Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
10. feb 2010

ahojte,nikto nikde?tato tema ide dole vodou... 😝

zuuuzana7
10. feb 2010

lusi tak co ako bolo k dok.?

mne sa dnes vobec nechce a to mam kopu papierovaciek na stole 😝 uffffffffffffffffffff

ale mam noveho kolegu, baby keby ste ho videli ako model wowoowowowowoo 😀 wow

lusinkaj
10. feb 2010

Tak u dr.mi vzali jedine krv na hcg budu mi poobede volat ake su vysledky... 🙂
utz je zbytocne este tak skoro robit...tak ma obj.az na 18.2 to je za tyzden tak hadam uz budem vediet co ako... 😵

vanesska
10. feb 2010

caute babky,

tak prisla som kuknut nejako sa mi nechce som chora a boli ma hlava tak sa mi vobec nechce cucat do compu... 😒

tak co nove?

vidim ze nakukla afrika... som rada ze si z najhorsieho vonku... !
aj ked fuha tie komplikacie.... 😒 no hrozne...
tak ale drzim palce na adopciu a uvidis mozno ked vypnete od snazilkovania a vrhnete sa na tu adopciu zadari sa vam aj prirodzene... ani nebudete vediet ako 😉

lusi... a ty? citis sa uz ako tehulka? mas nejake pociatocne tehu priznaky?

zuzi a romy vy kedy zacinate...?
zuzi... takze chrumkavy kolega?? fiha...mnam 😀 hned sa v praci lepsie robi ze?? 😉

romy... kocik je peknucky a vanicka je dost velka?
my tiez mame nieco tak predbezne vybrate len vraj to ma dost malu vanicku tak neviem...
nechapem preco vobec take male vanicky vyrabaju... 🙄
my budeme potrebovat aby krpcek ostal vo vanicke tak do toho 8. mesiaca to bude akurat marec no ale na nete citam ze niektore deti sa tam uz v 6 mesiacoch nezmestia... 😠
kupovat sa este nechystame ale robime si taky predbezny prieskum lebo je toho hrozne vela co treba skumat na tych kocikoch takze by som to urcite nenechavala na poslednu chvilu...

lusinkaj
10. feb 2010

vaneska ahoj 😉 no priznaky su nejake ale nic zvlastne...ale verim,ze bude vsetko dobre... 🙂
no tehulka som,len este sa bojim az ak utz potvrdi tak budem si to uz viac uzivat... 🙂

vanesska
10. feb 2010

lusinka... hej chapem... aj ja som cakala na 1.utz a na potvrdenie srdiecka...
to uz je fakt taka istota...a kedy ides na utz?
ja som bola na prvom az v 8tt.
aj ked baby tusim uz okolo 6tt videli aj srdiecko...

lusinkaj
10. feb 2010

vaneska ja idem 18.2.na utz ale neviem ci uz bude bit srdiecko...ale malo by uz... 😉

vanesska
10. feb 2010

lusi aka nahodka... aj ja idem na utz 18.2. 😵
som zvedava ako sa ma nas drobcek...
a ty neboj srdiecko bude URCITE! 😵 😉

lusinkaj
10. feb 2010

vaneska ano tak super ideme obidve... 🙂
ja sa tesim...len nech bude vsetko dobre... 🙂

vanesska
10. feb 2010

lusi... tak budeme na seba mysliet nech aj u teba aj u mna vsetko dopadne na 1 s hviezdickou!

inak akurat som si kukla ten moj prvy prispevok a trosku som sa pomylila mala som na mysli zuzi a pegasko kedy zacinaju nie romy samoska... 😅 som nejaka popletena a hladna...
idem nieco zobnut lebo sa mi nejako zacala tocit hlava ble... 😝
tak zatiiiim...

lusinkaj
10. feb 2010

tak volala mi sestricka od gyn.mam hodnotu 8990 hcg taze super... 😉 tak toto ma upokojilo uz len fakt ten utz a dufajme,ze bude vsetko tak ako ma byt... 🙂

zuuuzana7
10. feb 2010

lusi no super 😉 to uz je aj na ztz nieco vidiet 🙂

ahoj vaneska, tak oddychujes ... no ja sa doma tiez stranim compu kedze sedim pred nim aj 12 hodin denne 😖

a ja som uz v podstate zacala a v utorok mam prvu kontrolu takze sa uvidi od kedy picham 🙂

a kde su ostatne rosienka tu uz celu vecnost nebola 😕
a pegasko? wolfi? alicka? kde ste? baby, vy si to tehulkovstvo pekne uzivate ani pc nezapnete ze? 😉

lusinkaj
10. feb 2010

zuzi no tak dnad uz bude aj na druhy tyden srdiecko 🙂 tesim sa 🙂
no sup,tak uz aj ty zacnes vyborne... 😉
no veru tehulkovske baby tu uz ani nepridu kaslu na nas 😝

zuuuzana7
10. feb 2010

lusi na beton uz bude srdiecko 😉 a kedy ides na buduci tyzden?

lusinkaj
10. feb 2010

zuzi tak bodaj 18.2 vo stvrtok poobede... 🙂 tak to bude cakanie 😉

zuuuzana7
10. feb 2010

lusi bude proste bude a basta 🙂
ale viem si predstavit, ze myslienkove pochody napäte ... tak este tyzden ...

zajtra idem inac na krv, tsh tak drz palce aby to sedela ta stitka jedna 😅

lusinkaj
10. feb 2010

zuzi ja idem v piatok na stitku tiez som zvedava ako vyzera dufam,ze nebude treba zvysit davku... 😝
ano bude a basta 🙂

zuuuzana7
10. feb 2010

🙂

zuuuzana7
10. feb 2010

idem si natiahnut stavce 😅 tak krasny zbytok vecera 😉

lusinkaj
10. feb 2010

ok zuzi pekny vecer 🙂

romy01
10. feb 2010

ahojte

vaneska, veru ja som prave pozerala na to aby bola dostatocne velka vanicka, lebo v zime bude mat moje baby od 5 - 9 mesiacov a tiez sa tam musi zmestit aj s fusakom. Tieto dva kociky maju dobre velke vanicky. Tie ultra moderne za 700 eur sa mi sice pacia, ale tam uz v 5 mesacne dieta nevopchas. Moja svagrina na to doplatila a malu neter od 5 tich mesiacov vozi v golfaci a to teda nie je bohvieco

wolfskinka
autor
10. feb 2010

vaneska ty uz mas 14tt ... ale to leti

rosienka
10. feb 2010

ahojte, nestiham, zacala som robit naplno, tak mam tiez compu dost...

afrika- och, chuda nase, dufam, ze sa z toho nesvaru skoro dostanes a telo sa zregeneruje, je mi luto co si si vytrpela ☹

alis- diky za virusiky, hehe, ale myslim ze ja ich môzem tiez rozdavat, i ked uz nemam za dve 😉

romy- oba kociky vyzeraju dobre a co je vsetko v cene? my inak rozmyslame nad trojkolkou, aby sme mohli ficat aj po hlbolatych cestickach a muz chodit aj joggovat s kociarikom...celkom sa mi pacil jeden od Quinny

zuzi- ved tu sooom, len tri dni som nebola 😉 takze co vsetko si uz zacala? boze to leti, som myslela ze az v marci ides na vec. 😅

vanesska
10. feb 2010

lusi... super krasne hcg! ktory den po Et vlastne si?

zuzi... takze zajtra na stitku a v utorok na kontrolu ti velmi drzim palce....!
urcite budu krasne vysledky... a stitka seka dobrotu... 😉
hej ja oddychujem... aj ked teraz to bolo take o nicom sa mi nic nechcelo taka viroza vie riadne znicit...
az som bola sama zo seba nervozna ze sa mi nic nechcelo len som sa presusala po byte... 😝
ale uz to je lepsie zajtra skocim na chvilku do roboty a na krv a trochu sa poflakam po meste...
este keby zacalo byt trochu teplejsie a konecne uz sme nemuseli nosit tie svetre a bundy... ja mam taku uzku bundu a uz mam pomaly problem sa do nej zapnut... 😅

wolfi... veru leti to neuveritelne si pamatam ked sme vsetky zacinali s 5tt jedna po druhej a teraz ty uz mas pomaly polovicu za sebou!

romy... no presne mne sa tiez pacia take moderne kociky ale veru s tou vanickou je to dost problem...
a este fusak do toho no fakt by som sa bala ci ho do jari vynosime...
no budem si musiet niekedy tie kociky kuknut aj nazivo ako to fakt vyzera...
aj ked najhorsie je ze v obchodoch chcu tie drahe kociky predat tak ta na taketo veci neupozornia 😠 takze to vsetko si treba nastudovat na nete... nam s mm sa uplne tocila hlava ked sme citali vsetky tie infosky na co si treba davat pozor a potom tie skusenosti mamiciek... uff... normalna maturita vybrat dobry kocik... 😕

tak pekny vecer babule...

lusinkaj
10. feb 2010

vaneska dnes je 20 den po et... 🙂 je to vela alebo malo? 🙂
rosi ahooj 🙂

wolfskinka
autor
10. feb 2010

vaneska polovicu este nie az za mesiac ... xixi

vanesska
10. feb 2010

lusi no ja som mala na 14 den po ET hcg 1000... ono sa to tusim obden dvojnasobne zvysuje takze myslim ze to tak akurat zodpoveda tomu 20 dnu 😉

no wolfi vsak to ubehne jak voda ani sa nenazdas a budes presne v polke... 🙂

rosienka... my sme tiez chceli trojkolku aby sme mohli chodit kade tade ale docitali sme sa ze tie trojkolky su dost nestabilne... a co sa quinny kocikov tyka tie sa nam tiez strasne pacili ale vraj su dost neprakticke... 😒
hlavne tie sportove casti ze sa nedaju polohovat do uplne rovna ale ze babo lezi akoby s takymi pokrcenymi nohami.... a ze su tie sportove casti dost uzke... no fakt si to treba nastudovat na nete clovek sa dozvie kopu zaujimavosti co ti v obchode urcite nepovedia... 😠

wolfskinka
autor
10. feb 2010

vaneska no to dufam, uz nehc je leto

pegasko
10. feb 2010

babulky citam same dobre spravy 🙂 no neako nestiham,a som taka nas...a ze az...
no az na afriku 😢
zajtra popisem,uz ma vola mm tak beziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😎

lusinkaj
11. feb 2010

ahojte 😉
aj ja si myslim,ze ho hcg je krasne ved ak je vsteko dobre predsa sa musi zvysovat...a hodnota hcg nic nenaznacuje ci u dva alebo jedno... 😉
pegasko ahoooj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre