Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
12. aug 2009

africa budem drzat na piatok palce 🙂
bubina a presne to vychadza na odber kedy bude manzel odcestovany? hmmm to je blbe.
dostavas ms nacas? mozno pride skor alebo sa posunie. este je daleko do septembra.
ale verim ti, ze mas nervy. aj ja mam az z malickosti. minule som sa nervila kvoli tomu HP!
kedze neviem kedy ms pride a mam ist na treti den na krv a odbery robia len v pondelok na hp!
ale dufam, ze to nemysleli s tym pondelkom vazne!!! 😠
to by bola dobra blbost... nie?

wolfskinka
autor
12. aug 2009

zuuuzana ... no tak to posunie o 1 den hore dole no nie ... a OPU tiez niekedy byva vselijako hore dole +-3 dni, ako sa vyviaju foliky

lusinkaj
12. aug 2009

ahojte,ja sa uz tak tesim...pondelok sa blizi 🙂

wolfskinka
autor
12. aug 2009

lusi aj ja sa s tebou tesim 😵 😵 😵 .... sice ja idem v stredu k zubarovi tak na to sa netesim ..... ☹ ☹ ☹

lusinkaj
12. aug 2009

joj wolfi ani ja nemam rada zubara 😒
len nech budu dobre potom vysledky 😉

wolfskinka
autor
12. aug 2009

mi hovor ... ja mam zo zubarky strach a pritom mam taku zlatulinku zubarku, mne uz aj blombuje s injekciou, lebo vie ze som poserutko 😀 😀 😀 injekciu vydrzim

lusinkaj
12. aug 2009

tak ja zase tak nemusim s inj.ale vies ze vrtanie neznasam 😀

wolfskinka
autor
12. aug 2009

no ja bez injekcie si nedam vyvrtat ja by som sa tam od strachu pototo

lusinkaj
12. aug 2009

tak ja az tak nie... 😀

lisula
12. aug 2009

ahoj lusi

lisula
12. aug 2009

mam zacat drzat palce?

lusinkaj
12. aug 2009

ahojky lisula,co ty tu?jasneeeeeeeeeeeee drz velmi prsty... 🙂 pod na sk,daco ti napisem

rosienka
12. aug 2009

zuzi - to mas dobre, ze mas tolko dovce...je uz len 8 dni ☹ ...inak my mame kopec projektov po cely rok, ale aj chvala bohu, aspon mame co robit

wolfi - nemam celkom potvrdene, ale ked to realne zhodnotim, tak najskôr v septembri budem brat HAK a zaciatkom oktobra zacnem stimulovat...ak si este nezmyslia mi robit HP! 😒 V juli to doky nespominal, ale to bol len vrchny lekar, nie profesor...tak som zvedava

bubi - takze ked nebude manzo na odbere, tak to potom nemate jeho spermky?

wolfskinka
autor
13. aug 2009

no ak to nam dovtedy nevyjde tak mne to vychadza ze zaciatok oktobra zacinam s liekmi lae radsej by som nezacinala ... no zatial mi to meska 1 den, tak uvidime

bubina1
13. aug 2009

zuzi.......no ms zvyknem mat väčšinou na čas..... ☹ ale aj kebyže mi meska...tak v každom pripade možeme zachytit manželovu služobku....som bola z toho na nervy, vlastne aj som.... ale ma manžel nakoniec ukludnil a povedal, že v najhoršom služobku zruší...ma to milo prekvapilo....s tým som nerátala........ale mam z toho aj mierne výčitky, lebo viem, že je to doležitá služobka......

zuuuzana7
13. aug 2009

ahojte 🙂
bubina to je mile od manzela ak je ochotny jeho dolezitu sluzobku prelozit. 😵
aspon ta to pekne teraz upokoji a co ty vies mozno sa to trosku presunie vsak take presne to tiez neni.
ano ano rosienka dovca 28 dni ale moja "mila" kolegyna peni uz ked som tyzden prec ... uz teraz stresuje ze budeme mat mimco, aj ked ona o ivf nevie ... ale volako to kotuha vycitila, ze uz chceme byt rodicia ... vsak ja sa tym ani netajim ... ale o ivf nik nemusi vediet ... no nie
inac vcera som citala tu v rak. na fore (podobne modremu koniku) volake mi to prislo vsetko negativne. ... neviem ci teda len tie tu pisu co sa im nedari ... ? alebo co?
musela som hned volat kamoske a ta ma upokojovala ... 🙂
aj ked si tak nasho kona celkovo zhrniem je tu poriadne vela uspechov, nechapem nemam pochybnosti, alebo aspon som nemala vcera ma to nejako vyviedlo ... 😠
ale co je najlepsie cez vikend sme sa boli kupat a sedim na luke a premyslam "teraz si najdem stvorlistok pre nase uspesne ivfko" a ja som ten stvorlistok fakt nasla ! juhuuu 😀
teda ja ked sa rozpisem nejdem sa zastavit. koniec kto to a vsessstko citat 😀

zuuuzana7
13. aug 2009

inac baby viete mi ohladne stitnej poradit?
mam TSH hodnotu 4,39 a niekde na fore som citala, ze musi byt okolo 2 pred ivf?
viete niektora nieco o tom? moj lekara asi nakopem do prdele mohol mi to uz davno znizovat ak to tak je.
fakt mu idem povedat, ze je chobot ale fakt 😠 😖

bubina1
13. aug 2009

fuuuu zuzi...to neviem...ohladne hormonalnych hodnot ti ja určite neporadím...ja som s tým väčšinou tak, že ak niečo nesedí, tak sa to rieši...ja nikdy neskumam čo je norma..... lebo potom ma to ešte viac stresuje......
...čo ale teraz riešim je pravdepodobné priberanie počas stimulácie...tak tomu by som sa s mojou miernou nadváhou netešila 😒

wolfskinka
autor
13. aug 2009

ahojte

bubina co je dolezitejsie ??? manzelova sluzobka alebo ty ? a ked ti to este bude tyzden meskat tak to stihnete parada ... az po sluzobke, zacni sa napchavat citronikom ....

neviem co je hodnota TSH

zuuuzana7
13. aug 2009

bubina aj ja mam miernu nadvaha. snazim sa teraz nieco zhodit aby som sa potom z toho nezblaznila. 😀
potom uz len brusko bude rast 😵
neva baby dakujem aj tak 🙂
wolfi tak co uz cakas na tu vystrelenu motyku? co nove ? mame uz drzat palce pri testovani? 😅

wolfskinka
autor
13. aug 2009

zuuzana ... no nic nove 30dc kramy nikde, prsia ako melony a inac nic .... len u mna sa to hybe 28-35 dni takze je este cas na tetsovanie, ale mohla by vystrelit, ale zase ked bude meskat tak mi to nevydje aspon na dovolenku ... ale mohla by si dat nacas a prist az o 9 mesiacov

lusinkaj
13. aug 2009

ahojte,zuzi aj ty mas stitnu zlazu?beries lieky?

zuuuzana7
13. aug 2009

wolfi tak drziiiimeeee palciskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nech striela na devääät mesiacovvvv
ano lusi znizenu funkciu mam. beriem euthyrox 125 g. aj ty mas nieco so stitkou?

lusinkaj
13. aug 2009

ano aj mam,presne neviem ale tiez asi znizenu beriem,euthyrox 25g...1 celu tab. 🙂

wolfskinka
autor
13. aug 2009

zuuzana no ved to .... ja uz ani sama neviem ako sa mam citit, ci to so mnou zase nemlatia hormony

zuuuzana7
13. aug 2009

lusi a vies tvoju hodnotu tsh?

lusinkaj
13. aug 2009

zuzi mam tsh 4,2...ale mam to zvysene,lebo ja sprosta...som nebrala lieky tak preto mam zle vysledky,ale teraz som brala skoro stale a idem na druhy tyz.na krv tak som zvedava... 🙂

zuuuzana7
13. aug 2009

lusi tak ako u mna trosku zvysene. sakra 😠
no musim aj ja brat teraz viac liekov asi. idem aj ja okolo 24 na krv ako pride ms tak som zvedava, ale tu na inf odporucaju tsh okolo 2.

lusinkaj
13. aug 2009

tak ja sa na to spytam mojej dr.endok.ona vravela,ze ked idem na ivf tak musim pravidelne brat...
ale spytam sa na tu hodnotu ci tak ma byt...

zuuuzana7
13. aug 2009

lusi prosim ta dala by si potom vediet co ti povedala kolko ma byt ta hodnota na ivf?
leba ja mam pocit, ze moj lekar to uplne podcenil.
ale potom nech si ma nepraje, lebo ja som mu kretenovi vravela, ze som si to nastudovala, ze to nesedi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre