Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
27. nov 2009

🙂 🙂 🙂 aj tak kocka dahra, co sme spolu boli na OPU je tehu, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim ako male decko 😀 !

rosienka
27. nov 2009

alic- no hej, ale ja som nemala PK a vklad bol po 2 dnoch, cize vcera bolo 18 dni od OPU...ale bolo by super, kyby sme tu boli aspon dve s dvojkami, tak ako sme si to v tabulke na zaciatku rozpisali 😉
inak mne je dnes od rana totalne blbo, taky nejaky tazky zaludok, ledva som vstala...som zvedava, co sa z toho vykluje. A mam uz termin na UTZ buducu stredu rano, juchuuuuu 😅

pozdravujem vsetky a prajem pekne rano

alicao
27. nov 2009

rosi ja som dnes 15 dni po OPU ked pojdem na krv to budem 19 dni po OPU.som zvedava na to hcg...
no len nech to nie su trojicky, to by som asi nezvladla...fuuuuuuuuha..

rosienka
27. nov 2009

alic- mne tiez tak trochu lepi, keby tam mali byt trojky, vcera som si to snazila zivo predstavit, ale asi si to predstavit neviem...to by som sama nezvladla 😲 ...uz dvojky daju zabrat 🙂

alicao
27. nov 2009

no ved a hlavne po kojeni ked budes doma ako ich das odgrgnut???
Drahy uz vymyslel sistem, ze mi na nejake tricko nalepi suchy zips a na vecicky babatiek da truhu stranu sucheho zipsu a po kojeni si ich jednoduho prilepim na hrud..to je napad , ze? 😀

rosienka
27. nov 2009

😀 😀 😀 budes cela oblepena babätkami 😅 😅 😅 ...nuz co, hlavne ze pridal svojou troskou do mlyna a uz nic robit nemusi 😉

alicao
27. nov 2009

no on ma este ine napady v zalohe, on si vie tak vymyslat, ze nase deti nebudu vediet co je skutocnost a co vymyslel 😀

rosienka
27. nov 2009

ved detom je to jedno, hlavne ze je sranda a rodicia sa postaraju 😀

romy01
27. nov 2009

baby to su take rozkosne predstavy - aj ja som fest chcela dvojky ale nepodarilo sa mi zniest druhe vajko. Ja ceeeeeeeeeem byt oblepena miminkami 😀 😀 😀

Inak na dahru si matne spominam tak fratulujem .

wolfskinka
autor
27. nov 2009

caute baby ...

tak ja zase soky ... vcera vecer sa mi spustilo take krvacanie, ze som myslela ze uz je amen s gulkom bombulkom, do rana to preslo a teraz len take spinenie, som utekala k doktorovi a povedal, ze vsetko ok mam dalsiu fotku zo sona a objednal ma na poradnu 28.12.
od rana beham po spitali, najskor usne potom gynda, teraz idem konecne zalahnut a oddychovat

afrika
27. nov 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, dnes tu nebudem, mám dosť bolesti brucha. ráno som musela ísť do mesta a teraz som už len doma. majte sa pekne.

vanesska
27. nov 2009

caute baby,

tak vidim ake mile tehu problemiky rozoberate... a ja prave zacinam mat depky z toho ci sme spravili dobre ze sme si dali vlozit dve embryjka... 😕 uz od Et sa nejako neviem zbavit toho pocitu dokonca teraz ma este napada aj to ze je moznost ze sa z toho jedneho stanu dvojky takze v konecnom dosledku by boli trojky.... to uz fakt neviem co by som robila... ale su aj take vynimocne pripady... 😕
ja sa neviem zbavit pocitu ze sa nam proste obidve uchytia boli krasne zdrave a mali idealne podmienky v brusku... a toho sa trochu bojim ci to zvladnem donosit tie dve bambulky... baby vy vobec nemate strach ze tie babena nedonosite alebo ze nastanu nejake komplikacie predsa len dvojky su diagnoza na okamzite rizikove tehu....
ja uz fakt neviem take depky ma obchadzaju a je mi jasne ze sa nemusi chytit ani jedno a zbytocne sa depkarim... potom si budem vycitat ze som ich od seba odohnala takymi myslienkami a ze by som teraz prijala aj obidve... ale neviem nejako som nebola pripravena na to ze si dam vlozit dve a tento car v BA to je fakt hrozne ani ti to vopred neoznamia ze kolko ti vlozia a ake su velke ti len povedia ze embryjka sa maju dobre a ze kedy je transfer a aby si nezabudla zaplatit za PK a mrazenie embryji....grrrrr 😠 to ich zaujima ale aby cloveka pripravili na to ze mu chcu vlozit dve to nie oznamia ti to par minut pred vkladom... co je clovek v takej euforii ze ani nerozmysla poriadne a este po tom diazepame... 😝
no tak dufam ze ma to depkovanie nejako prejde co najskor... dokelu ked ja sa depkujem a este ani neviem ci vobec budem tehu... hrozne so mnou...by som sa kopla do zadku najradsej... 😠

inak baby tehulky... chcem sa spytat vcera v noci aj okolo rana som mala take akoby krce v maternici... je to normalne?

tak sorry baby inak ze vy sa tu vytesujete a ja mam take depkove myslienky... ale slubujem ze sa polepsim...
😉

wolfskinka
autor
27. nov 2009

vanesska je to normalne, to som mala aj ja ....

vanesska ja som depkovala celu noc a hlavne vecer ked sa to spustilo ale nastastie sa to zase zastavilo a plodovy vacok vyzera neporuseny .... ten krpec si zo mna robi srandicky

vanesska
27. nov 2009

wolfskinka... teba inak tiez obdivujem to stale spinenie a krvacanie... do kelu musis mat pevne nervy... 😕
no drobec ta asi skusa kolko vydrzis a aka trpezliva mamina budes... 😅 😀 ked sa s tebou takto zahrava...
ale hlavne ze je vsetko tam kde ma byt to je dobre!

alicao
27. nov 2009

vaneska, jasne ze sa bojim , dvojicky by sme mali ako tak zvladnut ale trojicky , by boli asi malicke a z toho vznikaju zdravotne problemy, tiez neviem co spravim, ked budu trojicky, ale snaaaaaaaad budu len dve
no nesmieme si taketo veci hovorit, urobili sme to dobrovolne a nikto nas do toho nenutil, tak teraz musis len verit v dobre🙂

rosienka
27. nov 2009

vanes- chapem tvoje obavy a depky, ale to ja budem riesit, az ked to bude cierno-biele na sone. Na dvojicky sa velmi tesim a viem, ze ich zvladneme a myslim, ze by som ich aj vynosila...a basta 😀 Aj moj mm povedal, ze zoberieme to, co bude, uz si nenavyberame, ked nam osud nadeli najprv dllllho nic a potom tri, tak asi to tak ma byt. Tiez duuufam, ze tam budu maximalne dve, ale nezmenim to 🙂

alicao
27. nov 2009

rosienka, uz si neskusala testovat?

wolfskinka
autor
27. nov 2009

vaneska ... no to dieta si teda robi pekne srandicky ... to je pravda ... bude hyperaktivne po maminke

alic ked budes mat 3 tak ti budem tlacit 1 kocik 😀 😀 😀 lebo ja budem mat iba 1

rosienka
27. nov 2009

alic- skusala 😉 hadaj, co vyslo... 😅

bobik77
27. nov 2009

Vaneska neboj ja som si dala vložiť tri a budem preštastná hoc sa aj všetky tri uchytia 🙂

wolfskinka
autor
27. nov 2009

bobik tak na 3 by som si netrufla

alic ved rosienka tam ma 5tt

rosienka
27. nov 2009

wolfi- myslim, ze alicka vie, ze som jasna tehula, preto sa pyta, ze ci mi asi furt vychadzaju pri tych mojich obrich hcg-ckach negativne testy ako v den odberu...i ked aj ten bol do pol hodiny pozitivny a to este bolo platne. Spravila som si teda este k vcerajsim meninam a bol sice pozitivny, ale je som nejako podvedome cakala dve silne dialnice a ta druha ciarka je vzdy slabsia ☹ neviem preco to ale znazornuju ako dve poriadne cervene a pritom je ta druha ledva ruzova 😝

bobik- my sme si tiez chceli dat vlozit tri embrijka, keby sme ich mali a doky ked kukol ten formular a videl, co sme pred OPU zaskrtli tak zahlasil...vsak dvojicky ajtak nebudete mat, to nehrozi...dost ma to vtedy zabolelo a o to viac bol vyhukany z mojho hcg, normalne bol mimo, hehee

romy01
27. nov 2009

ahojte bambulky, prajem pekny vikendik

vaneska - ta bolest ke OK, je to dobre znamenie, pravdepodobne je to uhniezdovanie sa drobca. Citila som to aj ja a kazda tehulka tu - takze si myslim´ze ti cochvíla budeme gratulovat 😀 😀 😀
Vaneska co sa tyka dvojcatiek - isteze je tam nejaka moznost ze sa ujmu obe, ale ta pravdepodobnost je len velmi mala. Nestresuj sa zbytocne. Na inej teme si pisem s babami a nie je tam ani jedna co by mala dvojcata aj ked si dali vlozit dbe. Jednej sa ujalo jedno a druhej babe nasli zamlknute dvojca - cize sa sice chytili obe ale jedno sa zastavilo vo vyvoji niekedy v 5tt a toto je vraj viac bezne ako ze preziju obe. Vies keby si si dala vlozit jedno a nevyslo by ti to, vycitala by si si to. A este jedna vec - Pokial by si nebola kvoli zdravotnemu stavu vynosit dve, tak by to doktori neriskovali a nedali by ti dve a keby sa ti potvrdili dve tak som pocula ze sa da robit redikcia. Ja by som na to nesla, ale ak mas problemy ako si pisala, mozno je to riesenie

romy01
27. nov 2009

a este na podporu 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
27. nov 2009

romy co je to ascorutin ? ty to uzivas ?

alicao
28. nov 2009

wolfi no a?
ja som sa jej pytala ci testovala nie ci je tehotna, lebo keby si to tu citala tak by si zistila, ze mala negativny test a hcg vyse 400, vies? 😝 😀

alicao
28. nov 2009

rosienka asi mas vela hcg v krvi ale do mocu sa ti ho moc nedostava...
zas nemozem spat...

rosienka
28. nov 2009

alic- asi to mam tak, hlavne, ze je toho dost v krvi, to je hlavne 😅
inak tiez casto nemôzem dobre spat, budim sa a neviem zaspat, ale teraz som spala celkom dobre az na tie hororove sny, ze som poriadne krvacala a myslela som si, ze je koniec a bola som niekde daleko od civilizacie 😀

romy01
29. nov 2009

dobre ranko
nikde nikoho ?

bobik77
29. nov 2009

Ahoj romy pokecáš?Ja mam dnes taku depku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre