Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

bubina1
8. sep 2009

afrika...provenu som nebrala...ale v Heliose maju asi iný postup, ja som iscare....
Rodičom sme to nepovedali, ani jedným ani druhým, nie preto, že by to nechapali, skor aby som bola ušetrená ja nejakej zvýšenej starostlivosti a otázok a vysvetlovania, prečo este nie je stimulacia a kecat o vysetreniach...V robote to vie každý....to je fajn, lebo tam sa aspon viem vykecat 🙂 pracujem v inom meste ako žijem....
teraz skor rozmyslam, čo sparvím, lebo ked začnem so stimuláciou tak chcem byt doma...takže sa to možno prevalí...my sme sa rozhodli, že rodičom povieme ak budeme mat poziívne správy aby sa zbytočne nestresovali....možno ked bude po všetkom im povieme, hlavne našim.... aj ked to nevyjde... a možno ma situácia (PN-ka) prinuti im to povedat už teraz....

romy01
8. sep 2009

ja si nemyslim ze musis veci povedat ked budes na pnke- proste povedz ze mas chripku a co? a ked budes mat // a vratis sa do ronoty, pockaj este dva tyzdne a mozes to na nich vybalit.

afrika
8. sep 2009

romy ja už potom do práce určite nepôjdem, budem automaticky na rizikovom...

afrika
8. sep 2009

pipaei kázali ti rovno zobrať korunky na lieky?
hlavne keď otehotniem nikomu to nepoviem okrem sestry aspoň do 13tt 😉

romy01
8. sep 2009

afrika to je aj moj plan, urcite to nikomu - okrem nasich nepoviem pred 12tt.

afrika
8. sep 2009

dúfam, že to vydržíme... 😀 nepovedať

afrika
8. sep 2009

idete si pred stimulkou urobiť kompletné gynekologické vyšetrenie? ak áno, tak u svojho dr alebo v centre?

romy01
8. sep 2009

aaaaach a zase budeme na niečo čakať, že ? furt len na niečo čakáme, je to na zbláznenie

pegasko
8. sep 2009

Ahojte-vitam nove babulky.Zajtra si idem dat PN nech nemam stresy.O nas to vedia vsetci doma,robote,kamarati a nikto nema problem.Po tolkych pokusoch sa to aj tak nedalo tajit.Keby to niekomu aj vadilo jeho problem!
Teraz ma napadlo ze po schvaleni ziadosti sme este museli ist do poistovne s receptom kde nam dali peciatku na recept a az potom do lekarne.

afrika
8. sep 2009

urobili ste si predtím gynekologické vyšetrenie? neviem, či sa mám v centre objednať, na recepcii mi povedali, že netreba, že budem sledovaná dosť

romy01
8. sep 2009

pegasko to je divne ved lieky si platis, naco peciatka poistovne ? aku mas poistovnu?

pegasko
8. sep 2009

Neviem na co to bolo dobre,poistovnu mam vseobecnu

bubina1
8. sep 2009

no ak budu // tak aj ja zostavam hned doma...toto už neriešim...ja cestujem do roboty každy a stres z cestovania nie je nič moc....ak po dvoch týždnoch po transfere budu // tak t asi povieme rodičom...alebo, že by sme s tým vydržali do vianoc? 😀 to by bol iný darček ...... 😀 😝 Už mam obavy sama zo seba...beriem // ako samozrejmost...len aby som, ludovo povedané, nespadla na hubu 🙂 a to čakanie je otrasné..... musím uznať...

romy01
8. sep 2009

bubina toto su aj moje pocity. My sa snazime uz tak dlho, uz som podstupila tolko toho - kdejake stimulacie, odsatie cysty, laparku a nakoniec som sa vzdala roboty a celé to riešim akoby sa to malo stat a ina moznost nie je, ale co ak sa to nestane ? To si neviem ani predstavit, budem nezamestnaná, netehotná a flustrovaná

pegasko
8. sep 2009

Romy ako dlho?Neboj kazda si poplace ked to nevyjde,ale trpezlivost ruze prinasa.

romy01
8. sep 2009

pegasko 3 roky

afrika
8. sep 2009

už sa vám niekedy podarilo otehu? mne áno, po plánovanom pohl. styku, ale v decem.2008 MA. ako to je s tím gynek. vyšetrením, boli ste pred stimulkou u dokiho?

zuuuzana7
8. sep 2009

ahojte baby, teda vy ste tu uz stihli prebrat vsetko 😀
pegasko kolke ivf je to u teba?

aj u nas to vie rodina, teda len rodcia moji a manzelovi a moja sestra. a vsetci v pohode palce drzia aj na nohach 🙂 len tie vecne otazky ako pisala bubina. a kedy zacnete a ake vysetrenia a to je az tak narocne. teda fuhhhaaa. mami ani poriadne nevedia ako otehotneli s nami nie to im este ivf vysvetlovat 😀

a co sa tyka obav a nervoziti tak sa stupnuje aj u nas, ale musim sa nejako upokojit vsak si ideme po mimco 😀 a to po 5 rokoch uz je na case.

afrika aj ja som bola 2x tehu, ale mimomaternicove tehotenstvo to bolo.

romy01
8. sep 2009

afrika to by ti mali urobit klasicke vysetrenia - horm profil + spg a potom podla výsledkov ti mozu navrhnut stimulku clostilbergytom a planovany styk alebo stimulku + insemináciu - ale to musia byt vysledky dost dobre, pokial su vysledky slabe rovno navrhnu IVFko

pegasko
8. sep 2009

Zuzi vydovolenkovana?
Tak ja mam toho viac ,teraz uz bude7pokus.

lusinkaj
8. sep 2009

pekny vecer 🙂 ufff,som domka z prace dala som si sprchu a idem k telke 😉
zuzi no ako,co si poriesila u dr.na slovensku? 😉

lusinkaj
9. sep 2009

dobre ranko,nejak neviem spat 😒 co by som mohla lebo mam volno 😉

afrika
9. sep 2009

ahojte, romy to už máme dávno za sebou. ja som myslela klasické vyšetrenie bez UTZ odspodu... ako sa máte?

pegasko
9. sep 2009

Ahojte
afrika v centre ti povedia,urobia keby nieco nebolo ok.Aj pri stimulke ta budu stale prezerat ci sa tvoria vajicka,ako rastu,ci nemas nabeh na ohs.

afrika
9. sep 2009

pegasko neviem sa dočkať budúceho týždňa...inak by sme mali obnoviť našu tabuľku-už strácam prehľad

pegasko
9. sep 2009

Katty mala vcera iui a ostatne sme len cakatelky
zabudla som wolfi je na dovolenke tiez po iui tak bude prva hlasit ako dopadla

afrika
9. sep 2009

no práve som sa objednala ku Krajkovičovi na UTZ v ten deň, keď idem ku koordinátorke, aby sme vedeli, že v brušku je všetko tak, ako má byť. bol moc milý a povedal, že nemusím prísť hneď ráno, že stačí prísť tak, ako sme objednaní ku koordinátorke.
katty máš nejaké bolesti po IUI? koľko si mala folikulov?

romy01
9. sep 2009

ahojte 🙂

afrika
9. sep 2009

ahoj romy

romy01
9. sep 2009

ahoj afrika, ako sa máš? Si doma ci v práci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre