Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
24. sep 2009

uz som tu,vsetko ok ,boli sme sa hned aj napapat tak ma to unavilo ze si idem trosku pospinkat
vecer sa ozvem

lusinkaj
24. sep 2009

ahojte,pekny dnik prajem 🙂

lusinkaj
24. sep 2009

kde ste baby?

wolfskinka
autor
24. sep 2009

romy no super ty budes mat v utorok OPU, takze prva sliepocka vo vyhlade, drzim palceky a som strasne
zvedava kolko vajok znesies 😵

pegasko no super ... drzim palceky , takze prva testovacka vo vyhlade 😵 😵 😵 😵 😵

lusinkaj ahoj

lusinkaj
24. sep 2009

wolfi ahoj,co robis?

wolfskinka
autor
24. sep 2009

lusi trapim sa s robotou, dali mi robit take nieco co som nikdy nerobila, nikto mi to nikdy neukazal , dnes som si aj poplakala na zachode, nikto mi s tym nepomoze a ja nie som programator tak som bola v koncoch, potom mi pomohol jeden kolega co vedel, ale tiez toho nevedel moc, ale aspon som sa dostala dalej

romy01
24. sep 2009

anoj wolf, zatial je to iba predbezne ale ak nie utorok tak stredu - uvidime

lusinkaj
24. sep 2009

musis sa potrapi,najhorsie je ak daju taku pracu,co clovek nikdy nerobil

lusinkaj
24. sep 2009

dobru nocku 😔
zuzi zehlis?potom prides aj ku mne? 😀

zuuuzana7
25. sep 2009

lusi uz dozehlene 😀
dobre ranko baby 🙂
uz je piatok hurraaaaa

wolfi tak preto tu niesi tak ako predtym, 😕 teda a si sa neozvala? vsak oni vedia predsa, ze nie si programator Nie? a vobec mas to v naplni prace a beries aj za to poriadne peniaze? teda neznasam takych komplexakov nadriadenych, vedia, ze sa clovek do toho nevyzna, ale nie hodi ta do vody ...
prajem ti v kazdom pripade, aby ten dnesny den aspon trosku bol uspesny no a hlavne aby rychlo ubehol 😉

romy01
25. sep 2009

dobré ránko
dnes tu moc nepopisem, lebo mam toho dost povybavovat - ideem pre vysledky krvi potom na predoperacne a do poistovne a mozno ma odtial poslu aj na socialku, tak som zvedava ako to pobeham, ked mam teraz brusko plne guliciek a kazdy krok je problem

lusinkaj
25. sep 2009

ahojte,zuzi to si celu noc zehlila? 😀
tak krv odovzdana...vysledok budem vediet az 5.10 lebo na druhy tyzden maju dovolenku
volala som do poistovne tak mam schvalenu ziadost,tak uz nech mi ju len poslu...jupiiiiiii 😵

bubina1
25. sep 2009

cafte..v nedelu mam odber....aj teším aj bojim.... 😀 držte sa všetky...... 😅

lusinkaj
25. sep 2009

prajem vam krasny vikend...ideme k nasim,muz ma zajtra narodeniny 🙂 ahojte

wolfskinka
autor
25. sep 2009

ahojte .. no dnes som sa sem konecne dostala .. obedna pauzza, no trapim sa s tym, ale nie je to zatial az take hrozne ... ale bohvieco sa udeje buduci tyzden

zuuuzana7
25. sep 2009

ahojte 🙂
bubina co tak rychlo 😕 tak prajeme uspesne opu 😉
wolfi uffff, tak hadam si aspon pocas pauzi vydychla 😝
romy to je tak zle par dni pred opu s chodenim? teda nestras ma 😅
no a ja musim makat piatok, statistiky sa robia ... a protokoly ... bla bla bla 😖 😒 😎

zuuuzana7
25. sep 2009

lusi teraz som si precitala, tak krv bude az 5-teho, fuha 😕
a gratulujem k schvalenej ziadosti 😉

wolfskinka
autor
25. sep 2009

zuzi no trosku ano

bubina1
25. sep 2009

zuuuzana...ani nie tak rýchlo...skor to rýchlo ubehlo....10 dní....dufam, že budu vajíčka tak kvalitné jak dobre vyzerali.... No mne sa zdalo, že pred OPU sa cítim celkom ok...ale dnes už cítim celkom slušne obe strany....a to by sme zajtra mali ist aj na oberačku 🙂)))))))))))))))))))))))))

romy01
25. sep 2009

bubinka, nebojkaj, nic to nie je. Držím ti palčeky nechs zadarí čo najviac jajok 😀 😀 😀
zuzik, ono je to chvilkove, najviac ma bolia vajecniky ked si sadam a vcera na opatkoch - to bola fuska, ale v teniskach je to ok 😀

zuuuzana7
25. sep 2009

bubina, joj tak super ked to vyzera tak slubne 🙂
na aku oberacku idete? len sa nepretrhni 😉
romy cize opatkove topanky sa v stimulkovej faze neodporucaju hej? 😀

wolfskinka
autor
25. sep 2009

bubina ani sa nenazdas a budes to mat za sebou

romy01
25. sep 2009

no ja som zuzik citila kazdy krok ako pichnutie vo vajecniku ihlicou - takže nedoporucujem, ae dnes som nahodila take botasky a bolo to ok - nic som necitila - az po hodine chodenia ma zacali vajecnikypobolievat, no to uz som bola nastastie doma a po par minutach na gauci to preslo

alicao
25. sep 2009

romy, pripomen mi vas problem, preco musite ist na IVF ak nevadi...nepamatam si🙂

romy01
25. sep 2009

alicao my sa snazime už tri roky. Podla výsledkov som mala byt už dávno tehotná. Moj má slabsí spg, ale kvázi v norme - na spodnej hranici a mierne pod nou, no vraj sa to aj pri takom spg malo podarit. No a ja mam zvysenu hladinu jedneho hormonu, co spôsobuje, ze som nemav ala obulaciu pravidelne takze planovany sexik to mal vyriesit, ale nevyriesil. No a po 3 rokoch sa mi ten hormon stale zvysoval, tak ideme na IVF, lebo o rok ci dva by to bol este vacsi problem ak nie nemozne

alicao
25. sep 2009

romy to su mi veci...len tak pre nic za nic to nejde, to je na hlavu!... tak dufam, ze o dva tri tyzdne bude uz vsetko inak a budes stastna🙂

romy01
25. sep 2009

daujem, myslim ze kazda si to zasluzime a budeme tehulkovat coskoro vsetky 😀 😀 😀

alicao
25. sep 2009

no neviem ci sa to pri nasej patologii spermii vobec podari...ideme na ICSI, ale aj tak, uspesnost pri nasej diagnoze je ovela nizsia, ale mozno motyka vystreli 🙂

romy01
25. sep 2009

alicao a aku mas diagnozu? teda okrem spg?

alicao
25. sep 2009

rommy len to je zle ale vsetky spermie su na prd🙂 mne zatial nic nezistili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre