😵 😵 a dobre sa mu dari. taka som bola aj stastna, ale aj som ten problem trochu cakala, preto som sa mohla uz ukludnit, ze viem, ze chrumkovi priroda nedporiala, aby prisiel na svet 😢

lusi- to je dobre, ze nemas bolesti a problemy, ja som tiez skoro nic nemala, urcite to dobre dopadne. zajtra ti idu pocitat folikuly?

zuzi- vitaj v dovce, ja idem o dva tyzdne na dovcu na SK, tak sa tiez vytesujem, najmä ze konecne vsetkym doma oznamim co sa u nas chysta 😅

ja som tiez bola trochu konecne v detskych obchodoch, ale nic pekne som nenasla, co by ma mimoriadne oslovilo. ja najprv asi pockam, co to bude a podla toho nieco nakupim. urcite aj kopec podostavam a podedim po svagrinej a kamoskach, tak velke zasoby robit nebudem. jedine, nad cim velmi rozmyslam su tie plienky. romy, ty ich tusim mas, predavaju ich normalne v baby obchodoch?

alicao
11. jan 2010

ahojte
Rosi, prave som pridala aj ja fotku, hned po tvojom albumiku, to je mi luto, ze druhe babuliatko uz nerastie☹ ale urcite si vdacna aj za jedno krasne zdrave dietatko, tak len nech sa mu pekne dari!!!!
Aj ja som bola dnes na sone a jedno sa hybalo ako dive, tancovalo besne ako mamina, to druhe ma malo na haku, az ked doktorka povedala, ze tento je vegetak, tak som sa zacala rehotat a ako sa mi triaslo bruho tak sa zlaklo chudatko a vystrelo sa ruky hore, zobudili sme ho🙂, takze tiez som na chvilku kludnejsia, aj ked mna to moje grcanie ukludnuje az az...
Lusi ako dopadla kontrola?
ostatne tehulky dufam, ze sa mate super a uzivate si🙂

rosienka
11. jan 2010

alic- diky, je mi to velmi luto, ale s jednym to bude aspon v istom ohlsde jednoduchsie a budem sa mu môct plne venovat...i ked zase nas to asi bude cakat este raz... 😒 tvoje vyzerali od zaciatlu rovnako velke, ja som s tym tak trochu aj ratala, aj doky vravel, ze to jedno sa asi neudrzi...no lepsie teraz, ako o par mesiacov...

alicao
11. jan 2010

rosi, spravne treba v tom najst pozitivum🙂 tak ja som tu z nas jedina co sa bude musiet rozkrajat po porode? 😀 uf...

lusinkaj
11. jan 2010

ahojte babiky,tak som domka na utz vsetko v poriadku 🙂 nic nieje ani na pankreasi,zlcniku,peceni taze dr.bol rad ale pre istotu...teraz mam prist o pol.roka na kontrolu budeme to sledovat 🙂
taze uz len zajtra nech mi v centre dr.povie dobreeeeee spravy..sa tesim velmi 🙂 😵
teraz varim obedik...

lusinkaj
11. jan 2010

baby este mi poradte,mozem teraz pocas stimulky si dat urobit melir na vlasy?neskodi to... 😨 😉

wolfskinka
autor
11. jan 2010

lusi neuskodi, kludne sa vyfesakuj

lusinkaj
11. jan 2010

vazne wolfi?lebo uz strasne vyzeram 😀 tak chcem stihnut pokial babätka nemam u seba...lebo pootm uz pocas sa nesmie to viem... 😉 zajtra sa ozvem kadernicke...

wolfskinka
autor
11. jan 2010

no chod teraz este kym mozes

lusinkaj
11. jan 2010

jasne chcem chcem ist...lebo pootm nechcem ohrozovat babätko 😵 a ty ako sa mas?

wolfskinka
autor
11. jan 2010

lusi mam sa dobre, zajtra sa tesim na sono ze uvidime gulka bombulka

lusinkaj
11. jan 2010

verim ti...aj ja uz ceeeem vidiet...// na teste a potom bbao nase jooj tesim sa 😉

wolfskinka
autor
11. jan 2010

lusi neboj coskoro budes mat //

lusinkaj
11. jan 2010

aj ja verim 🙂 ze to tak bude 😉 dnes som si pichla 5inj.som zvedava na zajtrajsiu kontrolu kolko je vajok 😉

vanesska
11. jan 2010

caute babule...

rosi... tak to ma mrzi s tym jednym drobcom ze to vzdal... hm... toho som sa aj ja bala ked mi davali dve ze jedno to vzda... ale zasa lepsie teraz akoby sa to malo stat ked uz by bolo babo velke...
no telo si to vzdy zariadi po svojom asi malo na to nejaky dovod...hm... 😕
ale druhy drobcek vyzera krasny...

alic aj tvoji drobci su uz riadne velki! este predchvilou ake male bodky to boli... 🙂
a to uz fakt je vidno ako sibrinkuju ruckami a nozkami??
ja sa tesim buduci tyzden v piatok idem aj ja na utz to bude presne 12tt tak mozno aj ja uz uvidim ako sa tam maly hmyri... 🙂

lusi neboooj... budes nasa tehulka juniorka... tehulkovsky najmladsia z nas 😀
ked budes testovat vsetky ta budeme opluvat virusikmi jedna radost... 😉
a inak to si fakt nemozem farbit vlasy?? vsak teraz tie farby vyrabaju uz ovela setrnejsie....

ostatne kocky cafteee! 😉

lusinkaj
11. jan 2010

vaneska ahoj,no nie cele tehotenstvo ale pocas et sa nesmie farbit a uz melir vobec ten je najviac skodlivy ale potom uz sa da neskor 🙂 tak aj ja verim,ze budem tehulka 🙂

wolfskinka
autor
11. jan 2010

lusi drzim palceky na zajtra aby bolo vajok tak akurat a hlavne aby boli kvalitne

vanesska
11. jan 2010

ahaaa... no tak to je lepsie... uz som sa zlakla ze budem chodit jak strasidlo... 😝
a zajtra ides na prvu kontrolu??? jeeeej tak potom rychlo zvestuj kolko folikov mas a ako to vyzera...!
myslime na teba! 😵

wolfskinka
autor
11. jan 2010

nie zajtra idem do heliosu nie ku svojmu gyndosovi, som sa dohodla ze este sa pridem ukazat v 13tt, potom uz budem chodit iba ku svojemu gynekologovi , v pondelok idem na 4D sono, krvny screaning a mam aj poradnu

lusinkaj
11. jan 2010

wolfi diki pekne,no presne nech su kolko su ale hlavne kvalitne a potom uspesne 😉
vanes no zajtra uz sa aj ja tesim ale aj bojim... 😝

vanesska
11. jan 2010

wolfi... a to uz sa v 13tt robi 4D?? 😕 som myslela ze az tak okolo 15 a neskor...
a inak tebe nebyva zle?? to iba alicka grcka za nas za vsetky?? 😀

wolfskinka
autor
11. jan 2010

vanesska ja neviem ja len poslucham co kazal tak tam idem

romy01
12. jan 2010

ahojte kočky

rosienka - som smutna, fakt som verila ze drobcek zabojuje ked uz presiel taku dlhu cestu. Je mi smutno, A ako budete teraz postupovat ? Nechate si ho v brusku alebo sa da nejak vybrat ?

alicka - ty si jedina v jednom, tak sa len pekne opatruj, nech to dotiahnes dokonca.

K farbeniu - citala som nazory ze by sa to nemalo ale aj take ze po 1 trimestri je to OK. Ja som sa nefarbila od augusta a dnes sa konecne chystam - ale kupila som si farbu bez amoniaku. Hlavne ten amoniak je vraj nebezpecny, takze ziadne take, ze farby su dnes setrnejsie a podobne. Ked uz farbit tak si fakt vyberte farbe bez amoniaku aj ked budete musiet zmenit znacku.

Dnes mam anglinu tak sa teraz lucim, bo si musim nieco precitat a dat sa dokopy ked idem do kolektivu 🙂
papa

wolfskinka
autor
12. jan 2010

ahojte,

takze rano sme boli na sone v heliose, fotky su v albume, guľko sa nam predviedol, cmuľal si palceky, napil sa plodovej vody a brucho sa mu nadulo, bola to sranda a vrtel sa ako na kolotoci a ma uz 5,6cm 😵

katy7
12. jan 2010

wolfi,aj ty si dnes bola v Heliku? aj ja, no mozno sme aj sedeli vedla seba... xixi len sa nepozname

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre