Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
27. aug 2009

katti, mi hovor...zacinam si uz namyslat, ze aj ja mam nieco so stitnou zlazov, lebo mam vzdy vysoku bazalnu teplotu mozno som svoje babotko v brusku uvarila☹, po ovulke sa mi to totiz vystvera aj na 37.5

katti77
27. aug 2009

alicao: tak s tou štítnou žľazou: ja som mala búšenie srdca, som vôbec nemohla spávať, vypadávajú mi vlasy a proste mám všetky príznaky a ešte k tomu keď som tu čítala všetky tie články si myslíš čo som spravila 😲 , utekala som k obvodnému nech šupiky lupiky spraví vyšetrenie a výsledok je že mi nič nie je....tak záhada, ale už mi je zase dobre, dokedy? (kým zase neobjavím ďalšiu možnú chorobu) 😀

lusinkaj
27. aug 2009

ahojte 🙂
mne to nedalo,ja by som do 2.9 nevydrzala tak som zavolala dr.endokr.a sa jej spytala a mi povedala,ze ano 40 mozem mat,aj mam a ze to kvoli tomu,ze ak som aj brala lieky tak moja stitna zlaza prestala pracovat a ze vtedy aj ked sa beru lieky tak sa nevstrebavaju,asi tak som to pochopila 😉
teraz mi nasadila iny rezim...euthyrox 1.tyzden - 2 tab. a 2.tyzden - 3 tab. a 25.9 pojdem na krv ze co ci sa nieco zmenilo ci nie...
v ziadnom pripade na ivf nemozem ist...musime najprv dat stitnu na normu a tak mozem ist 😒
taze mam nervy 😠 ale dufam,ze potom moje ivf bude uspesneeeeeeeee 😵 😵

alicao
27. aug 2009

katti, no aj mne busi srdce ako dive, ale to preto, ze som posledne tri mesiace sedela na riti, nemam ziadnu kondicku. Isla si len k obvodnemu na krv? ci?

katti77
27. aug 2009

hej, a ani ho nezaujmalo, že prečo mi to má spraviť, tak mu vravím spavte mi aj na boreliozu a on, že dobre, tak ak si mám dať ešte niečo vyšetriť kľudne napíšte, skočím začím 😀

pegasko
27. aug 2009

Alicao ved pred stimulkou ides na predoperacne testy,keby ti nieco nasli tak by ti to hadam povedali.Stale pada signal tak neviem ci sa este ozvem.

alicao
27. aug 2009

katti, pegasko, no zbohom, dufam, ze mi nieco najdu a nebudem moct ist na ivf...nech sa opovazia!!!

katti77
27. aug 2009

alicao: ani nech ťa nenapadne nato myslieť, nič nenájdu, na ivf ideš, dobre dopadne a basta !!!!

wolfskinka
autor
27. aug 2009

afrika no to nie je bohvieco ale co uz ... ked to musi byt 😀 😀 😀 ja idem v sobotu na 7.30-8.00 ... a kedy si mala ist predtym na krv ?

alicao
27. aug 2009

katti, ako povies🙂)), ale ako citam lusinkaj tak asi pojdem na krv uz teraz , sakra..

katti77
27. aug 2009

wolfi: dá sa ísť aj v sobotu na pozretie vajíčok pred iui?

wolfskinka
autor
27. aug 2009

ja mam ist v sobotu na meranie folikulov a mam si doniest aj pregnyl na vyvolanie ovulky

katti77
27. aug 2009

tak si idem volať, aj ja by som radšej išla v sobotu, aj mne to vychádza na sobotu ale až budúcu a presne tak ako ty len zmerať folikul a mne by len povedali kedy bude inseminácia

katti77
27. aug 2009

bože to slovo inseminácia si vždy pritom spomeniem na kravy, sorry ale fakt ma to vždy napadne 😖

alicao
27. aug 2009

katti 😀 😀 😀 no ved aj mi mame vemena, takze az taky rozdiel to nie je 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

katti mna tiez ... ale co uz ... ked to usi byt

katti77
27. aug 2009

no veď hej keď musí tak musí 😀 😀, tak za také dva týžde budem pol hoďky to roztomilučké zvieratko, ale pretým si zahrám sliepočku čo nakladie vajíčka 😀 😀

alicao
27. aug 2009

katti, a potom bedes bruskata slonica 😀 😀 hotove ZOO🙂

wolfskinka
autor
27. aug 2009

katti ... to je dobre ze to beries takto

alic ... no zoo sliepka,krava, slon ... dobra postupnost 😀

katti77
27. aug 2009

a zakončíme to mačičkou čo v papulke drží svoje mačiatko a vzorne sa oň stará 😵

alicao
27. aug 2009

katti alebo sa z nas stane dvojhrba tava z tolkej vahy 😀

katti77
27. aug 2009

ma napadlo, tak ťava môžem byť aj bez drobca 😀 😀

katti77
27. aug 2009

wolfi: tak som volala do heliosu v sobotu medzi 8-9, ale baba vravela, že túto sobotu je to tam dosť plné...

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no tak to tam radsej pridem o 7.30 nech som prva

katti77
27. aug 2009

wolfi: takže na sobotu a nedelu už máte naplánovaný pekný program 😅

wolfskinka
autor
27. aug 2009

preco na sobotu a nedelu ... v sobotu rano ideme do heliku a potom niekde na vylet a ked nie tak poobede na bike alebo korcule a v nedelu budem balit na dovolenku a tiez nejake korcule alebo bike

katti77
27. aug 2009

no a v sobotu ti pichne pregnyl či nie?

katti77
27. aug 2009

či už som zase vedla jak tá jedla ? 😖

wolfskinka
autor
27. aug 2009

hej v sobotu to budem mat 15dc

katti77
27. aug 2009

a potpm plánovaný "keksík"?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre