Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
10. nov 2009

dobru nocku baby 😔 drzte sa tu 😉

wolfskinka
autor
10. nov 2009

dobruuuuuuuu noc

romy01
11. nov 2009

dobre ranko
rosienka, veru ty len lezkaj pi caj s citronom a co sa tyka liekov, zavolaj si do ventra - ja som mala na perach kutik a samovolne som si nasadila zovirax - tak ma Gatova sdukla ze az

Baby potvrdzujem, ze na IVF nie je potrebna laparka - teda pokial ide o vajcovody. Ale niekedy laparka moze objavit aj ine problemy, co na sone nie je viidiet a vtedy by teoreticky mohla pomoct, ale si myslim ze to sa deje dkor vinimocne. Ja som laparku absolvovala pred polrokom a dodnes lutujem, no dufala som ze mame problem prave vo vajcovodoch no nic nenasli, vsetko bolo OK a ja som pribrala a mala som bolesti a dodnes som sa z toho nezotavila.

romy01
11. nov 2009

halo, halo, kde je kto ?

alicao
11. nov 2009

romy priprajum sa psychicky na zajtra 🙂
ozi, z tych bielkovinovych napojov mi je dobre zle, fuj! dnes som si este dala jeden nasilu ale uz to viac nechcem ani vidiet, len ked si nato spomeniem tak sa mi jezia chlpy 😀

romy01
11. nov 2009

juj alica to ma mrzi - aku mas prichut ? aku si si kupila znacku ? Ked tak to od teba odkupim - ak nemas jahodovu lebo to neznasam

alicao
11. nov 2009

znacka easy body, a prichut cokoladova
nemusi ta to mrziet, ved som to chcela koli bielkovinam, len som netusila co je to zac, ale asi moje podvedomie vedelo preto som si to nikdy nekupila
ja ti to aj kludne darujem

romy01
11. nov 2009

to nie, ja si to od teba kludne kupim, ked pojdes do MT dame male stretko

rosienka
11. nov 2009

ahojte vsetky, tak som bola dnes aj u lekara, lebo som potrebovala vyplnit papiere pre poistovnu kvoli mojmo PN a spytala som sa ho na tu horucku, ktora sa mi objavila po transfere a uz zmizla. Tak mi potvrdil, ze to bolo jednoznacne tym ET, to sa asi moje telo tak branilo a bolo prekvapene, co za novych obyvatelov to ma 😉 😀 tak snad uz bude vsetko OK, i ked som stale taka malatna, co je aj tym hroznym pocasim, ani slniecko par dni nevidiet ☹ Co sa tyka liekov, viem, ze paracetamol sa v tehu môze, tak som si jeden dala, to je v poriadku.

alic- drzim palce na zajtra, citala som, ze sa uz lepsie citis a vajecniky prestali boliet, to je super 😵

zuzi- tak pekny vylet a bohate nakupy v Mnichove...jaj, sla by som s tebou 😉 Kedze som vcera lezala do noci s horuckou a obkladmi, tak som ten serial o IVF zase prepasla 😖

alicao
11. nov 2009

romy to nebolo take drahe kupila som dve krabicky, v kazdom bolo 5 sackov po 20 gramov, jendu krabicku som uz zjedla druhu ani naaaaahodou neotvorim
mozem ti ju dat napr. v heliku ked pojdem na ET ak sa nan dostanem , dam ti vediet kedy bude aspon ma nakazis tt virusmi osobne, to bude lepsie nez hocijake peniaze🙂
Rosienka, dakujem, aj ked neviem ci to ze ma uz vajecniky nebolia je dobre, ved prave teraz by mali tlacit nie? som zvedava co so mna vydoluju
som rada, ze si tvoje telo na drobpcou uz zvyklo tak pekne oddychuj a cakam s tebou na testik🙂

rosienka
11. nov 2009

alic, neboj, podla mna sa uz ukludnili a uz nechavaju dozrievat vajicka, bude ich tam urcite vela zrelych a z toho kopec embrijok, ved ty si tu nasa najlepsia kvocka aj s afrikou 😀

rosienka
11. nov 2009

inak kaslite na taketo umelinove bielkoviny, radsej soju, mäso, ryby

alicao
11. nov 2009

rosienka, ja som prve dva tyzdne jedla same maso a tuniaka a vselijake semiacka, ale uz mi to zacalo liest hore krkom tak som vyskusala toto, ale - stacilo, bleeeeee, tak sa znova vratim k masku a rybickam🙂

rosienka
11. nov 2009

ale dufam, ze nejes len bielkoviny? vraveli ti v CAR-e, ze su dobre pri prehnanej reakcii vajecnikov? lebo inak bielkoviny velmi prekysluju organozmus a je dobre ich kombinovat so zeleninou, ktora je zasadita.

baba, inak ja som od zaciatku stimulacie schudla 1.5kg 😲 nechapem, co sa deje, predtym nie a nie schudnut kilo a zrazu to frci... asi tym, ze som doma, nechce sa mi varit, na nic nemam chut, tak jedavam ovocie, polievky, salaty a celozrnny chlieb

alicao
11. nov 2009

rosienka no si divna🙂 ja mam 4kila hore...
nejem len bielkoviny, to je jasne, to by som nevedela jest samotne..

romy01
11. nov 2009

rosienka ty si nejaka ina, ci co - ja som pocas stimulky nabrala 3 kila - teda zavidim ti.
alica dohodnute

lusinkaj
11. nov 2009

ahojte baby,tak ja vas len v rychlosti zdravim...nemame uz doma notbook,taze dlhsiu dobu cca povedali,ze 5 dni bude trvat oprava tak tu nebudem... ☹ ak budem moct sa odniekial prihlasim 😉
tak sa majte pekne zatial a budem na vas mysliet a drzat vam prsty 🙂

romy01
11. nov 2009

lusinkaj tak ich pekne popozen, lebo nam tu budes chybat

lusinkaj
11. nov 2009

romy ahoj,veru aj vy mne budete velmi chybat... ☹ 🙂 tak snad bude to len 5 dni trvat ako povedali...ahojte
🙂

rosienka
11. nov 2009

alic, romy- nuz veru, som asi divna, ale ja to velmi rychlo dozeniem 🙂 romy ty si tehulka, ty musis priberat! 😉

lusi tak ahoj zatial, ved to je zachvilu

wolfskinka
autor
11. nov 2009

rosienka ako ti je ?

luly3
11. nov 2009

wolf a tebe???? 😉 ajoj

rosienka
11. nov 2009

wolfi- diky, dnes uz dobre, bolo to fakt z toho transferu. Asi si moje telo myslelo, ze prisli votrelci, ale uz si na nich zvyklo a prijalo ich 😅 Inak aj jedna kocka v inaj teme mi pisala, ze dostala po ET tiez teplotu a aj ine baby boli chore, tak asi je to normalne... 😕 Tebe nic nebolo?

wolfskinka
autor
11. nov 2009

luly ahoj ... no mne nijako, bolia ma len prsia a mam ich vacsie ale to som mala aj pre OPU, odvtedy ma bolia ale inac absolutne nic, ani brucho ... uplne pohoda

kedy mas ten KET ? v piatok ?

rosienka nie nic mi nebolo ale brucho mam opuchnute stale ... zacinam mat take akesi negativne myslienky

rosienka
11. nov 2009

wolfi - nemusi byt bezpodmienecne "nieco", tusim ani romy tespominala...kazda reaguje inak. Mne sa zda, ze som aj po tom 2.IVF mala teplotu, som si potom spomenula. Inak prsia bolia od OPU aj mna, ale to je tym progesteronom, ktorym sa napchavame. Beries utros alebo crinone?

luly3
11. nov 2009

wolf hej piatok 13. 😉 to je dátumííííííík čo????
moja a budeš aj testíkovat?????jaaaaaaj ja sa teším na tvoje //,
strašne ale strašne moc ti to prajem

wolfskinka
autor
11. nov 2009

luly no to je datumik to mas pravdu,
luly ja neviem ci budem testovat mam v plane ale tento tyzden to asi este nema vyznam najskor v pondelok

rosienka beriem utros 2x2

romy01
12. nov 2009

ahojte baby
wolfka, rosienka pekne drobcov opatrujte
a pre snazilky posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

wolfskinka
autor
12. nov 2009

romy dik

zacinam byt nervozna z tej alicky zatial nedala vediet asi rataju tie jej vajka

romy01
12. nov 2009

ved aj ja som na nu myslela - ale este je skoro, lebo ju urcite nepustia skor ako o 11tej - aj ked sice dnes tam malo byt vela kočiek tak mozno ju pustia skor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre