Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
14. sep 2009

ahojte francuzsky 😀
wolfi no neviem mozno ti budu chciet preclit, alebo mozno uz v buducnosti aj na baby vyrubu danove priznanie 😀.
rosienka a pred tym ste nemali tese? teraz idete do toho prvy krat?

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi kde si sa flakala? 😀

zuuuzana7
14. sep 2009

lusi, uz pracujem. 😉 a z prace nejak nemozem pisat.
dnes som sa prave od znamej dozvedela, ze termin dostaneme az ca.6 tyzdnov od zaslania vsetkych vysledkov vysetreni. a na spg sme dostali az 7. oktobra termin. cize tam zase na vysledok cakat 2 tyzdne a ked to tak vsetko prepocitavam, tak nam stimulka vyjde az na december alobo dokonca januar 😕
som z toho na nervy. fakt hotova, neviem co mam robit. cez zimu som stale tak unavena a neschopna nieco riesit. ja fakt neviem ci to mam tento rok este nechat tak. ☹ ale ja som sa uz tak veeelmi tesila. 🤐

zuuuzana7
14. sep 2009

a njahorsie je na tom, ze tieto vysetrenia co sme robili maju platnost, len 6 mesiacov a vyvalili sme za to 200 eur a keby sme sli fakt len na jar tak potrebujem nove vysetrenia. 😠
ja neviem co mam robit 😕

romy01
14. sep 2009

ahojte baby
teda zuzik to teda zíram, čo to máš za poisťovňu a centrum? Veď spg musi byť hotovy do 2 hodín, nechápem to, prečo to tak dlho trva

zuuuzana7
14. sep 2009

romy ani ja nechapem, no ono je ivf v rakusku hradene cez taky zvlastny fond ani nie cez poistovnu. krv a hp a spg sa pratia tak ci tak osobitne. to neni fondom ani poistovnou hradene.
ale nasr..... som poriadne, ozranom a narkomanom aj x kur a lieceni preplatia a hov.. sa z toho poucia a naucia.
prepacte, ze sa takto rozculujem, ale musim to zo seba dostat von.
dnes som zase na bode brazu z toho vsetkeho a zurim na cely svet ☹

zuuuzana7
14. sep 2009

a zase a zase sa sama seba pytam preco my ... cim sme si to zasluzili ... 😢
ale tieto otazky asi vsetky poznate 😢

romy01
14. sep 2009

zuzik, každa sa musíme nejať ventilovať, to čo hovoríš, je samozrejme pravda, vyhadzujú sa prachy na ľudí, ktorí o to vačšinou ani nestoja a to je nespravodlivé. No asi by si sa mala viac sústredit na seba a nie na nich, lebo ťa porazí, kašli na nich, Držím ti palčeky, nech ti ten čas čím rýchlejšie ujde 🙂 🙂 🙂

zuuuzana7
14. sep 2009

romy, mas uplnu pravdu, len takto plitvam energiou na niekoho a nieco co nema vyznam.
dakujem.

romy01
14. sep 2009

to nic zuzik, na to je tu modrý koník, aby sme sa podporili 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi nebojaaaj vsetko bude dobre 🙂

zuuuzana7
14. sep 2009

lusi hadam ano, dufam, verim ...

zuuuzana7
14. sep 2009

ano mm sa dnes volako neponahla domov, ako keby naschval 😒
boze baby ako to vsetko zvladnem, ked uz teraz takto brepcim 😖
ja som dostala uplne nejaku paniku, najrdsej by som do rozpravkova niekde usla 🙂

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi ber aj mna aj ja by som usla niekam 🙂
kde sa ti flaka mm?

romy01
14. sep 2009

zuzik tieto depky su podla mna uplne bezne, A zvlášť ked mm mešká, ale poviem ti, ze ja ked som niekedy povazovala nieco za katastrofu a neprekonatelnú prekážku, obvykle sa ukázalo, že to nič nebolo - ešte sa tymto depkam raz budeš smiať, keď ti doma v postieľke bude buvať bábatko , uvidíš.

zuuuzana7
14. sep 2009

lusi este pracuje ☹
romy, mas urcite pravdu. sama som sa zamyslela nad tym, ze sa raz nad tymito depkami budem smiat alebo aspon pousmejem. a mas mozno pravdu, ze niekedy sa aj to nevyriesitelne vyriesi a ukaze svoju stranu stasteny.
baby, dakujem, ze vas mam. s kym by som si takto vykladala.

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi sme tu stale pre teba 🙂 aj mne velmi pomaha tato tema-celkovo konik 🙂
aj moj muz je v praci az o 22:30 pride...

romy01
14. sep 2009

zuzik a ty kde bývas?

zuuuzana7
14. sep 2009

lusi, ze, keby sme mali nejaky ostrov kde si mozeme nase nastavajuce babetka popestovat. nejaky ostrov buducich snov, kde budu nase babetka na nas cakat a my si obcas k nim zajdeme popestujeme a usvedcia nas, ze oni coskoro k nam pridu, len este, ze chvilku potrebuju, aby sa vedeli na tento svet pripravit. no a potom pojdeme opat sem na zem a trosku budeme opat bojovat a nakoniec tie babetka pridu 😵 ... a happy end 😵

zuuuzana7
14. sep 2009

romy v rakusku.
lusi tak aj ty si dnes osamelka 😀
baby s kadial zo slovenska ste vy vlastne. ja pochadzam z okolia banskej bystrice.

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi krasneeeee 😢 😵 😀 keby sa tak dalo

romy01
14. sep 2009

zuzi ja som z MT priamo -
inak ta tvoja predstava je milá, ja si ale stale myslím, že mne to baby donesie nejaky bocian 😀 😀 😀

zuuuzana7
14. sep 2009

romy, fakt bocian? 😀 😀 😀 tak z tejto predstavy ta musime prebudit 😀. pan doktor, ziadny bocian 😀
alebo teda mas pravdu aj ten je biely 😀
lusi, ju tak skusme zavriet oci. ono to fakt obcas funguje a to mam na papieri, ze nie som blazon.
lebo aj to v tomto blbom rakusku po mne chceli na ivf 😀

je fakt romy, tak mas na skok do heliosu. no ja ked tak premyslam, kedy som zila na sk tiez by som sla do heliosu 😀. ale zijem pri zabiaroch (tak nazivaju nemci rakusanov 😀 ) tak nist z heliosu.

romy01
14. sep 2009

ved to presne som mala na mysli 😀 😀 😀 Oni ti naši zlatí doktori - teda mame tam takého fešného pána doktora a fest milučkú a fešnú doktorku sú ako premenení bociani. HAHAHA a v heliose sa darí tehulkovaniu 🙂

lusinkaj
14. sep 2009

prajem vam dobru nocku 😔

pipaei
15. sep 2009

Dobré ránko! Tak ja som bola včera v Heliose u koordinátorky. Sue - aj ja mám Sydney protokol = dlhý protokol 🙂. Začínam s Proverou 22.9. Sue, v lekárni pri Heliose budú mať v stredu Diphereline - včera ho nemali, ale v stredu im má príst. Magistra mi sľúbila, že mi ho pošle poštou. Skús tam v stredu zavolať: 043 / 413 5972.

romy01
15. sep 2009

dobré ránko helinky,
pipae tak vitaj v klube 😀 😀 😀

romy01
15. sep 2009

jeej práve kukám že som písala do temy septembroviek, takže zdravím všetky septembrovky 😀 😀 😀

lusinkaj
15. sep 2009

ahojte,pekny utorok 🙂 manzel robi ranajky,tak ja mozem trosku na nete byt 😉

zuuuzana7
15. sep 2009

ahojte baby 🙂
lusi teda, ty sa mas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre