Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
17. mar 2010

zuzka no budem ich volat prdolky!!!🙂 a nezabudni si narade!!!!!!
Uz len specialne pre teba ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!
Vaneska a mas tusaka co to bude?
lusi ved pockaj ako sa tvoje budu skrivat🙂

vanesska
17. mar 2010

alicka... ee... nemam vobec tucha... 🤐
a dokonca ani nemam preferencie ze by som chcela radsej babu alebo chalana je mi to jedno...
aj tipovacky okolia su take 50:50...
ale vzhladom na to ze pre chlapca uz mame vybrate meno a aj vacsinu veci co sme kupili sa nam podarilo modre... tak to bude urcite baba ako naschval... 😀
ale sak hlavne nech je babo zdravucke na ostatnom nezalezi...

romy01
17. mar 2010

ahojte dievčata

baby mne sa zda ze niekto v tejto teme kúzli, lebo zatial otehotneli všetky do jednej. Takze zuzik uz si na rade ty a neopovaz sa to pokazit. Pekne ukoncis nas vlacik, dobre? Ved foliky su ukazkove o sliznici ani nehovorim, len sa pekne setri co to pojde nech sa gulickam dari. Specialne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
XYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYXYX

pegasko - este raz veeeeeelka gratulacia, takze si po ceste zabludila od stastia ? Si zlata posielam ti CMUK

baby ja mam taku radooooost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak mala som dnes poradnu a potom nejake vybavovacky v poistovni a tak a vam poviem ze ked som dosla domov, priam som zožrala čo nemalo nohy a tak ma zalomilo ze som sa prebrala o druhej. Brali mi krv na cukor a najblizsie mam az v 30 tt sono, takze sa mi to teraz povlecie. Maleho sme pocuvali ale moc ho nebolo pocut, lebo asi bol k nam nozickami - furt kopal a chbatik mal asi dole . Aj teraz huncut kope - dnes ide mimo rezimu 😀

rosienka
17. mar 2010

jeeej pegasko, no uplna jasnacka 😅 😅 😅 gratulujem 😵 😵 😵

zuzi- tesim sa, ze mas tolko peknych velkych folikul, to bude paradicka uroda 😵 ...inak dobre dlho ta stimuluju, aspon ich vela dorastie 😉

uz len pre tebaaaa TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alis- tak dve prdolky? to budu hanblive baby 😉

vanes- drzim palce na zajtra, nech sa babo ukaze a je zdrave 🙂

lusinkaj
17. mar 2010

alicka no nechavam sa prekvapit...tesim sa nato 🙂 alicka ako ty inak prezivas tehulkovanie s dvojickami?no nemyslim,to ze ti bolo zle...ale tak celkovo...lebo kazdy vravi,ze pri dvoj.toto,tamto....

wolfskinka
autor
17. mar 2010

ahojte, no dnes nam nesiel net tak som bola nervozna

pegasko ... supeeeeeeeeeeeeerrrrr gratulujemmmmmmm, to hcg je riadne vysoke .... no sup s ttckami do profilu ....

takze uz len pre zuzku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alic takze nevesty pre Mateja ???? xixixi, inac dnes som behala po emste a poviem ti kde maju najlacnejsie latkove plienky v Zilien po 0,93 za kus ...

alic vidis ja som ti hovorila, ze pojdes aj k dokimu, a aj na sono, lebo on to vzdy tak robi

zuuuzana7
19. mar 2010

ahojte baby,
takze dnesna kontrola dopadla ok ... asi dokopy 15 folikov z toho su zapocitane aj tie mensie co maju len 16 mm tak uvidim ci este aj tie dorastu takze zajtra picham ovitrelle a v pondelok rano o 10:30 odber 😅
dakujem baby za TTT 🙂

inac nove verzia sa mi celkom pozdava 😉

vaneska tak ako uz vies co sa v brusku skriva?

wolfskinka
autor
19. mar 2010

zuuzi no super, tak teraz len pekne oddychuj aby foliky nepopraskali moc sa neohybaj , len tak decentne a v pondelok vsetko dopadne ok neboj 😵

zuuuzana7
19. mar 2010

fakt wolfi ja som teraz upratala cely byt este aj podlahy 😅 ale vsak som sa citila fajn ...

lusinkaj
19. mar 2010

ahojte,bola som na poradni vsetko je ako ma byt...krasne na utz mi dr.ukazal nostek,ruky,nohy...uzasne to bolo... 🙂
v pondelok sa idem obj.na prvy 3D utz...a aj krv mi budu brat na downov syndrom ale verim ze je vsetko dobre 🙂
zuzi super,pekny pocet vajok 😉

zuuuzana7
19. mar 2010

lusi no super len tak dalej 🙂

zuuuzana7
19. mar 2010

inac baby ja pred transferom picham decapeptyl 7 injekcii som vyfasovala aj vy ste to pichali? myslim ze to tu nikto nespominal ... 🙄

wolfskinka
autor
19. mar 2010

lusi no parada

ja som dnes stretla alicku ... no peknucke brusko ma ... vacsie ako mam ja, ale zase caka dvojicky 😵

zuuzi ja som pichala 28 decapeptylov ... inac decapeptyl je to iste co diphereline, ak dosiel diphereline tak ho nahradzuju decapeptylom .. inac bacha decapeptyl stipe ako svina, ked ho budes pichat hodinu predtym ho vyber z chladnicky nech neni taky tuhy

vanesska
20. mar 2010

caute...

no zuzi drobcek neukazal bol otoceny tak zboku takze pozrieme znova o mesiac...
ale doki nam necakane urobil 4D utz tak mame aj kratke video a par obrazkov hodim do albumiku...
babo malo cely cas rucku na tvari ale potom nakoniec dalo dole a ukazalo aj ocko aj nostek...
bolo to fakt mile normalne ma to dojima vzdy ked to pozeram... je to uz maly cloviecik cim dalej sa na neho viac tesim... 😵
inak na pondelok drzim veeeelke palce nech opu dopadne super mozno este aj tych par mensich folikov dozrie tak bude z coho vyberat...
no dnes je krasne takze padam von...
zatial krasny slnecny dnik vsetkym tehulkam a takmer uz skoro tehulkam 😉

alicao
20. mar 2010

wolfi, ja som isla k dokymu lebo som sa vypytala inak by som nesla, koli tomu, ze ma strasne pichalo v boku uz tri dni a nevedela som byt inej polohe len na chrbte...preto ma tam sestricka este poslala a on mi zobral krv a kazal prist osobne na druhy den...takze nie je to tak vzdy lebo ja chodim kazde dva tyzdne a ked idem len na poradnu tak idem len na poradnu a k dokymu nie
vaneska, takze aj ty sa dozvies pohlavie az po porode 😀 😀 😀 ?

pegasko
20. mar 2010

ahojte 🙂 vanesska bude prekvapko 😎 dnes bolo krasne ,tak sme sa vetrali 😉
zuzi cmuk oddychuj,nech foliky neprasknu a malinke dorastu 😉
aku mam peknu fotku 😅

wolfskinka
autor
20. mar 2010

pegasko no daj si tam svoju

rosienka
20. mar 2010

zuzi- krasny pocet folikulikov, to bude urodicka, drzim vsetky palce na pondelok, dufam, ze si zajtra pekne oddychnes aby si bola na OPU v plnej sile a aby folikuly pekne dozrievali- ved maju na to este najlepsi cas 😉

tak posielam na dalsie dni davku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pegi- ved aka si ty uz len snazilka? uz aj si daj nejake tt-cka 😅

vanes- no skoda, ze ste este nevideli, ale hlavne ze mate zazitok a babätko sa ma dobre 🙂

wolfskinka
autor
21. mar 2010

zuuzi na pondelok vsetky palceky drzim aj s matejom ... tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a nech su pekne vysmiate embryjka 😵

lusinkaj
21. mar 2010

ahojte,krasnu nedelu prajem 🙂 co fajne varite na obedik?ja slep.pol.,mäsko so sampionmi s omackou a k tomu tarhona 🙂

wolfskinka
autor
21. mar 2010

lusi ja francuzske zemiaky, a ideme do trencina do Laugaricia pozriet kocik a kupit nieco na oblecenie pre mna, lebo z ziline ako keby ani tehotne nezili, nic na oblecenie pre tehotne som nezohnala a to som presla cele mesto, ak snad tam nieco mat budu

lusinkaj
21. mar 2010

tak pekne nakupte... 🙂 mna dnes tak trosku boli brusko akokeby som svalovku mala...vcera som asi viac toho porobila,musim odychovat.... 😉

wolfskinka
autor
21. mar 2010

lusi daj si magnezium to pomaha, kludne aj dve .... mne to vzdy zaberie, ked ma pobolieva brucho

lusinkaj
21. mar 2010

wolfi nemam doma magnezium,ale da sa to vydrzat...nechcem uz nic brat,lebo tolko tie vitaminy beriem a lieky ze az....
ale etraz si davam raz tyzdenne B12 to nieje to?ale ja inj.si picham...

alicao
21. mar 2010

zuzka zajtra vela stasticka!!!! ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 !!!!!

pegasko
21. mar 2010

zuzi zajtra drzim palciska aj na nohach 😅 😅 😅

wolfskinka
autor
21. mar 2010

lusi magnezium neobsahuju ziadne tehotense vitaminy, to sa dava extra ... aj ja ich mam extra na predpis, ale mozes si ich aj kupit je to to iste, ja uzivam vitaminy materna s DHA a tam magnezium nie je

zuzi drzim palceky

lusinkaj
22. mar 2010

zuzi drzim dnes prsty vsetky....ktore mam 🙂 🙂
wolfi,nieje to take strasne taze nebudem sa zatazovat dalsimi liekmi... 😉

wolfskinka
autor
22. mar 2010

magnezium nie su lieky ale vitaminy ... ale je to na tebe .. ako sa rozhodnes

zuzi drzim palce

lusinkaj
22. mar 2010

ved jasne wolfi,ale kedze nemam stale bolesti a su to normalne v tehotenstve tak zbytocne...ci pomaha to aj na nieco ine?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre