Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
8. apr 2010

lusi ja ? v pohode? co si? ved som totalna troska, ked som prestala grcat, zacali krize, prechadzky nehrozili, potom zacali rebra, takze dychach , kaslat a kychat je nocna mora, to mam do dnes, uz len cakam kym sa zacne roztahovat panva a kupujem invalidny vozik. Dost ma to hneva aj aj si sem tam poplacem, ze si tehotenstvo neuzivam tak ako pisu ine, ze najkrasie obdobie zeny v zivote..prd..ja som si to vytrpela od zaciatku, neprejdem 15 minut vonku bez toho aby som si nesadla, sama nemozem ist nikam, koli chrbtu a rebram, ale hovorim si, ze kym nemam nic vnutorne co by babule ohrozovalo, tak ja to vydrzim, len nech oni su zdravocke! takze tak moja, trafila som sa do toho mala percenat , zase🙂

lusinkaj
8. apr 2010

alicka tak to mi je luto...ja si tiez neuzivam teh.tak ako ine baby a ako som si predstavovala...kazdu chvilu sa kontrolujem,hlavne ked idem na wc ci nahodou...ani to nevyslovujem....najprv som zacala so zvysenymi pec.test.co ma dr.strasil ze ohrozuje moj zivot,potrat....taze ja som si tiez presla svojim...a stale som v strachu ci nahodou sa nieco neobjavi...som zvedava ak fakt budem uz vo vysom mes.co to bude ale dufam,ze nic zle.... 😒
a preco tie krize a chrbticu tak mas?

alicao
8. apr 2010

lusi ja mam nocne mory o predcasnom porode kazdu noc, vzdy sa budim s placom, lebo tie sny su take realne a normalne ma boli bruch a trpne mi, ked sa zobudim tak nic, len kopu , vzdy si tak vydychnem...
tie krize zacali okolo 20tt , mozno aj teba to chyti, lebo velmi rychlo sa zvacsuje brusko a je to zataz a kedze maju dve malo miesta roztahuju sa aj hore pod rebra a to tiez sakra boli, mne sa taha brusko dopredu, aj preto to tak taha, odzadu neni vidiet ze som tehu, a jaj vaha robi svoje, ved zrazu o 11 kil viac pre chrbticu ziadna sranda, a mam aj skoliozu, teda trosku krivu chrbicu do boku takze aj preto...

wolfskinka
autor
8. apr 2010

alic ... no zial je to tak, keby si mala jedno mozno by to take tragicke nebolo, lebo ty si taka utla a 2 je dost vela na tvoju postavu, ale uz musis vydrzat

a inac ja mam proti tebe aku postavu, cakame jedno a fucim ako lokomotiva, vsetko ma tlaci, picha, ledva sa motam ... o chodeni na velku ani nehovorim a o tom mojom spanku, dnes sme zase nespali ... pred 4,00 v noci nezaspim a ked ide muz do roboty o 6,00 som uz hore ... potom chvilu pospim, tiez chodim ako matoha a to som zatial pribrala len 3 kg a maly ked ma kopne tak dobre pod rebra tak sa normalne zacnem dusit a potom polhodinu kaslem a to je este horsie ... a teraz este si davam tie lieky co mi dal hartel na vkladanie kvoli tomu mojmu krcku ... a su kriklavo zlte tak zo mna tecie zlty zvyraznovac ... takze cely mesiac s vlozkami ... a bojim sa aby sa mi ten krcok nezacal otvarat, tak sa radsej ani nehybem

inac dnes ideme pre kocik do obchodu tak sa vytesujem 😵

lusinkaj
8. apr 2010

alicka tak ja mam postavu 160cm a teraz vazim 56kg tak 2 kg som pribrala...taze nechavam sa prekvapit ako to bude u mna...mozno uplne opak...kazda zena ma uplne ine tehotenstve 🙂 ved napisem ako postupujem.... 🙂
je to zataz mat dve ale niektora zena zvladne dve babätka uplne lahsie ako zena s jednym.... 🙂

alicao
8. apr 2010

wolfi, ved drzim, ako pisem kym ziadna choroba len taketo bolesti tak to prezijem
a s tym spanim, ja som dnes od polnoci hore, na bokoch sa mi neda lebo jedno tlaci druhe a kopu ako dive, na chrbte sa ze vraj nemoze, tak neviem, dnes idem niecim podlozit madrac a skusim spavat v sikmej polohe ci co...
a tie cipky su na krcok? lebo aj ja som brala take zlte vyzerali ako olivy ale to bolo proti tej bakterii ci co
super, budete sa prechadzat po byte ako my dvaja saleni🙂))

alicao
8. apr 2010

lusi tak asi budes mat tiez problem, lebo ja som zacinala na 62kg, 163cm , prve 4 mesiace som nepribrala nic, sak vies grcky grcky a za tieto dva bum 11kg, a chrbtica sa spamatava🙂

lusinkaj
8. apr 2010

uvidime no nechajme sa prekvapit....mozno nie... musime vydrzat 🙂
len nech nieje nic zle a tieto veci prekoname vsak?

wolfskinka
autor
8. apr 2010

alic ja na lavej strane spat nemozem, lebo tam ma hlavicku a ked si lahnem nalavo tak sa zacne metat, tak sa bojim aby som mu ju neprivalila, na pravej sa zase mne zle lezi a na chrbte ani nehovorim ...

nie su na krcok, ale na bakterie, aj ked stery z krcka som mala 2x negativne, ale vraj keby bolo treba ho zasivat tak radsej nech tam nie je ziadna mykoza, alebo akakolvek ina bakteria alebo cokolvek ine .. tak poctivo vkladam a vkladat budem cely mesiac do dalsej poradne, dufam, ze len preventivne , nerada by som aby mi robili serklaz krcka

mna krize zatial nebolia, ale prsia strasne, ja som ich mala velke aj predtyma teraz ani nehovorim a podprsenku na nich enznesiem, iba ked idem von ... no ale este tie 3 mesiace vydrzim

wolfskinka
autor
8. apr 2010

alic nebudeme kocikovat po byte, lebo kocik vezieme hned z obchodu k nasim do domu, nemame ho tu kde dat, cely byt hore nohami, lebo malujeme , teda detska uz je , ale treba upratat, prepratat spalnu do detskej a ide sa pokracovat v malovani .. vylamovali pivnice tak este aj bicykle a lyze mame doma v obyvacke, bordel neskutocny, ale ja nic nerobim, mam zakazane tak chudak roman musi vsetko upratat, pomalicky to zvlada, teraz je vsetko na nom

v spalni mame prelozene veci z detskej , tak tam pomalicky skacem na postel flopom, lebo neni kde nohu dat ... tak kocik poputuje do chalupy k nasim do mojej izby a tam pocka na mateja, lebo ked domalujeme, zase nam budu robit nabytok do detskej a zase ho nebude kde dat by sme ho len prekladali z jednej miestnosti do druhej ako saleni

alicao
8. apr 2010

lusi presne tak, tato su banality oproti zavaznym chorobam, som zvedava ako budes ty natom, zelam ti nech lepsie, nech si tehulka ciperka🙂
wolfi tak aj to su tie co som brala ja, su to antibiotika, tiez som mala tu bakteriu, tespomeniem si ako sa volali, tusim macmiror? tiez som mala vsetko zlte🙂

alicao
8. apr 2010

wolfi , ty kokso ake velke upratovanie🙂). ,my sme zmenili len obyvacku, teda kuchynoobyvacku, na jednej strane nemame skoro nic aby som tam mohla dat deku a nech sa tam vyvaluju krpci moji🙂

wolfskinka
autor
8. apr 2010

hej macromir sa to vola a dal mi to na mesiac, no a este som zabudla, ze my nemame balkon, tak este aj susiak s pradlom vsetko som susila v detskej, bol stale rozlozeny, teraz neviem ako budem pradlo susit, tak este aj susiak zehliaca doska vsetko je napchate v obyvacke a v spalni ... no co ti budemhovorit, chaos panika v celom byte

musime aj bicykle a lyze odviezt k nasim do chalupy, lebo v pivnici uz byt nemozu a v obyvacke mat bicykle to neni stastne riesenie .. a navyse mame malo skrin, tak ja prehadzujem letne veci za zimne a vzdy tie co netreba davam do takych vakov a to bolo tiez v tej prazdnej izbe, no co ti budem hovorit, katastrofa ... ale pomalicky sa to uprace a ked nam dorobia dalsie skrine, tak hadam ten bordel nejako popracem do skrin, lebo aj lyziarky su v obyvacke korcule v spalni ... no skratka neni to kde dat a topanky su pobalene v krabiciach .. sezonne som vzdy davala do detskej , tam sme mali skladisko no teraz ich budem musiet tiez niekde umiestnit ...

alicao
8. apr 2010

wolfi sme natom podobne, tiez sa snazime mimimalizovat mnoztvo veci v byte, bicykle tiez nechceme do pivnice davat a v tom nasom dvojizbaku improvizujeme ako sa da, ale nevadi, menej izieb menej bordelu, ze ano🙂 a iny aj v garzonkach byvaju s detmi, a na buducu jar sa nam postasti hadam nejaky domcurik, na uver samozrejme..to je este daleko, prvorady je juuuuuul 🙂!
idem papat

vanesska
8. apr 2010

caute...

alic, lusi... no veru na 34 sa ja voooobec necitim... takze normlane sa mi obcas stane ze aj pozabudnem ze uz mam tolko rokov... 😅
inak v tom predklone som chodila aj ja ale asi iba dva dni teraz dost vyrazne tie bolesti ustupili ale citim to stale... ale aspon sa uz v posteli neprevalujem jak invalidny tulen... 😝
a tebe to trvalo mesiac no zbohom... na druhej strane hlavne ze to preslo...!
inak ked pises s tymi dvojkami a tie problemy co mas... ja som sa presne tohoto obavala ked mi vkladali dve ze to proste neunesiem... ja ma taku chudu postavu ze mna by asi zlomilo krize ma bolia poriadne aj pri jednom neviem si predstavit ako by to bolo pri dvoch...🙄
ale jasne ze vydrzime vsak co by sme pre tie nase bambulky neurobili vsakze...
inak mne na krize dost v posteli pomaha si lahnut akoby tak na polobok ani nie uplne na bok ani nie rovno na chrbat... takze ja si krize podoprem trochu muzovym paplonom a o to sa opriem a normalne citim ulavu...
na tie krize ma este napadlo ci by sa vam neoplatilo kupit si ten tehu pas ak este nemate... ja som ho uz davno zvazovala... vraj je to super pomocka je to elasticke a prijemne to podopiera brusko a tym padom to drzi aj chrbat...
maju ich za dobre ceny v roznych farbach alebo s obrazkami na mimibazari...

pegasko... kucerava karolinka 😀 inak u nas by to sedelo lebo my s muzom sme obaja kuceravi takze mimi to ma po kom zdedit... 🙂

romy... aj tu je kraaaasne ja sa tiez zachvilku idem trosku vyvalit na balkonik a nacerpat trochu D-vitaminu...

wolfi... takze uz mate kocik?? no my sa stale nevieme rozhodnut som fakt zvedava co nakoniec poriesime... ale uz je celkom aj najvyssi cas pomaly nieco vybrat a objednat...

zuzinka... na teba veru veeeelmi myslime... nech nam prides napisat radostnu spravicku ze hcg predsa len stupa...!
😵

romy01
8. apr 2010

alicka - teda to si zrejme neviem predstavit ako sa citis, lebo ja sa citim ako kedy - sem tam mam problem spat ale ked sa nedari dva dni tak potom spim cely tyzden aj v noci aj cez den a nemam problem. SIce ma stale cosi boli - raz to boli bedrove klby, potom prava ruka, potom lava ruka - momentalne mam lavu ruku ako keby bola zlomena - tak ma boli ze si ju obmotavam aby som s nou nemohla prilis zbytocne kyvat. No ale v porovnani s vami si to tehulkovanie asi fakt naramne uzivam. No ale alicka ty mas dve bambuliatka, neda sa nic robit, budes to mat narocne asi az do konca. Hlavne by si mala dodrziavat urcite zasady - ja ked napr sedim pri telke, zasadne mam nohy hore na stole. V noci si podkladam aj dva tri vankuse - to by ti malo pomoct na tie bolesti v rebrach a mne to zas pomaha proti zahe. No a aj ked nevladzes, asi ba si si mala dat kazdy den taku aspon 10-15 min prechadzku co len okolo baraku. Predsa len to vyvetra hlavu a zlepsi kondicku pri tej vahe to je treba

alicao
8. apr 2010

romy, chodime skoro kazdy den, ale tak s povinosti tak ako pises koli vzduchu a vyvetraniu sa ale trpim pri tom , len to prosim vas neberte ze sa stazujem, len sa lusi pytala ako sa citim, tak som to napisala, nemenila by som a vydrziiiiiiiiiiiiiiiiim🙂 viem ze su aj horsie veci

zuuuzana7
8. apr 2010

ahojte baby, dakujem za palceky 🙂
ale zial hcg klesa ☹ aspon, ze na cistenie nemusim, kedze to uz takto dopadlo ...
ale dodali mi neuveritelnu davku optimizmu, tak som ako tak predsa z usmevem a silou do dalsieho a teraz uz uspesneho boja isla domov. Oni mi tam slubili, ze po takomto tehotenstve sa to dalsie uz urcite ujme a zostane v brusku az do porodu ... tak ich beriem za slovo 😉
baby zatial sa tu majte a vsetkym vam aj napriek vasim tehulkovskym tazkostickam drzim palce a aby ste mali vase vytuzene babetka v ten spravne stanoveny 😉 termin v naruci 🙂 a ja sa k vam pridam za mesiac az dva 🙂
mozno uz pojdem so mnou do boja aj afrika 😉

wolfskinka
autor
8. apr 2010

alic no ved prvorady je jul , som teraz presla z domu do maleho tesca, mam to normalnou chodzou 3 minuty a nemozem lapit po dychu, idem si nachvilu lahnut

alic to neni stazovanie, vyzera ze vsetky tu mame ten isty problem, akurat ty dvojnasobny ... a lusi pojde v tvojich slapajach

vanesska objednali sme ho a mal byt az v maji a uz je tu ... zakon schvalnosti keby sme ho potrebovali surne tak by prisiel schvalne o mesiac este neskor ...

zuuzi no super ze si to takto zobrala, mas mrazacikov tak neni problem ... my uz budeme tlacit kociky, ked vy budete s afrikou fucat tak ako my teraz😀

lusinkaj
8. apr 2010

wolfi vobec nemusim ist v alickinych slapajach....ja mozem byt uplne iny pripad.... 🙂
taze nechavam sa prekvapit....potom napisem 🙂
zuzi,tak som rada ze si to tak vzala...teraz trosku odychni,nacerpaj nove sily a sup pre mrazaciky 🙂

wolfskinka
autor
8. apr 2010

lusi hej ale ja som narazala na tie dvoijicky, lebo aj ty cakas dvojicky ...

lusinkaj
8. apr 2010

ako jasne wolfi ja som to pochopila...ale pisem aj s babami co maju tiez dvojicky a v pohode...taze fakt je to individualne 🙂

wolfskinka
autor
8. apr 2010

uz mame kocik u nasich, ani sme ho moc nevybalovali, lebo bol zabaleny v igelite a zalepeny v krabiciach tak ho muz len skontrolval ci je tam vsetko co ma byt a vyniesol na povalu

alicao
9. apr 2010

zuzka, budeme na teba mysliet a urcite sa potom ozvi, som si ista ze to co ti tam slubili splnia, teraz je tvoje telo nabudene a bude sa pytat: to co je, ved tu mam zbytky hcg? kde su tie babatka? takze akonahle ti ich tam vlozia uz ich telo nepusti lebo prave nato caka🙂! zatial sa ohrievaj na jarnom slniecku a cerpaj energiu cmuk!
lusi veru, vobec nemusis byt ako ja, ja som vzdy bola tazky pripad 😀

vanesska
9. apr 2010

zuzik zlatko... tak predsa vsetko zle je na nieco dobre... to co povedali ma svoju logiku takze musime verit ze to naozaj vyjde...
asi som nepostrehla ale na to ket ides uz buduci mesiac? asi hej ked je telo teraz take nastartovane hm?
a veru nacerpaj energiu na jarnom slniecku budes ju potom potrebovat na dalsich 9 mesiacov... 😉 😵

wolfi... takze kocik uz mate supeeer.... no ja ako sa poznam by som neodolala a uz by som s nim lietala po byte 😀

zuuuzana7
9. apr 2010

ahojte baby, dakujem za optimisticke slova 🙂
no uz som vcera pri tom uzastno pocku ostala doma a cerpala energie zo slniecka 🙂
este neviem presne ci hned v dalsom cykle alebo ci az v druhom cykle, v kazdom pripade vcera ten jeden lekar co robil uzv povedal, ze este treba aj ten ohss nechat dozniet ...
takze na buduci tyzden opat na krv a potom sa uvidi 🙂

romy01
9. apr 2010

ahoj zuzik. My vsetky berieme dokiho za slovo a viem ze sa k nam pridas o mesiac ci dva. Podla mna to cele vypada fakt optimisticky.

Baby zelam vsetkym pekny vikend 😀

zuuuzana7
9. apr 2010

romy si zlatusik, cmuk 🙂 a potom dame stretko na slovensku s kocarikma 🙂 aj ja som stredoslovacka 🙂 a vanesku s pegaskom trhnem cestou z vidne, a lusi z vychodu docestuje s tym novym dvojposchodakom vlacikom, co som videla minule na markize v spravach 😉 baby dobre som to premyslela? 🙂

lusinkaj
9. apr 2010

ahojte,bola som na navsteve 😉
co to sa kona nejake stretko s kocikmi uz....super tesim sa 😉 zuzi jasne ze sa k nam pridas.... 😉
zajtra idem na utz 3D trosku bojim,ale verim ze je vsetko v poriadku..... 😉 🙂

wolfskinka
autor
9. apr 2010

lusi super, daj zajtra fotky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre