Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
8. okt 2009

wolfi ahoj...

lutika77
8. okt 2009

Ahoj babenky, nahodou vam nevystal Gonal? Ak mate dajte mi vediet na IP. Dakujem.

pegasko
8. okt 2009

baby tak mam dva spravy
prva -rano nam oznamili ze nas znamy o ktoreho sme sa roky starali zomrel,skoro som skolabovala,az som si zabudla nacas vziat lieky
druha-prave volali z centra a je to pozitivne,ale nizke hcg,tak mam v klude oddychovat a v pondelok na krv,tak a teraz neviem co skor plakat alebo sa tesit
co uz zivot je pes

afrika
8. okt 2009

pegasko strašne moc potichu blahoželám 😵 . aký bol u vás problém, že ste chceli ísť na IVF?

lusinkaj
8. okt 2009

pegasko aj ja po tichu blahozelam...
a to o koho ste sa starali?

alicao
8. okt 2009

pegaskoooooooo tak uznavas ze nepoznas svoje telo tak dobre ako si si myslela? 😀 😀 😀
kolko hcg?
a to druhe☹ mne minuly tyzdne zomrel ujo, mal 6 rocne dvojicky

pegasko
8. okt 2009

hcg 10,93 aspon tak si pamatam v tom osiali

afrika
8. okt 2009

pegasko práve som pozrela tvoju históriu-strašne moc ti to prajem. dosť ste už toho skúsili. ako hovorí dr-potrebuješ pokoj a žiadne negatívne myšlienky. to nieje hlúposť, ľudské telo si potom dokáže robiť čo chce. možno hlúpe, ale moja rada je dobrá kniha ak rada čítaš, ak nie pusti DVD.
ak bol ten známy ťažko chorý, ver, že už mu je lepšie. mužov ocino takto odyšiel v 50 a bolo to preňo malé vykúpenie. 😔

afrika
8. okt 2009

baby ale nezabúdajte, že každý labák má iné hodnoty na stanovenie tehu a iných vecí....krajko mi to často hovoril.

pegasko
8. okt 2009

niekde tu bola tema o nizkom hcg idem si nastudovat jak to vlastne je

alicao
8. okt 2009

pegasko, no to je dost malo. ja som mala 17 na 14ty den po inseminacii a nemdopadlo to dobre...
ale hadam sa tvoja babulka zahryzne lepsie ako moja..

pegasko
8. okt 2009

tak co som kukla teraz som z toho totalny jelen,to sa meria asi zakazdym inac ci co
vyslem mm kupit testy a rano povinne budem cikat
som hovorila ze sme cakanky

alicao
8. okt 2009

tu na slovensku beru vsetko nad 10 tehu, v anglicku musia baby mat nad 25...iny kraj iny mrav🙂

wolfskinka
autor
8. okt 2009

pegasko ... zalez do postele nohy hore a oddychuj .. a ked ten znamy zomrel ... je to smutne ale prenechal dusicku vasmu babetku ... hcg porastie nebojkaj

romy01
8. okt 2009

pegasko gratulujem a drzim palce ale niekde som citala ze to hcg sa zvysuje nepravidelne ze az dva alebo tri dni mozes mat napr 10 a potom to skoci na 20 a potom to zase zo dva dni stoji Tak v pondelok to urcite bude uz vysoke
K tomu znamemu by som ti chcela vyjadrit uprimnu sústrast. Pegasko hlavne ale sa pre tu smutnu udalost netrap aby si to to miminko teraz nerozmyslelo

lusinkaj
8. okt 2009

ahojte,dala som si pauzu a vypadla z domu...bola som u kamosky na navsteve... 🙂 teraz idem kuk telku a pockam muzika 😉

lusinkaj
9. okt 2009

dobre ranko baby 🙂

zuuuzana7
9. okt 2009

ahojte baby,

takze v prvom rade, pegasko drzim palce, kedy ides opat na krv?
lusi ahoj

lusinkaj
9. okt 2009

zuzi ahoj...ako pokracujes?

romy01
9. okt 2009

dobre ranko 🙂

lusinkaj
9. okt 2009

romy ahoj

zuuuzana7
9. okt 2009

lusi som v cakarni 😀

lusinkaj
9. okt 2009

kde?u akej dr.?

lusinkaj
9. okt 2009

baby neviem ci pozerate,akurat som prepla na Spektrum a davaju ako sa robi Tesa a ICSI... 😕
ta tesa je velmi hrozna....ako sa robi

zuuuzana7
9. okt 2009

lusi to som len obrazne povedala ze v cakarni! len cakam nic sa nedeje 😀
nie ja nepozeram, lebo nemam spektrum 😀
ale viem si predstavit, ze tesa je narocna operacia

romy01
9. okt 2009

skoda som prepla ale nestihla som, uz je tam Jamie a vari

lusinkaj
9. okt 2009

ahojte,bola som na mensi nakup nakupit nieco do chladnicky a nejake ovocie,stale som chora 😒
urobila som si kafe a idem kuk telku...

skoda zuzi,stalo to zato...romy skoda tiez ze uz neskoro si prepla...presne tam bolo ze manzel bol neplodny a isli na tesu a jasne ze tam nebola ani jedna...
potom dali ich o niekolko rokov neskor a uz mali jedno babo z darcovskymi spermiami...super 😵

zuuuzana7
9. okt 2009

lusi, este stale? a nakupila si si nejake vitaminy? a ten zazvor? maju v tascu, robi fakt zazraky.
romy tak ako sa citis? co drobcek v brusku? kedy idete testovat?
a kde je zbytok alic, wolfi, pegasko, afrika, rosienka a proste vsetky?

lusinkaj
9. okt 2009

zuzi vies co tak to je u mna ze cez den ok vsetko ale ak ide vecer uz ma boli hrdlo 😒

zuuuzana7
10. okt 2009

no lusi, prechladnutie je k veceru stale nieco obtiaznejsie.
teraz je vela ludi chorych, aj u nas v praci kasle sa na kazdom rohu, ale to je zmenou pocasia.
ja sa vzdy uz vopred nadopujem vitaminmy a ono ma to po vacsine obide, a hlavne prechadzky po cerstvom vzduchu!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre