Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
2. feb 2010

Ahojte baby,romy dakujem ti... 🙂
veru je to stastna tema...ale dufam,ze aj mi to dotiahneme tak daleko ako vy pred nami...vsak zuzi,pegasko? 😉
zuzi,no nemusel s atak zachovat...ale ta vies to su ti nasi muzi 😒 verim,ti ze vries ako etna 😀 😒
ale neboj prides domov,bude tutu mutu a vsetko date do poriadku.... 🙂 😵 😀
tak ja dnes mam cajikovy den,som sa osprchovala,umyla vlasy pojdme vysusit a sup do postele....dnes som sama domka... 😉

wolfskinka
autor
2. feb 2010

ahojte dobre ranko

lusi musis vydrzat, ja sa trapim s tou vyhadzanou tvarou, ktora ma stipe boli, ale co mam robit, teraz najnovsie sa mi vyhodil herpes ... ale musim vydrzat

sa vam idem pochvalit, dnes rano ma zacalo steklit brucho a uz ma stekli odrana, vnutri, asi sa gulko zacina hybat a ma malo miesta .... je to zvlastny pocit

lusinkaj
2. feb 2010

wolfi,no veru musim vydrzat nic ine neostava...len sa bojim o drobceka nech sa ma dobre..nemala som v plane byt prave teraz chora... 😒
no tak to musi byt uzasny pocit 😉

wolfskinka
autor
2. feb 2010

lusi zostan pekne doma v posteli a urcite by som zostala na tvojom mieste aspon do 12tt doma, to je najvacsie riziko potratu preto treba klud , pokoj a oddychovat a lezkat

hej je to sranda len sa mi to zda akosi skoro

lusinkaj
2. feb 2010

ako myslis doma?nechodit do prace?ja som nezamestnana....taze ja som doma uz od stimulky.... 😉
akurat som sa naparila...tak idem na ten cajik 🙂

wolfskinka
autor
2. feb 2010

lusi super tak pekne zostan v postielke, ja som nevedela ze si nezamestnana

lusinkaj
2. feb 2010

no veru som nezamestnana,taze ja som domka... 😉 tak ja som sa uz naparila,cajik pijem.... 😵

alicao
2. feb 2010

lusi skoro sa vyliec!
wolfi kraaaaaaaaasa, a ja teeeeeeeeem🙂!
mne je stale bleeeeeeeeeeeeeee ale nevadi...

lusinkaj
2. feb 2010

alicka...no uz by som aj chcela nech uz som fit... 😝
nalievam sa cajom...uz ho mam po krk... 😒

wolfskinka
autor
2. feb 2010

alic pockaj 2 - 3 tyzdne, u teba to mozno bude aj skor, lebo su dve ... ozaj uz si si kupila nejake tehu nohavice ? chystam sa kdesi do emsta, nechce sa ti ist , mame vychadzky rovnako

lusinkaj
2. feb 2010

Tak trosku som si pospala,ale nie dlho lebo po tolkych litroch caju sa neda spat...len na wc beham.... 😝

wolfskinka
autor
2. feb 2010

lusi zvykaj na wc budes behat cim dalej tym viac ... xixi

lusinkaj
2. feb 2010

wolfi v pohode...ja som pripravena na vsetko,ja sa tesim nato ze budem tehulkovat.... 😉

alicao
2. feb 2010

wolfi hej kupila som si minuly tyzdne, je to super, konecne ma nic netlaci , len boli drahe jak svina 83 euro..
wolfi ja by som rada isla, lenze mne je tak zle , aj toto som isla kupit len preto lebo to mame 3 minuty od domu, vies ten obchod pre nase deti pri lesoparku, tak keby si sa tam vybrala tak by sme sa tam mohli stretnut a mohla by si ist potom ku mne aj na cajik ak budes stihat

wolfskinka
autor
2. feb 2010

no skusim sa tam pozriet, ja zatial zapnem nohavice, ale uz by to chcelo aj nieco vacsie, dohodneme sa, mozno buduci tyzden, ale uz by ti nemalo byt zle ved si uz 14tt

lusinkaj
2. feb 2010

co robite baby? 😉

wolfskinka
autor
2. feb 2010

lusi ja idem upratovat a zehlit , zajtra nam pride odhadca na byt ohodnotit kvoli hypoteke, tak musim upratat

bubina1
2. feb 2010

cafte...sa hlasim po dlhej dobe...
wolfi.....mne bolo este donedavna blbo od žaludka a este teraz sa mi stava, že rano grckam....
čitaka som, že sa chystas na amnio... ja som si ho vyskusala... vyslo nam riziko downa 1:5 tak som radsej na amni isla... DS sa nepotvrdilo chvalabohu....
lusinkaj... nerobim nič...teda akože kukam telku, visim na nete a tak....
romy..zuuuz... pozdravujem 🙂

lusinkaj
2. feb 2010

wolfi,tak pekne poupratuj.... 😉 taze babo do noveho domceka pojde? 😉
bubina ahoj...dlho si tu nebola 😉

bubina1
2. feb 2010

lusinkaj.. hej nebola, ale sledovala som vas jak big sestra 😀

lusinkaj
2. feb 2010

jaaaaj,tak to je pekne od teba...mne by nedalo sledovat a nenapisat... 😉

wolfskinka
autor
2. feb 2010

bubina a ako to prebiehalo bolelo ta to ?

pegasko
2. feb 2010

wolfi to uz su prve pohyby 😵 jaaaaaaaaj cim dalej budu intenzivnejsie 😀 a este ked sa prida alic bude trio...
lusi len sa nepocikaj z tolkeho cajickovania,daj si mokry uterak na radiator nech ta suchy vzduch nedrazdi,a zakaz ma aj manzel 😀

lusinkaj
2. feb 2010

pegasko moj manzel ma zakaz uz dlhsiu dobu... 😀

lusinkaj
3. feb 2010

Ahojte... 🙂

wolfskinka
autor
3. feb 2010

pegasko to je len take vlnenie ... vola sa to motyliky kopanceky pridu az za 2 - 3 tyzdne

baby tip na uspatie babetka ... http://www.mojevideo.sk/video/702e/ocko_vankusi...

alicao
3. feb 2010

Ahojte
Lusi dufam, ze ti je uz lepsie!
Wolfi, no nemalo ale 10 percentam zien byva zle aj cele tehotenstvo a ako ma poznas vzdy sa do nejakeho toho mini percenta trafim, grckam kazdy den, su dni ked nie ale to len preto, lebo to zo seba nechcem pustit ale vtedy mi je este horsie lebo to tlaci a pyta sa von a ja nepustiiiiiiiiiiiim 😀 , sak musia z niecoho rast nie?
keby si isla sem do tohoto obchodu tak napis sms pridem za tebou. Zajtra idem na poradnu, tak snaaad uz dostanem aj tehu knizku, lebo predstavte si ja este nemam...naco neeeeeeeeeee? 😀 Doktorka ma cas.
Jaaaaaaaaj tak moc zelam Pegaskovi a Zuzke nech im po tomto pokuse uz sviet tt pri mene, nech to mame vsetky za sebou!!!

lusinkaj
3. feb 2010

alicka a namna si zabudla...mne nema svietit tt pri mene??? ☹

zuuuzana7
3. feb 2010

alicka, thanks *cmuk* ze na nas takto pekne myslis 🙂
inac baby, ms prave dorazila, takze pockam nech sa poriadne spusti a v piatok na oslavu vikendu vezmem prvu tabletku juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
som totalne happy, este nech mi urlaub povolia po et a potom uz len nech tehulkujem a tehulkujem a rodim a rodim a kocikujem a kocikujem a mamickujem yeahhhhhhhhhh

lusi, ty uz si na 99,9% ttckova, cize neboj nic moja, aj ked si viem predstavit, ze sme vsetky ovela, ovela opatrnejsie a bojazlivejsie ... 😕

lusinkaj
3. feb 2010

zuzi,presne tak boli tam // ciarky,ale aj tak som opatrna... 😉 ale veri,ze bude vsetko dobre na krvi...a potom uz len vsteko dobre a dobre... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre