Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
10. sep 2009

Sue tak to som este ani ja nepocula,skor asi preto ze sa trosku nafukne brusko a niektore aj kilecko dve-naberu
romy ked si to rozmyslis ponukam vyhlad z 12poschodia .

afrika
10. sep 2009

babuľky musím už ísť pracovať keď vám sa už nechce... 😉 držkajte sa a popíšte niečo vtipné nech sa zajtra zasmejem. pa a pekný dník prajem

romy01
10. sep 2009

pegasko, ee, nepresvedčíš ma je mi ľúto 😀 😀 😀

lenuliatko
10. sep 2009

Ahojte, ja som tiež septembrovo-októbrová stimulantka, dnes som začala decapeptylom dlhý protokol. Občas som si vás prečítala, nech môžem porovnávať 🙂 A nedá mi neragovať, keď som si prečítala vaše pocity, teda hlavne Afrikine. Akoby som čítala o sebe. najviac mám strach, že to chcem strašne nasilu. Snažíme sa tri roky, sama som sa vypýtala na všetky možné vyšetrenia+ HSG, laparka,... Nič nepomohlo. My vlastne ani žiaden objavený problém nemáme, preto som stále verila, že sa to podarí. Raz sa aj podarilo, ale potratila som. Odvtedy ubehli vyše dva roky a nič. Stále som IVF odkladala a odkladala, že sa to musí zas podariť. A s každou MS som potom ľutovala, lebo rôčky idú, túžba rastie. Len stále vo mne hlodá, že preto to nejde, že to tak chcem a IVF je už fakt vrchol snahy. Dúfam, že sú to naozaj len blbé myšlienky a že sa to podarí bez ohľadu na to, ako veľmi po tom túžime. Držím všetkým palce 🙂

pegasko
10. sep 2009

Tak fajn idem umyt este aspon jedno,dufam ze netresknem,keby daco bolo v spravach spomente si na mna!

romy01
10. sep 2009

Ahoj lenuliatko, myslím že týmto si tu prechádzame všetky a preto je super, že existuje modrý koník. Neboj nič, všetko sa na dobré obráti. My sa snažíme tiež tri roky a tiež som bola proti a tak a neviem co sa stalo ale prišiel zlom, zrazu mi je to jasné. Je mi jasné že nič nesilím a že to vyjde, neviem ako je to možné ale akoby to bolo to najsprávnejšie rozhodnutie aké som kedy urobila. Som z toho nadšená. Len dúfam že mi život nedá ďalšiu facku 🙂

lenuliatko
10. sep 2009

Romy, skvelý prístup 🙂 Ja si tiež nepripúšťam, že to nevyjde. A čím bližšie bude ET, tým silnejší pocit istoty to bude, to sa poznám. Ja verím, že sa dočkáme, faciek od života bolo už dosť...

sue
10. sep 2009

A poznáte niektorá Sydney protokol?

alicao
10. sep 2009

juuuuuuj kolko novych zas sa budem musiet naucit kto ako na tom je...
treba obnovit tabulku🙂

romy01
10. sep 2009

sue to nepoznam

alicao ahoj

sue
10. sep 2009

Romy, lebo ja mám taký 😀 zas čosi špeciálne 😀

apple7
10. sep 2009

Ahojte,
chcela by som sa k vam pridat...mam uz podpisanu ziadost o IVF, ale odpoved z poistovni nemam.S doktorom sme sa dohodli , ze nebudeme cakat so zalozenymi rukami a tak mi dal lieky a teraz v septembri idem na IUI....trosku sa obavam, ze to nevyjde, aj ked sa snazim na to nemysliet....

lusinkaj
10. sep 2009

ahojte,co je tu nove?za tie dve dni co som tu nebola,ste toho popisali 🙂 ako sa mate?

alicao
10. sep 2009

ahoj lusi...to sa ani neda sledovat holky pripudaju a ja sa stracam, kto, ako a preco...🙂
uz mam schvalenu ziadost a 29.9 idem na konzultacie
apple, pridaj sa🙂

alicao
10. sep 2009

romy01 teraz som si vsimla ze si ma zdravila, prepac, dnes som mala v praci dost a stihala som prispievat len do jednej temy🙂

lusinkaj
10. sep 2009

alicao preco sa stracas?ako to myslis?super ze uz mas ziadost,ja cakam dufam,ze aj mne pride kazdu chvilu...

alicao
10. sep 2009

lusi, no lebo sa pridali nove kocky a neviem o nich nic🙂

alicao
10. sep 2009

lusi, inak ja som si tam volala sama a uz to tam mali dva dni. skus si zavolat mozno uz aj ty mas schvalenu, necakaj

lusinkaj
10. sep 2009

vazne?a kde ty mas,aku mas poistovnu? 😉

alicao
10. sep 2009

vseobecnu zdravotnu poslal mi ju 20.8 na podpis a uz 8.9 ju mali....za 2 tyzdne a daco

lusinkaj
10. sep 2009

tak ja mam doveru tak este pockam,aj tak mi to nesuri,lebo az 25.9 idem na krv na endokr.

alicao
10. sep 2009

aha tak potom je secko v poraaaaaaaaadku🙂

romy01
10. sep 2009

cafte baby 🙂 co máte dnes nového?

lusinkaj
10. sep 2009

alicao no presne tak,ale uz by som sa rada pustila do ivfka 🙂

pipaei
11. sep 2009

dobre ranko!

bubina1
11. sep 2009

ahoj....tak predsa začínam stimulku v septembri....malo by to byt už buduci tyžden ak ms nebude meskat 🙂

sue
11. sep 2009

AHojte 🙂 ja dnes od rána zháňam Diphereline... všade na mňa pozerajú ako na puka, že čo po nich chcem a že oni majú také len na dllllllllllllllllhú objednávku, lebo by to dllllllllllllllllllllllllllllllllho museli hľadať, v MT v tej lekárni pri Heliose mi to držia, ale nemám teraz cestu do MT, vlastne až keď o mesiac dostanem mrchu, tak tam mám ísť 😒 kde to zháňate vy?

romy01
11. sep 2009

dobré ráno

sue ja to neberiem ale skúsila si v bystirci lekáreň v Europe? Ja chodievam do BB celkom často a ked som nieco potrebovala tak tam to mali.

alicao
11. sep 2009

bre ranko dievcata🙂
Nestrasne s tymi liekami, lebo ked ich nezozeniem budem musiet cakat do novembra?? ani nahodou, vyrobim si ich aj sama!!! 😀

romy01
11. sep 2009

alicao asi je najlepsie si zobrat prasule so sebou ked idete do heliosu, talekaren hned vedla je na tieto veci pripravená a nemyslím si že iná lekaren to zozenie lacnejsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre