Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
24. nov 2009

a inak co sa toho socialneho tyka...to je Svajc fakt este v plienkach a najlepsie na tom je, ze najmä zeny hlasuju proti vyhodam a ulavam v tehotenstve a materstve. totalne na hlavu, asi ziju este v zlatych 50.- rokoch ked boli zeny doma a zivil ich muz...tak preco by mal niekoho "zivit" stat?! to su take predpotopne zadubele nazory, ale zial tu prevladaju, nic velmi pokrokove tu nema sancu ☹

zuuuzana7
24. nov 2009

teda rosienka, krajinu nezavislosti asi opravnene nazvali "krajinou nezavislosti" 😠
vobec som nevedala, ze to az takto striktne vsetko prebieha, ako tu je to s PN tiez problem, ale az takyto nie...
jemine a co myslis, keby si to sefovi povedala ze si tehulka, mozno by sa umudril a trochu polavil ...?

rosienka
24. nov 2009

zuzi- tiez nad tym rozmyslam, ze to skoro poviem, ale zas velmi skoro nechcem...proste dilema 😖 Ale mohlo by to dopadnut aj blbo, ze by sa ma snazil odstavit a zamestnal by skoro na 100% niekoho dalsieho, lebo mame hrozne vela prace a sme len 3-4 v kancli ☹ Nutne by potreboval nahradu, to je jasne...no uvidim, co spravim, len aby to bolo vyhodne pre mna, na neho kaslem, ajtak som sa tam nalopotila dost a ziadna vdaka, len vecne vycitky a somranie. 😠

wolfskinka
autor
24. nov 2009

zacala som krvacat

alicao
25. nov 2009

Dobre ranko.
Wolfi kravacas alebo si si nasla tri kvapky na toaletaku?
Tak ci onak, okamzite volaj do heliku alebo chod na pohotovost!
Rosienka, fuuuuuuuu, asi preto je ten stat taky bohaty lebo nikomu nic len tak stat neda...
nestacilo by vam keby pracoval len mm? len sa pytam, aj ked ja som tiez robila 10 rokov v zahranici a viem ake ceny su tam, ludia na slovensku si mysleli ze uz musim mat miliony ale netusia ake naklady tam su.
VANESKA, dnes na teba moc myslim a tiez si myslim, ze si daj radsej dve. Potom daj vediet kolko bunkove boli a ako si sa rozhodli TFUJ TFUJ TFUJ pre stasticko
Zuzka, zavidim ti tvoju trpezlivost🙂!
Afrika no super , vidis, urcite sa dostanes az na transfer, som si ista🙂! A tie bolesti,neviem ci si ma tu obcas citala, ale ja som mala take bolesti, ze som myslela ze mi kazdu chvilu praskne vajecnik aj drahy sa o mna strasne bal, stale ma kontroloval aj z prace , sme proste citlivejsie na hormony ale oni v heliku na teba daju pozor , neboj🙂!

romy01
25. nov 2009

dobre ranko

rosienka to akoze naozaj ? A ked je niekto chorý tak akože sa z neho stava potom bezdomovec? A ozaj co ak budes cakat dve babatka? U nas je to rizikove tehotenstvo bez pardonu, lekar by sa ta tu ani nepytal, ze ci chces ale musis byt na PNke. Teda ja keby som nemala problem otehotniet ze sa to podari normalne, isla by som do prace ale po IVFku tu doporucuju PNkku minimalna tych 12tyzdnov. Teda to je sila. V tomto si tu mozme fakt gratulovat

vaneska ides dnes pre bambulky ? Tfuj, tfuj, ftuj, nech sa zahryznu - ci uz jedno alebo dve

a pre pichacky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

afrika
25. nov 2009

wolfi držím pršteky a vyžobrinkaj si dnes UTZ!
včera boli tie bolesti lepšie-v pondelok sme mali s mužom ťuťku-muťku a myslím, že to bolelo tak moc z toho. tak som to včera zatrhla do štvrtku a uvidíme, či nás zajtra pustia ďalej. ale vaječníky cítim.
alicao normálne som sa včera o teba bála či si OK.
Vaneska dnes držím pršteky, aby trafili presne tam, kam kamú 😀
zuzi dnes idete k dokimu? či som sa splietla a až v piatok?
rosienka tak to nemáte žiadnu slávu vo Švajčiarsku, ale aj tak to je nádherná krajina. aj keď som tam nikdy nebola ☹.
romy ďakujem za raňajky-už ani nemám chuť na cestoviny 😀
tie, ktoré som neoslovila prepáčte, ale mám ešte zalepené oči
wolfi daj nám vedieť
baby bojím sa zajtrajška, strašne, ani neviete ako

wolfskinka
autor
25. nov 2009

alicaso vcera som krvacala tak ze mi pretiekli nohavicky .... staci na vysvetlenie ?

afrika idem na utz dnes do 12,00

afrika
25. nov 2009

ideš s mužom dúfam, nebudeš šoférovať ty cez strečno v takom stave?

alicao
25. nov 2009

afrika, dakujem si zlata...mala som depky vcera tak som vam nechcela kazit naladu..

afrika
25. nov 2009

alicao ideš testovať?

bubina1
25. nov 2009

wolfii 😨 myslím na teba....

rosienka
25. nov 2009

dobre ranko baby 🙂

ozvem sa na dlhsie neskôr, fakt to tu nie je ziadna slava
wolfi- drzim palce a posielam moje virusiky a samozrejme aj pre vsetky cakatelky, najmä vanesku a afriku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉

afrika
25. nov 2009

alicao čo to čítam v inej téme????????????????????????????????

romy01
25. nov 2009

alicka preco mas depky? co blbnes?
afrika som ti napisala o tom sexiku do druhej temy. Wolfka drzim palce aj na nohach,

baby kuknite, do albumu, urobila som si radost a kupila farebne plienky, mne sa rataju hlavne tie korytnacky

afrika
25. nov 2009

alicao ty testovačka 😀 .

romy01
25. nov 2009

alicao uz testuje ? a preco to sem nepise?

zuuuzana7
25. nov 2009

baby kuk alicke do albumy. to su testiky tyyyyy brdo 😵
alicka a ty co depkujes ? ved take tlstaky mat to budu dvojky ako vysiteeeeeeeee

zuuuzana7
25. nov 2009

wolfi co to citam, panecko drzim palce aby bolo vsetko v poriadkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

alicao
25. nov 2009

No mojenka, nehnevajte sa na mna.
Afrika , preto som ti neodpovedala na otazku, ze kedy budem testovat, lebo som nechcela klamat.
Viete , nechcela som to sem hodit kym to nevedel drahy aj jemu som to tajila, lebo som si nebola ista ci ciarky budu silniet, lebo minule tehu som tiez nasla // a potom kazdym dnom slabli.
Srdce mi busi ak hrom a cela sa trasiem aj ked viem ze mam byt kludna....
Zda sa ze pribudne dalsi vagon do vlacika a ak to budu dvojicky tak to bude teda riadny vagooooon 😀 😀 😀
Este je skoro sa vytesovat som len 8 den po ET ale ja veriiiiiiiim, ze to bude dobre, ved po tom vsetkom , bodaj by nebolo!!!

afrika
25. nov 2009

aj ja tipujem dvojčiatka

alicao
25. nov 2009

Wolfi mi prave pisala, ze je ok, ze vraj to bolo cistenie zo stimulky, ze sa to stava, ma aj fotecku a prida ju neskor, isli sa niekam napapat. TAK MI ODLAHLO!!🙂

zuuuzana7
25. nov 2009

afrika my ideme az v pondelok k dokimu 😉

zuuuzana7
25. nov 2009

jejda to su super spravicky opat dnes, baby to je fakt super ved tu ideme fakt jednu za druhou tehulkoviet. jaj ja sa tesim. 😀
a dneska ma vaneska jej velky den 🙂

zuuuzana7
25. nov 2009

aaa este keby sme sa dozvedeli ako sa ma lusi ... ?

afrika
25. nov 2009

alicao ako sa cítiš? aké máš príznaky? kedy si to povedala mužovi?

alicao
25. nov 2009

🙂
afrika aj ja si myslim..som zvedava a prosim ta, chod laskavo v mojich slapajach
vcera som mala depky, lebo druha ciarka bola slabsia a ja som sa tak zlakla ze to dopadlo ako minule, ze som cely den prefnukala vcera, dnes mi opat na chvilu padol kamen zo srdca

zuuuzana7
25. nov 2009

alicka ved predsa to vidno krasne, oni nadherne silneju kuk vlastny album 😀 😀 😀

afrika
25. nov 2009

alicao aj som si myslela, že preto máš depky keď som pozrela na testiky. ale dnešný vyzerá fakt super. odpovedz na otázky vyššie.

romy01
25. nov 2009

alickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
baby to je pecka - ona mala // uz na 5ty den po ET - teda baba jedna ty mas ale odvahu, teda ja by som to teda neriskovala. Takže potichucky posielam pusinku na brusko - . Bože mam takúúúúú radoooosť. 😀 😀 😀
Baby tento vlacik sa priam rúti to sa uz neda povedat ze ide 😀 😀 😀

Wolfka to je super, uz sa tesim na fotecku, no stale musis pekne oddychovat a lezkat v posteli. Baby musime si dat niekedy aj stretko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre