Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
2. okt 2009

dobru noc baby a prajem pekny vikend

zuuuzana7
3. okt 2009

ahojte baby
pegasko teda ty si vzorna. 😵 . tak to vyzera super. a kedy ides na krv?
ja som sa prave zobudila po 13-tich hodinach spanku. tak sa idem znormalizovat do kupelne 😀

romy01
3. okt 2009

baby ahpjte, sem vas moc cez vikend nechodi ale vedzte, ze dnes od desiatej rano mam v brusku mojho chrobáčika. Dnes mal 8 buniek a vraj vypada dosť nádejne. Testujem 19.10 😀 😀 😀

zuuuzana7
3. okt 2009

romy jupiii, tak nech sa tvojmu chrobaciku u tebe velmi paci 🙂
a nech nam 19-teho oznamis super novinku 😉
krasny den vam zelam

lusinkaj
3. okt 2009

ahojte,romy super...velmi drzkame prsty 🙂
zuzi,ty ako?uz znormalizovana? 😀
ja som sa okupkala a ideme kuk superstar...len taka som vselijaka dufam,ze nieco namna nelezie 😒

zuuuzana7
3. okt 2009

no lusi, ja neviem ci sa mi dnes podari znormalizovat 😀
tak sup do deky a ak mas zazvor doma nastruhat so pohara zaliat horucou vodou a do toho lyzicku medu.
robi to zazraky a je super na imunitu.

lusinkaj
3. okt 2009

uhhh...zazvor nemam,nieco ine? 🙂
teraz mi vobec netreba aby som bola chora,ale moze aj od toho ze som nespala dobre v noci...uvidim,ale aj nejak hrdlo trosku citim..

lusinkaj
4. okt 2009

ahojte,krasnu nedelu vam prajem 🙂 dnes nemusim varit,ideme k svokre na obed,aj tak sa mi nechce lebo som taka vselijaka 😉

zuuuzana7
4. okt 2009

ahoj lusi, tak dobru chut pri svokre 😉
u nas je dnes tak krasne asi vytiahnem toho mojho lenivca dnes na prechadzku 😎

romy01
4. okt 2009

ahojte baby, veru treba vyuzit tú krásnu jesen. Ja az ddo utorka nebudem vyliezat z gauca- mam povolene len kratke prechadzky

zuuuzana7
4. okt 2009

romy to fakt? to mas od lekara povolene len kratke prechadzky?
teda ja som myslela, ze sa da fungovat ako stale hm ... 😅

romy01
4. okt 2009

aj ja som si myslela, ale prizvukovala ze len krátke a ked sa jej moj mm opatal, či mozme ist napr na vylet autom, tak sa netvarila nadsene, vraj ale len na kratulinke - tak aspon par dni kym sa drobcek neuhniezdi sa treba vyhybat fyzickej namahe

bobik77
4. okt 2009

Ahojte dievečatá, rada by som sa k Vám pridala. Pred 11 dňami mi robili KET prvý krát. Ale už som si štyri krát robila testy a nič, len jedna čiarka...a ani nič necítim...myslím že keby to malo vyjsť tak už by to niektorý z tých neskutočne drahých testov ukázal

bobik77
4. okt 2009

Ešte by som sa rada opýtal niekoho tu na diskusii...rozprávate tu že váš drobček mal 8 buniek a pod.. Veď ten môj doktor je jak debil. Stále mi len povie kedy mam brať lieky a to je jeho celá diskusia. Čítala som som že embryjka sa aj hodnotia číslicami...ani to mi nepovedal aké vložili mne. Neviete mi poradiť načo sa mám pýtať?

broskina
4. okt 2009

no to by aj mna zaujímalo..

broskina
4. okt 2009

ku komu chodis bobik

broskina
4. okt 2009

mna zajtra caka odber vajicok.. 🙂

bobik77
4. okt 2009

Ku Hredzákovi v KE

broskina
4. okt 2009

ja herman.. 🙂

bobik77
4. okt 2009

Ja by som okamžite menila centrum ak by sa to dalo. Ale moji mrazáčikovia sa nedajú prenášať do iného centra. Sestrička je super ale ten doktor ma podľa mňa veľmi ďaleko od doktora .... 😖

bobik77
4. okt 2009

A ako si spokojná?Lebo ja keď si čítam na stránkach čo všetko ženy vedia z iných centier, aké vyšetrenia im robili a pod. mám pocit, že som si vybrala uplne hantlagéra

bobik77
4. okt 2009

A prvý krát stimuluješ broskinka?

broskina
4. okt 2009

tak tažko povedat..ja verím že to vyjde na prvykrát a už sa tam nikdy neobjavím..mam také všelijaké pocity..že je to velkom biznise...ale myslim pozitívne a neriešim to už..aj ked manžel ma hrozne nervy z hermana..ale musime mu verit..

broskina
4. okt 2009

prvy krat..a ty?

broskina
4. okt 2009

herman tiež nic nehovori..iba ked si ja nieco nastudujem..a ked tam idem tak sa vlastne dokopy nic nespytam.. 😒

bobik77
4. okt 2009

No tak nejako napodobne. Som z toho veľmi sklamaná. Majú z toho biznis.... ☹ Toľko veci by som chcela vedieť a tak mi zostáva iba internet....a skúseností iných dievčat

broskina
4. okt 2009

presne tak..ja mam teraz dilemu..ci lepidlo alebo hatching..

bobik77
4. okt 2009

No tak mi ešte musíš najskôr vysvetliť čo je lepidlo a čo je hatching... 🙂 Nechodím veľmi na toto fórum a tak nie som doma v terminológií...aspoň budem o niečo múdrejšia 🙂

broskina
4. okt 2009

lepidlo aby sa ti uchytilo embryo na maternici..hatching-narusenie obalu embrya..a nasledne uchytenie

bobik77
4. okt 2009

Ak to dobre chápem, tak existuje aj toto? Presne to som čítala na nete, že narušia nejako maternicu aby sa tam embryjka lepšie uchytili. No tak o.k aspoň budem vedieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre