Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
23. mar 2010

no rosienka veru este sme izbu neprerabali - to si nechavame asi na poslednu chvilu 🙂 ale zas tam toho tolko robit nebudeme, popresuvame nejake komody, posilnovaci stroj sa musi hodit do inej izby a potom tam nainstalujeme postielku. Samostatnu detsku izbu zatial nebudeme robit - mame maly byt. Drobcek sa docka az ked podrastie a my postavime domcek - ze nejake 4 - 5 rokov sa chceme stahovat

wolfskinka
autor
23. mar 2010

zuuzi no super tesim sa s tebou, no veru pi a pi a pi aby si nemala OHSS, ja som si to tak rozdelila ze som kazdu hodinu vypila stvrtlitra vody a tych 6 litrov som v pohode vypila do vecera, ale curala som ako lion

takze v sobotu transfer parada ... takze dalsia // vo vyhlade, kolko das vlozit 1 alebo 2 ?

afrika
23. mar 2010

zuzka som rada a moc držkám pršteky

romy01
23. mar 2010

afrika ahoj, co sa neukazes castejsie ? ako sa mas? Dufam ze sa k nam coskoro pridas

alicao
23. mar 2010

zuzka, to co v tom zahranici vam davaju nejake radioaktivne hormony, ze znasate vajcia ako dive??? 😀
len tak dalej!!!! thuj, thuj, thuj!!!!
Baby, pocujte, to len ja som taka ubolena nemotorna tehula??? akoze krize ze bolia to normalka hej, ale hrudnik a rebra, ze skoro ani dychat nemozem to co je??? Dnes som isla do obchodu a myslela som ze sa od bolesti rozplacem, vy ste v pohode?

wolfskinka
autor
23. mar 2010

alic nie si, mna od rana boli bedrovy klb cela strana, a navyse sa mi vyhodil herpes pod nosom a na brade ... tak vyzeram hrozne, ale kaslat na to, hlavne nech je gulko ok, vcera vecer ma gulko tak kopal, ze som sa az dusila, co mi vyrazal dych

wolfskinka
autor
23. mar 2010

idem zalahnut teraz, dnes som akasi unavena hlavna vec ze som chcela ist do mesta na nakupy

romy01
23. mar 2010

alicka tak to neviem este som nepocula zeby niektoru bolel hrudnik. Mna zakazdym bolelo nieco ine - najskor mesiac bedrove klby ale tak ze som sa s krikom od bolesti budila v noci a aj mm sa furt zobudil. To preslo akoby slahlo bicom, potom zas mi trpli ruky az do bolesti a to uz tiez po mesiaci preslo. Naposledy som mala problem s vlkom ale to sa tiez stratilo, no furt cosi a zakazdym nieco ine. Ale o hrudniku som nepocula, skus sa pre istotu opytat lekarky, mozno to nesuvisi s tehulkovanim. Ale pozor na infarkt - ten sa prejavuje zvieravou bolestou v hrudniku

vanesska
23. mar 2010

zuziiii... jeeej krasa...!
no vidis aj u teba to zo zaciatku vyzeralo tak vselijako a ako sa to krasne ukazalo ze 19 ty brdoooo! 😅 😵
tak na sobotu este raz budeme drzat palce a potom este na testikovanie nech dopadne tak super ako cela stimulka!

alicka a ten hrudnik nemoze byt z toho tlaku vsak mas v brusku predsa len 2 nezbednikov a ti si vyzaduju svoj priestor...
ja mam akurat problem s tou hlavou ze ma z casu na cas pobolieva a citim krize ked dlhsie sedim alebo lezim tak sa mi akoby zaseknu ale inak vyslovene bolesti nie... klop klop...
ja sa pomaly zacinam desit toho ako zvladneme to leto ked pridu zasa tie horucavy... mne to kazdy hovoril ze pockaj ako sa budes v lete gulat a to som nemala skoro ziadne brusko tak som sa z toho smiala ale teraz mi nejako brusko poriadne vyskocilo a to som len v polke a este polku tehu mame pred sebou uf... no ale nejako to zvladneme nie?!

romy01
23. mar 2010

vaneska , zvladnes neboj nic. Aj ked t slniecko v lete pojde urcite na nervy s velkym bruskom ale zas lepsie slniecko ako kopy snehu a tazky kabat, nie ?

wolfka hlavne si nedavaj ziadne antivirotika ako je zovirax a pod, mna za to este na zaciatku v heliku poriadne zdžubali - vraj len med alebo zubna pasta na to a plus mozes vitamin B - teda B komplex - ten jednak liecbu urychluje a jednak je dobre ho brat aj ako prevenciu. Ja ho priebezne beriem stale

wolfskinka
autor
23. mar 2010

romy nedala som si nic, len taninalkohol na vysusenie , tym som si to potrela, mne tie zoviraxy, virolexy vobec nezaberaju ...tanin alkohol je dezinfekcia a vysusuje to herpesove vyrazky

inac na doziadanie podaktorych zvedavcov dofotila som matejove vecicky a su v albume ...

alicao
23. mar 2010

romy asi som sa zle vyjdrila, neboli ma v hrudniku ale len hrudnik, tak cely, rebra, v predu aj v zadu...citatala som o tom aj tu na koniku, je to tom zvlast tema, nie je vela bab co to ma ale ako vzdy ja sa trafim do maleho percenta, ze vraj ked sa brusko taha dobredu nie do sirky tak sa roztahuju rebra dopredu a to boli to, tak snad je to ono, lebo ja mam skor spicate brucho, zo zadu, ze vraj ani nie je vidiet ze som tehotna a pritom mam obvod brucha uz vyse 100cm 😀
Aj kolegyni som sa nato pytala a presne jej to zacalo v siestom mesiaci a to cakala len jedno, neviem si ani predstavit co bude neskor.
Obdivujem tehulky co su ciperne ako lusk v tehu a mozu si ho uzivat, ja som totalny invalid.Ja to vydrzim, len keby clovek vedel ze je to ok a ze to proste nic nie je , len treba vydrzat . Tak drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim! Len ma stve ze nic nemozem robit ani na dlshiu prechadzku nemozem chodit a to som pred tehu bola aktivna jak dabel...Ja som tusim v tretom stave nie v druhom 😀

wolfskinka
autor
23. mar 2010

alic v tretom si ved cakas 2 😀

lusinkaj
23. mar 2010

ahojte,zuzka super,pekna urodicka....drzim nadalej prsty 🙂

alicao
23. mar 2010

wolfi, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, fakt 😀 pralinke som poslala fotku bruska a ze vraj mam take ako ona teraz tak sa vobec necuduje 😀

pegasko
23. mar 2010

zuzi pekna urodicka 😵 no mozno aj ty budes mat dvojky 😉
baby vsetko vas boli,ved drobci si robia miesto 😉
alic ked si ty bola dabel,tak teraz mas dvoch dablikou v sebe 😀 a ze po kom to deti maju? 😎
inac dnes som bola u gyn.a nieco male sa ukazovalo,ale mam brucho take nafuknute a vraj plne creva 😨 ze si ani dr. neni ista ci je dobre usalasene 😖 tak znova krv a zajtra volam ci hcg stuplo...aby mne nieco islo ako po masle mozem len snivat 😠

alicao
23. mar 2010

nejak sa tu poposuvali tyzdne, ja som este len v 21tt nie v 22

alicao
23. mar 2010

pegasko , sak to aj ja som mala od zaciako volaco, nic neslo lahko, tak ides v mojich slapajach🙂 drzim palceky nech si moj pripad nech to nie je nic horsie!!

wolfskinka
autor
23. mar 2010

alic a mne si preco neposlala foto ????

alicao
23. mar 2010

som posielala cez skype, ale sak ty si ma videla nazivo pred par dnami ne?🙂

wolfskinka
autor
23. mar 2010

hej videla

romy01
23. mar 2010

no potom je to ok alicka, neboj nic, ono to prejde

wolfi idem kuknut teda albumik

zuuuzana7
24. mar 2010

ahojte baby ste velmi zlate 🙂 dakujem za drzanie palcov a rady 🙂
vcera som oddychovala len ma volako strasne zase zaludok rozbolel (teda aspon si myslim, ze to je zaludok 😕 ) a to som jedla vcera len slepaciu polievkutak neviem z coho 😕 no hadam to coskoro prejde
inac si ideme dat jeden oriesok vlozit 🙂

wolfi tak teda vy uz mate poriadnu vybavicku pre matka, superko 😉

pegasko, ale tak ked sa uz nieco malinkate crtalo tak pevne verim, ze to je tvoj batoztek stastia 😉 drzim palce aby hcg to len potvrdilo, ze je vsetko v poriadku 🙂 a kedy mas dalsi uzv?

ja sa dnes uz idem vonku poprechadzat, brusko uz skoro vobec neboli len kde tu vajecniky pichaju no ale to asi budu do konca prveho trimestra ze 😅

zuuuzana7
24. mar 2010

afrika, a kedy sa chystate na hysteroskopiu? aby sme tu na tebe mysleli a drzali palce 🙂 daj o sebe vediet

lusinkaj
24. mar 2010

Krasny slnecny den vam prajem 🙂
zuzi taze len jedno emb.si das vlozis?budes nasledovat mna.... 😉

wolfskinka
autor
24. mar 2010

zuuzi, no nieco sme kupili, nieco dostali ale chcem nakupit oblecenie pre Mateja sama ... takze to co mi chyba a veci do porodnice to mam úlohu čislo 1 na najbližsie 2 tyzdne a potom tie ostatne serepeticky na kupanie a ja neviem co , to uz keby som ja nemohla obehne to moj manzel,

veci na spinkanie do postielky, deku, plachty, paplonik,hniezdo, nepremokavu podlozku na madrac a proste vsetko do postielky kupim u kamosky v obchode uz som tam bola a povedala, ze ked budeme mat postielku tak mam prist a vsetko mi naraz objedna a da aj zlavu ... takze to zvladne aj sam

ma stale hartel strasi, ze mam 9 zasahov robenych na krcku maternice a ze ma obavy ze sa budem otvarat, minule na poradni ma pozeral a povedal, ze zatial drzi ako zabetonovany, tak dufam, ze to bude aj dalej drzat, preto chcem co najviac veci mat doma, keby som nahodou ku koncu skoncila v nemocnici alebo na posteli doma

alicao
24. mar 2010

wolfi aj ja tak rozmyslam, aj kamosky mi radili uz zacat nakupovat, lebo neviem kedy skoncim v nemocnici. Vybavu som si kupila skoro celu z netu, pralinka mi dala kupon na zlavu, parada usetrila som 600 korun. Dnes by to malo prist. Teda to len oblecko. Kupila som kazdemu babu po tri vecicky s kazdeho druhu co treba a aj zavinovacky. Madrac sme objednali vcera v idei, postielku uz mame tu najlacnejsiu co je, ale ked sa to ozdobi tym hniezdom a cackami tak nebude poznat ci je za 100 euro ci za 40 ,ze ano🙂

wolfskinka
autor
24. mar 2010

posli link na postielku

no ja sa chystam buduci tyzden ist nakupit veci do porodnice, kosele na kojenie a tie nohavicky po cisarskom, tehotenske podprsenky, vlozky do podpreseniek a tie ostatne hovadiny, mam cely zoznam, ak chces mozeme ist spolu,

chcem mat veci do porodnice pokope a aj veci na oblecenie pre mateja

wolfskinka
autor
24. mar 2010

inac uz som zistila kde maju najlacnejsie plienky a osusky na kupanie ...

pegasko
24. mar 2010

ahojte,baby co ste si davali na zacpu?teda ak ste nejaku mali?
uz som pila rano teplu vodu,activiu so slivkami,samotne susene slivky a nic poriadne nezabera 😝 uz mam brucho ako v piatom mesiaci,tronim si a furt nic 🙄 🙄 🙄
inac vcera na nove v spravach ukazovali mamicku ktorej sa rozsypal kocik za 16 000 kcs ,na prechadzke s 5 mes.dietatom 😨
aj to predviedli ako je nebezpecny,bez poistky zletela hlboka vanicka dolu z konstrukcie,no nastastie sa nic nestalo 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre