Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
18. okt 2009

romy hej hej..
inak vajka nemaj uz tak vela bielkovyn, ludia si myslia,ze co je biele ma vela bielkovin, az taka pravda to nie je..
teraz trpim, strasne ma boli brucho..myslis ze si mozem dat ibalgin?
Vzdy si ho davam pri MS, lebo bez neho neviem ani chodit...ale teraz neviem ci to mozem miesat s tymi hormonmi..co myslis?

romy01
18. okt 2009

alicao múžes, ja so hlatala paralen

romy01
18. okt 2009

alicao 😀 😀 😀
bože mne sa zda že je to už tak dávno, na jednej strane sa mi to vlieklo ale teraz mam pocit že to ubehlo ako voda

alicao
18. okt 2009

ok, dufam, ze su to moje posledne kramy na dhsiu dobu!!!

romy01
18. okt 2009

vieš čo je sranda? ked mali akciu na always-ky tak som si nekupila a pomyslela som si že čo ich budem doma sušiť rok 😀 😀 😀

alicao
18. okt 2009

hehe...ja tiez , minuly tyzden som nakupila v metre, tak som zvedava🙂))

lusinkaj
18. okt 2009

ahoj babiky 🙂 peknu nedelu vam prajem 🙂 co varite dnes?
romy...ked si papala chilli nebolo ti zle?to si si davala do jedla,alebo ako?lebo ja nemam vobec rada tak neviem ako sa ja stym popasujem... 😅

romy01
18. okt 2009

lusinkaj ja som si kupovala čerstvé čili papričky v tescu na zelenine ich majú pravidelne. Vždy som ju riadne zvnútra ocistila - stípu len tie žilky a najemno nasekanú som si ju dabala do greckeho šalatu alebo ku zakladu do maska ked som robila a neštipalo ani raz. Ked nezoženieš čerstvu potom doporučujem malé nakladané aj tie su fajn ale tie už štipu no a dostat aj susene a tie som si davala tiez do šalatov
alicao ja som NEkupila a ty si NAkupila 😀 mohla si si ušetriť par stovak na plienky 😀

alicao
18. okt 2009

romy jaaaaaaaaaj🙂))
tak dufam, ze bude u mna platit zakon schvalnosti🙂

lusinkaj
18. okt 2009

romy aha..tak ja skusim popozerat kde to maju a skusim to papat...snad vydrzim 😅

sue
18. okt 2009

Ahojte babule,dlho som Vás nebola pozrieť, ktorá sa zajtra chystáte do Heliosu? Ja tiež idem, stretneme sa? 😕

romy01
18. okt 2009

ahoj sue ide nas tam kopa aj ja, wolfka, alicau , denis gall . ..

sue
18. okt 2009

Romy, fíííha 😲 😵 a všetky tam budeme medzi 7-8mou ráno? 😕

romy01
18. okt 2009

ano vsetky ideme na krv a na sono - ja, denis a gall po ET na potvrdenie tehu, a wolfka a alicao idu zacat so stimulkou a co ty ?

sue
18. okt 2009

Fíha 😅 ja idem UTZ+krv, embryologický pohovor a potom neskôr aj na predoperačné 😉

lusinkaj
18. okt 2009

kde ste babule?odychujete?ja som si musela dat teplu sprchu...zima mi bola 😉

sue
18. okt 2009

Romy jo a odber by mal byť šštvrtok-piatok tento týždeň 😉

wolfskinka
autor
18. okt 2009

ahojte

alic zajtra rande v heliku ... uz sa tesim na teba 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
19. okt 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alic kde sa flakas ?

romy tfuj tfuj tfuj na vysoku sliznicu a este vyssie hcg 😵 som velmi zvedava na tie tvoje vysledky

alicao
19. okt 2009

druhaaaaaaaa🙂))
no kde ja romy nase vysmiate leco?🙂
wolfi aj mi budeme take nadrohovane stastim o mesiac jasne???!!!! a ziadne protirecenie!🙂

wolfskinka
autor
19. okt 2009

alic ved jasne .... a ak dnes zacneme spolu pichat tak ideme aj spolu na odber ......... to bude sranda 😀 😀 😀

alicao
19. okt 2009

wolfi aj to tak bude🙂

rosienka
19. okt 2009

tretia! caute 🙂

no kde su dobre spravicky??? 😉

lusinkaj
19. okt 2009

ahojte babiky,vsetke vas zdravim 🙂
no ako ste dopadli u dr.?

alicao
19. okt 2009

dobre spravicky budu az po 15.00, zatial cakame...
spoznali sme romy🙂

wolfskinka
autor
19. okt 2009

lusi tak to budeme vediet az o 15.00 ale zacina to vyzerat na 1 den na odber a potom aj na jeden den aj porod s alickou ...

alic vo stvrtok ked pojdete zobrali by ste ma do auta, moj muz musi ist na sluzobku

alicao
19. okt 2009

SAMOZREJME!!! 🙂

romy01
19. okt 2009

ahojte baby 😀 😀 😀 aj ja cakam do tretej ale musim este viac oddychovat - tak mi kazal

wolfskinka
autor
19. okt 2009

romy tebe budu volat skor ako o 15.00 tehu oznamuju hned ako pridu vysledky
no ved uvidime, ale nechce aby som isla sama autom

alicao
19. okt 2009

romy tie zvacsene vajecniky byvaju po stimulke hlavne ak dojde k tehotenstvu, neboj🙂
ta zliznica, to neviem
wolfi ved ta vezmeme ziadny problem, uvidime na kedy nas hodia..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre