Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
10. aug 2009

afrika vysetrenia nemam hormonalny profila a spg potrebujeme tiez novy. takze sa to posuva.
inac prave som v inej teme citala, ze vy robite spg. z domu. a ty to tam zanesies?
teda to sa da? to by bol pre nas tiez super riesenie.

afrika
10. aug 2009

áno, manžel by mal asi problém v tej miestnosti - aj keď doma žiadny problém nemá 😉 . on len videl tú miestnosť a vypítal si nádobku domov. myslím, že niesme jediní. vždy to do pol hoďky zanesiem, cestou v aute to mám pod tričkom.

wolfskinka
autor
10. aug 2009

zuuzana .. no a co ... tak sa posunie o mesiac .... to uz nie je dolezite .... hlavne aby vyslo

afrika no som zvedava na ten ultrazvuk v piatok, foliky aj sliznica este dorastu neboj

zuuuzana7
10. aug 2009

wolfi ano mas pravdu posunie sa o mesiac. no uz s tym nic nenarobim. ja som sa tak fixovala na september, lebo to je este aj pocko super, nie sme tak unavene a tak. som myslela. ale neva aj oktober-november budeme aktivne a budeme tehulky a basta!

rosienka a mas velmi narocnu pracu?

ja premyslam, ze ostanem dva tyzdne po et doma.

wolfskinka
autor
10. aug 2009

no to mozes zostat tolko ti PN daju ...

ja som sice bola po ET len 2 dni lebo ja v robote len sedim a nehybem sa a .... moc sa nenarobim a som medzi ludmi, tak by mi liezlo na nervy byt doma zavreta

vanesska
10. aug 2009

caute babule...

tak som dnes bola v centre... ziadost mame podanu... vraj tak do mesiaca do schvalia... 😵
ale este mi musel brat kultivacie lebo to vraj dovera ponovom vyzaduje takze sa to posunie bez kultivacii to nemozu poslat... a mam dojst na hormonalny profil hned ako mi zacne mrska....
a videl aj tie cysty tak hovoril ze mi nasadi antikoncepciu na mesiac a uvidime ci to zmizne alebo nie... a ze ked nie tak ze tu cystu odpichnu ci jak to povedal 😅 no proste ze ju asi prepichnu vraj sa to robi ambulantne pod ultrazvukom a ze to nie je nic hrozne... hm...som zvedava... 😝
a tu endo skonstatoval ze tam je ale netvaril sa nejako ze by ju bolo treba operovat... sak uvidime ako to bude po mrche....

takze zuuuzana... aj mne sa stimulka presuva na oktober... 😅 asi by sme mali premenovat temu 😀

inak afrika baby na MK velmi ospevuju na sliznicu a pod. kvapky femi od j.valovica... skus kuknut na nete...

lusinkaj
10. aug 2009

ahojte,ja len chcem vas pozdravit,prisla som z prace 🙂 pekny zvysok vecera
vaneska,ako citam aj u teba sa stimulka presunie na oktober,pravdepodobne aj mne...tak budeme spolu 🙂

wolfskinka
autor
11. aug 2009

zuuzana ........... vsetko naj naj naj a ja ti zaprajem hlavne krasne zdrave miminko ...

lusinkaj ... sa to tu akosi presuva na oktober ...ale nevadi hlavne ze bude no nie ?

zuuuzana7
11. aug 2009

😵 wolfskinka dakujem pekne 😵 😵

zuuuzana7
11. aug 2009

no fakt to tak vyzera, ze bude z nas vacsina od oktobra - novembra tehulkovat.
okrem wolfskinky tej to teda vychadza na september 😵
ale ako pises nevadi hlavne ze BUDE MINCO!!!!!

wolfskinka
autor
11. aug 2009

zuuzana a to si ako na to prisla ze mi to vychadza na september ... ja teraz cakam na mrchu a ak dojde tak ma caka clostilbegytovy cyklus a az ten dalsi cyklus bude IVFkovy ... cize ak dostanem nacas cca v polke septembra tak s proverou zacnem od zaciatku oktobra ............. takze aj ja sa posuniem do oktobra lebo nemam chut pichat dekac na dovolenke ....

zuuuzana7
11. aug 2009

wolfi ved prave ten clostilovy syklu verime verime 😉

zuuuzana7
11. aug 2009

syklu - preklad cyklus

wolfskinka
autor
11. aug 2009

no ved mozno sa aj jonas preratal 😀 😀 😀 a motyka vystrelila

zuuuzana7
11. aug 2009

ozaj africa, chcela som sa spytat ci ti ta pani bylinkarka robila aj tu masaz brucha?

lusinkaj
11. aug 2009

ahojte,joooj presne tak vsetke sa presuvame na oktober,ale hlavne ze bude male babo 😵
zuzi prajem vsetko najlepsie k meninkam(ak ich fakt mas dnes?) 😉

rosienka
11. aug 2009

zuzi - ak sa tak volas, tak vsetko naj! 😉

narocnu ako narocnu mam tu pracu...fyzicky nie, ale psychicky urcite a vies ako, vo Svajci sa neulieva, vo Svajci sa maka 😀 Mam toho teda na krku dost a vecer som rada, ze zijem

baby, aj ja budem okrobrova stimulantka, takze tema je sice od septembra, ale aj s pripravami 😉 ktore tak-ci tak vtedy vsetky nejakym spôsobom podstupime

lusinkaj
11. aug 2009

ahoj rosienka 🙂

rosienka
11. aug 2009

ahoj lusi, este si hore?

zuuuzana7
12. aug 2009

rosienka dakujem 😵

hmmm ved to je aj moj problem fyzicky nemam narocnu pracu, ale dost psychicky. hlavne jesen a zima mam najviac projektov. teda hlavne vianoce. ale mam este 28 dni dovcu tak asi sahnem po nej 😵

inac baby krasny den 😵

lusinkaj
12. aug 2009

dobre ranko vam prajem 🙂

zuuuzana7
12. aug 2009

lusi ahoj, mas dnes volno?

wolfskinka
autor
12. aug 2009

rosienka uz to mas potvrdene ze v oktobri?

bubina1
12. aug 2009

takže baby vyzera to tak, že stimulka bude važne v septembri...august nestíham...... ☹ dokyna je na dovolenke do septembra ☹ ale tak hadam, ked dojde načerpana novou energiou tak sa jej vydarí aj stimulacia aj IVF 🙂 žiadosť mi už revízny lekár odobril...teraz este farmaceut a hadam mi už dorazí aj do schránky...... 😉

wolfskinka
autor
12. aug 2009

bubina ... tak to potom zacnes prva ... babam sa to odsuva na oktober

wolfskinka
autor
12. aug 2009

ozaj bubi gratulujem k schvalenej ziadosti

bubina1
12. aug 2009

no este celkom schvalená nie je...este ževraj farmaceuti...... 😖 ale to hadam už pojde celkom..... a další pruser je, že mne koncom septembra (teda neviem kolko bude trvat stimulka) ale odchádza aj manžel na týžden..... a ak to vyjde práve na transfer tak to budem z toho značne nervná....... teda už teraz som...............

wolfskinka
autor
12. aug 2009

neboj to vyjde na transfere nemusi byt .. len na odbere

bubina1
12. aug 2009

jasné, že nemusí byt...lenže to vychádza aj na odber............ ☹ ☹ ☹ a neviem si celkom predstavit ani dopravu z BA domov napríklad vlakom..... napríklad po odbere ale ani po transfere.....

afrika
12. aug 2009

ahojte, ako sa máte? ja celkom fajn, som zvedavá na piatok či sa telo umúdrilo 😒 .dosť ma strašia príbehy ktoré čítam-pri zlej morfológii vyššie riziko potratu a postihnutých detičiek. pritom som sa pítala dr, či to naše je už na darcovské spermie a povedala, že nie. a to máme morfológiu 1%! to mi príde dosť málo, aj keď norma je 3-3,5%. môj dr je na dovče, chcem sa hlavne s ním poradiť, lebo mu moc dôverujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre