Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
23. jan 2010

lusi jasne mozes len sa nesmies sprchovat v moc teplej vode,skor vlaznej

wolfskinka
autor
23. jan 2010

pegasko ze z nicnerobenia, dnes som 3 hodiny stepovala popod vleky, kym moj muz lyzoval ... vcera som zehlila , prala a upratovala, kazdy den sa snazim vyjst sa prejst, mam viac pohybu ako ked som chodila do roboty, lebo v robote sedim 8 hodin pri pc.

katy7
23. jan 2010

ahoj babulky

romy citam super spravicky, kopkanie a super vysledky, blahozelam

lusikaj to je skveleeee, bombulko v brusku, tak teraz TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt nech sa pekne uchyti 😉

romy01
23. jan 2010

pekny vecer kocky

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzik, mne v centre vraveli ze na druhy den po ET mozem mat normal rezim okrem sportu, narocnej turistiky a zmyvania okien, no tu na konikovi som sa docitala ze baby su uspesnejsie ak oddychuju . Tie co leteli po ET do prace a pod boli dost neuspesne. A navyse ma po ET este tyzden povolievalo brusko a tri tyzdne vajecniky. Stoji za to vydrzat tri dni v posteli ako potom pichat nanovo, nie ?

katy a ty ako sa mas?

cafte wolfka, alicka pegasko, rosienka

Uz by sa k nam mohla vratit aj afrika

lusinkaj
24. jan 2010

ahojte baby,tak dnes musim nieco navarit nemame co papat 😀 ale budem davat pozor aj lahnem si na chvilku...
baby kedy budem moct uz popratat bytik,myslim vysavat,zmyvat... 😕
este co si myslite,uz sa uhniezdil moj bobcek? 😵

rosienka
24. jan 2010

ahojcek baby, vcera sme boli na malom vylete a v kine a dnes idem balit, lebo vecer konecne letiiim na SK 😀 Takze buduci tyzden tu tiez moc nepobudnem...

lusi, som rada, ze mas jedno krasne embriciatko v brusku, urcite sa mu zapaci, ale podla mna po s tym lezanim nemusis prehanat, ani nam tu nic podobne ani PN neordinuju...treba zit normalne dalej a vyhabyt sa stresu a zatazi, co u teba ajtak nehrozi, takze ostatne zariadi priroda 😉 Urcite môzes aj upratovat aj vysavat, ved nie si chora, ja som sa normalne pohybovala po byte, tusim som aj bicyklovala po 5 dnoch...

romy- az teraz som si vsimla, ze si mala uz pohyby chrobacika, to je super, som myslela, ze uz si ich musela mat davnejsie 😵 ja sa tiez uz neviem dockat 😀

vcera sme sa zarovan dozvedeli, ze nasa spolocna dobra kamoska je presne rovnako tehotna a na Silvestra lyzovala skoro cely tyzden o dusu, aj minuly tyzden bola so skolakmi na lyziarskom vycviku a popri tom hrava sutazne bedminton...takze sa s tym tehotenstvom velmi neparala, vraj jej doky povedal, ze co sa ma udrzat, to sa urdzi, co nie, to nie... takze tu sa Svajciari velmi s polihovanim a vôbec PN-kami neserkaju... aj som bola trochu zaskocena, ze sa vtedy nepriznala, ked my ano, ale ved ich vec, cakali az do konca, aby "nahodou" nikto nevedel ze potratila...

alicao
24. jan 2010

lusi ja si myslim, ze caka kym sa ukludnis a prestanes pobehovat 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie, no snad uz hej tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

lusinkaj
24. jan 2010

rosi presne tak aj mne to kazdy vravi a je to aj moj nazor,ak sa ma uchytit sa uchyti aj ked neviem co budem robit... 😀 samozrejme ziadna gymnastika... 😀 to u mna nehrozi...ani nic tazke nedviham
alicka joooj,ty... 🙂 😀 snad chodit mozem? 🙂

katy7
24. jan 2010

no romy celkom fajn, stale mam zaludok ako na vode cele dni,ale aspon negrckam, vlastne zatial ani raz a mam pocit, ze aj ten plavajuci zaludok uz citim trochu slabsie, mozno som si uz na ten opocit len zvykla. Inak sa snazim vyliecit, lebo ma presne pred tyzdnam chytil silny kasel a doteraz mam zahlienene priedusky tak kaslem dost nepekne a nalievam sa hedelixom, snad to uz prejde, lebo sa bojim aby ten kasel neublizil drobcovi. A este sa mi vyhodil aj herpes no tak som nadherna. ale to by mi bolo fuk, len nech je drobec v poriadku...

katy7
24. jan 2010

lusi aj ja zastavam ten nazor, ze fungovat normalne, pri prvych dvoch IVF som lezala takmer cele dva tyzdne a bolo mi to houby platne a teraz som lezala len ten den po transfere a potom som zacala normalne fungovat, varila som a s mm na nakup a tak, samozrejme netahat tazke veci a drobec sa uchytil, je to absolutne na prirode, to co ja povazujem za najdolezitejsie je mat hlavu v absolutnej pohode 😉 a verim, ze tvoj drobec sa uz uchytil ale uvidis to az neskor, straaaaane moc ti to prajem

lusinkaj
24. jan 2010

katy dakujem ti velmi pekne 🙂 aj mi si to velmi prajeme,ani to neviem napisat ako...aj ked je tam ten strach co ak...ale dufam,ze to len namyslam... 🙂
to je aj moj nazor spravat sa normalne.. 😉

rosienka
24. jan 2010

lusi, katy- veru tak, vsetko s kludom a zdravym rozumom...priroda si zariadi, co zariadit chce, my uz sme vykonali maximum tou stimulkou, teraz musi ucinkovat ona a treba jej verit, ze to tak bude spravne, ako to dopadne 😉
takze lusi neboj sa, urcite sa k nam pridas, my sme tu mali skoro vsetky tie spravne embrijka 😉 tfuj tfuj tfuj a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
24. jan 2010

rosi dufam...ze doki ak povedal ze len jedno tak povedal spravne.... 🙂 ze to jedno prave vydrzi 9 mes. 😵

lusinkaj
24. jan 2010

baby kde ste vsetky,boli sme az na tretej strane 😒
prajem vam pekny zvysok nedele,idem do postele... 🙂 dobru nocku 😔 nech sa nam dobre spinka s nasimi drobcekmi.... 😵

wolfskinka
autor
25. jan 2010

ahojte dobre ranko

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
25. jan 2010

ahojte,baby ja sa zosalim....uspokojte ma trosku...nic necitim mala by som nieco?uz ani brusko ma neboli... 😅

alicao
25. jan 2010

lusi, keby si si precitala historiu tak by si zistila, ze sme panikarili rovnako, ani jedna z nas nic necitila, vacsinou az v case ked mala prist MS sme citili, ze uz uz pride ale neprisla🙂- kludnejsia?🙂 thuj, thuj, thuj..
nemusis citit vobec nic..pisu to aj baby v inych temach , skoro ziadna nic neciti , klidek🙂

lusinkaj
25. jan 2010

alicka dakujem...ked ja som taky stresmen..... ☹ az ja sama mam na seba nervy 😠
musim to vyhodit z hlavy...lebo je to strasne...
este moze sa pit kava?

alicao
25. jan 2010

lusi, ved kazda sme boli a treba si fakt vsugerovat ze bude to dobre..aj tak to uz neovplyvnis..
ze vraj jedna denne sa mozem, ale ja som som uz nepila a nepijem ani teraz...aj ked mi to chyyyyyyba..nie ze by som bola na nej zavisla, ale milujem chut a vonu kavy

lusinkaj
25. jan 2010

alicka ja milujem kavu...ja som kavickarka... 🙂 v piatok som sa asi par krat napila z pohara kavy ale to bolo vsteko cez vikend vobec som nepila,dnes si asi dam jednu malu chyba mi 🙂
ved jasne to sa neda ovplyvnit..ty si si kedy robila test na ktory den?

alicao
25. jan 2010

lus 😀 ani sa nepytaj, ved pozri v albume...tam su od piateho dna..ale robila som si uz na treti a bolo tam uz vidiet ruzovy tienik, lenze ja smo mala vela hcg, dvojicky chapes, ty to radsej neskusaj, tak okolo 8meho uz kludne mozes

lusinkaj
25. jan 2010

jaj az tolko krat,tak ja nie ja max.skusim taky 8 den ako pises,kedze mam jedneho bobceka... 🙂
alicka a mala si ohss?

lusinkaj
25. jan 2010

to skor wolfi,romy vaneska by mi vedeli povedat kedy robili test kedze si dali vlozit jednu bombulku

alicao
25. jan 2010

ja som mala problemy pocas celej stimulka, neviem ci sa pamatas raz mi ju aj stopli koli hroziacemu ohss, a druhy krat mi hrozil tiez ale vela som pila a nastastie sa nespustil..tebe myslim nehrozi, ved ta ani nic nebolelo, mna boleli vajecniky este mesiac po tom co som zistila ze som tehotna...vela pi a bude to dobre..myslim,ze ty sa nemas coho bat

lusinkaj
25. jan 2010

vies ja tak matne si pamätam kedze vtedy som nemala pc akurat 😒
no ja malo pijem,ale vyzera ze obchadza ma to tak snad bude ok vsetko...

wolfskinka
autor
25. jan 2010

lusi klud, nohy hore a oddychuj, ktory den si uz ? ak sa dobre pamatam tak 7my po ET ja som testovala 10 den po ET bez PK a mala som // a ozaj kolko mrazacikov mas ?

lusinkaj
25. jan 2010

wolfi v piatok som bola na et s Pk... 😉
mrazaciky mam dost ale presny pocet neviem

wolfskinka
autor
25. jan 2010

super, ze mas mrazaciky, to sa tesim ... no skor ako 7 den po ET s PK nema vyznam testovat, ja som tiez mala ako alic bolesti ako keby som isla dostat mrchu, ale prsia som mala naliate ako melony, co mi aj doteraz zostalo

lusinkaj
25. jan 2010

hej mam,ale nemienim ich pouzit...dufam,ze teraz to vyjde.. 😉 to su strasne nervaky 😅

wolfskinka
autor
25. jan 2010

lusi musis vydrzat, nervaky pridu ked budes mat // to sa potom budes bat aby bolo vsetko ok

tak baby dovolala som sa do martina na genetiku tak 10.2. idem na geneticke vysetrenia pred amniocentezou a amnio budem mat v 19tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre