Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

minka051
29. sep 2009

no mne to teraz tež blbne raz príde dobre že nie za 2 týždne a potom o 40 dní. No ale už sa ani neni čomu diviť.
A pri prvom IVF si čo pichala.

lusinkaj
29. sep 2009

ja som mala gonal pri 1ivf
ja mam raz aj tak ze cely mesiac nic a na druhy mes.prve dni dostanem

lusinkaj
29. sep 2009

deti mas prirodzene vsak?vtedy ste nemali zly spg?coze ste sa rozhodli pre ivf?

minka051
29. sep 2009

A normálne to nejde asi preto lebo je zlý SPG. No tá nepravidelnosť nieje až taká hrozná . A antikoncepciu si nikdy nebrala?

lusinkaj
29. sep 2009

nieje hrozna?ked nikdy si nemozes vypocitat kedy dostanes ms?ako ine zeny...je to strasne
nie antikoncepciu som nikdy nebrala,ani nechcem....

minka051
29. sep 2009

No to ano je to niekdy zlé. Ja ked som brala anti. tak som bola ako hodinky. Niekedy to pomôže. Ja som mala kolegynku ktorá nemohla otehotnieť tak jej dala doktorka na pár mesiacov antik. a po vysadení sa im to podarilo. Možno náhoda , ale asi na tom niečo bolo.

lusinkaj
29. sep 2009

je to velmi neprijemne...a mna boli brucho aj 1-2 tyzdne predtym nez by som mala dostat a nic nepride aj tak...a som na liekoch na nervy take nieco 😝

minka051
29. sep 2009

A pri vyšetreniach ti nič nezistili. Niekedy by som ich aj ja potrebovala ver mi. aj ked to nieje riešenie.

lusinkaj
29. sep 2009

nic mi nezistili... 😉 vsetko je ok...

rosienka
29. sep 2009

ahojte baby, vidim ze naplno stimulkujete, ako vam len zavidim!
Mna ide porazit, ani stimulka v novembri este nie je ista, podla toho, kedy dostane muzik termin na TESE, co vraj nie je v oktobri realisticke 😠 Som totalne nastvana, ako sa to vsetko tam hroozne dlho taha a je na dlhe lakte. Vraj este musi predtym absolvovat pohovor v urologom a kedjake pipapo ☹ Tak som verila, ze zaciatkom novembra idem na vec a teraz toto. Uz sa mi nechce cakat a najmä ma praca totalne nebavi a je stresova a hladat novu v tejto situacii nie je bohvieake terno ☹ Nuz, aspon som vam to povedala 😉
Majte sa tu pekne, obcas nakuknem a cosi si pocitam

wolfskinka
autor
30. sep 2009

dobre ranko ...

zuuuzana7
30. sep 2009

dobre ranko 🙂
rosienka, uz som ta aj spominala. teda ste sa 100% - tne rozhodli pre tesa. super. v kazdom pripade vam prajem poriadnu davku trpezlivosti a drzim palce 😉.
wolfi ahoj uz tu mame stredu polka tyzdna skoro zvladnuta 😉
pa musim bezat 😉

wolfskinka
autor
30. sep 2009

zuzi hej polka tyzdna bude az na obed 😀 dnes prva provera o 10.00 😵 sice moja pecienka brrrrrrrrrr ale co uz musi vydrzat

pipaei
30. sep 2009

Dobre ranko! tak dnes pri pichnuti bola aj kvapocka krvicky (Sue). a dnes mam už volne gate, lebo v rifloch mi bolo vcera zleee. a zaspala som už o 19:00 vecer! neviem ci z vycerpania, alebo to ma na svedomi diphereline !

wolfskinka
autor
30. sep 2009

pipaei ... to diphereline ... volne gate mi hovor ja som posledny tyzden chodila v teplakoch mala som 17 folikulov a ledva som sa hybala uz ma to vsade bolelo

pegasko
30. sep 2009

Ahojte
baby vsak sa vam volne oblecenie sikne este 9m

wolfskinka
autor
30. sep 2009

pegasko no snad ano ... ja som uz zhltla prvu proveru, mnam aka bola dobra 😀 😀 len ci si bude pochvalovat aj moja pecienka

lusinkaj
30. sep 2009

ahojte,baby uz mam doma schvalenie z poistovne,volala som do centra a na pol.1 idem k dr.aby mi vypisal recept idem si ho dnes aj hned vybrat-lebo mam infosku,ze od 1.10 idu hore lieky tak chcem stihnut za dobru cenu 🙂 a modlit sa aby stitna bola ok a sup stimulka....jupiiiiiii 😵

wolfskinka
autor
30. sep 2009

lusinkaaaaaa no supeeeeeeeeeeeeeerrrrr gratulujem a drzim palceky vitaj v klube 😵

lusinkaj
30. sep 2009

wolfi dakujem velmi pekne 😵 😵 len nech stitna je ok,nevydrzim do pondelka ohladom vysledku

zuuuzana7
30. sep 2009

ahojte 🙂
lusi no fantazia, super, tak len drzat palcuchy na pondelok aby stitka bola ok!

zuuuzana7
30. sep 2009

wolfi ako v blazinci? uz vsetko pod palcom?

zuuuzana7
30. sep 2009

a samozrejme romyyyyyy dnes myslime na teba 😵

lusinkaj
30. sep 2009

zuzi,super vsak...tesim sa...verim,ze bude ok...ak nie,neviem co potom....

wolfskinka
autor
30. sep 2009

lusi neboj stitna bude ok

zuzi ... vies co blazninec ma prest sr... ked to neviem tak to neviem, nejdem sa tym trapit co mi mozu, plat mam stanoveny v zmluve s tym mi nemozu hybat, v najhorsom pripade ma vyhodia a to mi moze byt jedno, ved pojdem na matersku no nie ?

lusinkaj
30. sep 2009

wolfi aj ja idem na matersku 😵 boze,len nech to nezakrikneme... 🙂 🙂

wolfskinka
autor
30. sep 2009

lusi no presne tak , baby 11:11 ... 4 jednotky a ja uz som hladna ☹

zuuuzana7
30. sep 2009

wolfi ja som uz bol pri troch jednotkach hladna 11:01 😀
no ale ohladne praca mas pravdu, nezarobime na tolko aby sa clovek nechal psychicky zruinovat. cize daj si siestu a dobru chut 😉 🙂 😎
lusi ... beries uz dobre tri tyzdne 75-tku euthyrox to muselo posunut stitku. a navyse este mas trochu cas do stimulky. teraz mas ms a na dalsiu ms stimulujes, cize nic sa nedeje stitka ma este cas sa trochu zrekreovat ...
takze ziadne strachy ... na naslednu ms sa tehotnie a basta 😉

zuuuzana7
30. sep 2009

romy kde si ? este oddychujes? ja som ale zvedava co? pat a dvadsat na zadok, ale od koho ??? 😀

wolfskinka
autor
30. sep 2009

romy kde si

zuzi 13:13 uz som najedena 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre