Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
29. okt 2009

vaneska mne vzdy stacila davka 1.5 alebo 1 davka toto ma zaskocilo, ale vydrzim ... co uz snad to moje vajecniky a pecen vydrzia 😀

romy01
29. okt 2009

rosienka, na srdiecko idem 10.11 - to uz bude viac ako 8my tazden
wolfka ja myslim ze v sobotu vecer alebo nedelu najneskor pichas pregnyl

wolfskinka
autor
29. okt 2009

romy no ved uvidime dobre by bolo v sobotu nech idem hned v pondelok na OPU

vanesska
29. okt 2009

wolfskinka... aha 😕 no niekedy sa asi nad tym netreba pozastavovat ale dufat ze ti lekari vedia co robia... nic ine nam neostava... a mozno tym ze ti dali este nakoniec zvysenu davku chcu mozno vydolovat este par folikov navyse...
a co vlastne pichas teraz? este stale pichas aj dekac ako na zaciatku?
a inak mas zvacsene brusko od tej stimulky??

wolfskinka
autor
29. okt 2009

hej picham dekac stale dnes uz 23 a menopur
zvacsene brucho ... zartujes, chodim do roboty v teplakoch co ma vsetky gate tlacia a + 2kg

vanesska
29. okt 2009

no ty brdoooo... budem musiet kupit aj ja dake volne gate.... fakt asi nejlepsie teplaky o cislo vacsie... 😀 cha cha no mam sa na co tesit 😝 😕 😅

wolfskinka
autor
29. okt 2009

vanesska no najlepsie je nieco volne ved to potom v tehu vyuzijes

vanesska
29. okt 2009

no musim pokukat v skrini akurat som minule chcela vysmarit dvoje gate co su mi o dve cisla vacsie... tak super aspon vyuzijem... 😅

wolfskinka
autor
29. okt 2009

vanesska nic nevysmaruj ... zide sa v tehu

romy01
29. okt 2009

baby ja ma od zaciatku - 1.9 do dnes plus 3 kila - da sa ze ?

wolfskinka
autor
29. okt 2009

romy ty tu nerataj kila ty si tehotna .... teraz kasli na vahu hlavne nech mimi je ok

lusinkaj
29. okt 2009

ahojte baby,popisali ste toho dnes,kto ma tolko citat 😀 mi sme boli dnes urobit svoju povinnost s mm,boli sme na cintorinoch a este zajtra pojdeme na jeden a mam pokoj... 😉

zuzi,vies co aj ja velmi rozmyslat co ako s mojou stimulkou,uvidim ake budu vysledky a ked uz budem moct ist tak porozmyslam,lebo aj predsa zima je,vianoce idu a tak...no neviem 😉

wolfskinka
autor
30. okt 2009

ahojte .... dobre ranko

najskor chcem podakovat neviem ktora z vas mi poradila ako na chillli papricky tak som ich podla rady zajedla paradajkou a nestipalo, DAKUJEM neviem sice komu ale fakt si mi pomohla
😵

davka 2.5 pichnuta sice na 2x ale pichnuta zajtra sono a dozviem sa termin OPU

vanesska
30. okt 2009

ahojte baby...

tak ja hlasim ze prva davka dipher. je pichnuta... !!! a ani to nestipalo... 😉
cakala som ze to bude aaaau... ale v pohode akurat to prve prepichnutie koze a potom uz to islo...
hm... ale ako to zvladnem zajtra sama... to bude sranda... 😝
inak mam plnu tasku striekaciek a ihiel takze radsej ju nebudem nikde otvarat lebo budem za narkomanku... 😀

wolfi... inak ako rychlo ti to znehlo len teraz ste s alic zacinali a ty uz mas tesne pred OPU!
ozaj chcela som sa ta spytat est je sice skoro ale kazali ti uzivat nieco na rast sliznice?? lebo tusim pri stimulke velmi nerastie ci??
a myslis ze mozem uzivat kys.listovu...?? zacala som dneska... tak neviem snad sa moze vsak je to len vitaminik...

wolfskinka
autor
30. okt 2009

vanesska nekazali ale dala som na rady od bab z konika cervene vino a chilli papricky tak uvidime ako porastie mala som ju 6mm a min ma byt 7mm, tak snad podrastie do OPU a par milimetrov

zuuuzana7
30. okt 2009

ahoj baby, dnes tu mame krasny slnecny den 😵
lusi a co premyslas vsak vysledky budu teraz v pohodicke a ak by aj nedaj boze neboli, lusi ved ti nema co utiect, ked si uz doteraz vedela cakat pockas este mesiac-dva. 😉

baby, question: do kolkeho tyzdna sa musi srdiecko ukazat?

wolfskinka
autor
30. okt 2009

zuzi tak do 6-7 by malo

zuuuzana7
30. okt 2009

wolfi, ja viem, ze my sme mali v 6tt a to este k tomu malo mimi znemoznene podmienky vo vajickovode, ale srdiecko bilo.

ja som sa totizto opytala kvoli kamoske je 7+4tt a srdiecko este nemaju.

wolfskinka
autor
30. okt 2009

to nechapem 7tt+4 to je divvne ... to uz musi byt a musi bit ako zvon

zuuuzana7
30. okt 2009

wolfi tak uz vies kedy bude opu?

wolfskinka
autor
30. okt 2009

zuzi neviem, zajtra sa dozviem na sone , ale moj odhad pondelok utorok

alicao
30. okt 2009

vanes, supis🙂 len pockaj zajtra ako sa ti bude triast ruka🙂) drzim palce
ozi, ty mas kratky protokol? ci si brala pred injekciami aj proveru?

lusinkaj
30. okt 2009

ahojte, zuzi ja som tak to myslela,ze sa uvidi podla vysledkov ak budu dobre idem teraz do toho ak nahodou nie,tak tolko pockam...len mam obavu lebo mam schvalenu ziadost a tam mam ze do 30.1.2010 mam platnost tak neviem ako to potom je ak sa do vtedy nevykona ivf....hm?neviete baby ako to sa riesi?

rosienka
31. okt 2009

ahojcek vsetky, tak som sa vratila zo sona...no, hm, zatial sa po tych mega davkach voje vajecniky nazblaznili a rastie tak 5 väcsich folikulov a asi 4 mensie, ktore ani nemeral 😒 No, tak urcite v tych davkach pokracovat budeme, aby z toho nieco bolo, bude mi do 12:00 volat. Na dalsie sono idem v utorok, ale jupiii, uz od pondelka budem doma 😅

wolfi, urcite ta tvoja davka nie je moc velka a ked je to len na konci, tak je to dobde na rast a dozrievanie vajicok, neboj sa, pecen s tym tak ci tak nema nic spolocne... 🙂

lusi - podla mna by si to IVF mala absolvovat do toho 30.1.2010, inak si budes asi musiet podat nove, alebo toto predlzit. Ale spytaj sa v poistovni ako to je.

alic- ty kedy "nastupujes" na vlak? 😉 vaneska ma urcite dlhy protokol, pri kratkom sa dekace a dipher. nepichaju

alicao
31. okt 2009

ahojte kocky,
mam take polozle spravy,volala som s wolfi, cela uplakana, chuda, s tych vela nadejnych folikulov jej narastli len 2 a musela sa rozhodinut, ci chce stopnut stimulku alebo si da vybrat tie dva, ale ze vraj nie je zaruka, ze tam budu vajicka. Rozhodla sa pre opu na utorok, a ak tam budu vajka tak idu bez PK aby neriskovali, ze neprziju do 5dna, tak jej drzte palce. Nemala naladu sem pisat, ale v pondelok sa urcite ukaze.
Ach jo.
rosienka, cakam na MS a potom hned picham, neviem kedy pride po tychto hormonoch, povedali mi ze do dvoch tyzdnov od pichnutia poslednej injekcie, posednu som si pichala v nedelu, tak neviem
a nevadi, ze mas menej hlavne nech su kvalitne a nech ze nemas hyperstimulak🙂 len tak dalej
tusim ma tu vsetky predbehnete🙂

lusinkaj
31. okt 2009

ahojte,tak rosi aj ja som rozmyslala,ze ak budu vysledky ok tak idem na to...ak by nahodou este nie tak potom volam do poistovne a sa spytam co ako...
wolfi,tak sa drz...ale snad bude ok a tie 2 vajka budu dobre a potom bude aspon jeden bojovnik...
baby co dnes budete robit?

zuuuzana7
31. okt 2009

ahojte, co to tu citam ... wolfi posielam na mile obravsku davku energie ... a nestracaj nadej ... teraz bude je z tych dvoch bojovnicek a neviem ci aj nie obaja...

zuuuzana7
31. okt 2009

dneska som tak kona zosondovala a neviete si predstavit kolko je novych tehuliek ... a to takych co uz roky skusaju a skusaju ... tak to je uzastne znamenie zacina plodne obdobie a urcite sa aj nam vsetkym ujde babuliatko.

romy01
31. okt 2009

wolfka - mov na teba myslím a fakt moc ti drzim palce, no nezufaj, skus sa naladit tak aby si to svoje prave vajicko nevylakala, pozri na mna, ja som mala iba jedno a stale je so mnou. Posielam ti pusinku na licko aby som odplasila vsetkych bubakov a kopu tehu vitusikov
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rosienka aj pre teba

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
31. okt 2009

wolfi držím palečky a budem myslieť na tebaaaaaaaa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre