Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
14. jan 2010

aha zuzi tak to je fajn,ja sa citim ok...akurat dnes ma pobolieva brusko akokeby na ms ale nei velmi tak ...tak neviem co to je

zuuuzana7
14. jan 2010

lusi tak to je super ako to znasas, takze zajtra kontrola a pondelok opu ze?
uz som zvedava, drzim silno palceky 🙂

lusinkaj
14. jan 2010

no presne v pondelk by mal byt na 99% OPU tak uvidime podla zajjtrajsej kontroly 🙂 dakujem....ty kedy stimulkujes??

vanesska
14. jan 2010

caute baby...

tak nachvilu nakuknem dokelu sa mi zaviril pocitat tak mi to teraz nasi chalani IT trochu precistili no ale fakt sa uz aj bojim zapnut internet... to je hrozne tie virusy... 😠

tak k fanusikom akupunktury sa pridavam aj ja!!!
lusi tazko sa to vysvetluje v com to pomoze pointa je ze by ti to malo spriechodnit energeticke drahy v tele pretoze kazda bolest pripadne zdravotny problem znamena blokaciu energie na urcitej drahe a tu treba odstranit aby sa ten problematicky organ zacal riadne vyzivovat a obnovil sa mu privod energie...
pre niekoho kto tomu neveri to znie tak cudne ale ja som presvedcena ze to funguje inak by to neprezilo ako sposob liecby take dlhe tisicrocia az dodnes!
ja stale tvrdim ze na mojom uspechu pri IVF pri tych vsetkych problemoch co som predtym mala ma svoju zasluhu aj AKU... !!!
a inak az tak nesuhlasim s tym ze to neboli... 😅 mna to teda dost bolelo to napichavanie ale len v tych miestach kde som mala problem co boli tie moje cysty na vajecnikoch ale vzdy ma to pichnutie bolelo ovela viac na tom co som mala tu velku 7 cm cystu na tom druhom som to citila len malo... ale ked sa to napichne uz je potom ok uz to neboli vobec 😉
ale je to dobre aj ked nemas nejaky specificky problem "len" sa ti jednoducho nedari otehu... oni vedia tie ihlicky napichnut na miesta ktore ti jednoducho prekrvia a vyzivia napr. malu panvu a pripravia ju na lepsie prijatie babatka! ale teraz sa ti to uz neoplati treba s tym zacat par mesiacov pred IVF takze Zuzka este ma sancu nieco poriesit a mozno ani IVF nebude nakoniec potrebovat.... 😵

takze lusi pondelok sa bliiizi!! kedy ides este na kontrolu?

zuzi fotecky pridam ale zatial z nich nie je poriadne nic vidiet na jednej je taky malinky cervicek a na druhej je taka vacsia machulka... 🙂 chcela som pockat na tu co dostanem buduci tyzden to uz budem 12tt tak snad uz aj ja uvidim drobca v celej krase! tak potom sa urco s vami podelim 😵

jaj uz aby ste sa pridali aj vy dve s lusi... nech mozeme obdivovat aj vasich drobcov? a vy nakoniec idete v tom marci ci uz vo februari?

lusinkaj
14. jan 2010

vaneska ahoooj,aha jasne uz chapem co je ta akupunktura 🙂 snad zuzke pomoze... 😉
ja idem este na kontrolu zajtra tak som zvedava co povie dr.upresni vsetko...

alicao
14. jan 2010

lusinkaj zajtra drzim palceky, ale ako citam tak sa citis dobre, takze to bude urcite v poraaaaadku🙂!

lusinkaj
14. jan 2010

alicka,dakujem...no aj ja si mylsim,ze bude dobre fakt mam sa ok...

wolfskinka
autor
15. jan 2010

dobre ranko

ozaj alic co sa narodilo segre ?

lusi ako si dnes dopadla ? a OPU bude v pondelok ?

alicao
15. jan 2010

wolfi, este nic, termin mala 10teho ale sme sa dohodli, ze ona porodi na vyrocie nasej svadby a ja na vyrocie jej svadby, takze ma ultimatom porodit teraz v nedelu 17teho 😀 ale budu mat chlapceka

romy01
15. jan 2010

ahojte baby

ja osobne som nikdy na akupunkture nebola ale myslim si ze nieco na tom je. Podla mna tieto medicinske metody z vychodu su overene starociami pocas ktorych sa praktizovali a zdokonalovali a verim ze funguju lepsie ako zapadna konvencna medicina. Skoda len ze to u nas nie je viac propagovane a podporovane. Lebo zdravy zivotny styl nesie so sebou aj zdravie .

lusi, myslime na teba, teraz uz asi aj cestujes pomaly domov, alebo sa chystas cestovat, tak si dajte na ceste pozor a podvecer napis ze ako si dopadla. A tfuj tfuj tfuj na tvoje vajicka, nech sa im pekne dari

wolfskinka
autor
15. jan 2010

a meno ?

lusinkaj
15. jan 2010

ahojte baby,tak som domka...dakujem vam ze ste namna mysleli 😵 mam 17 vajok 😵 doki,bol sam prekvapeny ale super,su ok slizinica je tiez dobra vysoka...taze v pondelok odber tesim sa,dufam ze sa vela oplodnia... 😵
uz len nech je vsetko uspesne 😵

vanesska
15. jan 2010

lusi... supis!!! gratulujem to je fakt krasny vysledok!
ja som mala 16 a z toho sa oplodnilo 10... 😵
tak drzim velke palce na pondelok keby som sa tu nahodou cez vikend neobjavila... 😉

alicao
15. jan 2010

lusi paraaaaaaaada🙂 jupiiiiiiii, len tak dalej!!!🙂
wolfi Marko

lusinkaj
15. jan 2010

baby dakujem vam...aj ja som bola prekvapena,ze v stredu 10 a piatok 17...aj doki bol prekvapeny sa spytal akou rychlostou idem 😀

zuuuzana7
15. jan 2010

lusi super, to je paradicka! 🙂

wolfskinka
autor
15. jan 2010

lusi ty koki ze 17 to si teda riadna sliepka, tolko vajec si naznasala, no parada v pondelok OPU

zuuzi no aj ty by si mohla uz zacat

lusinkaj
15. jan 2010

wolfi veru,ja sama nechcem verit...
zuzi,no parada...uz len zacni...

lusinkaj
16. jan 2010

krasny vikend vam prajem 🙂 kde ste?boli sme na tretej strane ☹
ja mam dnes velke upratovanie...tak dnes som si pichla rano poslednu inj.75iu a vecer idem si dat pichnut Pregnyl a jooooj tesim sa na pondelok...bola som si dnes kupit nocnu kosielku lebo je to lepsie pri odbere,aj vklade nemusim sa ta vyzliekat z pyzama normalneho...no ved viete 😀 🙂

wolfskinka
autor
16. jan 2010

ahojte,

my sme od rana boli vo vratnej, manzel lyzoval a ja som sa len tak tulala popod vleky pohoda, slniecko svietilo a ked sme prisli domov tak som zaspala asi na 3 hodiny, asi otrava kyslikom 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
16. jan 2010

wolfi super,tak pekne ste stravili sobotu...ja som pratala a vsetko okolo toho 😝

wolfskinka
autor
16. jan 2010

ty sa setri na pondelok, zajtra tiez pojdeme, muz si zalyzuje, a ked bude slniecko ja sa tam vyvetram tiez, naobliekam sa ako cibula a zima mi nebude

lusinkaj
16. jan 2010

tak ja si chcem porobit teraz veci co treba a potom ak bude emb.v brusku budem odychovat 😵

romy01
16. jan 2010

lusinka - super, len teraz oddychuj a nikam nechod ani na prechadzky, zoadna namaha, rozumies ? aby ti foliky nepraskli. A pyzamko ti bude naco ? V heliku nam dali pekne kosielky

lusinkaj
16. jan 2010

romy to vazne?nemam sa namahat?preco,mozu praskunt?ja som chvela sit na prechazku zajtra...
nie nam nedavaju kosielky,mi si nosime svoje je to lepsie,nebudem mat po nejakej inej zene,ved si prinesiem svoju

romy01
16. jan 2010

no v heliku davaju kosielky - ale samozrejme ciste, ale ak u vas nedavaju, tak si samozrejme musis zobrat.
Mala prechadzka neuskodi ale zabudni na nejake tie tury a podobne. Fakt si tieto veci radsej rozmysli. Tak max hodinkova prechadzka. Ono sa to nezda, ani nemusis byt z toho unavena ale len si predstav ze mas 17 folikov a kazdy je velky 2 cm - takze to mas balon vo velkosti 34 cm v brusku a nechces aby ti tie najlepsie praskli , no nie ?

lusinkaj
16. jan 2010

samozrejme ze nechcemto v ziadnom pripade,jasne ze nepojdme na prechadtku nestoji mi zato...ale toto som fakt netusila 😝 a dnes ked som pratala,namahala sa trosku nevadi???

wolfskinka
autor
16. jan 2010

lusi hej mozu prasknut len oddychuj a polihuj uz to musis vydrzat, teraz ziadnu namahu

lusinkaj
17. jan 2010

krasnu nedelu prajem...dakujem baby,nic take tazke nerobim...jedine varim obedik ale to je v poriadku 😉

zuuuzana7
17. jan 2010

ahojte baby 🙂
lusi tak pekne dnes setrenicko 😉 takze vcera bola pichnuta posledna vcelicka 😎
o kolkej mas byt zajtra v car?

wolfi aj u nas bolo vcera tak nadherne slnecno, aj ja som si dala dvojhodkovu prechadzku, no uzastne 🙂

baby vsak uz aj ja cochvila zacnem, vsak uz pomaly sa januar konci ved ten cas leti ako v rychliku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre