Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
25. sep 2009

aha, no ale aspon sa mozes spolahnut na vajicka - ze si ich pekne dopestujes silne a ked uz potom nejakych silnych bojovnikov vyberu, tak mas skoro vyhraté. My musime zabojovat obaja

alicao
25. sep 2009

romy len aby nasli🙂 ale hadam sa aspon jedna jedina krasna a zdrava najde, len to sa mikorskopom neda zistit, ci je zdrava...
uz to mas za par, moooooooc ti drzim palce, vlastne vsetkym tu, lebo to cim si musime presjt, hlavne z hladiska psychiky je na nobelovu cenu🙂

lusinkaj
26. sep 2009

ahojte,zuzi krv bude skor...ale moja dr.a ani sestricka v ambulancii nebudu,ide na skolenie...tak preto az 5.10 musim zavolat o vysledok,ale tolko uz vydrzim... 🙂
pekny vikend,mi sme sa dne vrtaili...popijame vinko s muzikom ma narodeniny dnes 😵

lusinkaj
26. sep 2009

prepacte,vratili.... 😀

lusinkaj
27. sep 2009

dobre ranko 🙂 peknu nedelu 😵

zuuuzana7
27. sep 2009

ahojte baby 🙂
vsetky weekendujete ??? 🙂
lusi ty si ale trpezlivka 😉 to je super. vsak hej tyzden a mas to.
pegasko tak co oddychujes?
romy ako? kedy sa ide na opu? ako vajka rastu este?

ostatne baby krasny zbytok vikendu... pa

lusinkaj
27. sep 2009

baby ako travite vikend?mi vegetime...ale od nudy len jeme s manzelom 😀

lusinkaj
27. sep 2009

baby dnes som si tu sama pisala? 😕
tak dobru nocku 😔

zuuuzana7
28. sep 2009

dobre ranko baby,
lusi tak dnes som bola s tou stitkou na vysestreni, tak, ze je tak ako ma byt v mojom pripade.
tsh je sice nizssie ale tym, ze mam tie ostatne hormony T3, T4 stitnej v poriadku sa to vyrovnava.
cize od mojho endokrinologa som dostala pozehnanie 😉
cize o tyzden sa ide na spg, no a potom dufam, ze by sme to mohli v oktobri stihnut 🙂
juhuuuuuu

alicao
28. sep 2009

Ahojky🙂
Zuuuu, supis pupis🙂 Tak mozes ist do toho🙂 musite ist na spg? Kedy ste boli naposledy?

zuuuzana7
28. sep 2009

alica este nikdy, vychadzalo sa z toho, ze som 2x hned otehu, ale zial ...
v kazdom pripade lekar bol stale toho nazoru, ze sa pri histologii toho embria nic geneticke nepotvrdilo, cize zdrave vajko, zdrava spermija. a tym sa ten spg presuval az v pripade ivf.
tak som zvedava ... ale hadam maju lekari pravdu ...

no ak dostaneme hned termin v car tak by sme mohli stihnut oktober ...

ale moja ms je nejaka zvlastna len take spinenie? baby inac je toto spinenie pred ms vobec normalne?

alicao
28. sep 2009

zuu aha, no tak dufajme ze ich ma dost, co asi hej ked uz to dva krat skoro vyslo...
spinenie je uplne normalne pred MS, zvykne byt aj 2-3 dni pred
tento mesiac som mala MS len dva dni, ale nestazujem sa, usetrila som na vlozkach 😀

romy01
28. sep 2009

ahojte kocky. Zuzik to su dobré správičky a asi je lepšie mať fsh nižšie ako vyššie - ja mam fsh moc vysoké a to sú blbé problémy. Zuzuk moooc sa s tebou teším.
Ahoj alicao 😀
lusinkaj . proti nude je dobrý sexík 😀 😀 😀
Baby ja som bola včera na kontrole a uz mi to doktor ukončil. Dnes som brala posledné hormoniky a večer mi pichnu na pohotovosti pregnyl. OPU budem mat v stredu ráno 😀 😀 😀 konečne - lebo sa mi zle chodí aj sedí a už sa nemôžem ani zasmiať aby sa mi nenapinalo brusko. Vcera sme boli u švagriny a ked som sa zasmiala, som myslela že mi tam niekto nieco picha aze mi tie foliky popraskajú.
Inak mala som včera 1x23mm, 1x20mm,1x19mm,3x18mm,1x17mm a ostatné som mala 16,14 a 11mm. Spolu ich bolo až okolo 20. Doki povedal že tych dobrych vajicok bude dosť tak sa od vcera len vytešujem 😀

alicao
28. sep 2009

romy supeeeeeeeeer, si riadna sliepka 😀 no este kohut nech sa pochlapi a vsetko bude ok🙂 budem drzat palce a trpiet s tebou dalsie dva tyzdne🙂 😀

lusinkaj
28. sep 2009

ahojte,zuzi super tesi ma to 🙂 ja netrpezlivo musim cakat na vysledok 🙂
romy sexik bol povinne a moja ms nikde 😝 nechapem tomu...v noci ma tak strasne bolelo brucho,som musela zobrat tabletku a nic stale nic...

romy01
28. sep 2009

alicao dikes, ale myslim ze to cakanie bude potom ovela horsie ako to doteraz a ako c ele opu . To budem ako na ihlach 😀
lusinkaj ono co ma prist to pride 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
28. sep 2009

dobre ranko babiky

no dnes nestiham trapim sa s tymi programami ...

romy01
28. sep 2009

wolf moje chúďatko, musíš niečo urobiť, mala by si zabojovať o robotu na ktorú ta prijali , takto sa trápiš a čo z toho?

wolfskinka
autor
28. sep 2009

romy prd makovy, ja dufam, ze je toto nejaka navalovka a potom sa uvidi co dalej

zuuuzana7
28. sep 2009

alica, 😀 tak aj tvoje telo preplo na setriaci rezim, teraz ked je ta "kriza" no rozumne ... 😀

romy, teda to vyzera uzastne sikulky vajecniky posluchaju ako maju 😉 dobre si ich vyskolila 😉 😀
tak budeme s tebou verit, dufat a drzat palciska 😵

wolfi teda, no musim povedat, ze tu chybas, uz som bola zvyknuta na tvoj ranajkovi prispevok 😉, ale praca nepocka jasne 😉. wolfi a nerozmyslala si, ze sa predsa das pred ivf na pn? asi by to bolo lepsie ako v takot strese byt. hmmm ...

lusi ano tesim sa, konecne sa lady pohynaju, obcas ma aj panika uz chyti pred tym celym kolotocom ivf, ale uz sa neskutocne tesim a strasne, strasne verim a dufam a modlim sa aby to vyslo 😵.

wolfskinka
autor
28. sep 2009

zuzi ... uvidim ako bude mozno to je len teraz taky blazninec a potom sa to ukludni

alicao
28. sep 2009

romy to hej, ja budem testovat uz dna od trasferu ako sa poznam 😀 😀
zuzi, co usetrim na vlozkach miniem na testy 😀

zuuuzana7
28. sep 2009

wolfi, ale uz zachvilku zacinas okolo 10-teho si spominala nie?
to je uz za par ... inac ako to je s dlhym protokolom ? mas teda et az nejako zaciatkom novembra alebo ako to funguje? ak je to nadlho a mas vela prace nemusis mi to vypisovat ... to ja len zo zvedavosti.

inac ms sa rozbehla, bez bolesti nist , no aj tak dobre ... 😝

zuuuzana7
28. sep 2009

alica treba hned po pregnyle sa motivovat a testnut 😀

alicao
28. sep 2009

zuu no ved a opovazi ciarka slabnuuuuuuuuut!!!!!!!

wolfskinka
autor
28. sep 2009

zuzi ja zacinam s proverou v stredu a s injekciami 7.10.

no dlhy protokol trva tak cca mesiac potom odber potom predlzena kultivacia a na vysledok sa caka 14 dni .. cize cela ta sranda trva 2 mesiace

pipaei
28. sep 2009

ahojte baby! Pekne sa to tu zase pohlo! tesim sa s vami! ja zajtra zacinam pichat diphereline, tak sa už dnes psychicky pripravujem...ale sa tak v kutiku dusicky aj tesim. Baby, rozmyslali ste už nad tym, kolko emryjok si date vlozit? ja mam strasny strach, ze ked si dam len jedno, ze sa neujme. 😨

wolfskinka
autor
28. sep 2009

pipai tak drzim palce a prajem stastnu ruku .... 😀

pipaei ja urcite 2 ... pri prvom IVF som dala vlozit 1 a 3 zamrazit a z tych 3 zamrazenych sa rozmrazilo iba 1 takze 2 odisli, pri druhom som dala vlozit 2 a nechytilo sa nic tak teraz tiez ak budem mat tak dam vlozit urcite 2

pipaei
28. sep 2009

no aj ja tak uvazujem....daju v Heliose nam na vyber? tesila by som sa velmi ak by sa uchytili aj dve. a mm povedal, ze on by sa tesil aj zo siestich naraz 😀 len kto by to vynosil... 😝

wolfskinka
autor
28. sep 2009

pipaei daju na vyber, ale vzhladom na to ze ides prvy krat ti doporucia 1 ale ked povies ze chces 2 tak budes mat 2

Motto dňa:

Menšie zlo pre firmu je pretiahnuť kolegyňu cez obednú prestávku, ako
pretiahnuť obednú prestávku s kolegyňou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre