Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
19. nov 2009

Takže huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som tehotnáááááááááááááááááááááááááá hcg 430, buduci tyzden vo stvrtok sono a krvicku, nadalej budem brat utrogestan a duphaston

baby vsetkým Vam dakujem za podporu, ja som uplne mimo

takyna
19. nov 2009

Wolfi z celého srdiečka Gratulírujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alicao
19. nov 2009

A ESTE SEM🙂
wolfi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no proste 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A teda mas zaco, lebo to nebolo lahke a niektore zato dostali aj vynadane, dlhujes verejne ospravedlnenie
Dievcata mozme si vsetky vydychnut, wolfi je tehotnaaaaaaaa! 😀

afrika
19. nov 2009

BLAHOŽELAM. musíš byť moc moc moc šťastná 😵

wolfskinka
autor
19. nov 2009

taky dakujem tak zase ideme do toho spolu a tentokrat az do uspesneho konca ... to ti slubujem

afrika dakujem

alica no dik .... ty si tiez tehotna

alicao
19. nov 2009

wolfi no som, ved uz aj grckam aj tehotenske rifle som si kupila , uz aj kocik sa chystam zajtra vybrat 😀 😀 😀

zuuuzana7
19. nov 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uzastneeeeeeeeeeeeeeee, blahozelammmmmmmmmm.
krasne hcg 😵

alicao
19. nov 2009

Vaneska zajtra drzim palce nech mas aspon 10 jednotkovych vajicok!🙂
daj potom vediet!

vanesska
19. nov 2009

wolfi...krasne tt sa vynimaju pri tvojom nicku... 😉
uzasne.... velmi gratulujem... 😵

alic... jasne urcite dam vediet... neviem som trochu v strese tak uz nech to mam za sebou... 😝
nejako sa necitime dobre ani ja ani mm... tak snad to o to lepsie dopadne...
fiiiiha 10 jednotkovych... ty si zlata mi doprajes... 😀 no uvidime... nechame sa prekvapit.... 🤐

jaaaj babule tak na mna zajtra myslite... 😉

zuuuzana7
19. nov 2009

jeee vaneska uz ide zajtra na opu. jejda drzim palceky, a ako vravi alicka aspon 10 jednotkovych 😉 .

ja som na chorej, prisla predsa na mna nejaka chripka, ale zevraj to neni ta prasacia. tak aspon nekrochkam ked uz stale smrkam 😀.

wolfskinka
autor
19. nov 2009

zuuzi dakujem

ty mas akesi hyperaktivne tie tvoje dvojicky, ked uz grcias

vanesska dakujem, zachvilu ich tam bude mat aj alicka

vanesska
19. nov 2009

zuzik... dakujem... 😉
no a zda sa ze ta ta blba chripka nakoniec neobisla... tak pekne oddychuj a liec sa... !

wolfskinka... o tom vobec nepochybujem ze alicka ich tam bude mat cochvila... 😉 bude ta pekne nasledovat... a tiez aj rosienka... a po vas dufam ze aj ja... 😅 😵

wolfskinka
autor
19. nov 2009

jasne ze budete ... teraz je plodne obdobie a alicka uz je tiez tehulka len o tom nevie, som zvedava kedy zacne blbnut s testami

alicao
20. nov 2009

jaj wolfi, tak sa bojim, lebo tvoje predpovede nie su moc pravdive, ved vies... 🙂

bubina1
20. nov 2009

Wolfi...ježišik....ja sa strasne teším s tebou.....a gratulujem.....a opatruj sa...., ty koky...že 5tt... 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
20. nov 2009

dobrer anko

alic no ja teda nebudem nic predpovedat

bubina no je to zazrak ze wolfi 5tt, stale mi to hlava neberie, dnes si idem dat vypisat dalsiu PN a mienim stravit cely buduci tyzden v posteli

zuuuzana7
20. nov 2009

jemine baby to sa tu uz ttckari 😵
vaneska myslim na teba 😵
mne je uz dnes podstatne lepsie ale do prace som nesla 😖 este si poodychujem doma 😅
uz som zvedava na lusi ako jej tie vysledky vysli 😕
a kde mame rosienku? ta sa tu vcera neukazala 😕 asi pekne oddychuje 🙂

zuuuzana7
20. nov 2009

wolfi a to spinenie uz uplne prestalo? pomohol ten duphaston?

wolfskinka
autor
20. nov 2009

zuuzi nastastie ano este v utorok a odvtedy klop klop klop nic

wolfskinka
autor
20. nov 2009

romy teba boleli na zaciatku vajecniky ??? mna to picha nalavo aj napravo

bubina1
20. nov 2009

wolfi...také špinenie som mala aj ja...presne pred tým ako som isla na odber krvi na potvrdenie tehu...odvtedy asi raz...ale že je to normalne...špinenie je normálne...krvácanie nie... vaječníky si citim ja este aj teraz.... ked zakaslem napríklad až ma stiahnu...tak zabolia...takže aj to je normálne...neviem ako vy v heliose..ale my v iscari este stále musime vela pit....este aspon 4L tekutin, lebo, že aj po otwhotnení može prist druhá vlna hyperstimulaku... takže vela este pi pre istotu...

lusinkaj
20. nov 2009

ahjte baby,tak sa vam hlasim len tak na skok,som na navsteve notbook este nemame ale ma to uz prestava bavit uz od 11.11 ho maju tak neviem co tolko robia ale davam im este poslednu sancu v pondelok max.utorok 😀 ☹ to je strasna nuda bez pc doma...droga 😀

tak bola som na tu krv s mojou stitkou vysledky budu o tyzden...alica diki ze si si ty jedina namna spomenula 😵
ak bude dobra stitka idem hned na ivf ... 🙂 😵 inac nieje nic nove u mna...

wolfi na teba som myslela cely cas...a velmi ti drzala prsty a prijmi odomna velke Gratuliren... 😵 😵 😵
tak a pokracujeme dalej v tehulkovani snad uz aj namna sa usmeje stastie 🙂
tak sa majte pekne baby a drzte sa snad uz na druhy tyzden budeme mat notbook 🙂

lusinkaj
20. nov 2009

Zuzka aj ty si si namna spomenula,prepac,som si az teraz vsimla...dakujem aj tebe...len na vysledok musim cakat este na nervy vsetko... 😒

wolfskinka
autor
20. nov 2009

lusi dakujem za gratulaciu ale stale opatrne, este nebolo nic vidiet a az ked bude srdiecko potom uz budem spokojna

zuuzi prestalo este v utorok a odvtedy nic a dufam ze 9 mesiacov ani nebude

bubina dik za vysvetlenie

alicao
20. nov 2009

lusinkaj, jasne ze som si spomenula, ved sa hadam podporujeme navzajom, dufam aj ked nietkore s tehotenstvom na ostatnych problemy zabudnu, ale to dufam, nebude nas pripad🙂
aj na rosienku teraz myslim, dlho tu nebola , dufam, ze je ok

zuuuzana7
20. nov 2009

jeee ahoj lusi, uz tu chybas 😉 tak nech ten nb rychlo opravia 😠
lusi tak silno verim, ze to bude v poriadku 😉
tak teraz vyhlasime patranie po rosienke 🙂

zuuuzana7
20. nov 2009

a uz som aj na vanesku zvedava, tak urcite po uspesnom opu oddychuje 😉

tak idem aj ja oddychovat, ale zatial len s mojou neuspesnou chripkou 😀

lusinkaj
20. nov 2009

wolfi jasne vsetko potichucky a hlavne opatrne...hlavne teraz ked som sa dozvedela ze moje dve zname po umelom oplodneni ostali hned tehulky a v 2 a v 3 mes.potratili...a tiez sa hned zo zaciatku tesili a boli radi 😒

zuzu,aj ja dufam ze uz bude na druhy tyzden notbook lebo je to na zblaznenie a hlavne moja stitka bude ok a sup do ivf a samozrejme s dobrym koncom 😵

alica ty sa tiez drzkaj...na rosienku tiez myslim 😉

alicao
20. nov 2009

lusi dakujem🙂 a hlavne potom hned napis ked budes vediet co aj ako, aj keby si musela ist na ambasadu na internet jasne?🙂 😀

lusinkaj
20. nov 2009

alica jasne hned dam vediet...ako budem vediet...tiez som netrpezliva 🙂
jooj veru stym internetom ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre