Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
27. aug 2009

podla mojho odhadu planovany keksik bude 36 hodin po pregnyle cize v nedelu vecer a v pondelok poistome a vecer v pondelok letime na dovcu

katti77
27. aug 2009

tak príjemnú nedelu a celú dovolenku, treba to istiť aj v lietadle 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no tak ako v lietadle tak to snad nie ... ti poviem ja sa lietania bojim, najhorsie z celej dovolenky je rpezit ten let

katti77
27. aug 2009

ááále neboj, to je pohodička, ja sa na to teším, to vzlietnutie je super

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no super .... uz aby sopm vystupovala z lietadla ... priletime o 4.35 do hurghady a o 6.00 by sme mali byt uz ubytovani a potom sup keksik a sup hned na plaz 😵 😵 😵 a more vyvalovanie a tak ...

akurat som pozerala vylety ... ostrov Giftun je isty u nas ...

katti77
27. aug 2009

giftun je krásny tam idem aj ja a ak sa bude dať tak aj dvakrát, bože ako sa ja teším

katti77
27. aug 2009

ja sa neviem rozhodnúť, že ktorý hotel, tak budem asi čakať na recenziu od teba a až potom si niečo vyberiem

wolfskinka
autor
27. aug 2009

katti aj ja sa tesim ... este sa 4x vyspim a ideme na dovolenku .... 😵 😵 😵 😵
ja mam kamosku v cestovke a jednoznacne sunrise mamlouk ... ralativne dobra cena a sluzby vynikajuce ubytko krasne, ona ako majitelka cestovky ked chodi robit kontrakty na dalsi rok tak si prejde vsetky hotely a vyberie si tie co sa jej pacia, tak to ma zbehnute .... takze hurghada mamlouk a sharmelsheikh grand hotel

katti77
27. aug 2009

tak to je super, že ti má kto takto poradiť, tak počkám ešte na lepšie ceny a uvidím

dúfam, že budete spokojní, už si bola v egypte?

wolfskinka
autor
27. aug 2009

hej uz sme boli minuly rok ... grandhotel sharmelsheikh .... chodime uz par rokov s cestovkou tej kamosky a vzdy sme boli spokojni lebo nam vybrala vyborny hotel a neboli ziadne problemy a tak to ma na dovolenke byt

katti77
27. aug 2009

wolfi IP

wolfskinka
autor
27. aug 2009

dakujem

lusinkaj
27. aug 2009

co robite baby? 🙂

wolfskinka
autor
27. aug 2009

lusi ahoj .. akurat som sa vratila z obeda a idem si uvarit kavu a cakat kym bude 16.30

lusinkaj
27. aug 2009

wolfi ja som teraz dopila,dovaram obed a pockam manzela a ideme prec,sme si vzali na zajtra volno,lebo ma porazi z toho vsetkeho len rozmyslam,premyslam... 😒

zuuuzana7
27. aug 2009

ahojte 🙂
lusi tak predsa ☹. a kolkatku euthyrox beries teraz? myslim kolko mg?
tak aby sa to co najskor upravilo 😵
aj ja som bola na obede na salate dieta nepusti 😀

rosienka super. uvidis ake zazraky to robi aj ja podjem aspon na par sedeni. kolko sedeni budes mat do ivf?

baby inac moja ms nikde. bolesti obcas ale nic moc. no a dovolenku som dnes v praci odhlasila ☹
a popritom vo mne uz vnutorne vrie tak surne potrebujem oddych ☹. no nic, len ty silny preziju 😀 no nie?
krasne poobedie vam prajem vsestkym?

wolfskinka
autor
27. aug 2009

lusin nepremyslajk pusti to z hlavy, nic s tym neurobis

katti77
27. aug 2009

tak ja mám kávu pred sebou a celý deň som na nete, sa mi fakt nič nechce, ešte že vynašli internet 😀

lusinkaj
27. aug 2009

zuzi 25 mg...len ak sa to spoji ze 1tyz.2 a potom 3 tab.tak ze to zatial staci...tak som velmi zvedava
ale teraz budem brat tak pravidelne,ze az...ja chcem mat babo!!! 🙂 😵
wolfi asi tak,.nic z tym nespravim

wolfskinka
autor
27. aug 2009

kati no presne .. ja tiez cele dni v robote len chatujem .. lebo nemame roboty a odsediet tu musim keby nebolo netu tak by ma tu asi svihlo

zuuuzana7
27. aug 2009

oh lusi mas pravdu. chodte si niekde oddychnut na chalupu ak mate, zamestnat sa. aspon trosicka vypnut.
boze aj ja by som si dala kavu tak strasne. nerobte chute baby my mame v kancli pokazeny automat. 😖

lusinkaj
27. aug 2009

zuzi tak tak urobime,ideme na dedine k nasim,mam tam babku,kmotru,krsniatko moje...tak snad bude veselsie
len nech sa nam nepokazi pocasie

katti77
27. aug 2009

wolfi ale horšie keď nevieš čo skôr a nič sa ti nechce, myslím na všetko možné len nie na robotu...
IUI, dovolenka a do toho ešte sme začali stavať dom tak len behám z jednej stánky na druhú.... 😀
a robota mi stojí 😝

zuuuzana7
27. aug 2009

25 je ok. cize sa vysplhas na 75. to sa urcite rychlo znizi. som o tom presvedcena 😉
ano ako sme povedali vcera vecer modlitba, rano euthyrox na vianoce materska knizka 😉

inac wolfi video co si mi vcera poslala uzastne 😉 to bola prdel. tak preto moj zabudol kupit kvet. no som mu preposlala s prosbou navstevy kvetinarstva 😉 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

aj mne katti, aj mne stoji robota 😀 😀 😀 ja sa tiez len tvarim 😎

lusinkaj
27. aug 2009

tak dufam,ze ked to bude 75 tak sa mi znizi za taky mesiac a pojdem na ivf v oktobri...
krasne si to napisala... 😵

zuuuzana7
27. aug 2009

do mesiaca by sa mala znizit ved ja som nic nezmenila. ziadne tabletky jedine som obmedzila jod a pozri znizila sa. nejedz vela soli je tam vela jodu.

lusinkaj
27. aug 2009

ok....tak dufam,ze to tak bude
a ty beries aku davku?

zuuuzana7
27. aug 2009

lusi ja beriem 125 mg. tiez som zacala s 25 mg a potom sa to zvysovalo, ale to je jedno dolezite je ze funguje.
ale ja som to najprv uplne nepravidelne brala asi tak kazdy piaty den ked ma napadlo no do zadku by som sa nakopala keby som vedela koleno vytocit 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

baby poradte este nejake babske recepty na ms. nech sa uz spusti 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre