Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
14. apr 2010

alicka tak mas to pestre 🙂 musi to byt krasne....ja sa uz neviem dockat kedy to zacne u mna kopkat 🙂 v ktorom tt to zacalo u teba?bozeeee,u mna este stale hnacka ale to je uz take joooj ani sama neviem...ci tam fakt je nejaky bacil alebo su to lieky no uvidime na piatok aky bude vysledok

wolfskinka
autor
14. apr 2010

lusi u mna sa matej zacat mrvit asi tak v 18tt a kopkat zacal v 20tt

alic vsetky deti z heliosu su akesi hyperaktivne ... xixi aj ten nas je, ale uz je citit ze ma menej miesta menej sa mrvi ale kopne tak poriadne a to si u akeho dr. bola ?

alicao
14. apr 2010

lusi u mna tak isto ako u wolfi, kopceky som videla na bruchu v 18tt a kopanceky 20tt
wolfi, neviem ako sa volal, prvym menom roman, tak ho sestricky oslovovali, to bolo u hartela ale tieto sona robi nejaky co je nato certifikovany

wolfskinka
autor
14. apr 2010

alicv hej taky mlady plesaty ... kedy ides na poradnu ? ja idem az 30.4. aj na tu glukozu ...fuj dufam, ze sa tam z toho nedogrciam

lusinkaj
14. apr 2010

juuuj taze u mna by to mohlo byt cca 3tt.tesim sa velmiiiiiiiiii.... 🙂
len nech uz ma prejde ta hnacka lebo to asi nepridem nato co to je ci oni kopu alebo moje creva ☹
neviete,ak nahodou tam bude nieco,nejaky bacil....musi byt nejaky liek nato co neuskodi v tehu....lebo ja sa uz tak bojim.... 😒

wolfskinka
autor
14. apr 2010

lusi daj si cucoriedky a cokoladu a banany .. to ta zarucene zapecie, po cucoriedkach urcite, kup si zavarane to staci a zjedz cely pohar a uvidis prejde to

lusinkaj
14. apr 2010

wolfi ja mam doma zavarene domace ale mne nic nepomaha,hnacka je od soboty vecera...a ja som uz vzala vsteko(smecta,cie.uhlie,banany,suchare,cucor.cierny caj litre......a uz ani neviem co...)
taze ja neviem asi tam bude nejaky bacil co mi tam sarapati...lebo uz je to fakt vela 😒

wolfskinka
autor
14. apr 2010

skus banany este, mna vzdy po banannoch zapecie

rosienka
14. apr 2010

wolfi- ja viem, ze treba to dat do poriadku....snad konecne teraz, ked robim len na 60% sa to pohne, hlavne z pracovne musime urobit detsku a vsetko poprestahovavat a nanovo zadelit. tesim sa na planovanie a zariadovanie, ale neviem, kto to bude vsetko prenasat, ked mm je pracovne hrozne vytazeny a ratat sa da akurat s nim v sobotu 😖
alic- to teeda, to su hamblosi 😀 ja tipujem u teba davno, ze tam mas parik, co sa tak kockuje, alebo "prinajhorsom" dvoch loptosov 😅 . ved kupuj este biele, sedaste, oranzove...alebo aj modre, to je aj na dievcatka a podla mna na 100% je tam jeden chlapcek
lusi- neboj kopance pridu, ja som si bola ista az v 21tt, dovtedy len nejake tajanie a popichovanie a neurcite tukanie. tebe tipujem dve baby 😵 a pegaskovi zase chlapceka 😉

dnes som bola teda u dokyny a vseeetko je chvalabohu OK, krcok krasne drzi, neskracuje sa, ma 4cm. na to tvrdnutie mi dala magnezko 3xdenne, tak sa tesim na hnacky 😝 Inak aj cukor mam uplne v poriadku, tak môzem mlsat dalej, uz som namlsala 7kg 😀 Urobila pre istotu aj stery, aby sme vylucili infekciu.

wolfskinka
autor
15. apr 2010

rosienka tak super ze je vsetko ok ... ja idem na cukor 30.4. a tpoho krcka sa bojim , ma s nim strasi, ja som ho mala 3,8cm

alicao
15. apr 2010

lusi cucoriedky pomahaju najlepsie, musis ich jest vsak vela
wolfi idem na buducu stredu znvoa na 4d ale uz sa zacinam zmierovat s tym, ze sa pohlavie dozvieme az po porode...na cukor idem 7.maja
rosi, hamblive? no neviem, skor su to maly cirkusanti, doky este v cakarni hovoril sestrickam ze toto este nevidel, ze to sa fakt neda, ze ruka , noha, hlava a vsetko za sekundu🙂) ...inak kazdy typuje dvoch chalanov alebo parik...ja fakt neviem..🙂 uz ani tusaka nemam🙂

wolfskinka
autor
15. apr 2010

alic nasla som obchod s peknymi nocnymi koselami do porodnice, na bulvari ten detsky pod laubnami ... hned pred nim aj zaparkujes ... farebne take moderne nie take babkovske za 12 euro, som si kupila 2 zelenu a zltu

wolfskinka
autor
15. apr 2010

alic .. teraz si to este vychutnavaj pockaj ked sa tie dieti zo "spomalenych" spermii narodia 😀 aj nas je taky, vyvadza furt a ked kope tak poriadne, ale aspon viem ze je ok, ked kope, aj ked ma dni kedy ani nemukne a vtedy uz nervozniem ... ale zato on mi to potom vybahradi, dnes je velmi akcny od vcera vecera srandista, ale nech 😵 ved ja som rada, aj ked sa nevyspim 😀

romy01
15. apr 2010

Baby tak tu hyperaktivitu potvrdzujem. Vcera som bola na sone a trvalo to nekonecne dlho kym sa jej podarilo aspom stehnovu kost odfotit a potom pomerat, lebo jej furt kopal. Okomentovala to tak ze take hyperaktivne dieta uz davno nevidela. Maly ma 1780g a vraj je trosku vacsi ale nie velmi nad normu tak mam zakazane jest sladke - a ja som dnes dostala cukrikovy zachvat a zozrala som tri baliky gumenych cukrikov - no vam poviem. Musim sa spamatat, len aby som sa spamatala do porodu 😀

ALic tak ty stale nevies ci budu baby ci clapi ? No ale vez zlta a zelena su pekne farby 😀

wolfskinka
autor
15. apr 2010

romy ja tiez potvrdzujem ze v heliose asi davaju do tych skumaviek nejake povzbudzovadla alebo co, lebo ked si zoberies cikytkinu silvinku ved to zive striebro ... 😀

alicao
15. apr 2010

veru baby oni tam asi fakt nieco pridavaju, alebo to mam z tych chilli papriciek co som pojedla pred transferom🙂))
wolfi dik za typ, pojdem pozriet..a moje sa nie ze hybu oni sa hybu stale , mozno tak 5 minut maximalne su v klude ale viac nie, proste nonstop...ale ani sa necudujem, ved namame mat po kom normalne deti🙂))
ale pravda, lepsie ako stresovat ze preco nekopu, no ked vylezu a budu taketo tak amen pana !!!

alicao
15. apr 2010

ozi, volali mi od dokyho ze mame prist na 4d uz v pondelok, tak aspon ze tak, aj ked si myslim, ze tiez sa nic nedozvieme, skusim nic cely den nejest nech su vyhladovane a nech nemaju tolko energie, len ideme az na piatu poobede neviem ci to vydrzim 😀

wolfskinka
autor
15. apr 2010

alic hlavne nejedz sladke a pred tym ako pojdes na sono nadopuj sa magneziom to je na ukludnenie ..

wolfskinka
autor
15. apr 2010

inac mali aj v amazonke, ale take babkovske kosele .. tieto su take moderne, ursite si vyberies a inac maju tam do konca aprila zlavu na kojenecke veci 20%

lusinkaj
15. apr 2010

alicka vobec mi cucoriedky nepomahaju....aspon nie mne...lebo vecer som ich zjedla a som myslela ze zomriem od krcov a zvukov v crevach....trikrat som bola....
zajtra uz budu vysl.z vyteru tak som zvedava co tam je za debilka-bacila 😀 co mi robi taku sarapatu
bola som dnes po vysledky z NT je to negativne ds 1:18000 🙂

alicao
15. apr 2010

wofli viem naco je magnezko🙂)) ale ja beriem skoro 2000mg denne a aj tak im sibe 😀 , este skusim tosladke si nedat aspon v ten den
lusi, tak ked mas krce to asi nebude len tak, lebo ja nemam vobec aj ked kaka je tekuta, tak nech to nemas nic vazne a super vysledky vyyyyyyyyborne🙂

lusinkaj
15. apr 2010

alicka no ved zajtra sa dozviem rano uz nech je....ale ak nieco tak su na to lieky v pohode sa daju brta uz 2.trime.

wolfskinka
autor
15. apr 2010

uz ma nic nenapada, skus im dat citron lusi gratulujem k dobrym vysledkom

lusinkaj
15. apr 2010

wolfi dakujem pekne 🙂
alicka ty si bola na triple testy ako ti vysli???ja idem o tyzden.....

alicao
15. apr 2010

lusi fuuuuu si napamatam, a papier je v karte, tusim okolo 1:10000 ale nie som si ista, len viem ze to bolo tiez negativne, tak snad sa nemylili

vanesska
15. apr 2010

caute...

no pocuvajte baby to co vam v tom heliose vsetkym primiesali k tym spermosom??
ja sa tolko nasmejem ako vasi doktori nahanaju tie vase mimina v bruskach... to je sila... 😀
nasa karolinka je take jemne kopkacie babo... aj ked sme na sone tak musime cakat aby sa aspon trochu pohybala... ona je taka vegetacka a ked mavne ruckou tak to sa vsetci vytesujeme... 🙂

lusi chuda ty este stale bojujes s tou hnackou? to je hrozne a hlavne to dost odvodnuje... hm mozno skus nejake ovsene vlocky alebo take co sa napuci v crevach mozno pomoze...
ja zajtra idem na ten test cukrovky zasa na lacno a dve hodky dufam ze to je uz posledny test lebo uz ma to nebavi furt chodit na lacno k dokimu no ale tak snad dopadne dobre...

ked pisete o tych nocnych koseliach ja som tiez vcera pozerala ale pocuvajte to je neuveritelne moj muz bol zhrozeny ked to videl ze to je horsie jak na stare babky ja fakt nechapem... akoze oblecenie pre tehule to je jak za trest zeny v base maju lepsie... vcera som si kupila aspon par veci pre seba lebo uz vsetky moje tricka su mi kratke ale to som tiez nekupovala v tehu obchode ale v normalnom teraz je taka moda ze sa to super hodi aj pre nas tie strihy a je to ovela lacnejsie tak ma to vytaca ze tie tehu veci su otrasneeeeee a drahe jak svina.... nechapem co je to za logiku...🙄 😠

k tomu ebayu co ste mi pisali rosi zuzka... no ved to ja sa bojim trochu ze neviem vlastne aka bude konecna cena a ci sa zaregistrovanim nezavazujem platit este nejake ine poplatky alebo take nieco no ale zasa si hovorim ze to pouzivaju miliony ludi na svete... no a veru druha vec je ze niekomu zaplatis a nemusis tovar dostat aj ked by sa to nemalo stavat a budes sa dotahovat o svoje peniaze dalsie mesiace... no neviem ale ta cena za ten kocik je fakt lakava... no uvidim este mam par dni do skoncenia aukcie... tak porozmyslam...

lusinkaj
15. apr 2010

alicka jasne zaklad je ze je negativne 🙂 len preto sa pytam lebo vela mi vraveli som pocula ze tie triple testy su o nicom zle ukazuju a pritom je vsetko ok....a pri dvojkach to plati dvojnasobne.....

vaneska,urcite tam mam nejakeho bacila co mi robi tu sarapatu lebo ja v pohode prijmem jedlo,aj sa mi odgrgne....len proste uz mi zacne robit v crevach a uz to ide.....ale o chvilu je rano a mam vysl.tak som zvedava budem mudrejsia 😒

pegasko
16. apr 2010

ahojte
tak baby mam smutne novinky ☹ bola som u gyn.a krpci sa prestali vyvijat,teda jeden a druhy uz ani nebol
mala som ist do nemocnice na kyret,avsak mm nechcel,ze tam je to ako na beziacom pase tak som volala do centra a vcera hned rano sme nabehli...
skontrolovali a dr.mala pravdu 😢 vycistili a moj lekar este vsetko skontroloval a na izbe nam povedal ze vystelka a vsetko okolo toho bolo v poriadku,len nam chyba kusok stasia-tak stastie nam chyba uz az moc dlho ☹

alicao
16. apr 2010

pegasko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mojenko, mate mrazacikov?

vanesska
16. apr 2010

pegaskooo... to su smutne spravicky normalne nemozem uverit... 😲
boze priroda je fakt nevyspytatelna ako to nakoniec zariadi... ☹
a mate nejakych mrazacikov??
no hlavne je ze ty si v poriadku! moc drzim palce nech uz si to stastie sadne konecne aj na vas!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre