Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
28. dec 2009

dobre ranko, tak ja uz som doma, Gulko vyvádzal krútil sa, mali sme už 1.poradňu, dostali sme už aj knižku a vypísal nás doktor na rizikové tehotenstvo, dostali sme už aj videozáznam Guľka, bolo to super, ďalšiu kontrolu máme 18.1:2010

lusi ako ? netestla si ? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
28. dec 2009

ahojte,wolfi super ze gulko je ok 🙂 len tak dalej 🙂
nie,naco testovat ked viem,ze u nas nehrozi otehotnenie 😒 to som sa len max.prezrala a tak to potom vyzera,posedela som si na nete do 23.00 a isla spat... 😝

afrika
28. dec 2009

ahojte, wolfi fotka je krásna 😵 😵 😵
ako sa máte? ja idem zajtra na kontrolu a hrozne sa bojkám, snáď je všetko tak, ako má byť. 😵 ako ste sviatkovali?

afrika
28. dec 2009

baby inak zajtra to je 23 deň od ET. to ešte asi srdiečko nebude, že? 😕

vanesska
28. dec 2009

caute baby,

tak dnes mam za sebou prvy utz konecne bolo to celkom napinave hlavne preto ze sme dodnes nevedeli kolko babatiek mame v brusku... no tak doki povedal ze cakame 1 babo... este hladal hladal ale druhe nenasiel takze vyzera ze je naozaj jedno... zatial meria 1,03 cm a vyzera ako maly cervicek... 😀 tak sa tesim a dufam ze sa bude drzat aj dalej... ale inak nic viacej mi az tak nepovedal ani ci bije srdiecko ani ci to vobec videl ale tak asi hej povedal ze to je zivy plod... a primerany danemu tt... tak aspon to uz mi dal aj spravu k mojmu dokimu tak tam idem teraz v sobotu tak dufam ze mi povie uz viacej... sa tesim...

a vy ako? co tehu priznaky?? ja zatial nevraciam niekedy mi ostane tak blbo ale predycham a je to v pohode... pribrala som asi 2 kg a stale byvam unavena ale inak pohoda... uz som dnes zacala vysadzovat utrogestan takze tento tyzden s nim skoncim. tak dufam ze sa babo bude drzat aj nadalej...

afrika a ty ides zajtra na prvy utz? srdiecko vraj byva vidiet od toho 6-7tt tak neviem ako ti to vychadza. a kedy si uz das tt do pasu?? 😕

afrika
28. dec 2009

ahoj vanes, muselo ti dnes odľahnúť, že? blahoželám 😵
ja som bola na UTZ minulý týždeň v utorok, mali sme plodový váčok o veľkosti 0,49cm. dnes by som podľa dokiho mala byť cca 5+2 a podľa ms 6+2-ale to sa asi neráta, lebo som mala posunutú ovulku počas stimulky. tebe sedia týždne s ms a s odberom vajíčok-ovulkou?

vanesska
28. dec 2009

afrika... hej odlahlo mi... hlavne uz vieme kolko babatiek cakame teda ze cakame 1 babo... no a mam uz aj fotku drobca tak som rada... uz to vyzera tak realnejsie ked ho mozem vidiet... do spravy mi napisali ze akcia plodu potvrdena tak predpokladam ze aj pekne bilo srdiecko... len nech to takto pekne pokracuje aj dalej...
inak tie dni mne to celkom sedelo tusim ja som pichala pregnyl na 12DC a OPU bola na 14DC takze tak akurat a takto som aj zvykla mavat ovulku takze asi aj tie tyzdne tak sedia...

zuuuzana7
28. dec 2009

ahojte baby 🙂

jejda wolfi fotecka je krasna 😵
afrika, vanesska hodte foto do albumu nech sa aj my kochame 😵
rosienka prajem krasnu dovolenku 🙂
lusi aj ja som mala tieto stavy prezratosti, 😀 ale to patri predsa k vianocam 😀
a co je s alickou? vychutnava si vianoce?

my sme sviatkovali na vianoce na slovensku a vcera v noci sme prisli domov, a bolo tak fajn, len skoda ze snehu nebolo 😖
aaa wolfi dakujem za ttcka 😵

lusinkaj
28. dec 2009

ahojte vanes,zuzi,wolfi,afrika.... 🙂 vanes super ze aspon jendo babo tam je...tak len nech sa drzka 🙂 dala si si vlozit dve? 😕
zuzi,veru ta pazravost patri k tymto sviatkom 🙂

alicao
28. dec 2009

Ahojte kocky, tak som spat v civilizovanom svete...
Wolfi, paraaaada, dufam, ze aj ja zajtra dostanem tehu knizku, lebo mavam nocne mory ze som dostala kramy a ze v zachode som videla dve male ebrijka...sibe mi totalne...
zazka, tak vianoce som si teda neuzila lebo mi je stale zle a uz mam aj prvu grcku za sebou bleeeeeeeee, ale som stastna samozrejme🙂
lusi pre teba ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
Vaneska, takze jedno...ved to si chcela takze super a hlavne nech pekne rastie🙂!
Afrika to iste plati aj pre tvoje babuliatko!!!

vanesska
28. dec 2009

zuzi... no foto hodim asi to budem musiet odfotit a potom sem nejako vlozit...
no musim nad tym pomaturovat ked budem mat trochu casu... 🙂
aj ked zatial tam poriadne nic nie je vidno ani neviem ci sa na drobca pozeram hore alebo dole hlavou... 😅
no mozno v sobotu mi da doki dalsie foto a uz k tomu dostanem aj nejake vysvetlenie... 😉

lusi... hej davali sme vkladat dve... ja som chcela vlozit len jedno ale v care mi povedali ze sa vkladaju dve ze aj tak je mala sanca ze sa obe chytia... ja som bola dost vystrasena lebo som chcela zatial len jedno na dvojky som az tak nebola pripravena... a bola som presvedcena ze ked vlozili dve tak sa aj obe chytia... lebo boli krasne silne blastocysty aj sliznica bola krasna vysoka akurat na to aby sa obe zavrtali... no a vidis nakoniec sa aj tak chytilo len jedno... ktovie preco sa to druhe neujalo... 😕 no ja len dufam ze to druhe sa bude pekne drzat aj dalej!
a ty ako? kedy zacinas pichat uz tie stimulkove injekcie?? juuuj dufam ze taketo plodne obdobie bude pokracovat aj v novom roku nech sa k vlaciku pripojite aj vy so zuzkou a s pegaskom... 😵

lusinkaj
28. dec 2009

alicao,dakujem za tttt... 🙂 zidu sa mi 😉

romy01
28. dec 2009

ahojte kocky, tak pekne ste sviatkovali - ale zas raz za rok sa prejest nie je az taky hriech.

vaneska a neni to skoro odstavit utros uz v 8tt? Ja som ho musela brat az do 13tt a aj baby to tam beru. Ved ten napomaha vyzivovat babatko lebo to sa zacne vyzivovat z placenty az po 12tt.

lusinkaj aj odo mna TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicka tie sny ta uz coskoro prejdu , neboj, je to asi normalne aj ja som mala take besne sny. Teraz sa mi zase casto sniva ze nechcem dat dieta ockovat a podobne. Myslim ze ostanem postihnuta na nervy uz naveky 😀 😀 😀

afrika
28. dec 2009

romy to snáď nie 😀
mne sa takmer každú noc tiež sníva, že sme prišli o krpca. hrozné sny.

romy01
28. dec 2009

afrika, veru mna to presko az po nejakom 8 mom 9 tom tyzdni ale zas od tej doby sa mi casto sniva ze sice dietatko mam ale ze sa mu nieco prihodi, kvoli ockovaniu alebo nejakej zlej doktorke - no proste som pipi - akoby som nikomu neverila a akoby som len musela babatko ochranovat . Proste hrozne sny. A potom tu na nete studujem kadejake veci a je mi z toho este viac zle ked to citam kolko toho budu chciet miminku napichat do prveho roka zivota - to je strasne

afrika
28. dec 2009

romy NEČÍTAJ také veci ešte!!!

afrika
28. dec 2009

nie preto, aby si nebola informovaná 😀 , ale proste ešte si to užívaj s plnými dúškami. ja tiež každý deň na niečo také zablúdim a potom si len nadávam

afrika
28. dec 2009

inak dne mi je zaujímavo-zjedla som dva rohlíky so salámou, jeden jogurt a čaj a stále mi je zle 😀 😝 . teraz chystám obedík, tak som zvedavá

romy01
28. dec 2009

veru aj ja si to potom vycitam, ale raz si to aj tak chcem nastudovat, lebo sa mi to nezda ako sa to v dnesnej dobe robi - od januara zas pridali dalsie povinne ockovanie a ked to tak pozeram tak sa ockuje uz na kopu veci, a pritom dostat tu chorobu uz v dnesnej dobe ani nie je mozne, pokial clovek nezije v chlieve. Minimalne som sa rozhodla nesuhlasit so ziadnym ockovanim pokial miminku neurobia testy na imunitu. Ak bude dieta OK potom ho dovolim aj ockovat.

vanesska
28. dec 2009

romy... no veru neviem ci je to skoro alebo neskoro... 😕 mne takto povedal dnes doki a pritom aj hned ratal v ktorom som tt tiez mu vyslo ze v 8... a tak povedal ze teraz postupne zacneme vysadzovat utros tak ze do konca tohto tyzdna znizovat davky az na 0. v piatok mi zacina 9tt... hm akurat vtedy prestanem s utrosom...
ked hovoris ze utros pomaha vyzivovat babo tak ma napada ze co potom tie baby ktore otehu prirodzene a ziadny utros neberu?
ja v sobotu idem uz k svojmu gyn. tak sa ho na to spytam...

baby fiha jake divoke sny... no mne sa zatial nic take nesnivalo... a zatial ani moc nic take nestudujem... lebo to tiez by som si potom predstavovalo kadeco... 😝

lusinkaj
28. dec 2009

romy dakujem aj tebe za tttt 🙂 tolko ich posielate ze uz fakt to sa musi podarit 😵

wolfskinka
autor
28. dec 2009

afrika a ty kde mas to tt ????? co si to tam este nedas ?????

alic tebe sibe normalne aj bez tehu 😀 😀 😀 😀 kedy ides ku svojej gyndoske ?

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
28. dec 2009

wolfi co porabas? 🙂 diki za ttt....... 😉

lusinkaj
29. dec 2009

ahojte,dnes nikde nikto 😒

wolfskinka
autor
29. dec 2009

lusi skacem okolo choreho manzela .... som to dopadla ... o 15,00 mam vychadzku tak pojdem do mesta a potom nakupit, a moj muz si vylihuje v posteli

afrika
29. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, chcem len napísať ako som dopadla aj keď sa to tu asi nehodí. bábo sa zastavilo vo vývoji, takže je všetkému koniec. je to už moje druhé MA. a vždy na Vianoce-minulé a tieto. ani si neviete predstaviť ako strašne zle mi je. iba plačem a plačem. držím Vám všetkým pršteky, opatrujte sa. ja potrebujem od koníka vypnúť. pa

wolfskinka
autor
29. dec 2009

afrika to mi je luto .... jasne oddychni si aby si nabrala dalsich sil do dalsieho boja ... drzim palceky

lusinkaj
29. dec 2009

afrika,je mi to luto,a ked moje slova su ti na nic,viem ako sa citis....toho sa bojim aj ja velmiiiii ☹
wolfi,tak to si dopadla 😀 tak musis trosku aj okolo muzika,pobehovat

vanesska
29. dec 2009

afrika... to nieeee.... ☹ ☹
ty si dnes bola na utz? a to ti povedal doki ze sa zastavilo? ani srdiecko nebilo?
boze normalne sa zacnem bat aj ja aby sa nic nestalo... 😨

lusinkaj
29. dec 2009

vaneska,ja som mala to iste je to strasneeee ☹ viem ako sa citi 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre