Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
30. sep 2009

zuzi ty si najedena a ja napajedena-cely den susedia akurat teraz prerabaju kupelku,ved takto sa v klude neda tehotniet
inac dnes som mala mat ms a zatial nic,sice brusko pobolieva ale zatial v pohode
romy tam asi sniva o pecenych holuboch a nechce sa jej zobudit

lusinkaj
30. sep 2009

ahojte baby,som doma od dr...ale isla som na skok pozriet byvale kolegyne,bola som aj na kavu,teraz papam...
uz mam v chladnicke Puregon 😵 😵 😵 super...velmi sa tesim... 🙂
zuzi,ja ta beriem za slovo...tak dufam,ze budes mat pravdu 🙂

lusinkaj
30. sep 2009

baby kde ste?strasne ma boli hlava... 😠

romy01
30. sep 2009

Ahojte kočky, Už som sii zdriemla a aj bolesti velmi pomaly ustupuju - svihla som si dva paraleny ultra rapid tak uz ma to tak neboli ked sa nehybem.
Tak nakolniec som mala asi 20 folikulov z toho som mala 11 vajicok - 5 bolo na jednotku, 5 bolo na dvojku a 1 na trojku, tak teraz uz musia bojovat same 🙂
Myslela som ze z tolkych folikulov bude vajicok viac ale nakoniec je lepsie mat menej a s dobrymii znamkami. Dufam ze kvalita bude dobra 🙂

lusinkaj
30. sep 2009

romy super... 🙂 odychuj teraz

zuuuzana7
30. sep 2009

je ahoj romy, teda vyzera to super 😵

lusi dnes je nejaky tlak, dnes sa vela bab v robote stazovalo na bolesti hlavy. pi vela

lusinkaj
30. sep 2009

praveze ja velmi malo pijem...ale uz som vzala panadol a uz neboli zatial 😉

lusinkaj
30. sep 2009

prajem dobru nocku 😔

pegasko
30. sep 2009

Romy no kraaaaasa,uz len aby sa vajka krasne vyvyjali.Kedy ides na vklad? Dali ste si aj icsi?

ked vas boli hlava aspon viete ze v nej nieco mate /pardon/

dobru noc

rosienka
30. sep 2009

ahoj zuzi, no zijem,kedy si ma spominala? 🙂

bola som aj vyse tyzdna na SK konecne na dovolenke, pozriet nasich ... S nami sa to taka ako sopel, a ja stale dufam, ze ten november stihneme. Dnes zavolali z CAR-u muzovi, ze ma prist v pondelok na pohovor a podpisat nejake papiere ohladne tej OP a urologovia by sa mali kvoli terminu tiez ozvat. Snad to popozenie, lebo som mu duplikovala, ze muz ma cas len v oktobri, lebo od novembra bude velmi pracovne vytazeny, tak snad nas uprednostnia. Bolo by aj na case, ved sme tak skoro stamgasti 😀

romy gretulujem, to je velmi dobry vysledok, to vyzera nadejne 😉

Inak aj ja som dnes mala bolesti hlavy, ale to bolo skôr kvoli enormnemu hluku na stavbe 😖 😠

pipaei
1. okt 2009

Dobre ranko! Romy! Gratulujem! velmi pekne! nech to nadalej takto pokracuje! Prajem vsetkym pekny dnicek bez hlavybolu. (mna trochu boli hrdlo...vrr!!)

wolfskinka
autor
1. okt 2009

ahojte dobre ranko

tak hracka uz je usita a prvy den provery za mnou ... fuj brrrrrrrrrrrrrrrr

zuuuzana7
1. okt 2009

dobre ranko 😵
wolfi tak pracovny polcas za nami 😉

rosienka par stranok dozadu 😉. ooo tak si si trosku slovenska uzila 🙂.
stamgasti je dobre 😀

lusi, treba aspon dva litre denne. ja stiahnem aj tri. hned rano vodu s poharom postavit k tvojej blizskosti a najlepsie rano pol litra letnej vody. hmmm to robi zazraky 😉

no a kedze hovorim o vode tak si hned idem po nu ... 😀

wolfskinka
autor
1. okt 2009

aky polcas ? ved ja som este len zacala a ma nasrali hned rano, mala som nadrobene z minuleho mesiaca polhodinu navyse a mi ju zmazali ...

zuuuzana7
1. okt 2009

no uz polcas tyzdna pracovneho za nami , nie dna 😅
nedaj sa, mna chceli o 3 hodky obrat, ale som narobila "zase" rosabo 😀

zuuuzana7
1. okt 2009

wolfi aka hracka usita? hmmm ... 😅 😕 😨

gonal
1. okt 2009

Potrebuje niekto Gonal f 450 iu ?? 2 ks

lusinkaj
1. okt 2009

dobre ranko 🙂 zuzi,ja za cely den vypijem len mozno pol.litra,aj to mozno vela pisem 😝

pegasko
1. okt 2009

dobre ranko vsetkym snazilkam
priiiiiiserne ma boli brucho tak idem k telkaci dufam ze to nebude nic znamenat

lusinkaj
1. okt 2009

pegasko,ak tak len dobre to bude znamenat... 🙂

zuuuzana7
1. okt 2009

pegasko uz si testla? 😵

zuuuzana7
1. okt 2009

no lusi to je ale strasne malo, musim sa nejako prinutit viacej pit.

larati
1. okt 2009

ahojte 🙂

drzim palceky vsetkym stimulkam a uz aj tehulkam 🙂
ja mam dnes 32 dc a stale nic.Uz aj sem tam boli boli a semafor stale na cervenu nejde🙂)) Zajtra uz idem na krv a sono. Stalo sa to aj vam? ja neviem kde ta mrcha je.....
Zuzka verim ze s tvojim priatelom to je zaujimave. Doma mam nieco podobne sprechujuce🙂))

zuuuzana7
1. okt 2009

larati, ja myslim, ze je to o psychike. ked sa na to napato caka tak to nepride. ja som sla min. mesiac na hp a ms nie a nie prist a potom som si zu povedala, kaslem na to ked ma prist, pride. a ona na druhy den prisla 🙂.
v kazdom pripade drzim palce 😉
jj my je to prdel niekedy so sprechujucim manzelom. 😀 aj ty mas zahraniciaka? 😀

lusinkaj
1. okt 2009

zuzi no ja tolko malo pijem,neviem sa odhodlat viac... 😉

larati
1. okt 2009

zuzi, takeho maleho nemeckeho 🙂))
lusinka, ma sa pit vela vody pocas stimulky?

lusinkaj
1. okt 2009

larati,ano pocas stimulky ano aby nebolo ohss....ale este nestimulkujem tak mam cas 😀 ked mne nechuti vela pit 😝 😀

larati
1. okt 2009

aha tak to som nevedela. ja som totiz vzor anti pitneho rezimu. tak sa polepsim 🙂

lusinkaj
1. okt 2009

no ja malo pijem,ale ked som bola na 1ivf ani vtedy som nepila,lebo sme nemali net-o konikovi som vobec netusila co to je,tak som ani nevedela ze sa ma pit pocas stimulky 🙂

zuuuzana7
1. okt 2009

baby, teda donutit sa a este raz donutit sa. potom ani neviete ako si na to zvyknete a uz rano budeme po vodu bezat. teda ja si neviem predstavit, ze by som hned rano nevypila pol litra vody.
to ma nastartuje do dna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre