Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pipaei
21. sep 2009

ahojte....tak ja mam zajtra zacat s tabletkami a boli ma brucho...len to neviem identifikovat, ci je to už z nervozity, alebo som schytala nejaky zapal..uvidim ako mi bude do vecera - ci horsie, alebo lepsie...jaaaj ta psychika!
romy, mne povedali, ze pri stimulke pit aj 4 litre vody! tak to skus!

pegasko
21. sep 2009

Romy myslym ze hej.Mne kazali az 4-5l tiez sa my rychlo robili foliky,znizili davku inj.a kazdy den kontrola.Nechcem ta plasit ale chlastaj!
naj...cistu vodu,ale ta je tazka,tak vodu rozriedit s jemne perlivou mineralkou,to sa este dalo
potom uz len nechodit daleko od wc

romy01
21. sep 2009

pipaei, tak vitaj v klube, Ale vieš si predstaviť piť 4 itre? ja pijem 2 a pol litra a som v jednom kuse na Wc a v noci idem aj 3 x - ak vypijem 4 litre tak sa tam možem rovno nasťahovať 😀 😀 😀 Ale je jasne ze musim zvysiť vodu, lebo to nie je sranda, spoliehala som sa trošku n a to že pri mojom FSH mi OHSS nehrozí - tak mi aj povedali, ale asi sú to dosť vysoké dávky tych liekov,

afrika
21. sep 2009

aké injekcie na stimulku si picháte? ja mám nachystané Gonal...

romy01
21. sep 2009

ja mam decapeptyl + puregon

pipaei
21. sep 2009

no je to dost 4 litre! dooost!! ja mam nachystaný diphereline a puregon. vraj decapeptyl už nevyrabaju...

afrika
21. sep 2009

neviete podľa čoho dávajú puregon alebo gonal? všetky sú rovnako účinné?

romy01
21. sep 2009

afrika ja som si mala vybrat a vraj je to jedno len je rozny výrobca - tak som si vybrala modre pero, lebo modra farba sa mi páci a modrý bol puregon 🙂 Takže asi tak

alicao
21. sep 2009

dievcata, aj sa nejako specialne stravujete pri IVF? Ci papate zdravo vzdy? 🙂

pipaei
21. sep 2009

vraj treba papat vela bielkovin...a ja masko nemusim, ale budem papat! a zvysok si doplnim strukovinami...ale inak sa snazim zdravo papat vzdy.

alicao
21. sep 2009

pipaei, no ved aj ja, ale co uz je teraz zdrave, ze ano...takze bielkoviny? hm...dobre vediet, co tak surove bielka? 😀 fuuuuuuuj

romy01
21. sep 2009

ja som kvoli IFV zac ala papať jogurty - lebo to ja normalne nemusim , inak ano treba aj masko to ja zas lubim, sem tam si uvarim na veceru vajicko. Kazdý den papam aj zeleninu - to pred tým bol skor sviatok - takže paradajku , hlavkovy šalat a zeleninvu polievku. A inak mi doporucila jedna kocka z inej temy jest šili papričky na prekrvenie maternice - ale len do ET, potom už nie

pegasko
21. sep 2009

afrika,romy ma pravdu je to jeden cert
alic myslis ze je zdrave slaninka s vajickom? ak hej tak zdravo

pipaei
21. sep 2009

😀

alicao
21. sep 2009

rommy, no presne ako ja, tiez nie som jogurtova, a hlavne v dnesnej dobe su jogurty plne Ecok, tak neviem neviem, tor radsej ako pegasko vravi 😀
Zeleninovu polievku zvladnem, budem sa snazit..u mna su problem hlavne sladkosti, som zavisla 😀

romy01
21. sep 2009

alicao to tiež poznam, lenže ja len pred ms a keďže už coskoro otehotniem tak mi sladkosti asi ani na um neprídu - az o rok 😀 😀 😀

bubina1
21. sep 2009

ahojte...tak zdrava výživa je teraz na pretrase?
ja bohužial nepatrim medzi zdravo sa stravujúcich....zeleninu ja nemusím vobec...mam akusi fobiu z nich .... mliecne jedla tiež nemusím...jeden jediný jogurt zjem...citronovy .....
tak jem teraz vitamíny....aspon

alicao
21. sep 2009

romy, pravda je, ze ked som bola tehotna, teda len tyzdnen, tak som na sladke nemala vobec chut, bolo mi to divne...no a teraz sa neviem doz...ako to slusne povedat..dozrat 😀
nejem nezdravo, ale nie som ten tym, co chrume surovu zeleninu...budem asi musiet zacat

romy01
21. sep 2009

alicao ale so vsetkým len s mierou 😀 Ja som absolutne antizeleninová, ale ked som teraz na PN tak len špekulujem čo zjesť a nemám dosť pohybu tak sa bojim že budem ako guľa, preto to znášam tu zeleninu - a druhé plus bude že to prinesie vitamínky miminku 🙂

alicao
21. sep 2009

romy, tak to sme velmi podobne, tiez sa dam hned na PN ked si zacnem pichat, a tiez sa bojim ako budem vyzerat, teda je mi to v podstate jedno pre mimco vsetko, ale zase nechcem pribrat este pred tehotenstvom, musim si vsugerovat asi, ze som nejako chora a len zelenina ma zachrani 😀
Bubi, ako vidim , je nas tu takych viac🙂

pegasko
21. sep 2009

o cili paprickach som uz pocula,ale my hodne stiplave aj bez toho papama
a bez sladkeho ani den
kazdy vikend nejaky kolacik musi byt,ale teraz som urobila zdravy-mrkvovy ani ju tam neni citit a mm sa cudoval ze kde je

alicao
21. sep 2009

pegasko, mrkvovy kolac? hmmmm a ozdobila si ho spenatom? 😀

romy01
21. sep 2009

ja moc nepeciem, lebo ak upeciem ja si dam len kusok a potom skoro cely plech zje moj - nechce dať ani švagrine 😀 Tak reku aby sa na neho zas tak moc nelepilo 😀

pegasko
21. sep 2009

ja rada peciem,
spenat je tiez zdravy,ale nemozem,vzdy sa z neho pose...

wolfskinka
autor
21. sep 2009

afrika kultivaciu coho ? lepidlo jedine ked si donesies sekundak zo sebou 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
21. sep 2009

no ja som prio stimulkach pila cca 4 litre vody ale som zblnkala kade som chodila

alicao
21. sep 2009

wolfi , preto sa mi zdas taka rozmocena 😀 😀 😀
pegasko, aspon je to zelene potom? 😀 fuj ale som nechutna 😀

zuuuzana7
21. sep 2009

teda baby takto pracujete 😀 😀 😀 a ze pracovny tyzden sa zacina ved vas nestiham citat 😀 😀 😀
baby mi mame v sortimente super lepidlo patex, unesie az do 120 kg 😀 😀 😀 ale nase srdiecka take az nepotrebuju 😀
alica, pegasko aj ja lubim spenat, ale tiez nesiem nasledky po .... .... ... 😀

romy teda, ze 15 ... ty si ale sikulka, ty hadam pichas este daco aj po tajomky 😉 😀
super len tak dalej tesim sa 😉

baby tak ja som dnes bola na gynde este po vsetky vysledky vysetreni a robili my este pap a ine vyst. a napisal na papier pacientka so sekundarnou sterilitou ? 😖 teda debo akaze som ja sekundarka 😀
no a pytala som sa kolko ma sliznica, tak som asi 5 dni pred mrchou a mala 7,5 cm. vajecniky povedal, ze od tych 5-7 cm.
tak co vy nato?

romy a ake mas ty fsh?

pegasko
21. sep 2009

alic ani neviem,rychlo splachnut a zdrhala som
wolfi aj ja,
ked ma chytal ohs tak na 3 den som uz bola furt smadna aj z 4l,tak som si urobila rekord 7l ,no bola som doma a wc hned za rohom
hlavne ze zabralo

zuuuzana7
21. sep 2009

a inac aj ja sa snazim papat zdravo, hlavne vela ryb zujem. ale dnes som zhresila bol obed v mc´donalde 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre