Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
30. mar 2010

wolfi jeeeeeeeeeeeej, nejake je tmave to sono nie? nefajcila si predtym travu ze sa skeri jak zhuleny? 😀
romy ako si potom prosim ta zastavila to priberanie? ved ja priberam kilo za tyzdnen, to mam akoze pribrat este 20 kiiiiil? 😕 😕

wolfskinka
autor
30. mar 2010

ahojte, ja som bola dnes v robote kuknut a kocik sme definitivne vybrali .... .. dnes ho ideme vecer objednat

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s......

v modrej farbe , na ten je akcia za 660 trojkombinacia, mne sa sice paci viac v hnedej ale v hnedej farbe stoji 980 a to je dost velky rozdiel ....

alic no dik, ze sa skeri ... skeril sa celych 25 minut co nam sono robil , mame 40 vyrehotanych fotiek, no som ja zvedava o 2 tyzdne na tych tvojich ako sa bude ksichtit

romy no bodaj by mu to skerenie vydrzalo aj po narodeni 😀

wolfskinka
autor
30. mar 2010

zblbol mi odkaz na ten kocik ... tak este raz
ttp://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page=shop.p...

alicao
30. mar 2010

no veru wolfi som zvedava ma dvoje male masky 😀 , snad budu krasne po tatinkovi🙂 len ked to budu baby a budu vyzerat ako tato tak neviem neviem 😀
inak ten kocik je fajn len by mi vadilo ze nie su nafukovacie kolesa, nebude moc tvrdy a hrkat? ale inak sa mi lubi

wolfskinka
autor
30. mar 2010

alic su umelohmotne ale daju sa za 45 euro dokupit nafukovacie

wolfskinka
autor
30. mar 2010

vsetko zistene, ja som tam bola na obed a teraz ideme s muzom spolu nech ho predvedie aj jemu a ho objedname a aj nafukovacie kolieska k nemu

romy01
30. mar 2010

wolfka mne nefunguje ani ta druha stranka

zuuuzana7
30. mar 2010

wolfi velmi pekny kociarik 🙂

wolfskinka
autor
30. mar 2010

romy daj si vyhladat concord fusion polar set ....

http://www.price-killers.com/uploads/Products/p...

alicao
30. mar 2010

wolfi tak s tymi nafukovacimi to bude super a hned to bude aj 700 euro , proste lacnejsie kvalitu nezozenies

wolfskinka
autor
30. mar 2010

ked sme ho objednali uz sme nahlasili ze nafukovacie kolieska chceme
no vybavila som si tam uz aj karticku na zlavu tak ma na vsetko 15% dole este

pegasko
30. mar 2010

alic,ze zhuleny 😀 Matej si nacvicuje ako bude balit vsetky baby v okoli,ved uz teraz nam posiela pusinky 😵 a bacha aby si nahodou nemala dve baby,budes ich musiet pred nim zamykat 😀
zuzi tak kedy testujes?

wolfskinka
autor
30. mar 2010

pegasko ked bude ma alic 2 baby tak sa jej budem posmievat , ze ked moj Matej jej pretiahne obidve dcery aky bude frajer ... xixi 😀

zuuzi tak kedy testnes som nervozna z teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pegasko
30. mar 2010

wolfi,a ked ostanu v tom naraz,chudak vsak by ho alic s brokovnicou nahanala 😀 😀 😀 a vyzivne juuuuuj 😝

wolfskinka
autor
30. mar 2010

pegasko Matej zo skumavky Alickine baby zoskumavky .... myslis ze ich naprasi naraz obidve ... xixixi, to uz nie je v mode, teraz su v mode skumavkove deti 😀 😀

romy01
31. mar 2010

wolfi pekny kocik, fakt - juj ale aj mastny. No ale hlavne ze ste obaja spokojni a Matej sa usmieva lebo mu davas hormony stastia, . Inak ja vam poviem baby ze ked mi krpec donesie babatko ked bude mat 20 tak sa nenahnevam - radsej skor ako vôbec 😀

alicao
31. mar 2010

to co tu ake plany s mojimi babulkami???!!!!! 😀 😀 😀 Ja vam daaaaaaaaam!!!! Len aby to neboli dvaja chalani a aby sa matej do nich tiez nezalubil aj to je teraz v mode 😀 😀 😀

lusinkaj
31. mar 2010

ahojte,co to tu citam alicka co chcu s tvojimi babami robit? 😀
ja este stale spinim,uz mi to lezie na nervy neviem co si mam mysliet.....vy ste nespisnili?

romy01
31. mar 2010

lusinka treby mysliet dopredu, nie ?

alicka to by sa nepacilo ani tebe ani nam keby sa chlapci zalubili navzajom 😨

wolfskinka
autor
31. mar 2010

tak som teraz skoncila na poradni ,... kokso od rana, same tehotne tam boli co umyvali okna a krvacali, dr. nadaval od rana, ze ci im to je treba umyvat okna tehotne a upratovat a potom sa divia ze krvacaju .. doplasil ma zase s tym krckom ze je hranicna hodnota a ze mozno bude treba cerviklaž ci co, ale ze to zatial nechame otvorene a potom sa uvidi a objednal ma az o mesiac na poradnu ... na to uz nemam slov vobec, som nasrata nenormalne, miesto toho aby ma objednal na kontrolu za 2 tyzdne tak ma objedna za mesiac ze ak nieco bude treba tak sa to bude hasit ked sa otvori a dal mi vaginalne tablety na vkladanie a pritom ziadnu mykozu ani vytok nemam, vraj preventivne kvoli krcku ...

uz minule ma s tym krckom strasil a teraz ma vyplasil uplne

alic no myslim, ze to Matejovi nehrozi ... xixi

lusi ja som spinila furt do 9tt a potom raz v 14tt a potom to prestaloa dufam, ze uz bude len a len dobre

lusinkaj
31. mar 2010

romy ako si to myslela ze mysliet do predu?alebo mne nepali? 😒
wolfi tak ja som uz z toho spinenia zufala,ale verim ze to neuskodi drobcom a to zmizne ked uz budem v tom 2 trimestri,ve duz o chvilu ako to leti 😉
tak to veru,mohol ta obj.o 2 tyz.mesiac je dlhoooo

wolfskinka
autor
31. mar 2010

lusi to tam mas nejaky hematom ako som mala aj ja, on sa naplni a potom tlakom babetiek praskne a stale dookola

lusi pojdem do heliku sa spytat za 2 tyzdne sa tam objednam nech ma pozru aj oni, nie ze by osm mu neverila, ale istota je gulomet

lusinkaj
31. mar 2010

wolfi ano mam malicky hematom a on sa musi vyplavit a preto je to hnede spinenie,je to neprijmne stale sa kontrolovat na wc ale verim,ze bude dobre kedy si mala ten hematom,teraz pocas tehu???
tak to radsej chod,nech si pokojnejsia 🙂

pegasko
31. mar 2010

tak babulky teraz sme prisli od gyn.stale sme trosku mensi,srdiecka stale nebiju-vraj nevadi ked neskor boli vkladane 😖
mame papat magnezko,lebo som mala trosku vyssi tlak-bodaj by nie ked nam dr.chvilku predtym povedala ze su dvaja
drobci 😨 ...a teraz ma dva tyzdne dovolenku...no porazi ma z cakania 😠

lusinkaj
31. mar 2010

pegasko dvaja?super.....nemozme byt len mi dve s alickou nebolo by to spravodlive 🙂
ktory si tt??

pegasko
31. mar 2010

lusi sme pozadu o tyzden 😒 snad bude dobre 😉 no pokom su lenive,neviem,ja mam furt vrtulu v zadku 😵

lusinkaj
31. mar 2010

pegasko ale to nechapem ako tyzden po zadu?

romy01
31. mar 2010

lusi na hematom vraj neexistuje ziadny liek, jedine lezat s nohami hore. Ja som prisam fakt takto pri spineni v 8tt lezala poctivo cely tazden - isla som len na wc a pomohlo tak aj ty si lahni a par dni si odpust aj vychadzky, nestoji to za to aby si prisla o miminka.

pegasko, len klud, este je asi skoro. Musis byt trpezliva. Tiez si davaj pozor najma na fyzicku namahu, lebo to je v prvom trimestri to najhorsie. Ja som v 8 tt pomahala mm ukladat drevo na chate a potom sa mi spravil ten hematom.

wolfskinka
autor
31. mar 2010

pegasko tak aj ty 2, no to bude mat Matej frajeriek ..... 😀

zuuuzana7
1. apr 2010

ahojte baby, pegasko gratulujem k 2 🙂
ja som rano testla, a nic ani naznak tienu ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre