Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
6. sep 2009

pegasko a mozem sa ta popítať na stimulku? Ja som len na začiatku. Hlavne ma zaujíma, že kolko si mala folikulov, kolko z toho malo vajicka a aké velké boli foliky ked ti ich vybrali. Ake si mala znákmy emrii?
Ja viem že je to vela otázok, no rada by som si urobila predstavu ze aka je asi sance mat dobre emrijko pri urcitom pocte folikulov. Mne totiz nechceli moc k tomu povedat iba to ze pri mojich hormonoch mi moc folikulov nehrozi .

pegasko
6. sep 2009

Romy kazda to ma inac.Najviac som mala21 ,dobre dozretych bolo18 ale po troch dnoch zostalo 9.Kvalita vraj dobra,tak to mm su lenive a nechcu sa dalej delit.Folik staci aj jeden len nech je ok.

romy01
6. sep 2009

aha, a myslis ze je mozne nejak tomu pomoct? Myslim nejaka strava a pod?

pegasko
6. sep 2009

Uzivam femibion 800,tam je kys.listova,ale to ostatne je na prirode ,dokonca kamoske povedal jedna cigaretka k rannej kavicke neublizi.A zadarilo sa na2 pokus aj ked cigaretiek mala rozhodne viac.Nezaskodi zdrava strava ,ale co uz je dnes zdrave?Kys.listova neuskodi tu dokonca kazal.

romy01
6. sep 2009

ja beriem len baby plan , ale tam kyselina listova asi je

pegasko
6. sep 2009

Nie kazdy organizmus dokaze listovku spracovat.Femibion obsahuje metafolin ktory listovku naviaze na telo aspon laicky som to takto pochopila.Treba ho brat aspon mesiac pred tehotenstvom,ale ci pomoze?Ked si zadas nazov tak tam je to podrobne vysvetlene.Vsetko su len umele davky a kazda firma tvrdi ze to ich je naj...je to o reklame,ale co by sme pre ratolesti neurobili, ze?

romy01
7. sep 2009

dobré ránko 🙂

afrika
7. sep 2009

ahojte, chodím tu už pomenej, nejako nestíham. ale myslím na Vás...
dnes som volala do Heliosu, či sú už výsledky trombocit.vzťahov a ešte ich nemajú...už je tomu mesiac ☹ . rada by som vedela, či to je ok.

alicao
7. sep 2009

Ahojte bojovnicky.
Romi01 dik za odpoved, ja by som mala mat schvalenu ziadost tento tyzdne , 16dc budem 1oktobra, no dufam, ze ma do vtedy objednaju ku koordinatorke🙂 a prijemne "Pichanie" 🙂)
Katty a uz si zdrava, ready na utorok U?
Pegasko, tiez drzim palceky nech sa krasne rozmrazia a nech s krasne uhniezdia🙂
Afrika, nauc sa to vsetko, potom budes ucit mna🙂
Vidim, ze vsetky uz na niecom pracujete...ja stale cakaaaaaam kedy mozem zacat🙂

afrika
7. sep 2009

ja idem ku koordinátorke 16.9. a asi rovno začíname s Proverou, rada by som...

katti77
7. sep 2009

dobré ránko

alica: no zdravá ešte nie som, ale ja to dáko zamaskujem

alicao
7. sep 2009

afrika ved citam, citam preto vravim, ze sa vsetko nauc🙂
katti, mas nato den, zajtra je den D🙂

afrika
7. sep 2009

inak, toto je po veeeeľmi dlhej dobe môj prvý cyklus bez UTZ a liekov 🙂 a som aj rada. konečne si od toho sledovania odýchnem

romy01
7. sep 2009

ahojte
prvu injekciu mam za sebou 😀 😀 😀

alicao
7. sep 2009

romy a? len bach aby si nezostala na nich zavisla 😀 😀

romy01
7. sep 2009

aaach hahaha - ti poviem budem ako závislák 😀

alicao
7. sep 2009

aj ja si uz chcem pichaaaaaaaat 😀 !!!!!!!

romy01
7. sep 2009

no pockaj ono ťa to prejde ked budes drzat v ruke striekacku 😀 😀 😀 😀
ale neboj neboli to

afrika
7. sep 2009

romy brala si predtím Proveru? aké injekcie si picháš?

romy01
7. sep 2009

ano este ju beriem a picham decapeptil

afrika
7. sep 2009

na PN ideš odkedy? do akého centra chodíš?

romy01
7. sep 2009

už som na pn tyžden a chodim do MT

afrika
7. sep 2009

ja chodím tiež do Heliosu. ak spravne chápem-si na pn od začiatku užívania Provery? poradil ti to doki? no mňa čaká asi to isté od 16.9., lebo už predtím mi hovoril, že od začiatku je dobré byť PN. ja som len myslela, že až po menzese...ako to vlastne je?

romy01
7. sep 2009

no ano oni doporucuju pn po ms, ale ak chces mozes ist hned. Ja som sa na to opytala a nemali s tym pb. Ide o to, ze po ms je to takmer nutné ale tiez ta donutit nemozu. Je to na tebe, ako si trufas, ze to zvládnes - aku mas pracu a pod

afrika
7. sep 2009

romy ak sa ešte môžem opítať- čo ste preberali s konzultantkou na prvej konzultácii? ževraj si mám zobrať rovno aj peniaze na lieky. robili ti v ten deň aj UTZ?

afrika
7. sep 2009

ak ťa môžem poprosiť ešte odpovede na tie ostatné otázky 😔

romy01
7. sep 2009

afrika, ja som tam sla na 13DC a nevedela som co bude. Ona sa opytala ze kedy chcem zacat a ja reku ihned. Tak mi dala recepty a prakticky ukázala ako si pichat, dala mi rozpis a telefon, ze keby bol nejaky problem. Potom som letela do baky pre prachy a späť do lekarne pri Heliose - tam lieky obvykle majú a nemusis čakať kým ti ich objednajú. Som bola rada ze ich mali lebo bol piatok a ja som to mala zacat brat hned v pondelok ráno, keby ich nemali, musela by som to cele zrejme posunut o mesiac. A UTZ mi nerobili - nic. Teraz picham a beriem proveru a potom cakam na ms - okolo 16.9 by som tam mala ist na krv a potom zacnem so stimulkou

afrika
7. sep 2009

tak, ja dúfam, že proveru tam v stredu mať budú...ja mám v stredu inak 17 deň cyklu, ale keď som dostala volala som koordinátorke a ona mi povedala, že ak som dostala poobede, tak to ani nemusím rátať ako prvý deň cyklu a že môžem začať brať tie lieky kľudne v stredu 😒

romy01
7. sep 2009

myslíš túto stredu alebo toho 16 teho?

afrika
7. sep 2009

16.9.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre