Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
21. jan 2010

rosienka a tebe uz robili aj trippletesty ??? ved to este nemohli , este nemas take tt, zatial mas za sebou iba prve sono v 12tt

rosienka
21. jan 2010

wolfskinka- ved som ani nepisala o tripple testoch, robili mi NT na vypocet DS, krv mi nebrali a ani nebudu brat

wolfskinka
autor
21. jan 2010

a preco ti nebudu brat krV? tomu nerozumiem ved tripple testy sa robia z krvi

zuuuzana7
21. jan 2010

romy, dakujem za opytanie, ale ja momentalne nemam ziadne news, ja som zatial este v cakarnicke, ale uz len mesiac a idem na to 🙂 takze teraz odpocitavam dni 🙂

wolfskinka
autor
21. jan 2010

zuuzi len odpocivaj za mesiac bude jar a na jar vsetko puci, kvitne tak zapucis aj ty ... 😵

lusinkaj
21. jan 2010

wolfi to si pekne napisala na zuzku 😵

wolfskinka
autor
21. jan 2010

no ved na jar vsetko puci

romy01
21. jan 2010

rosi ajoooj, to je super v tom 12 tt , ze? Aj mojmm bol hotovy - fest sa mu to pacilo, ako drobcek zametal rukami a nohami.

wolfka, na slovensku sa tripple robi automaticky, rutinne ale vo vacsine EU krajin to tak nie je. Takze asi preto rosi nejde na triplac. Inak to NT sa povazuje za senzitivnejsi test ako ten tripple test ale NT a tripple dokopy je isty az na 95%

zuzka ty si to tusim odlozila kvoli dovolenke tvojej kolegyne, ze? Dobre si pamatam ? No ale zas na druhej strane uz coraz castejsie svieti slniecko a to aj telo tak pookreje - takze uspech je zaruceny. 🙂

romy01
22. jan 2010

dobre ranko - resp den, kde ste kto ?

wolfskinka
autor
22. jan 2010

no spytam sa ja ked budem na poradni na buduce, som volala po vysledky tak geneticke testy na down negativne ... huraaaaaaaaa, ale buducu poradnu mi bude robit tripple testy

lusinkaj
22. jan 2010

ajojte baby,tak som domka...ja som bola rozhodnuta ze dame 2 emb.ale dr.povedal ze nie ze len jedno lebo maternica je pekna a emb.su tiez dobre a ze som mlada tak ze iba jedno 🙂
tak v brusku mam 1 babätko moje zlate tak nech sa tam drzi.. 😵

alicao
22. jan 2010

lusi jupiiiiiiiiii a uz len lezkat aspon par dni, nech sa uchiti bobulka malinka🙂!!!!

wolfskinka
autor
22. jan 2010

lusi no super tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt, teraz pekne zalahni, nohe dohora a lez a lez a lez

lusinkaj
22. jan 2010

baby dakujem...no snazim sa ale kedze ja nikdy nelezim,neodychujem je to tazke ...ale musim pre bobceka to urobit

wolfskinka
autor
22. jan 2010

presne tak podlozit zadok vankusom lahnut na chrbta, lusi ja som odlezala skoro 2 tyzdne a vyplatilo sa

romy01
22. jan 2010

lusi super, tak ako pisu baby, teraz aspon tri dni vkuse len na wc - ani na prechadzky nemysli. Potom mas povolene len take kratke, dobre? A kolko mate teda mrazacikov ?

lusinkaj
22. jan 2010

baby ked ja to neviem nic nerobit,len lezat ...ale musim no...
no neviem kolko su mrazaciky,dr nepovedla ale zavolam v pondelok,sa spytam...

romy01
22. jan 2010

lusi to som si aj ja myslela ze neviem oddychovat ale neboj tak si zvyknes ze ked budes musiet rano vstabat kvoli nejakej kontrole alebo poradni tak ti az zle bude, ako mne 😀

lusinkaj
22. jan 2010

jasne baby snazim sa odychovat,ale myslim si take navarit mozem snad..ved teraz by som len jedla od nudy 😀

zuuuzana7
22. jan 2010

ahojte 🙂
lusi jupiiiii tak jedneho chrobacika v brusku, superrrrrr 😵 😵 😵

wolfi, romy dakujem za pozitivne slovicka 😵

baby inac, to ako vazne myslite s tym oddychovanim? a nehovorili vam v centre spravat sa ako doteraz vsetko robit ako doteraz atd. atd. ? sakris ved to chora nehrozi pri ivf, ak niekto nema dovcu je nahraty ... tak potom nechapem ked je ten oddych taky dolezity preco tu tiez nedavaju pn ... vrrrrr 😖

zuuuzana7
22. jan 2010

inac musim sa vam postazovat dnes som tak vybuchla ako uz davno nie 😠 , ta kolegyna co som vas spominala co teraz otehotnela. sa mi dnes pri obede zacala stazovat, ze jej este jedna urcita bab z kancla nezagratulovala k tehu ( ta druha co nezagratulovala sa pokusa o baby x rokov a uz ani neviem co vsetko maju ohladne snazenia sa za sebou). a ja jej na to, vies, ze aj ona si mimi tak velmi praje a potrebuje cas aby sa s tvojim tehu stotoznila, a potom ti pozno k tehu zagratuluje, a ona rura, ze vsak nech ide k doktorovi ked ma problem! krava velmi dobre vie co je vo veci a taka vyhlasenie da ... no ale to som sa uz nezdrzala a vybuchla 😠 ako granat

ja tak strasne nenavidim ludsku hlupost, predpojatost a egoismus, ale zial prave tymto je tento svet tak preplneny !

sakris asi dnes ani nezaspim ... 😖 😠 😠

wolfskinka
autor
22. jan 2010

zuuzi taki ludia co k tomu pridu ako slepi k palici si to nevedia vazit, ja som sa teiz rozculovala na takych ludoch a potom som pochopila ze to nema vyznam, ze si ublizujem iba sama sebe

zuuuzana7
22. jan 2010

ved to ... 🤐
wolfi ty zase ponocujes 😉 ze ty tak nie si unavena, sa mi zda, ze slofik cez den robi svoje haa? 😉

lusi uz urcite sniva aj s jej chrobacikom v brusku 😵

lusinkaj
23. jan 2010

ahojte,prajem vam krasnu sobotu...u nas svieti slniecko 🙂
joj baby tak sa bojkam,ja tak velmi chcem aby to vyslo uz konecne... 🙂 😵
co dnes mate na plane?

alicao
23. jan 2010

lusi dostanes po riti, co tu robis? ved aspon dva tri dni skus lezat co najviac, aby sa dobre zahniezdilo aby v maternici neplavalo hore dolu...no tak!!!

lusinkaj
23. jan 2010

ale ved na chvilku tu musim prist ved to sa neda vkuse...uz idem... 😀 😵

wolfskinka
autor
23. jan 2010

zuuzi som unavena ani nevies ako ale ked sa mi enda spat, ja by som tak chcela spat ale nemozem zaspat

pegasko
23. jan 2010

ahojte,tak ako tehulky?
...noo unavene ste z toho nic nerobenia,a aj hormony robia svoju neplechu 😒 len vydrzat,alic aj pogrckat 😵
lusi tak len jeden bobacik?to by bol gol keby sa rozdelil 😉
zuuzi snad sa nenechas vynervovat takou kravou,nestoji ti za to aby si sa pekne vyhajala,len ta zbytocne obera o energiu ktoru budes moc potrebovat...

lusinkaj
23. jan 2010

pegasko nieeee,take mi ani nevrav,ja chcem jedno babo a budem ho mat a basta 😵 😀ja nic nerobim len jem 😅

lusinkaj
23. jan 2010

baby este otazka potrebujem si umyt vlasky,mozem sa zohnut nad vanu a tak? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre